VPN GAMING

Duke kërkuar për VPN të përsosur për të përmirësuar përvojën tuaj në internet mblesëri dhe për të hyrë në fushën e konkurrencës?
PureVPN është VPN vetëm për Lojtarët nga Gamers.



Qendro ne shtepi & Merrni VPN për lojëra të pakufizuar për vetëm 0,99 $

Mos humbni Ofertën! Garancia e kthimit të parave pa 31-ditor.

1- Zgjidhni planin tuaj Ndryshimi i monedhës: USD

 • USD

Plani 1 Muaj Pa zbritje Kurseni 0% $ 10.95 në muaj në muaj Merrni 1 Planin Muajor Garanci për Kthim të Parave 31-ditore Qasje të plotë. Pa kufi. Më e preferuara! Gjyqi 7 ditor + 47% P OFFRFUNDIMI Më pas Kurseni 0% $ 0.99 $ 10.95 / mo $ 5.82 / muaj pas gjykimit * $ 10.95 / mo $ 5.82 / muaj pas gjykimit * Merrni Garancinë 7-ditore GJYKUJE Garanci 31-ditore për kthimin e parave

Pas 7 ditësh, do të pajtoheni automatikisht në Planin tonë 1-vjeçar në $ 10.95 / mo $ 5.82 / mo

Plani 6 muajsh 24% OFF Kurseni 24% $ 8.33 në muaj në muaj Merrni 6 muaj Planin Garanci kthyese të parave Vemendje ju lutem!Mos e humbisni gjyqin tonë 7-ditor me 0,99 dollarë. Plani 1 vjeçar Kurseni 82% $ 1.99 / mo në muaj Merrni Garancinë e Planit 1-vjeçar 31-Ditor të Kthimit të Parave 2- Zgjidhni mënyrën tuaj të pagesës Pagesa e sigurt dhe e koduar McAfee-icon Zgjidhni mënyrën e pagesës PayPal të kartës së kreditit Klikoni këtu për të parë të gjitha opsionet e pagesës Përmbledhja e porosisë tuaj 0,99 USD

Përmbledhja e porosisë tuaj

PureVPN 7 ditë gjyqi + 47% P OFFRFUNDIMI Më pas 0,99 USD shtesë

0,99 USD Gjithsej KANE KODI COUPON? aplikoni x

Vendosni një emër të vlefshëm të mbajtësit të kartës.

Vendosni një adresë të vlefshme emaili.

Kam kartë krediti të lidhur me llogarinë time PayPal Paguaj me Kartë Krediti

Garancia e kthimit të parave 31-ditore

Pagesa të sigurta dhe të koduara

Me paraqitjen e kësaj forme, ju pranoni Kushtet tona të Shërbimit dhe Politikën e Privatësisë.

Pagesa është e suksesshme

Faleminderit që provuat demonstrimin e shportës PVPN. (Asnjë para nuk u ngarkua në proces).

Dëshironi të shtoni një IP e përkushtuar për 0,99 USD?
Cfare eshte IP e përkushtuar? Marr IP e përkushtuar Hiq shtesën Zgjidhni Vendin

 • Mbretëria e Bashkuar
 • Shtetet e Bashkuara
 • Singapore
 • Maltë
 • Hong Kong (SAR)
 • Gjermani
 • Australi
 • Kanadë

Marr IP e përkushtuar Dëshironi të shtoni një Forcimi i portit për 0.25 dollarë?
Cfare eshte Forcimi i portit? Marr Forcimi i portit Heqni shtesën Dëshironi të shtoni një Mbrojtja e DDos për 0,99 USD?
Cfare eshte Mbrojtja e DDos? Marr Mbrojtja e DDos Hiq shtesën Zgjidhni Vendin

 • Shtetet e Bashkuara
 • Mbretëria e Bashkuar
 • Zelanda e Re
 • Holandë
 • Australi
 • Kanadë
 • Gjermani
 • Francë

Marr Mbrojtja e DDos IP Përkushtuar IP VPN

Me IP VPN Dedikuar të PureVPN, ju mund të bëni shumë më tepër sesa mund të imagjinoni. Kjo shtesë shërben si një zgjidhje e shkëlqyeshme për ata individë dhe biznese që dëshirojnë të kufizojnë qasjen në rrjetet e tyre.

Pse më duhen IP VPN e Dedikuar?

Qasja në serverë nga distanca me Kriptim

Pavarësisht se me cilin server me akses të largët ju lidheni, ju lehtë mund ta bëni këtë pa pasur nevojë të shqetësoheni për komprometimin, veçanërisht pasi ju mbështeteni nga kriptimi i shkallës ushtarake.

E përkryer për bizneset

Individët dhe bizneset mund të lidhen me rrjete dhe serverë të kufizuar. Në vend se vetëm për këdo që ka një IP të përbashkët që ka qasje në një rrjet, vetëm ata me një adresë specifike IP mund ta bëjnë këtë, duke forcuar kështu sigurinë me hapa të mëdhenj.

Mundësitë janë të Pafundme

Pavarësisht nëse dëshironi të përdorni kamerat CCTV, llogaritë bankare ose dëshironi të shihni informacione konfidenciale të vendosura në një rrjet të sigurt spitalor, mundësitë janë të pakufizuara.

× VPN e mbrojtur nga DDoS

Me IP VPN Dedikuar të PureVPN, ju mund të bëni shumë më tepër sesa mund të imagjinoni. Kjo shtesë shërben si një zgjidhje e shkëlqyeshme për ata individë dhe biznese që dëshirojnë të kufizojnë qasjen në rrjetet e tyre.

Pse më duhet VPN e Mbrojtur nga DDoS?

Bllokon Trafikun e Pajustifikuar

Me një trafik të paarsyeshëm, pritet një rënie në shpejtësinë e internetit dhe vonesat. Por kjo nuk do të ndodhë më me VPN-në tonë të mbrojtur nga DDoS.

Vshtë Vigjilent në çdo kohë

Në vend që të aktivizoni manualisht VPN-në tonë të mbrojtur me DDoS, çdo herë, ai do të jetë aktiv në çdo kohë. Sapo të zbulohet një sulm, VPN-ja jonë e mbrojtur nga DDoS do ta neutralizojë atë menjëherë.

E përkryer edhe për gamerët

VPN jonë e mbrojtur nga DDoS shërben si një shtresë shtesë e mbrojtjes për lojtarë, të cilët shënjestrohen rregullisht nga kriminelët në internet dhe lojtarë konkurrues. Jetë i sigurt; ju do të keni një përvojë të lojrave konkurruese dhe të sigurt.

× Forwarding Port

Karakteristika e Port Forwarding vjen e dobishme kur të keni nevojë për të hyrë në një pajisje / shërbim të lidhur me internet nga kudo në botë.

Si më sjell përfitimi nga Port Forwarding?

Le të themi se dëshironi të përdorni kompjuterin tuaj, laptopin ose serverin nga kudo në botë. Shtesa jonë Port Forwarding do t’ju lejojë të bëni vetëm atë.

Nëse doni të ndani qasje në faqen tuaj të internetit / FTP ose ndonjë shërbim tjetër, atëherë do t’ju duhet shtesa Port Forwarding.

Nëse doni të luani një lojë në internet me miqtë tuaj, atëherë do t’ju duhet shtesa jonë Port Forwarding për të lejuar miqtë tuaj të bashkohen me serverin tuaj të lojrave.

Nëse jeni duke përdorur PureVPN në ruterin tuaj, atëherë do t’ju duhet shtesa Port Forwarding për të lejuar ndonjë port specifik në PureVPN IP.

. Siguria e klasës së ndërmarrjeve & intimitet

Gjeneratat e ardhshme Karakteristikat e përparuara ofrojnë siguri të fortë në shkëmb & privacy. Më parë teknologjia ishte e disponueshme vetëm për bizneset & Ndërmarrjet. Kjo ju jep Anti-Malware / Anti-Virus, Ad-bllokues, Filterim të Aplikimeve, Mekanizëm Parandalimi i Ndërhyrjes dhe Filterim URL / Kategorie. Mendoni si "superfuqitë" për VPN tuaj të rregullt.

Shënimi 1:

Deri tani, Siguria e Ndërmarrjeve-Shkallë & Shtesa e intimitetit nuk funksionon njëkohësisht me shtesën tonë të dedikuar për IP. Megjithatë, mund të përdorni çdo mënyrë tjetër në aplikacionet tona VPN për të mundësuar Sigurinë e Ndërmarrjeve & Shtesa private.

Shënimi 2:

Ju lutemi vini re se aktualisht, konfigurimi manual i PureVPN nuk mbështet konfigurimin e Sigurisë së Ndërmarrjeve të Ndërmarrjeve & Shtesa private. Përdorni aplikacionet tona VPN për ta mundësuar atë.

Protection Mbrojtja P2P

Shtesa e Mbrojtjes P2P siguron që edhe konfigurimi i dekave më të zgjuara nga hakerët ose agjensitë qeveritare nuk e bëjnë atë në pajisjen ose kompjuterin tuaj. Mbrojtja jonë proaktive do të bllokojë automatikisht skedarët shkatërrues si viruset, malware, ransomware, Trojans, etj., Të maskuar si torrentë nga shkarkimi dhe do ta mbani pajisjen tuaj të sigurt dhe të sigurt.

Plani PureVPN përfshin:

 • Aplikacione për
 • Siguria e shkallës së ndërmarrjes
 • 10-hyrje të shumëfishta, kështu që ju mund të përdorni një llogari në 10 pajisje në të njëjtën kohë.
 • 2000+ serverë të sigurt në 140+ vende
 • Mbështetje 24/7 e klientit

nologë dhe mbështetje të klientit Trustpilot

Paguajeni me kartën tuaj të kreditit dhe Merrni një EXTRA 10% Zbritje!

Unë do të paguaj me Kartë krediti Vazhdoni me Alipay

Një gabim i zbuluar

Po Jo

Kam nevojë për ndihmë? Bisedoni me mbështetjen tonë live 24/7

Pagesa juaj është refuzuar

Ju lutemi provoni të paguani përmes Bluesnap.

Zgjidhni mënyrën e pagesës

Merrni këtë Ofertë Tani Vazhdoni me

Pse keni nevojë për një VPN për lojrat?

Një VPN e lojrave përmirëson ndjeshëm përvojën tuaj të lojrave online nga:

Marrja e ndeshjeve e personalizuar

Lidhuni me cilindo vendndodhje sipas dëshirës suaj dhe shijoni kohën e radhës së ndeshjeve të shpejtë. Kjo ndihmon në kursimin e kohës dhe ju lidh menjëherë në lojëra të tilla si Dota 2, PUBG, Fortnite, CSGO dhe të tjerët.

Qasja në të gjitha rajonet

Nëse jetoni jashtë SHBA, mund të përballeni me kufizime të shumta. Me një VPN të lojërave, ju merrni qasje të menjëhershme në lojëra dhe përmbajtje rajonale të kufizuara.

Port Forwarding [Shtesë]

Ndoshta aspekti më i mirë i një VPN të lojrave, Port Forwarding ju ndihmon të shmangni çështjet ku nuk jeni në gjendje të luani lojëra me shumë lojtarë për shkak të bllokimit të porteve. Hapni lehtësisht porte me dërgim porti.

Argëtim i plotë

Nuk ka rëndësi se ku jeni ose ku jeni drejtuar. Me një VPN, ju mund të lidheni me serverin amerikan dhe të vazhdoni me përmbajtjen e transmetimit të disponueshëm në bibliotekën e SHBA Netflix ose ndonjë vend tjetër sipas zgjedhjes tuaj..

Mbrojtja DDoS [Shtesë]

Marrja e DDoS gjatë lojërave mund të jetë plot hidhërim. Shtesa DDoS e PureVPN ju mbron nga sulmet më komplekse DDoS pasi IP juaj i vërtetë është i maskuar, kështu që kurrë nuk duhet të shqetësoheni për përmbytje kur bëni lojëra.

Shmangni goditjet ISP

Streaming konsumon pjesën më të madhe të brezit tuaj, dhe kjo i jep ISP një arsye për t’ju ngarkuar për konsumimin e bandës shtesë. Me një VPN, ISP-të nuk mund të kuptojnë se sa gjerësi bande keni konsumuar.

Lojërat popullore
Ne mbështesim

Nga PUBG në Dota 2, me PureVPN, ju mund të luani me lehtësi në çdo rajon nga kudo në botë.

Përfitimet shtesë të lojrave VPN

Përfitimet e lojrave VPN

Qasja e hershme te lojrat e reja

Nëse një lojë është lëshuar në qasjen e hershme (beta) jashtë vendit tuaj, atëherë thjesht zgjidhni serverin e këtij rajoni dhe futuni në të. Shijoni lojrat në çdo OS të dëshiruar sipas dëshirës tuaj.

Zgjidhni një server të zgjedhjes suaj

Lodhur të luani përmes të njëjtit server? Përzgjedhja e serverit PureVPN ju lejon të luani në çdo rajon të zgjedhjes suaj siç janë BE, NA, SA, etj. Vetëm ndryshoni protokollin e parazgjedhur në PPTP dhe mbizotëroni të gjithë.

Streaming i pakufizuar

PureVPN me shumë hyrje deri në 10 pajisje në një veçori kohore për të shijuar lojrat dhe transmetimin në të njëjtën kohë.

Mbrojtja e të dhënave

PureVPN ofron kodim më të lartë të AES 256-bit i cili siguron lidhjen tuaj në internet kundër syve të këqij. Ju mund të vazhdoni lojrat pa u shqetësuar për dikë që i bën presion sesionit tuaj.

Serverët e optimizuar të lojrave në 140 vende

Mbi 2,000 + serverë dhe 300,000+ IP janë gjithmonë aty për të siguruar një akses të plotë.

Amerika e Veriut

667 serverë

sherbimi me i mire vpn

Amerika Jugore

84 serverë

IMG

Amerika Qendrore

12 serverë

IMG

Oqeani

93 serverë

IMG

Evropë

807 serverë

IMG

Afrika

150 servera

IMG

Azi

321 serverë

IMG ai që ndan

VPN për Lojërat

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me