האם ה- Wifi שלי מאובטח? כיצד לאבטח רשת ביתית WiFi בשלבים פשוטים?


האם ה- Wifi שלי מאובטח? כיצד לאבטח רשת ביתית של WiFi בשלבים פשוטים?

להלן רשימת בדיקה בסיסית שעליך לעקוב אחריה כדי לאבטח את הרשת האלחוטית שלך:


 • שנה תמיד את שם הרשת הביתית שלך (SSID) מעת לעת.
 • צור תמיד סיסמא ייחודית וחזקה ועדכן אותה לעיתים קרובות.
 • השתמש תמיד והפעל את הצפנת הרשת החזקה ביותר.
 • סנן את כתובת MAC ברשת שלך.
 • לעולם אל תשתף את אישורי הרשת שלך עם האורחים שלך.
 • הגבל את טווח האותות האלחוטי שלך.
 • כבה את ה- Wifi שלך כשאתה לא בבית.
 • עדכן את הקושחה של הנתב.
 • השתמש במוצרי אבטחת רשת כגון VPN לאבטחה מרבית.

למידע נוסף, קרא את המדריך המפורט בהמשך כיצד לאבטח את ה- wifi שלך.

חיבור Wi-Fi מאובטח באמצעות הצפנה בדרגה הצבאית של PureVPN.

כיצד עובד אבטחת Wi Fi מאובטחת?

WiFi הוא נקודת הכניסה המבוקשת ביותר בה משתמשים פושעי רשת כדי לחדור לחיבור ה- Wi-Fi שלך כדי להשיג נתונים כמו סיסמה (הימנע משימוש במידע אישי כלשהו (למשל, שם חיית מחמד) לשם הסיסמה) באמצעות הנתב שלך. מה שהאירוני הוא שהאקרים מצליחים לעשות זאת מבלי לנקוט צעד אחד בבית שלך להשיג את הסיסמה שלך ולפרוץ את הנתב שלך בלי להיות שם פיזית.

עם התקדמות הטכנולוגיה, התלות שלנו ברשת אלחוטית מאובטחת Wi-Fi מאובטחת באמצעות נתב או כל מכשיר עולה. חיבור Wi-Fi מאובטח פועל על ידי הצפנת פעילויות האינטרנט שלך באמצעות קידוד AES 256 סיביות. ברגע שאתה מתחבר לרשת עם רשת VPN המותקנת בנתב שלך או בכל מכשיר כלשהו, ​​התקשורת המקוונת שלך כמו סיסמה עוברת הלוך ושוב דרך מעבר רשת אלחוטית מאובטחת Wi-Fi.

עד כמה רשת אלחוטית ציבורית ציבורית לא בטוחה?

היקף הכיסוי העצום של רשת אלחוטית Wi-Fi ציבורית באמצעות נתב או כל מכשיר, ונוחותו, שניהם מגיעים למחיר. אותן הסיבות לכך שנקודות חמות חמות רשת אלחוטיות לא מאובטחות דרך נתב או מכשיר כלשהו רצויים למשתמשים היא זו שמושכת האקרים, שכן רשת אלחוטית ציבורית אלחוטית אינה דורשת שום אימות או סיסמא מה שיוצר הזדמנות להאקר לקבל האקר גישה בלתי מוגבלת למכשירים שלך.

הסיכון הגדול ביותר הקשור לתעבורת רשת אלחוטית ציבורית אלחוטית הוא היכולת של ההאקר למקם את עצמו בינך לבין נקודת הגישה לאינטרנט כמו נתבים אלחוטיים. ברגע שהרשת נפגעת, במקום לדבר ישירות עם הנתב החם (למשל), אתה שולח גישה לרשת האלחוטית שלך כמו שם רשת, כתובות מק, סיסמת wifi, סיסמת ברירת מחדל, הגדרות הנתב, דגם הנתב, סיסמת הנתב רשת ורשת ביתית, כתובת IP, להאקר, שמעביר אותה אחר כך.

דע למה אתה נרשם

למותר לציין שעליך להכיר את התנאים וההגבלות. באופן כללי, כשאתה מתחבר לרשת רשת Wi-Fi ציבורית מעלה את ה- T&דף ה- C לפני שהם מעניקים לך גישה לרשתות האלחוטיות באינטרנט, ואחריותך לדאוג לקרוא למען ביטחונך ואיזה סוג נתונים הם אוספים ביחס למידע האישי שלך מההפעלה שלך ברשת האינטרנט לפני שאתה ניגש אליו, ומה הם עושים עם זה.

אמנם לא ברור אם ההסכמה עשויה להתרגל לרע לגבי תנאים והגבלות – הם עוזרים להגן גם על ספק רשת ה- Wi-Fi – אך אל תקליקו רק באופן עיוור על כל המסכים המוקפצים שתוצג לכם כשאתם נמצאים בהם. . חפש תמיד את שם הרשת לא משנה לאיזה חיבור Wi-Fi אתה ניגש באמצעות פרוטוקול הנקרא WPA2 או Wireless גישה מוגנת2, WPA2 הוא החזק ביותר בשימוש כרגע עבור הנתב האלחוטי. ואם הם מבקשים מכם להתקין תוספות תוכנה או תוספות דפדפן נוספות או דורשים גישה לטלפון שלכם, וודאו להסתלק במהירות למען ביטחונכם ולגשת לכל רשת מאובטחת אחרת המספקת Wi-Fi מוגנת.

אלא אם כן אתה משתמש ב- VPN

רשת Wi-Fi עדינה באופיה. מטרתם אינה רק להעביר את רשת האינטרנט לאותות רדיו אלא להקל על התקשורת בין התקני הנתב המחוברים לרשת ה- wifi. זרימת הנתונים העצומה (כתובות מק, רשת wifi, הגדרות הנתב, כתובת ה- ip, רשת ביתית, רשת אורחים, שם משתמש וסיסמא) הופכת אותם למטרה חמה אלא אם כן אתה משתמש ב- VPN בנתבים האלחוטיים שלך, רשת ביתית, נתב וכו ‘. דאג לספק הגנה לכתובות מק, רשתות Wi-Fi, רשת ביתית, כתובת ip, הגדרות הנתב, כתובת MAC של התקנים, אבטחת רשת נתב כדי לוודא להגדיל את אבטחת ה- WiFi ברשתות ה- WiFi שלך או רשת ה- WiFi.

VPN WiFi

VPN שמוגדר בנתב יאבטח אבטחת חיבור Wi-Fi של כל אותם מכשירים (נתב וכתובת מק של התקן וכו ‘) המחוברים לנתב. אם מוגדר VPN בהתקן, הוא יצליח רק לאבטח את אבטחת המכשיר ולא אחרים המשתמשים ב- Wi-Fi כדי לגשת לרשת האינטרנט. אתה יכול להשתמש ביישום במקום בממשק דפדפן האינטרנט כדי להגדיר את סיסמת ברירת המחדל גם לרשתות ה- wifi שלך או לרשת ה- wifi.

ה- Wi-Fi המאובטח של PureVPN מיועד לכולם

PureVPN מצויד בפרוטוקולי אבטחה מודרניים השומרים על חיבור ה- Wi-Fi שלך מאובטח מפני כל האיומים החיצוניים לאבטחת הרשת האלחוטית שלך. PureVPN מספק אבטחת הצפנה בדרגה צבאית של 256 סיביות שיכולה להגן על רשת הנתבים האלחוטית שלך מכל מיני האקרים, פושעי סייבר ואפילו סוכנויות מעקב מרכזיות כדי להגן על שם המשתמש והסיסמה שלך, כתובת MAC, אבטחת נתב וכו ‘..

PureVPN יכול גם לשמור על מיקומך האנונימי באופן אנונימי באינטרנט, מה שמאפשר למישהו לאתר אתכם באמצעות הנתב. PureVPN היא גם אלטרנטיבה טובה יותר לגישה לתכונות הניהול מרחוק של הנתב החושפות את הממשק מבוסס דפדפן האינטרנט שלה באינטרנט..

כיצד PureVPN יכול להועיל לך?

הייתם שואלים, האם wifi מאובטח? התשובה היא כן. בין עשרות היתרונות הקשורים לחיבור לאינטרנט באמצעות VPN, PureVPN מספק אבטחה מקוונת יוצאת דופן כך שהזהות האמיתית שלך והנתונים שלך מאובטחים מפני עוקבים, סוכנויות שיווק, פושעי רשת וקבוצות מעקב..

• קידוד AES 256 סיביות– למרות תקן הצפנה בן עשור, הוא המפורסם ביותר בקרב קהילת ה- VPN שכן הוא מציע סודיות עליונה של הנתונים שלך.

• מנהרת פיצול– פצל את בקשותיך הקשורות לאינטרנט בין שרת VPN לאינטרנט באמצעות פיצול מנהרות והיה סמוך ובטוח בנוגע לפרטיותך המקוונת.

• גישה מאובטחת מאובטחת – אתה יכול לגשת מרחוק למכשיר שלך על ידי חיבור לרשת Wi-Fi מכל פינה בעולם כל עוד אתה מחובר היטב לרשת VPN.

• הגנה מפני רחרוח מנות – האקרים שותלים תוכנות זדוניות לקריאת תקשורת האינטרנט שלך. ה- Wi-Fi המאובטח של PureVPN שומר אותך מוגן מפני תוכנות זדוניות ותוכנות ריגול בכל עת.

• Internet Kill Switch– מתג ה- Kill Kill של PureVPN הוא כפתור בטוח להיכשל שמבטיח שהפרטיות המקוונת שלך תישאר תקינה בכל עת למקרה שחיבור ה- VPN ייפול..

PureVPN תכונות בלעדיות

סמל

WiFi מאובטח

משתמשי אנדרואיד יכולים להתחבר לכל Wi-Fi בביטחון מלא ושקט נפשי

סמל

מנהרת מפוצלת

קבל את החופש להפיץ את תנועת האינטרנט שלך כרצונך בין PureVPN לספק האינטרנט שלך

סמל

VPN Hotspot

הפוך את מכשיר Windows שלך לנקודה חמה כדי לאבטח את כל המכשירים המחוברים

סמל

תצורת נתב

PureVPN תואם למגוון רחב של נתבים לאבטחת הרשת הביתית או המשרדית

סמל

מתג להרוג אינטרנט

השתמש בתכונת ה- IKS המאובטחת כישלונות כדי להבטיח שהזהות המקוונת האמיתית שלך תישאר סוד

סמל

הצפנה של 256 סיביות

PureVPN משתמש בהצפנה AES 256 סיבית צבאית בכדי לאבטח את התעבורה שלך ברשת ה- Wi-Fi

סמל

הגנה מפני דליפות

השתמש בשירות שלנו כדי להישאר מוגן מפני דליפות IPv6, WebRTC ו- DNS בכל עת

סמל

גלישה אנונימית

הסתר את כתובת ה- IP האמיתית שלך עם PureVPN ותיהנה מגלישה באינטרנט אנונימית

למידע נוסף על תכונות PureVPN

 • מנהרת מפוצלת
 • הצפנת AES
 • מתג להרוג אינטרנט
 • שיתוף קבצים P2P בטוח
 • הגנת דליפות IPv6
 • iOS לפי דרישה
 • הגנת דליפות DNS
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map