נקודות חמות WiFi חינם בבוסטון


נקודות חמות WiFi חינם בבוסטון

בוסטון היא עיר הבירה של מסצ’וסטס, והיא אחת הערים העתיקות ביותר בארצות הברית של אמריקה. העיר ידועה בפילנתרופיה שלה. ונדיבות זו משתרעת גם על מקומות אחרים, כמו לספק נוחות רבה יותר לכל אדם שחי או מבקר בעיר מדהימה זו.


נוחות זו כוללת אספקת נקודות חמות אינטרנט אלחוטיות בחינם בעיר. אם אתם מבקרים בבוסטון, או סתם מסתובבים ברחובות העיר היפה הזו, תוכלו למצוא מאות מקומות מהם תוכלו להתחבר לאינטרנט ללא עלות. ישנן הרבה רשתות Wi-Fi ציבוריות במסעדות, בתי קפה ושדה תעופה כדי להזכיר כמה.

המדריך הבא יעזור לכם למצוא WiFi בחינם בבוסטון!

img

קפוץ אל…

Wi-Fi ציבורי יכול להיות מסוכן ידוע לשמצה. אולי אינכם יודעים זאת, אך הם יכולים להוות גני שעשועים עבור גופי סייבר, ומחכים בצללים לפתות משתמשים בלתי מעורערים ולגנוב את הנתונים הפרטיים שלהם. לכן, לא חכם להתחבר לאינטרנט WiFi שאתה נתקל בו מבלי שיהיו לך כלים להגן על הנתונים שלך.

הסכנות של רשת Wi-Fi ציבורית

יש הרבה רשתות Wi-Fi ציבוריות שונות ברחבי בוסטון. רשתות אלה יכולות להיות מסוכנות ביותר עבור כל משתמש. הכרחי שתבינו את האופי הידוע לשמצה של רשת Wi-Fi ציבורית. אף שהוא מספק נוחות נוספת למשתמש המחובר, ניתן לפגוע אנושות בנתונים הפרטיים של אותו אדם.

רשת פגיעה: נתבי Wi-Fi מגיעים עם סט רגיל של טכנולוגיות הצפנה המותקנות בהן כמו WPA, WPA2 או WPA3. אך טכנולוגיות הצפנה אלה אינן אמינות כפי שניתן היה לצפות. היו הרבה מקרים בעבר בהם פרוטוקולים סטנדרטיים אלה הופרו על ידי התקפת תוכנה זדונית. פגיעות KRACK Wi-Fi היא דוגמה אחת לאופן שבו תוכנות זדוניות עלולות לשבש את אבטחת ה- Wi-Fi.

כלי פריצה: עדיף להיצמד לרשתות מהימנות כמו זו בסטארבקס או במקדונלד’ס, ולא לנקודה חמה אקראית שמופיעה במקום מטופש. הם יכולים להיות לגיטימיים, אבל אם מישהו יכול פשוט להתחבר אליו בחינם, איך זה מועיל לבעלי הרשת? להיות זהיר במיוחד ושימוש במעט שכל ישר יגן על הנתונים שלך מפני פגיעה ברשתות הציבוריות.

האיום מאדם באמצע: זוהי פעילות חטטנת נתונים המשמשת לפיקוח על תקשורת מקוונת העוברת למערכת וממנה. MITM הוא התקפה ידועה לשמצה המאפשרת להאקרים לפקח על מה שאתה עושה מבלי שאתה אפילו יודע שמסתכלים עליך.

כתובות Hot Replica: פושעי סייבר מציגים תמיד דרכים חדשות וייחודיות ליצור קשר עם גולשי האינטרנט ולפרוץ למכשירים שלהם מבלי להתריע עליהם. טקטיקה קלה לפריצה למכשירי משתמש היא יצירת רשתות Wi-Fi משוכפלות עם אותם שמות. כאשר משתמשים מתחברים לנקודה חמה זו עם Wi-Fi פגום, ההאקר יכול לפרוץ מיד למכשיר זה.

רשימת הניקוד שעליך לקחת בחשבון כשאתה מצטרף לחיבור אינטרנט אלחוטי חינם בבוסטון

הנקודות שצוינו לעיל היו צריכות לשכנע אותך שרשתות פתוחות יכולות להיות מסוכנות להפליא. הקפד לעקוב אחר רשימת בדיקות האבטחה המוזכרת להלן לפני שתצטרף לרשת WiFi בחינם.

הצטרף תמיד ל- WiFis אותנטי

כולנו אוהבים להשתמש ברשתות Wi-Fi בחינם. ישנם האקרים שאוהבים לנצל את היצר הזה ומכריח אתכם לעשות טעויות המובילות לפגיעה בנתונים הפרטיים שלכם. הקפד להימנע מהצטרפות לרשתות Wi-Fi המשוכפלות. לדוגמה, אם אתה נמצא בסטארבקס ושם לב שיש מספר נקודות חמות Wi-Fi בחינם זמינות, הקפד לבקש מהצוות את הרשת הנכונה ורק להתחבר לרשת זו..

יש לחזור על אותה התרגול גם בבתי קפה, שדות תעופה ובמקומות אחרים שבהם קיימות רשתות חינמיות.

השבת תמיד את השיתוף האוטומטי

האקרים משתמשים בכמה טקטיקות כדי לפרוץ ברשת שלך. מציאת פגיעויות במכשיר שלך תמיד מובילה בראש רשימה זו. הפגיעות הגדולה ביותר במקרה זה היא לאפשר להאקרים לגשת למערכת שלך בקלות. יש צורך לכבות או לבטל את תכונת השיתוף האוטומטי בעת עבודה ברשת ציבורית או נקודה חמה.

הימנע מפעילויות רגישות בנקודות Hot Wi-Fi בחינם

רשתות Wi-Fi ציבוריות מספקות לכם נוחות מרבית כך שתוכלו לגלוש באינטרנט בקלות. עם זאת, הסכנות האורבות ברשתות אלו עולות על הנוחיות והיתרונות המוצעים. לכן מומלץ להימנע משיתוף כל פרטי או סודי ברשתות אלו בכל מחיר.

הגן על המכשיר שלך מפני איומים ברשת Wi-Fis ציבורית באמצעות VPN

הצטרפות לכל נקודה חמה Wi-Fi בחינם יכולה להיות מסוכנת להפליא, אלא אם כן יש לך כלי שיכול לספק ביטחון נוסף לתקשורת המקוונת שלך. PureVPN מעניק לך שקט נפשי זה על ידי שיפור האבטחה המקוונת שלך וודא שאתה נשאר בטוח כשאתה מחובר לרשת Wi-Fi ציבורית.

PureVPN מציע גישה לשרתים מיוחדים המלאים בכל הכלים הנדרשים לשמירה על האבטחה המקוונת שלך. PureVPN מציע קידוד בדרגה צבאית שמבטיח שאפילו ההאקרים העונתיים ביותר לא יוכלו לפרוץ בתוך הנתונים הפרטיים שלך.

ישנן גם תכונות כמו תכונת אבטחת Wi-Fi שמכפילה את האבטחה של הנתונים שלך כשאתה מחובר לרשת Wi-Fi ציבורית.

מלבד הטיפול בפעילויות המקוונות שלך, PureVPN גם הופך אותך לאנונימי באינטרנט ומספק לך גישה לכל אתר או תוכן זמין באינטרנט. אתה יכול לעשות הרבה יותר עם PureVPN כשאתה מחובר לרשת Wi-Fi בחינם.

מקומות עם WiFi בחינם בבוסטון

כעת, כשאתה יודע על שיטות העבודה המומלצות שאתה יכול לבצע כאשר אתה מחובר לנקודה חמה Wi-Fi ציבורית, להלן כמה מקומות שמציעים קישור לאינטרנט בחינם בבוסטון..

אינטרנט אלחוטי חינם בפארק כריסטופר קולומבוס

מלבד הנוף הנפלא של המקום הזה, תוכלו ליהנות גם מגישה חופשית לאינטרנט באמצעות רשת האינטרנט האלחוטית הציבורית הזמינה באזור.

אינטרנט אלחוטי חינם בקופה

המסעדה האיטלקית הידועה במטבח הנהדר שלה, המקום מציע גם גישה לרשת Wi-Fi בחינם ללקוחותיה.

אינטרנט אלחוטי חינם במוזיאון לאמנויות יפות

מלבד הקולקציות הנפלאות המוצעות, תוכלו גם לגלוש באינטרנט בחופשיות ובנוחות מהאולמות המרוהטים להפליא של המוזיאון.

מלבד המובן מאליו, תוכלו למצוא WiFi בחינם בבוסטון במלון לנוקס, כיכר קופלי, מאפיית קמח, מלונות, שדה תעופה, אולפני כושר ואפילו פארקים ציבוריים..

להלן מספר מדריכים נוספים בנושא WiFi בחינם בארה”ב:

 • WiFi בחינם בארצות הברית
 • WiFi חינם בשיקגו
 • אינטרנט אלחוטי חינם בלוס אנג’לס
 • אינטרנט אלחוטי חינם בסן דייגו
 • Kim Martin Administrator
  Sorry! The Author has not filled his profile.
  follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map