כיצד לצפות בסרטים ללא Wi-Fi בחינם

שירותי סטרימינג כמו נטפליקס ווידאו פריים של אמזון אפשרו לנו להתעדכן בתוכניות הטלוויזיה האהובות והחמות ביותר שלנו. עם זאת, לסטרימינג יש עדיין חסרון אחד חשוב בכך שהם זקוקים לגישה לאינטרנט בכל עת.

המשמעות היא שהם בכלל לא מועילים כשנוסעים לחו”ל. אך אל דאגה, שירותי הסטרימינג הטובים ביותר מאפשרים כעת לאנשים לצפות בסרטים במצב לא מקוון. יתר על כן, הכל בחינם כחלק מהחשבון הסטנדרטי. יתר על כן, במדריך זה, אנו נותנים תיאור מלא כיצד לצפות בסרטים ללא Wi-Fi בחינם. החלק הטוב ביותר הוא חופשי וחוקי לחלוטין.

נטפליקס

אתה יכול להוריד סרטים בחינם לצפייה במצב לא מקוון באנדרואיד ובפלטפורמות אחרות המשולבות במנוי הרגיל שלך. הורדת תוכן אינה סופרת את מספר המסכים שמותר לך לצפות בהם.

עם זאת, לא כל התוכן ניתן להורדה, אך חפש חץ כלפי מטה בתוך המכשירים התואמים שלך שמבטיח את התוכן, כמו שאתה יכול לצפות בסרט ללא Wi-Fi. נטפליקס הוכיחה את עצמה ברחבי העולם כאחת הדרכים הטובות ביותר להוריד סרטים או כל תוכן אחר.

אם אתה רוצה לדעת לצפות בסרטים ללא Wi-Fi בחינם באמצעות Netflix, זה בסיסי מאוד: עליך להוריד את היישום Netflix ישירות למחשב שלך במקום להשתמש בדפדפן שלך.

יש אפליקציית Netflix זמינה בחנות Google Play ובחנות Microsoft שתוכל להוריד כדי לגשת לשירותי סטרימינג אלה. לרוע המזל, לינוקס או ל- Mac אין אפליקציית Netflix זמינה, כך שאין לה את האפשרות לצפות בסרטים במצב לא מקוון.

Netflix מקל על חיפוש סרטים להורדה על ידי הזנת שם ז’אנר או מילות מפתח ספציפיות שקשורות לבחירתך. חוץ מזה, היא גם צברה את המוניטין שלה בגלל מהירויות ההעברה הגבוהות שלה, אך הדבר ישתנה בהתאם לסוג החיבור ומהירותך. עם זאת, רוב האנשים יכולים לצפות בסרטים בחינם ללא הורדה או לא מקוון.

סרטון פריים של אמזון

זה פשוט להוריד סרטים לצפייה במצב לא מקוון מווידיאו ראשוני של אמזון. כשאתה מדפדף בין כל האפשרויות, בחר באפשרות “חינם אלי” בראש המסך בתוך היישום. כל מה שקשור לאמזון פריים ניתן להורדה וצפייה במצב לא מקוון ללא Wi-Fi.

כיצד להוריד סרטים במחשב נייד זה פשוט מאוד. פשוט בחר בלחצן ההורדה שמתחת לתיאור הסרט שנבחר, ואז הפנה לדברים שלי כדי לגשת לכל הסרטים הלא מקוונים שלך.

אחד היתרונות הקונקרטיים של אמזון פריים הוא האוסף הנרחב של הורדות סרטים שהיא מציעה, עם מגוון של מגוון סוגים, כולל אפשרויות ידידותיות לילדים.

יתר על כן, אמזון פריים מציעה הרבה יותר בחבילה שלה עם גישה לסדרות נשמעות, רצועות מוזיקה, ספרים אלקטרוניים, והרבה תועלות חברות מבטיחות אחרות. הווידיאו של אמזון פריים זמין במספר פלטפורמות כמו אנדרואיד או IOS, והוא אחד הדרכים הטובות ביותר להוריד סרטים או להזרים אותם באופן מקוון.

STREMIO

האם אתה מצפה לקבל תובנה ומוטיבציה במהלך נסיעתך? STREMIO מוודא שהמרווח מתמלא. אתה יכול להוריד בקלות תוכן לצפייה בהמשך במצב לא מקוון במחשב הנייד שלך ולהקפיד לקחת אותו לאורך כל הטיול שלך.

STREMIO יכול להתגלות כמלווה טיולים אמין לאורך כל הטיול שלך, לכן הקפד להתקין אותו במכשיר שלך לפני היציאה. STREMIO מציע יותר מ- 2000 תוכן להורדה וכולל כתוביות למספר שפות.

לאחר גלישה אחר שיחות STREMIO שנראות כדאיות, הקש על החץ כדי להוריד סרטים לצפייה במצב לא מקוון. STREMIO מציע גם תכונה יצירתית של בניית רשימות השמעה מותאמות אישית כדי לקבוע את בחירת הנושאים שאתה אוהב, כך שתוכל לצפות בהם בזמן הפנוי מבלי לצרוך את הגלישה בזמן היקר שלך..

בניגוד לאפליקציות רבות אחרות שהוזכרו לעיל, אפליקציה זו מספקת תוכן בחינם, מה שהופך אותה לבחירה מצוינת להיות קלילה יותר על הכיסים.

גוגל משחקת סרטים וטלוויזיה

אתה יכול להוריד סרטים של Google Play במצב לא מקוון, ומאפשר לך להוריד סרטים ותכניות טלוויזיה בחמישה מכשירים. אם ברשותך מכשיר IOS, אינך יכול לבצע רכישות בתוך האפליקציה. עם זאת, זה לא תקף עבור משתמשי Android.

קל למצוא תוכן ב- Google Play הודות לפריסה הפשטנית שלו. זה די דומה לאמזון פריים, כך שתוכלו למצוא במהירות אילו סרטים עליכם לצפות בכל עת ובכל מקום. היכולת להוריד את הסרטים ותכניות הטלוויזיה שלך במכשירים הניידים שלך, במיוחד כשנוסעים עם ילדים, מעניקה שקט נפשי וטיולים ללא ייבב לאורך טיול הפנאי שלך..

פרימיום יוטיוב

אתה יכול להוריד סרטים לצפייה במצב לא מקוון במחשב נייד באמצעות YouTube אם אתה יכול למצוא אותם. ישנו כפתור הורדה המקושר לכל תיאור סרטון אך דורש שירות מנוי פרימיום בכדי לגרום לו לעבוד. שירות הפרמיום של יוטיוב מציע את ההטבות שלו בכך שהוא נותן גישה למיליוני סרטונים ללא מודעות וכולל גם מוסיקה ביוטיוב. חוץ מזה, זה מאפשר בקרת הורים לבקרת פעילות הצפייה לילדים.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me