כיצד להשבית את WebRTC בפיירפוקס וכרום


כיצד להשבית את WebRTC בפיירפוקס וכרום

לאחרונה התגלה ליקוי ביטחוני עצום WebRTC. תקלת האבטחה משפיעה על משתמשים במערכת ההפעלה Windows בלבד, אך אין להאשים בכך את מערכת ההפעלה Windows עצמה. הפגיעות, המכונה למעשה דליפת WebRTC, משפיעה על המשתמשים בדפדפני Chrome ו- Firefox, ומאפשרת לאתרים לראות את כתובת ה- IP האמיתית של המשתמשים אפילו כשהם עומדים מאחורי VPN. למזלנו יש כמה הרחבות שיכולות למנוע WebRTC בדפדפנים.


img

כיצד להשבית דליפת WebRTC בדפדפן Firefox (מערכת ההפעלה Windows)

משתמשים ב- Mozilla Firefox צריכים להפעיל את Firefox ולעשות את הפעולות הבאות כדי להימנע מדליפת WebRTC:

 • הקלד about: config בסרגל הכתובות של Firefox.
 • לחץ על “אני אהיה זהיר, אני מבטיח!” (או הודעת אבטחה כלשהי דומה לזה) [ההודעה תלויה בגירסת Firefox שיש לך]. לדוגמה, הגרסה החדשה של Firefox מציגה הודעת אזהרה, “זה עשוי לבטל את האחריות שלך!” ואחריו הסבר על אבטחת ההגדרות מראש וכדומה. אם אתה רואה הודעה כזו, לחץ על “אני מקבל את הסיכון!”
 • רשימה תיפתח עם סרגל חיפוש למעלה. בסרגל חיפוש זה, אנא הקלד: media.peerconnection.enabled והקש Enter.
 • כאשר התוצאה עולה, לחץ עליה כפולה כדי להפוך את ערכה לשקר.
 • סגור את הלשונית לסיום ההליך.

אם אינך רוצה לעבור דרך כה קדחתנית רק כדי למנוע דליפת WebRTC בדפדפן Firefox שלך, פשוט התקן את PureVPN Firefox Extension.

התוסף מגיע עם הגנה מובנית מפני דליפות WebRTC, ומאפשר לך לצפות בתוכן המועדף עליך או להשתמש בכל כלי תקשורת של VoIP כדי ליצור קשר עם יקיריך מבלי לחשוש מהפרת פרטיות.

כיצד להשבית דליפת WebRTC בדפדפן Chrome (מערכת ההפעלה Windows)

אין הגדרות מובנות בדפדפן Chrome אשר יאפשרו למשתמשים לתקן את בעיות דליפת WebRTC. לכן, כדי להשבית את דליפת WebRTC, משתמשי Chrome צריכים להתקין את התוסף המתאים.

לפני כמה שנים אנשים המשתמשים בדפדפן כרום במערכת Windows הורידו את התוספת / חסימת WebRTC עבור דפדפן ה- Chrome שלהם. עם זאת, התוסף לא הצליח לעבוד ביעילות ובסופו של דבר הדליף את ה- IP האמיתי של המשתמשים.

עם זאת, PureVPN Chrome Extension הוכיח שהוא יכול למנוע בהצלחה דליפת WebRTC ולהשאיר את ה- IP האמיתי של המשתמשים מוסתר לחלוטין. התוסף לא רק מסווה את ה- IP האמיתי של המשתמשים ומונע דליפת WebRTC, אלא גם מספק קידוד ברמה גבוהה כדי לשמור על תנועת הדפדפנים של המשתמשים מאובטחת לחלוטין..

מה זה WebRTC ואילו פלטפורמות זה הכי משפיע?

ה ‘RTC’ ב- WebRTC הוא קיצור של תקשורת בזמן אמת ומשמש לשיחות קוליות, צ’אט וידאו ושיתוף קבצים ב- p2p. WebRTC אינו באג שכן הוא פותח במקור כדי להקל על סוגי החיבורים שהוזכרו לעיל באופן עצמאי ללא תלות בתוספות כלשהן. מאז 2013 חשדו מומחים כי WebRTC יכול להועיל לגלות את ה- IP המקומי של המשתמש, גם אם המשתמש עומד מאחורי VPN.

WebRTC אינו משפיע על משתמשי OSX ו- Android, כך שמשתמשים המשתמשים ב- Chrome או Firefox ב- OSX או Android אינם צריכים לדאוג לכך. עם זאת, משתמשי Windows צריכים לנקוט בצעדים מיידיים כדי להימנע מדליפת WebRTC ולהגן על כתובת ה- IP האמיתית שלהם, כך שהם יכולים להמשיך לגשת לאתרים או לתוכן המוגבל או חסום הגיאוגרפי שלהם בזמן השימוש ב- VPN אנונימי..

עם תוספי דפדפן PureVPN, אינך צריך עוד לדאוג לנושא דליפת WebRTC.

גוגל פרסמה סיומת של Chrome, " מגבלת רשת WebRTC" שמבטל את הפחדים של WebRTC. התוסף קטן מאוד בגודלו, 7.31KB בלבד, אך יעיל מספיק בכדי להשבית את אפשרות WebRTC ריבוי מסלולי בהגדרות הפרטיות של הדפדפן, תוך קביעת התצורה של WebRTC שלא תשתמש ב- IP מסוים..

"כל כתובות IP ציבוריות המשויכות לממשקי רשת שאינן משמשות לתעבורת אינטרנט (למשל כתובת המסופקת על ידי ספק שירותי אינטרנט כאשר גולשים ב- VPN) [מוסתרים],"גוגל אומרת.

אך לא יהיה זה נבון לבזבז זמן על סיומת המציעה רק תכונה יחידה כאשר תוספי הדפדפן של PureVPN מגיעים עם הגנת דליפות WebRTC, אבטחה מקוונת, אנונימיות ועוד..

ליהנות אנונימיות מוחלטת וחופש אינטרנט על ידי מניעת דליפת WebRTC בדפדפן Chrome או Firefox שלך.

הישארו אנונימיים, PureVPNers!

no-log-img

PureVPN מוסמך ללא יומן!

מדיניות ה- No-Log של PureVPN אושרה על ידי אחד מבקרי החשבון העצמאיים המובילים בארה”ב. לא רק PureVPN הוא המהיר ביותר, אלא גם ספק VPN מאומת ללא-יומן!

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map