VPTV IPTV לזרם ב- 2020

פורסם: 11 בפברואר 2020

התנסה ב- IPTV VPN הטוב ביותר עם PureVPN ב -0.99 דולר בלבד. הזרם עומסי סירה של תוכן ב- IPTV במהירויות מהירות מטורפות, מכל מקום בעולם.

אם אתה מישהו שרוצה ליהנות מערוצי הטלוויזיה המועדפים עליך במחשב שלך או מכל מכשיר אחר שלא קושר אותך לסלון שלך, IPTV הוא הבחירה המושלמת עבורך.

עם IPTV תוכלו ליהנות לא רק מערוצי הטלוויזיה הרגילים אלא גם מתכניות טלוויזיה בינלאומיות, מתוכן וידאו לפי דרישה ועוד ועוד. בקיצור, זו חבילה שלמה של בידור מדיה שיכול לספק את התשוקה שלך לבידור 24/7.

עם זאת, כשמדובר בצפייה בתוכן עליו תצטרך לחפש את ה- VPN עבור IPTV כדי להפיק את המרב מה- IPTV שלך.

המשך לקרוא כדי ללמוד עוד על כך, מדוע דרוש VPN IPTV.

מה זה IPTV?

IPTV מייצג טלוויזיה פרוטוקול אינטרנט. IPTV בדרך כלל מגיע כשירות – כמו בצורה של תיבות עליונות – המאפשרות לך לצפות בערוצי טלוויזיה דרך פרוטוקולי TCP / IP שלך, כלומר באינטרנט. עם זאת, כדי ליהנות מההופעות המועדפות עליך ב- IPTV בצורה חלקה, אתה צריך חיבור לאינטרנט מהיר.

IPTV פועל להפך לחלוטין משירותי כבלים טלוויזיה מסורתיים המשדרים את כל הערוצים בו זמנית, ומעניקים למשתמשים את הגמישות של צפייה בתוכנית על ידי שינוי הערוץ.

שירותי IPTV לעומת זאת משדרים רק תוכנית או ערוץ אחד בכל פעם. במילים אחרות, היא אינה מציעה שידור סימולטני בשידור יחיד. על המשתמשים לבחור בתוכנית אחרת מהתפריט כדי לבקש שידור אחר שיזרם את הערוץ הנדרש.

איך עובד IPTV??

בדיוק כמו שאתה משתמש באינטרנט בבית או במשרד, IPTV עובד די דומה לזה. בדרך כלל עליך להתקין תיבה ראשונה המסופקת על ידי שירות ה- IPTV שאתה מגדיר כגשר בין הטלוויזיה שלך לנתב. כשאתה לוחץ על תוכנית כדי לצפות בה, נשלחת בקשה לשרתי ה- IPTV ששולחים את הבקשה חזרה למכשיר בצורה של מנות נתונים. כתוצאה מכך, תוכלו ליהנות מהתכנים שבחרתם.

עם זאת, תלוי בסוג ה- IPTV, הוא עשוי להשתמש בפרוטוקולים שונים כדי לשדר את התוכן. לדוגמה ה- IPTV ישתמש בפרוטוקול ניהול קבוצת האינטרנט (IGMP) כדי לשדר טלוויזיה חי. באופן דומה, היא משתמשת גם בפרוטוקול הזרמת בזמן אמת (RTSP), פרוטוקול העברת הודעות בזמן אמת (RTMP) ופרוטוקול העברת היפר-טקסט (HTTP) לסוגים שונים של תכנים.

סוגי IPTVs

שירותי ה- IPTV מגיעים בשלושה סוגים שונים:

  • וידאו לפי דרישה (VOD): כפי שהשם מרמז, אתה יכול לבחור מתוך קטלוג רחב של סרטים ותוכניות אחרות, וצריך לשלם כדי לצפות בהם..
  • שידור טלוויזיה חי: בסוג זה של שירות IPTV, אתה מקבל שידור חי של ערוץ הטלוויזיה שבחרת באמצעות חיבור האינטרנט שלך..
  • IPTV מתוזמן בזמן: ישנם ערוצי טלוויזיה רבים אשר הופכים את תכניות הטלוויזיה החיות שלהם לזמינות באינטרנט לאחר השידור הראשון שלהם. בהמשך תוכל להציג אותם בזמן שנוח לך. למעשה, אתה יכול להקליט אותם ואפילו להשהות ולהרץ מחדש את ההצגות שאתה רוצה.

מדוע IPTV זוכה לפופולריות רחבה?

אחת הסיבות הרבות לכך שמשתמשים בוחרים בשירותי IPTV היא מכיוון ששירותים אלה מאפשרים למשתמשים לצפות בערוצי הטלוויזיה המועדפים עליהם בשידור חי במחשבים, בטאבלטים או בסמארטפון שלהם. למעשה, משתמשים יכולים להביא את התיבה שלהם בחופשות שלהם בחו”ל כדי שיוכלו לצפות בתוכן המקומי שלהם.

יתר על כן, IPTV מחליף את הצורך בשירותי טלוויזיה בכבלים בעיקר בגלל הניידות ובחלק בגלל גורמים אחרים כפי שנדונו לעיל.

מדוע אתה זקוק ל- VPN עם IPTV?

ישנן סיבות רבות מדוע עליכם לחפש VPN המשולם ביותר עבור IPTV, המכיל בידור ללא הגבלה.

עקיפה של הגבלה אזורית

ישנם משתמשים רבים שלעתים קרובות תוהים “האם עלי להשתמש ב- VPN עם IPTV?” מכיוון ששירותי IPTV מציעים למשתמשים מגוון רחב של ערוצים, ישנם ערוצים מסוימים המוגבלים למדינות שבבעלותן אותם ערוצים. לדוגמה, אם משתמש רוצה לצפות בערוץ ספציפי בבריטניה מחו”ל, ייתכן שהמשתמש לא יוכל לגשת אליו בגלל מגבלות במדינה.

מצבים כמו אלה מצריכים צורך ברשת פרטית וירטואלית, המכונה שירות VPN. כאשר משתמש מתחבר לאינטרנט באמצעות VPN, השירות מאפשר למשתמש לבחור מבין מגוון רחב של שרתי IPTV VPN או IPs המגיעים ממדינות שונות. אז אם משתמש רוצה לצפות בערוץ בבריטניה מחו”ל, כל מה שהמשתמש צריך לעשות הוא לחבר את ה- VPN, לבחור את שרת ה- VPN המקוון של בריטניה ולצפות בערוץ.

עקוף מצערת ספק שירותי אינטרנט

עובדה ידועה בקרב משתמשי האינטרנט בעולם, כי ספק שירותי האינטרנט שלהם מצמצמים את מהירות החיבור שלהם כדי לחסוך רוחב פס, והיא עושה זאת ללא הסכמת המשתמשים. בגלל התנעה מתמשכת של ספק שירותי האינטרנט, אתה חווה מהירות גלישה איטית וסטרימינג איטי לחלוטין.

בעזרת VPN אתה מקבל להביס את מצערת המהירות ש- ISP שלך עושה מאחורי גבך. בסופו של דבר, אתם יכולים ליהנות מזרם נטול חיץ וחלק מכל השירותים המועדפים עליכם.

מה הופך את PureVPN ל- VPN המשולם הטוב ביותר עבור IPTV בשנת 2019?

האם ה- IPTV שלך לא עובד עם VPN? עליך לעבור מייד ל- VPN שלנו.

כשמדובר בבחירת ה- VPN הטוב ביותר עבור IPTV, קצת קשה לבחור מבין מגוון שירותים. עם זאת, קחו בחשבון שכאשר אתם בוחרים בשירות וודאו שהוא לא רק אמין אלא גם בעל תכונה עשירה ואמינה.

למרבה המזל, אתה יכול לסמוך על VPN. כשאתם נרשמים לשירות ה- VPN הפרמיום של PureVPN, תוכלו ליהנות מהתכונות הבאות:

  • נפח IP גבוה: מנוי ל- VPN מגיע עם מספר עצום של כתובות IP אנונימיות. כתוצאה מכך אינך צריך לדאוג להגבלת IP כלשהו באתר כלשהו, ​​מכיוון שאתה יכול לגשת מחדש לאתר עם IP שונה.
  • מספר עצום של שרתים: מאגר עצום של כתובות IP אינו התכונה היחידה שהופכת את שירות ה- VPN האידיאלי עבורך. לשירות יש מספר גדול של שרתים במאות מדינות ברחבי העולם. למעשה, תוכלו למצוא שרתי VPN בכל 6 היבשות.
  • חוויה אופטימיזציה: הדבר הטוב ביותר ב- VPN הוא שהשרתים שלה מותאמים בצורה אופטימלית בכדי להעניק למשתמשים חווית סטרימינג מדהימה. שלא כמו ספקי VPN אחרים, לא תצטרך לעבור את התחושה המקוממת של בעיות פינג או עיכוב גבוהות.

התכונות שהוזכרו כאן מייצגות רק את קצה הקרחון. שירות ה- VPN מגיע עם עשרות תכונות רבות עוצמה אחרות שמעניקות לך חווית VPN אולטימטיבית.

הגדרת VPN ל- IPTV

אם אתה מתכנן להתקין IPTV VPN במכשיר ה- Android שלך, שקול את הצעדים הבאים:

  • הירשם ל- PureVPN
  • הורד את אפליקציית VPN לאנדרואיד
  • התחבר למיקום שרת VPN VPN לפי בחירתך
Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me