האם VPNs חוקיים?

האם אתה תוהה "האם VPNs חוקיים בארצי?" המשך לקרוא כדי לגלות!

רשתות וירטואליות פרטיות, הידועות יותר בשם VPNs, נהדרות לשמירה על פרטיות והעלמת מגבלות מיקום באינטרנט. כלים עוצמתיים אלה מסתירים לא רק את כתובת ה- IP שלך, אלא גם מצפינים את כל התנועה שלך כדי להפוך את הפעילויות המקוונות שלך לאנונימיות.

למרות ש- VPNs מספקים שפע של יתרונות והם בדרך כלל חוקיים, מספר מדינות אוסרות על השימוש בהן. אז אם אתם מחפשים מידע על חוקיות VPN במדינה שלכם, הגעתם למקום הנכון.

האם VPNs חוקיים

עם זאת, לפני שנדון היכן בדיוק השימוש ב- VPN מותר או אסור, בואו לענות ראשית על מה שהיא ככל הנראה השאלה הנשאלת ביותר באינטרנט, לנוכח העלייה החדה במאמצי המעקב והצנזורה …

האם VPNs חוקיים?

כן! VPNs הם חוקיים ברוב המוחלט של המדינות ברחבי העולם, אך אסור להשתמש בה לכל סוג של פעילות בלתי חוקית. למותר לציין שאם אתה לא מסוגל לתמוך ב- VPN, אתה יכול ותעמוד לדין על פי חוק.

לכן, בעוד ש- VPN יכול לעזור בהגנה על הזהות המקוונת והנתונים האישיים שלך מפני עיניים חטטניות, עיסוק בפעילויות לא חוקיות כמו מכירת סמים, הפצת תוכנות זדוניות, או עיסוק בפעילויות לא אתיות כמו גניבה, בריונות, פריצה או גניבת נתונים ככל הנראה יביאו אותך בצרה משפטית קשה.

למרבה הצער, ישנן כמה מדינות בהן השימוש ב- VPN אינו חוקי, אך הדבר קשור יותר לכך שרוצים לפקוח מקרוב על הפעילות המקוונת של אזרחיהם ולשלוט באיזה מידע יש להם גישה..

שימושים לגיטימיים של VPN

תפיסה שגויה אחת נפוצה בכל הקשור ל- VPN היא שהם נדרשים רק על ידי חנונים או אנשים המסתתרים במרתפים שלהם ומפנקים לפעילות בלתי חוקית מסוג כלשהו. עם זאת, שום דבר לא יכול להיות רחוק יותר מהאמת. כמו בכל המצאה או יצירה, שום דבר אינו מטבעו רע. זה בדיוק איך שאנשים משתמשים בזה.

להלן מספר שימושים פופולריים ב- VPN:

2. גישה לאתרים חסומים

על ידי שימוש ב- VPN, אתה יכול לגשת לכל אתרי האינטרנט, השירותים והיישומים כדי ליהנות מהתוכן הרצוי מכל פינה בעולם. זה משנה את כתובת ה- IP שלך לכל מדינה שתבחר, ומאפשר לך לגשת לתוכן שאתה רוצה באופן מיידי.

4. מצא מבצעים זולים ברשת

אם אתה מחפש מבצעים זולים ברשת, VPN הוא המושיע שלך! פשוט התחבר לשרתי VPN במיקומים שונים והשווה את המחירים שאתה מקבל כדי לחסוך בגדול בכרטיסי טיסה, השכרת רכב, מנויי תוכנה וכו ‘..

 • את כל
 • א
 • ב
 • ג
 • ד
 • ה
 • ו
 • ז
 • ח
 • אני
 • ג
 • ק
 • ל
 • M
 • נ
 • O
 • ע
 • ש
 • ר
 • ס
 • ט
 • U
 • V
 • W
 • איקס
 • י
 • ז

מדינות בהן VPNs אינם חוקיים

המדינות הבאות הזעיפו את השימוש בשימוש ב- VPN והנהיגו עליהן איסור חלקי או מלא:

צפון קוריאה האם VPN משפטי בצפון קוריאה? לא

לצפון קוריאה אינטרא-נט משלה לאזרחים, ואילו גישה אמיתית לאינטרנט שמורה רק לבעלי תפקידים ברמה גבוהה. אז VPNs נאסר במדינה, אם כי זרים עשויים להיות מורשים להשתמש בכלים אלה.

IRAQ האם VPN הוא חוקי בעירק? לא

עבור אזרחים עירקים צנזורה באינטרנט היא חלק בלתי נמנע מחייהם. במטרה לעצור את הקבוצה המיליטנטית הקיצונית ISIS ולעקוב אחר כל משתמש באינטרנט, הממשלה אסרה על VPNs על הסף.

בלארוס האם VPN הוא חוקי בבלארוס? לא

בעקבות צעדיהם של סין ורוסיה, בלארוס אסרה גם על VPN ו- Tor כחלק ממאמציהם למנוע מאזרחים להשתמש בכלים אנונימיים כדי לגשת לאתרים המופיעים ברשימה שחורה..

OMAN האם VPN הוא חוקי בעומאן? לא

ממשלת עומן מצנזרת באופן פעיל את האינטרנט, ובעוד ש VPNs אינם בדיוק לא חוקיים עבור מוסדות ציבוריים ופרטיים, השימוש בשירותים אלה אסור על אנשים פרטיים.

סין האם VPN משפטי בסין? לא

כדי למנוע מהאזרחים לעקוף את חומת האש הגדולה, כל ה- VPN הלא מורשים נאסרו בסין. למעשה, ספקי VPN צריכים להיות בעלי רישיון רשמי על ידי הממשלה כדי לפעול במדינה.

TURKMENISTAN האם VPN משפטי בטוקרמניסטן? לא

לטורקמניסטן יש ספק שירותי פיקוח ממשלתי אחד בלבד, אשר הופך את המעקב לחסימת תרגיל קל יותר. ניסיונות להשתמש ב- VPN ובמקובלים על מנת לעקוף צנזורה באינטרנט במדינה נחסמים ויכולים לגרום לתוצאות חמורות.

רוסיה האם VPN משפטי ברוסיה? לא

התקנות החדשות ברוסיה מחייבות את ספקי ה- VPN להירשם עם הרשויות ולחסום את הגישה לאתרים ברשימה השחורה. יתר על כן, המשתמשים נאלצים לשלם קנסות כבדים אם הם נתפסים באמצעות VPNs שאינו סנקציות.

אמירייטות של ארה”ב הערבים האם VPN משפטי באיחוד האמירויות? לא

אחת המדינות הבודדות עם חוקים הקשורים לשימוש ב- VPN, איחוד האמירויות העבירו חוק חדש הקובע כי ניתן יהיה לכלוא את משתמשי ה- VPN ולהיקנס בסכום של עד 500,000 $ אם הם יימצאו בביצוע פשע. עם זאת, מוסדות, בנקים וחברות יכולים להשתמש ב- VPN באופן חופשי.

איראן האם VPN הוא חוקי באיראן? לא

איראן חוקקה חוק נוקשה הנוגע לשימוש בשימוש ב- VPN האוסר על אזרחים להשתמש ב- VPN שאינם סנקציות ממשלתיות. אי עמידה בחוק זה יביא לעונש מאסר של 91 יום עד שנה. עם זאת, גורמים ממשלתיים באיראן אינם מתייחסים לחוקי הצנזורה שלהם בעצמם וממשיכים להשתמש בכלים אלה.

טורקיה האם VPN הוא חוקי בטורקיה? לא

מכיוון שהאינטרנט מצונזר בכבדות בטורקיה, השימוש ב- VPNs לגישה לרשתות מדיה חברתית כמו טוויטר, WhatsApp ופייסבוק פופולרי בקרב אזרחים. עם זאת, טור יחד עם ספקי VPN מסוימים חסומים במדינה על מנת למנוע עקיפה של צנזורה ממשלתית.

מדינה לא נמצאה!

מדינות בהן VPNs חוקיים

במדינות הבאות אין חוקים האוסרים שימוש ב- VPN ואזרחיהן יכולים להשתמש בהם מבלי שהם צריכים לדאוג להשלכות משפטיות כלשהן:

AFGHANISTAN האם VPN משפטי באפגניסטן? כן

בעוד שממשלת אפגני מקפידה בכל הקשור לאתרים כמו אלה הקשורים לפורנוגרפיה, אלכוהול, הימורים וכו ‘, השימוש ב- VPNs עדיין חוקי במדינה..

אלבניה האם VPN משפטי באלבניה? כן

חוקה של אלבניה מגן על זכות אזרחיה לחופש הביטוי והעיתונות. האינטרנט לא רק שאינו צנזורה ממשלתית, אלא גם VPNs הם חוקיים לחלוטין.

אלג’יריה האם VPN הוא חוקי באלג’יריה? כן

באלג’יריה ספקיות האינטרנט נדרשות להסדיר ולפקח על תוכן מקוון, ואף על פי שהתרחשו מקרים מסוימים של הממשלה החוסמת אתרים מסוימים, אין כרגע איסור על VPNs.

אנדורה האם VPN משפטי באנדורה? כן

לאנדורה, אחת המדינות החודרות ביותר בעולם, אין צנזורה באינטרנט או מעקב ממשלתי. כמו כן, VPNs הם חוקיים לשימוש.

אנגולה האם VPN משפטי באנגולה? כן

למרות ש- VPNs הם חוקיים באנגולה, המדינה עלתה לכותרות בניסיון לאיים על חופש הביטוי והגישה למידע.

אנטיגואה וברבודה האם VPN משפטי באנטיגואה וברבודה? כן

אזרחים מסוגלים ליהנות מגישה לאינטרנט ללא הפרעה באנטיגואה וברבודה. יתר על כן, השימוש ב- VPN אינו חוקי.

ארגנטינה האם VPN משפטי בארגנטינה? כן

אין איסור על שימוש ב- VPN בארגנטינה, אך הוצעו חוקים שיכולים להפוך צנזורה מקוונת למציאות.

ארמניה האם VPN משפטי בארמניה? כן

יש עדויות מתועדות לסינון אינטרנטי בארמניה, ומדיה חברתית נחסמה גם בעבר. עם זאת, שימוש ב- VPN הוא חוקי.

ארובה האם VPN משפטי בארובה? כן

אזרחים יכולים לגשת לאינטרנט בחופש מוחלט בארובה. בנוסף, השימוש ב- VPNs מותר גם.

אוסטרליה האם VPN משפטי באוסטרליה? כן

למרות שמשתמשים בחסימת אתרים באוסטרליה, וטלקוס נדרשים לאחסן מטא נתונים של לקוחות במשך שנתיים לפחות, VPNs עדיין חוקיים וממשיכים להשתמש באזרחים רבים..

אוסטריה האם VPN הוא חוקי באוסטריה? כן

השימוש ב- VPN הוא חוקי לחלוטין באוסטריה, וחוקת המדינה מגנה על זכותם של אזרחיה לדיבור וחופש חופשיים.

אזרבייג’ן האם VPN חוקי באזרבייג’ן? כן

אזרבייג’ן מצנזרת בכבדות את האינטרנט, כולל כלי חדשות לאופוזיציה ואתרי מדיה חברתית. הממשלה גם נועלת פעילים מקוונים, אך למרבה המזל VPNs טרם הופכים לחוקיים.

בחריין האם VPN חוקי בבחריין? כן

אין חוקים המונעים שימוש ב- VPNs בבחריין למרות שהממשלה מצנזרת באופן פעיל את העיתונות והאינטרנט.

בנגלדש האם VPN חוקי בבנגלדש? כן

ממשלת בנגלדש ידועה בעבר כחסימת מדיה חברתית כולל WhatsApp ופייסבוק בעבר. למעשה, הם אפילו ניתקו בטעות את הגישה לאינטרנט לחלוטין! השימוש ב- VPNs הוא חוקי בבנגלדש.

ברבדוס האם VPN חוקי בברבדוס? כן

אזרחי ברבדוס יכולים לגשת לאינטרנט ללא מגבלות. השימוש ב- VPN הוא גם חוקי לחלוטין.

בלגיה האם VPN חוקי בבלגיה? כן

למרות שפורסמו דיווחים על צנזורה באינטרנט בבלגיה, השימוש ב- VPN לא יביא אותך לצרות משפטיות.

בליז האם VPN הוא חוקי בבליז? כן

למרות שהממשלה הציבה כמה מגבלות על גישה לאינטרנט וחסמת שירותי VoIP, השימוש ב- VPNs הוא חוקי בבליז..

בנין האם VPN הוא חוקי בבנין? כן

אין שום עדות לכך שהממשלה מנסה לצנזר את האינטרנט, וכעת VPNs חוקיים לשימוש בבנין.

בהוטן האם VPN משפטי בבהוטן? כן

למרות שהשימוש ב- VPN חוקי בבהוטן, הממשלה חוסמת מדי פעם תכנים שהיא מוצאת פוגעת במדינה.

בוליביה האם VPN הוא חוקי בבוליביה? כן

בעוד שממשלת בוליביה אכן מצנזרת עיתונאים ואף דוחפת למעקב אחר מדיה חברתית, השימוש ב- VPNs עדיין חוקי.

בוסניה והרצגובינה האם VPN משפטי בבוסניה והרצגובינה? כן

אף על פי שממשלת בוסניה והרצגובינה העבירה חקיקה המפלה תכנים של מדיה חברתית, לא דווח על צנזורה באינטרנט. כמו כן, השימוש ב- VPNs הוא חוקי.

בוטסואנה האם VPN הוא חוקי בבוצואנה? כן

נכון לעכשיו, אין בוטסואנה צנזורה אינטרנטית המופעלת על ידי ממשלה והשימוש ב- VPNs הוא גם חוקי..

ברזיל האם VPN חוקי בברזיל? כן

ממשלת ברזיל ניסתה להכניס חקיקה שתיתן לה את הכוח לשלוט בצנזורה באינטרנט. הם גם אסרו על WhatsApp מספר פעמים בשנת 2016. עם זאת, אין חוק האוסר על אזרחים להשתמש ב- VPNs.

ברוניי האם VPN משפטי בברוניי? כן

בעוד שהממשלה עוקבת באופן פעיל אחר השימוש באינטרנט של אזרחיה, VPNs עדיין חוקיים לשימוש בברוניי.

בולגריה האם VPN הוא חוקי בבולגריה? כן

ממשלת בולגריה עוקבת מקרוב אחר הפעילות המקוונת של אזרחיה ומבקשת מספקי שירותי האינטרנט לספק גישה לכל תעבורת האינטרנט בזמן אמת. עם זאת, השימוש ב- VPN הוא חוקי.

בורקינה פאסו האם VPN משפטי בבורקינה פאסו? כן

בבורקינה פאסו, החדירה לאינטרנט נמוכה מאוד כאשר רק 11.2% מהאוכלוסייה משתמשים באינטרנט נכון לשנת 2017. יתר על כן, השימוש ב- VPN הוא חוקי לחלוטין במדינה..

בורונדי האם VPN הוא חוקי בבורונדי? כן

רק אחוז קטן מהאוכלוסייה משתמש באינטרנט בבורונדי, אך הם חווים צנזורה. בשנת 2015 חסמה הממשלה את הגישה ל- WhatsApp ו- Viber. עם זאת השימוש ב- VPN הוא חוקי.

קמבודיה האם VPN הוא חוקי בקמבודיה? כן

ממשלת קמבודיה עוקבת אחר פעילות מקוונת ושולטת בה. למעשה, היו מקרים רבים שחברי האופוזיציה נעצרו בגלל פוסטים בפייסבוק שלהם. עם זאת, השימוש ב- VPNs הוא חוקי במדינה.

קמרון האם VPN חוקי בקמרון? כן

ממשלת קמרון חסמה את הגישה לאינטרנט מספר פעמים באזורי אנגלופון במדינה, מה שמשפיע על כ -20% מאוכלוסיית המדינה. עם זאת, ניתן להשתמש ב- VPN באופן חוקי.

קנדה האם VPN חוקי בקנדה? כן

בעוד שממשלת קנדה נקראה לאסור את השימוש ב- VPNs, לא החלו יוזמות כאלה. בזמן כתיבת שורות אלה השימוש ב- VPNs הוא חוקי בקנדה.

קייפ ורדה האם VPN משפטי בקייפ ורדה? כן

אין דיווחים על הממשלה שאילצה צנזורה על משתמשי אינטרנט בקייפ ורדה. השימוש ב- VPNs הוא גם חוקי.

הרפובליקה המרכז אפריקאית האם VPN הוא חוקי ברפובליקה המרכז אפריקאית? כן

אזרחי הרפובליקה של מרכז אפריקה יכולים להשתמש ב- VPN כחוק, אם כי הממשלה ניסתה לצנזר את אזרחיה בעבר, בעיקר באמצעות איסור על הודעות טקסט..

צ’אד האם VPN משפטי בצ’אד? כן

בעוד השימוש ב- VPN הוא חוקי בצ’אד, הממשלה מצנזרת באופן פעיל את הגישה לאינטרנט של אזרחיה, במיוחד במהלך הפגנות או בחירות. לאחרונה הם אסרו על אפליקציות להודעות חברתיות ו- BBC ברחבי הארץ.

צ’ילה האם VPN חוקי בצ’ילה? כן

השימוש ב- VPN הוא חוקי בצ’ילה, למרות שהממשלה עקבה אחר השימוש במדיה החברתית באזרחיה בעבר.

קולומביה האם VPN חוקי בקולומביה? כן

הקולומביאנים מסוגלים לגשת לאינטרנט באופן חופשי ללא כל התערבות או מגבלות מצד הממשלה. השימוש ב- VPNs הוא גם חוקי. בזמן שהמדינה פרסמה חדשות לאיסור על ביטקוין בשנה שעברה, היא החזירה כעת את האיסור והחליטה למסות מיסוי על ביטקוין.

חבר העמים של איי בהאמה האם VPN הוא חוקי במדינת העמים של בהאמה? כן

בעוד שהממשלה ניסתה לכפות צנזורה באינטרנט בעבר, VPNs הם חוקיים לשימוש בבהאמה..

קומורו האם VPN חוקי בקומורו? כן

אזרחי קומורו נהנים מגישה לא מצונזרת לאינטרנט ועדיין לא נעשתה שום צעד על ידי הממשלה לחוקי VPN.

הרפובליקה הדמוקרטית של קונגו האם VPN הוא חוקי ברפובליקה הדמוקרטית של קונגו? כן

למרות שכיבוי האינטרנט וחסימות המדיה החברתית הם תופעה שכיחה ברפובליקה הדמוקרטית של קונגו, VPNs עדיין חוקיים לשימוש במדינה.

הרפובליקה של קונגו האם VPN הוא חוקי ברפובליקת קונגו? כן

ממשלת הרפובליקה של קונגו מצנזרת באופן פעיל את האינטרנט ולעיתים קרובות נקטה בכיבויו לחלוטין, במיוחד בתגובה להפגנות נרחבות. עם זאת, השימוש ב- VPN ממשיך להיות חוקי במדינה.

קוסטה ריקה האם VPN משפטי בקוסטה ריקה? כן

השימוש ב- VPNS הוא חוקי בקוסטה ריקה, למרות שהממשלה קיבלה ביקורת על חוק פשע הסייבר שלה שמאיים על זכותם של האזרחים לחופש באינטרנט..

Côte d’Ivoire האם VPN הוא משפטי ב- Côte d’Ivoire? כן

אין דיווחים מתועדים על צנזורה באינטרנט ב- Côte d’Ivoire ואזרחים יכולים להשתמש ב- VPN באופן חוקי.

קרואטיה האם VPN חוקי בקרואטיה? כן

VPNs הם חוקיים לשימוש בקרואטיה ואזרחים מסוגלים לגשת לאינטרנט ללא הפרעה או צנזורה ממשלתית.

קובה האם VPN הוא חוקי בקובה? כן

בעוד שממשלת קובה ידועה בצנזורה קשה באינטרנט, השימוש ב- VPNs עדיין מותר במדינה.

קוראסאו האם VPN הוא חוקי בקורקאו? כן

מצב חופש העיתונות בקורקאו מדאיג את העיתונאים שמאיימים להפסיק לדווח על פעילויות מסוימות. למרבה המזל, VPNs טרם הופכים לחוקיים.

קפריסין האם VPN הוא חוקי בקפריסין? כן

האינטרנט בקפריסין אינו כפוף למגבלות ממשלתיות ו VPNs הם גם חוקיים לשימוש לחלוטין.

צ’כיה האם VPN חוקי בצ’כיה? כן

לרפובליקה הצ’כית יש את אחד השיעורים הנמוכים ביותר של צנזורה באינטרנט, אך החופש המקוון של אזרחיה איים תחת איום כאשר הממשלה ניסתה להנהיג מערכת שתאפשר זיהוי באינטרנט חובה לכל משתמש. עם זאת, השימוש ב- VPN חוקי במדינה.

דנמרק האם VPN חוקי בדנמרק? כן

במשך שנים, ממשלת דנמרק חוסמת פעיל אתרים. הם אף העבירו לאחרונה חוק חדש שיכול להוביל לצנזורה משמעותית באינטרנט. עם זאת, השימוש ב- VPN עדיין חוקי במדינה.

ג’יבוטי האם VPN הוא חוקי בג’יבוטי? כן

מכיוון שאזרחי ג’יבוטי מוגשים על ידי ספק שירותי ממשל בבעלות ממשלתית, הם אינם זוכים ליהנות מגישה לאינטרנט בלתי מוגבלת ונאלצים לשלם מחירים גבוהים. עם זאת, השימוש ב- VPN הוא חוקי לחלוטין.

דומיניקה האם VPN חוקי בדומיניקה? כן

אזרחים יכולים לגשת לאינטרנט בחופש מוחלט בדומיניקה. השימוש ב- VPNs הוא גם חוקי.

הרפובליקה הדומיניקנית האם VPN חוקי ברפובליקה הדומיניקנית? כן

אזרחי הרפובליקה הדומיניקנית אינם כפופים לצנזורה באינטרנט מכל סוג שהוא ויכולים להשתמש ב- VPN כחוק.

אקוודור האם VPN משפטי באקוודור? כן

בשנת 2016, מסמך שהודלף חשף כי איגוד ספקי האינטרנט של אקוודור (AEPROVI) שיתף פעולה עם ממשלת אקוודור כדי לחסום אתרים מסוימים לבקשתם. עם זאת, השימוש ב- VPNs הוא חוקי במדינה.

מצרים האם VPN חוקי במצרים? כן

למרות שלמצרים היסטוריה מתועדת של פגיעה בזכות העיתונות של אזרחיה, השימוש ב- VPN טרם נעשה בלתי חוקי. בכל הנוגע לצנזורה באינטרנט, ממשלת מצרים חסמה שיחות קוליות שנערכו באמצעות סקייפ, פייסבוק Messenger, FaceTime, Viber ו- WhatsApp בשנה שעברה..

אל סלבדור האם VPN משפטי באל סלבדור? כן

בעוד שאלבדור סלדורה בחדשות בנושאים הקשורים לחופש המידע במדינה, השימוש ב- VPNs הוא חוקי לחלוטין.

גינאה המשוונית האם VPN הוא חוקי בגינאה המשוונית? כן

זה חוקי לחלוטין להשתמש ב- VPNs בגינאה המשוונית, אם כי לממשלה יש מוניטין של הגבלת חופש הביטוי והעיתונות של אזרחיה..

אריתריאה האם VPN הוא חוקי באריתריאה? כן

למרות שרק 1% מהאזרחים יש גישה לאינטרנט באריתריאה, היא מוכרת כמדינה הצנזורה ביותר בעולם על ידי הוועדה להגן על עיתונאים. בזמן כתיבת שורות אלה השימוש ב- VPNs הוא חוקי.

אסטוניה האם VPN משפטי באסטוניה? כן

אסטוניה היא אחת המדינות החופשיות בעולם בכל הקשור לגישה לאינטרנט ושימוש בה. למעשה, היא דורגה במקום הראשון יחד עם איסלנד במדד החופש במדד נטו 2017. כפי שציפית, אזרחים יכולים להשתמש ב- VPN באופן חוקי.

אתיופיה האם VPN הוא חוקי באתיופיה? כן

השימוש ב- VPNs מותר כיום באתיופיה. עם זאת, לא ברור באיזו מידה היא תישאר כזו, בהתחשב בכך שהממשלה לא רק אסרה על שירותי VoIP של צדדים שלישיים כמו סקייפ, אלא גם פושעת את השימוש בהם!

פיג’י האם VPN הוא חוקי בפיג’י? כן

אין דיווחים אמינים על צנזורת אינטרנטית שהוטלה על ידי הממשלה בפיג’י וגם השימוש ב- VPN הוא חוקי.

פינלנד האם VPN הוא חוקי בפינלנד? כן

למרות שזה חוקי להשתמש ב- VPN, היו מקרים שדיווחו על צנזורה באינטרנט על ידי הממשלה. קח למשל את פילטר פורנו הילדים של פינלנד, אשר עורר מחלוקת מאחר שאנשים חשו שאתרי אינטרנט רבים צונזרו בטעות.

צרפת האם VPN הוא חוקי בצרפת? כן

ממשלת צרפת אישרה לאחרונה ואימצה הצעת חוק נגד טרור להרחבת סמכויות המעקב של המשטרה, וחסמה מעל 2,700 אתרי אינטרנט בשנת 2016. עם זאת, השימוש ב- VPNs עדיין חוקי במדינה..

גבון האם VPN הוא משפטי בגאבון? כן

גבון העלה חדשות על הטלת עוצר אינטרנט בן 12 שעות וחסימת אתרים של מדיה חברתית כמו פייסבוק לצמיתות. השימוש ב- VPNs הוא חוקי.

גמביה האם VPN הוא חוקי בגמביה? כן

האם VPN הוא חוקי בגמביה? כן

ג’ורג’יה האם VPN הוא חוקי בג’ורג’יה? כן

למרות שהממשלה ראתה הלוך ושוב מבחינת צנזורה באינטרנט ומעקב, השימוש ב- VPNs הוא חוקי בגאורגיה..

גרמניה האם VPN הוא חוקי בגרמניה? כן

למרות שגרמניה יישמה חוק חדש המאפשר לממשלה לצנזר מדיה חברתית, השימוש ב- VPN אינו חוקי במדינה.

גאנה האם VPN הוא חוקי בגאנה? כן

גאנה זוכה להכרה רחבה כאחת המדינות האפריקאיות המתקדמות ביותר בכל מה שקשור לדמוקרטיה וחופש, ולכן השימוש ב- VPN הוא חוקי לחלוטין. עם זאת, רבים הופתעו מכוונת הממשלה לסגור את המדיה החברתית במהלך הבחירות.

יוון האם VPN הוא חוקי ביוון? כן

ישנן ראיות המצביעות על כך שממשלת יוון מנסה לצנזר את האינטרנט באמצעות חסימת תוכן בקנה מידה גדול. עם זאת, השימוש ב- VPNs עדיין חוקי במדינה.

גרנדה האם VPN הוא חוקי בגרנדה? כן

אף על פי שממשלת גרנדה העבירה חוק להענשת אנשים עם תנאי כלא ארוכים או קנסות כבדים על תוכן מקוון פוגעני, השימוש ב- VPNs עדיין חוקי.

גואטמלה האם VPN הוא חוקי בגואטמלה? כן

גואטמלה ידועה בהפרה שגרתית של חופש הביטוי ופרטיות הפרט של אזרחיה. עם זאת, השימוש ב- VPN הוא חוקי לחלוטין.

גינאה האם VPN הוא חוקי בגינאה? כן

אזרחי גינאה מקבלים גישה בלתי מוגבלת לאינטרנט ויכולים להשתמש ב- VPN באופן חוקי במדינה.

גינאה ביסאו האם VPN משפטי בגינאה ביסאו? כן

השימוש ב- VPNs הוא חוקי בגינאה-ביסאו ואין דיווחים על התערבות ממשלתית באינטרנט.

גיאנה האם VPN הוא חוקי בגיאנה? כן

ממשלת גיאנה לא מגבילה ולא מצנזרת את האינטרנט. יתר על כן, השימוש ב- VPNs הוא חוקי כיום.

האיטי האם VPN חוקי בהאיטי? כן

השימוש ב- VPN הוא חוקי לחלוטין בהאיטי ואין דיווחים על הממשלה שמנסה להגביל את השימוש באינטרנט.

הונדורס האם VPN הוא חוקי בהונדורס? כן

קונגרס הונדורס מתלבט בימים אלה על הצעת חוק שתפגע בחופש הביטוי של אזרחיה. עם זאת, השימוש ב- VPN הוא חוקי נכון לעכשיו.

הונגריה האם VPN הוא חוקי בהונגריה? כן

למרות שהממשלה העבירה לאחרונה כללי פיקוח והצפנה חדשים, VPNs עדיין חוקיים בהונגריה.

איסלנד האם VPN חוקית באיסלנד? כן

איסלנד היא אחת המדינות החופשיות בעולם בכל הקשור לגישה ושימוש באינטרנט. אז זה לא מפתיע ששימוש ב- VPNs הוא חוקי במדינה.

הודו האם VPN הוא חוקי בהודו? כן

למרות שהשימוש ב- VPN חוקי בהודו, צנזורה באינטרנט נוהגת באופן סלקטיבי על ידי הממשלה.

אינדונזיה האם VPN חוקי באינדונזיה? כן

אזרחי אינדונזיה מתמודדים גם עם צנזורה באינטרנט, כאשר אתרים כמו Netflix, Vimeo ו- YouTube חסומים על ידי הממשלה. עם זאת, ניתן לגשת לאלו באמצעות VPNs שכן השימוש בהם טרם נעשה בלתי חוקי.

אירלנד האם VPN הוא חוקי באירלנד? כן

בעוד שקיימת צנזורה באינטרנט באירלנד, VPNs הם חוקיים לחלוטין ויכולים לשמש את האזרחים.

ישראל האם VPN משפטי בישראל? כן

ישראל אמנם אישרה לאחרונה חוקים בנושא צנזורת אינטרנטית לטיפול בפשע מקוון, אך השימוש ב- VPNs עדיין חוקי במדינה.

איטליה האם VPN הוא חוקי באיטליה? כן

השימוש ב- VPNs הוא חוקי באיטליה ולא היו דיווחים על הממשלה שמפריעה לאינטרנט.

ג’מייקה האם VPN הוא חוקי בג’מייקה? כן

אין דיווחים על צנזורה באינטרנט בג’מייקה על ידי הממשלה. השימוש ב- VPNs הוא גם חוקי.

יפן האם VPN הוא חוקי ביפן? כן

האינטרנט ביפן נקי בדרך כלל מצנזורה ממשלתית והשימוש ב- VPN במדינה הוא גם חוקי.

ירדן האם VPN הוא חוקי בירדן? כן

ממשלת ירדן כופה צנזורה מסוימת באינטרנט, במיוחד כשמדובר בסוגיות פוליטיות. עם זאת, השימוש ב- VPN עדיין חוקי.

קזחסטן האם VPN משפטי בקזחסטן? כן

בעוד שהשימוש ב- VPN חוקי בקזחסטן, הממשלה אכן מצנזרת את האינטרנט באופן פעיל. קח, למשל, את ההתמוטטות שהתקבלה לאחרונה במדיה החברתית, שכוונה לפעילי זכויות אדם.

קניה האם VPN חוקי בקניה? כן

מחקר שנערך לאחרונה על ידי OONI הראה “כמעט ללא סימנים של צנזורה באינטרנט” בקניה. כצפוי, השימוש ב- VPNs הוא חוקי במדינה.

קיריבטי האם VPN משפטי בקיריבטי? כן

אין דיווחים על צנזורה באינטרנט בקיריבטי על ידי הממשלה. כמו כן, אזרחי קיריבטי מורשים להשתמש ב- VPN.

קוסובו האם VPN הוא חוקי בקוסובו? כן

חוק יירוט הטלקומוניקציה של קוסובו מעניק לרשויות גישה לכל נתוני התקשורת, ומעלה את חששות הפרטיות עבור אזרחיה. עם זאת, למרות זאת השימוש ב- VPN עדיין חוקי.

כווית האם VPN הוא חוקי בכווית? כן

ממשלת כוויית מצנזרת באופן פעיל את האינטרנט, כאשר חוק פשע הסייבר החדש שלה מגביל דיבור חופשי ומכוון לפעילים מקוונים. למרבה המזל, השימוש ב- VPN עדיין חוקי במדינה.

קירגיזסטן האם VPN חוקי בקירגיזסטן? כן

ממשלת קירגיזסטן אכן עוסקת בצנזורה באינטרנט וזה נכון במיוחד כשמדובר בעיתונות. עם זאת, אין חוק המונע שימוש ב- VPNs.

לאוס האם VPN חוקית בלאוס? כן

ממשלת לאוס מצנזרת בכבדות את אזרחיה ואת השימוש בהם באינטרנט. למרבה המזל, השימוש ב- VPNs עדיין חוקי.

לטביה האם VPN חוקי בלטביה? כן

אין דיווחים על צנזורה או התערבות ממשלתית באינטרנט בלטביה. השימוש ב- VPNs הוא גם חוקי.

לבנון האם VPN הוא חוקי בלבנון? כן

לבנון ידועה בצנזורה שלה והממשלה ניסתה אפילו פעם אחת להפוך את השימוש ב- VoIP לחוק. עם זאת, השימוש ב- VPNs מותר במדינה.

לסוטו האם VPN משפטי בלסוטו? כן

אזרחי לסוטו מסוגלים להשתמש באינטרנט ללא צנזורה ממשלתית. יתר על כן, השימוש ב- VPNs הוא חוקי לחלוטין.

ליבריה האם VPN הוא חוקי בליבריה? כן

בעוד שאזרחי ליבריה חווים מעקב וצנזורה באינטרנט בידי הממשלה, השימוש ב- VPNs עדיין חוקי. ידוע גם כי הממשלה מצנזרת את העיתונות.

לוב האם VPN הוא חוקי בלוב? כן

האינטרנט בלוב אינו חופשי מהפרעות ומגבלות ממשלתיות. למרבה המזל, VPNs עדיין חוקיים במדינה.

ליכטנשטיין האם VPN הוא חוקי בליכטנשטיין? כן

ליכטנשטיין ידועה בחופש העיתונות שלה ובחוסר צנזורה ממשלתית באינטרנט. השימוש ב- VPNs הוא גם חוקי.

ליטא האם VPN הוא חוקי בליטא? כן

אזרחי ליטא נהנים בדרך כלל מגישה לא מוגבלת לאינטרנט ויכולים להשתמש גם ב- VPN באופן חוקי.

לוקסמבורג האם VPN חוקי בלוקסמבורג? כן

אין דיווחים אמינים על ממשלת לוקסמבורג שצנזורה באינטרנט. השימוש ב- VPNs הוא גם חוקי.

מקדוניה האם VPN הוא חוקי במקדוניה? כן

אזרחי מקדוניה מסוגלים להשתמש באינטרנט ללא צנזורה ממשלתית. בנוסף, השימוש ב- VPNs מותר במדינה.

מדגסקר האם VPN חוקית במדגסקר? כן

אף שצנזורה תקשורתית נפוצה במדגסקר, הממשלה עדיין לא מציבה מגבלות על השימוש באינטרנט. השימוש ב- VPNs הוא חוקי לחלוטין.

MALAWI האם VPN משפטי במלאווי? כן

אין דיווחים על הממשלה שמפריעה לגישה לאינטרנט של האזרחים או כופה על צנזורה באינטרנט. השימוש ב- VPN הוא גם חוקי במלאווי.

מלזיה האם VPN משפטי במלזיה? כן

מלזיה התנהלה בעבר עם צנזורה באינטרנט וחוק החדשות הנוגע למניעת זיוף לאחרונה מעלה חששות סביב צנזורה תקשורתית. השימוש ב- VPN עדיין חוקי, עם זאת.

MALDIVES האם VPN חוקי באיים המלדיביים? כן

ממשלת המלדיביים חוסמת לעתים קרובות אתרים הנחשבים פורנוגרפיים או אנטי-אסלאמיים, אך השימוש ב- VPN טרם הופך בלתי חוקי.

MALI האם VPN משפטי במאלי? כן

אין דיווחים על הממשלה שמפריעה לגישה לאינטרנט של אזרחיה, והשימוש ב- VPN הוא גם חוקי במאלי.

MALTA האם VPN הוא חוקי במלטה? כן

בעוד שאזרחי מלטה יכולים להשתמש באופן חוקי ב- VPN, ישנם חששות הנוגעים לצנזורה באינטרנט. רבים טוענים כי חוקי מדיה חדשים מהווים איום רציני על חירויות האינטרנט, ואילו ממשלת מלטה מכחישה זאת באמירה שאינה מעוניינת לצנזר את האינטרנט.

איים של מרשאל האם VPN משפטי באיי מרשל? כן

אין דיווחים על הממשלה שמנסה להגביל את הגישה לאינטרנט של אזרחיה, והשימוש ב- VPNs הוא גם חוקי באיי מרשל.

מאוריטניה האם VPN משפטי במאוריטניה? כן

למרות שהשימוש ב- VPNs מותר כחוק, למאוריטניה יש עבר שקשור לצנזורה באינטרנט. היו דיווחים על הממשלה שמפרה זכויות דיגיטליות והצנזורים העצמיים בעיתונות מכסים את הסוגיות שלה בגלל חשש מחוקי פשעי הסייבר החדשים במדינה..

MAURITIUS האם VPN משפטי במאוריציוס? כן

מאוריציוס מטילה מדי פעם מגבלות באינטרנט, כולל סינון תוכן. עם זאת, אין דיווחים על הממשלה שצנזורה באופן פעיל באינטרנט, והשימוש ב- VPN הוא חוקי גם במדינה.

MEXICO האם VPN הוא חוקי במקסיקו? כן

אזרחי מקסיקו בדרך כלל מקבלים גישה בלתי מוגבלת לאינטרנט ויכולים להשתמש גם ב- VPN באופן חוקי. עם זאת, המצב עשוי להשתנות כאשר צפו לאחרונה הדיווחים על הממשלה המשתמשים בתוכנות מעקב כדי לרגל פעילים ועיתונאים בולטים..

מיקרונזיה האם VPN הוא חוקי במיקרונזיה? כן

אין דיווחים מתועדים על הממשלה שמנסה להפריע לשימוש באינטרנט של אזרחיה, והשימוש ב- VPN הוא גם חוקי..

MOLDOVA האם VPN הוא חוקי במולדובה? כן

בשנת 2016 קיבל חוק שהועבר על ידי הממשלה ביקורת מכמה כלי תקשורת וארגונים שטענו כי הדבר יביא לפגיעה בפרטיות וצנזורה כבדה. בכל זאת השימוש ב- VPNs הוא חוקי במולדובה.

MONACO האם VPN הוא חוקי במונאקו? כן

אין דיווחים אמינים על ממשלת מונקו שצנזרו את השימוש של אזרחיה באינטרנט. כמו כן VPNs הם חוקיים לחלוטין.

מונגוליה האם VPN הוא חוקי במונגוליה? כן

ממשלת מונגוליה מצנזרת באופן פעיל את אזרחיה את השימוש באינטרנט ואף אסרה על רשימת 774 מילים וביטויים באינטרנט. בלי קשר, השימוש ב- VPNs עדיין חוקי במונגוליה.

MONTENEGRO האם VPN משפטי במונטנגרו? כן

היו דיווחים על הגבלות אינטרנטיות שהוטלו על אזרחי מונטנגרו. לאחרונה חסמה הממשלה אפליקציות העברת הודעות כמו WhatsApp ו- Viber ביום הבחירות. עם זאת, VPNs הם חוקיים לשימוש במדינה.

מרוקו האם VPN הוא חוקי במרוקו? כן

בעוד ש VPNs הם חוקיים במרוקו, המדינה הגיעה לחדשות בגלל האיסור על אפליקציות תקשורת VoIP של סקייפ, Viber ואפליקציות דומות. יתר על כן, עיתונאים מצנזרים את הדיווחים שלהם על נושאים רגישים כאשר המדינה מענישה משרוקית ודיווחים תחקיריים.

מוזמביק האם VPN משפטי במוזמביק? כן

כשממשלת מוזמביק מרגשת את פעילויות האינטרנט של אזרחיה, השימוש ב- VPN זה הפיתרון היחיד, ולמרבה המזל, הם עדיין לא הופכים לחוקיים במדינה.

MYANMAR האם VPN משפטי במיאנמר? כן

למיאנמר יש היסטוריה בכל הקשור לצנזורה באינטרנט, אם כי הממשלה הופכת להיות פחות מגבילה בכל הקשור לזכויות אזרחיה. השימוש ב- VPNs הוא גם חוקי.

נמיביה האם VPN משפטי בנמיביה? כן

אזרחי נמיביה מורשים להשתמש ב- VPN וליהנות מגישה לאינטרנט ללא מגבלות שהציב הממשלה.

NAURU האם VPN משפטי בנאורו? כן

נאורו הטילה בעבר הגבלות אינטרנטיות, כולל איסור על אתרי מדיה חברתית כמו פייסבוק. אולם השימוש ב- VPNs עדיין חוקי במדינה.

NEPAL האם VPN הוא חוקי בנפאל? כן

בעוד שנפאל אינה מפקחת באופן פעיל אחר פעילות באינטרנט, הממשלה הבהירה את כוונתה לצנזר את פעילויות האינטרנט של אזרחיה. למרבה המזל, השימוש ב- VPNs הוא חוקי.

הולנד האם VPN משפטי בהולנד? כן

אין דיווחים אמינים על ממשלת הולנד שמנסה להטיל הגבלות באינטרנט. יתר על כן, השימוש ב- VPNs הוא חוקי כאן.

ניו זילנד האם VPN משפטי בניו זילנד? כן

אמנם ידוע שממשלת ניו זילנד מפקחת על פעילות האינטרנט של אזרחיה, אך אין שום עדות אמינה לצנזורה באינטרנט. השימוש ב- VPN הוא גם חוקי במדינה.

NICARAGUA האם VPN הוא משפטי בניקרגואה? כן

ממשלת ניקרגואה אינה מגבילה או מפקחת על פעילות האינטרנט של אזרחיה ומאפשרת שימוש ב- VPN.

NIGER האם VPN משפטי בניז’ר? כן

האם ידעת שרק 2% מכלל האוכלוסייה משתמשים באינטרנט בניז’ר? למרבה המזל, הם מסוגלים לעשות זאת ללא מגבלות וצנזורה. השימוש ב- VPNs הוא גם חוקי כאן.

ניגריה האם VPN הוא חוקי בניגריה? כן

בעוד שממשלת ניגריה עמדה שנויה במחלוקת ביחס לחופש הביטוי, במיוחד כשמדובר במדיה החברתית, השימוש ב- VPNs עדיין חוקי במדינה.

נורבגיה האם VPN הוא חוקי בנורבגיה? כן

נורווגיה, עם אחד משיעורי החדירה הגבוהים בעולם, מעניקה לאזרחיה חופש גישה לאינטרנט ללא מגבלות וצנזורה. השימוש ב- VPNs הוא גם חוקי.

פקיסטן האם VPN הוא חוקי בפקיסטן? כן

ממשלת פקיסטן חסמה מספר אתרים מובילים כמו יוטיוב, טוויטר ופייסבוק בעבר. הם גם משתמשים בסינון אינטרנט כדי לחסום משתמשים מהגישה לאתרים ותכנים מסוימים. עם זאת, השימוש ב- VPN אינו חוקי.

PALAU האם VPN משפטי בפלאו? כן

אין דיווחים אמינים על ממשלת פלאו הצנזורה באינטרנט ואזרחים מורשים כחוק להשתמש ב- VPN גם כן..

פלסטין האם VPN הוא חוקי במדינת פלסטין? כן

ממשלת פלסטין מצנזרת באופן פעיל את האינטרנט והמדיה. אתרים רבים נסגרו גם בגלל סיבות פוליטיות. עם זאת, השימוש ב- VPNs עדיין חוקי כאן.

PANAMA האם VPN הוא חוקי בפנמה? כן

ממשלת פנמה אינה מצנזרת את אזרחיה גישה לאינטרנט והיא מאפשרת להם להשתמש גם ב- VPN באופן חוקי.

GUINEA חדש של PAPUA האם VPN הוא חוקי בפפואה גינאה החדשה? כן

אין דיווחים המצביעים על כך שפפואה גינאה החדשה מגבילה את הגישה של אזרחיה לאינטרנט, אף על פי שחוק פשעי הסייבר החדש במדינה עורר חששות לגבי צנזורה מוגברת. בלי קשר, השימוש ב- VPNs עדיין חוקי.

PARAGUAY האם VPN הוא משפטי בפרגוואי? כן

אזרחי פרגוואי מסוגלים ליהנות מגישה לא צנזורה לאינטרנט. השימוש ב- VPN הוא גם חוקי לחלוטין כאן.

PERU האם VPN הוא חוקי בפרו? כן

אין דיווחים מתועדים על ממשלת פרו שמנסה להגביל את פעילות האינטרנט של אזרחיה, והשימוש ב- VPNs הוא גם חוקי..

פיליפינים האם VPN משפטי בפיליפינים? כן

בתקופה האחרונה, חופש האינטרנט השתפר בפיליפינים מכיוון שלא נעשו כל מאמץ מצד הממשלה להגביל את הגישה של אזרחיה לאינטרנט. VPNs הם גם חוקיים לשימוש במדינה.

פולין האם VPN הוא חוקי בפולין? כן

בעוד שממשלת פולין העבירה לאחרונה חוק חדש להגדלת המעקב הממשלתי למרות חששות הפרטיות, VPNs עדיין חוקיים במדינה.

PORTUGAL האם VPN הוא חוקי בפורטוגל? כן

אין דיווחים על כך שממשלת פורטוגל מצנרת באופן פעיל את האינטרנט והשימוש ב- VPNs הוא גם חוקי כאן.

QATAR האם VPN הוא חוקי בקטאר? כן

בעוד ש VPNs חוקיים לשימוש בקטאר, אזרחים נאלצים לעמוד בצנזורה. הממשלה מורה לספקי שירותי אינטרנט לחסום אתרים מסוימים עם תוכן הנחשב לפורנוגרפי או אנטי-אסלאמי, אם כי אתרי אינטרנט לא מזיקים הוקדמו ללא כל הסבר.

רומניה האם VPN משפטי ברומניה? כן

ממשלת רומניה יצאה לפועל בחקיקת ההימורים החדשה שלה בשנת 2015, שמאז העצימה את החששות סביב הצנזורה. עם זאת, השימוש ב- VPN טרם נאסר במדינה.

RWANDA האם VPN הוא חוקי ברואנדה? אתם

ישנן ראיות המצביעות על כך שממשלת רואנדה מרגלה באופן פעיל אחר אזרחיה וחוסמת אתרי חדשות. השימוש ב- VPN הוא גם חוקי.

ערכות SAINT ו- NEVIS האם VPN הוא משפטי בסנט קיטס ובנויס? כן

אזרחי סן קיטס ונוויס נהנים מגישה לאינטרנט ללא הגבלה ומותר להם כחוק להשתמש ב- VPN.

SAINT LUCIA האם VPN משפטי בסנט לוסיה? כן

אין דיווחים על ממשלת סנט לוסיה המטילה מגבלות על הגישה של אזרחיה לאינטרנט. השימוש ב- VPNs הוא גם חוקי כאן.

סנט ווינסנט והגרנדינים האם VPN משפטי בסנט וינסנט והגרנדינים? כן

סנט וינסנט והגרנדינים העבירו לאחרונה הצעת חוק בנושא פשעים ברשת, המאפשרת עונשי מאסר של עד שנתיים בגין לשון הרע ברשת, המהווים איום רציני על הדיון הציבורי וזרם חופשי של מידע וחדשות. השימוש ב- VPN עדיין חוקי, עם זאת

SAMOA האם VPN הוא חוקי בסמואה? כן

אין דיווחים מתועדים על ממשלת סמואה הטילה מגבלות על השימוש באינטרנט של אזרחיה. כמו כן, השימוש ב- VPN במדינה הוא חוקי לחלוטין.

SAN MARINO האם VPN משפטי בסן מרינו? כן

אזרחי סן מרינו מסוגלים לגשת לאינטרנט מבלי להיות כפופים לצנזורה שהוטלה על ידי הממשלה. השימוש ב- VPN הוא גם חוקי כאן.

SAO TOME ו- PRINCIPE האם VPN משפטי בסאו טומה ופרינסיפה? כן

ממשלת סאו טומה ופרינסיפה לא מפריעה לאינטרנט במדינה ומאפשרת שימוש ב- VPNs.

SAUDI ARABIA האם VPN משפטי בערב הסעודית? כן

ערב הסעודית, שנודעה בזכות צנזורה בפעילות האינטרנט של אזרחיה, חסמה למעלה מ- 5.5 מיליון אתרים וקישורים פנימיים מאז תחילת 2008. באופן מפתיע, השימוש ב- VPN טרם נעשה בלתי חוקי במדינה..

SENEGAL האם VPN הוא חוקי בסנגל? כן

לא רק שחופש העיתונות מופר באופן שגרתי בסנגל, אלא גם החוקים מאפשרים לממשלה להגדיל את הצנזורה, אם תרצו בכך.

סרביה האם VPN הוא חוקי בסרביה? כן

למרות שהשימוש ב- VPN חוקי בסרביה, הממשלה פוגעת באופן שגרתי בחופש הדיבור של אזרחיה באופן מקוון.

SEYCHELLES האם VPN הוא חוקי בסיישל? כן

ממשלת סיישל מנסה באופן פעיל להגביל את הגישה לאינטרנט של אזרחיה, במיוחד כשמדובר בהשתקת פעילי האופוזיציה. השימוש ב- VPN עדיין חוקי כאן, עם זאת.

SIERRA LEONE האם VPN משפטי בסיירה לאונה? כן

אזרחי סיירה לאונה יכולים להשתמש באינטרנט ללא כל הגבלה או צנזורה. השימוש ב- VPN הוא גם חוקי במדינה.

SINGAPORE האם VPN הוא חוקי בסינגפור? כן

ממשלת סינגפור ידועה בצנזורה פעילה של השימוש של אזרחיה באינטרנט. הם לא רק מכוונים לפעילי ממשל, אלא גם מכבים אתרים פוליטיים. בלי קשר, השימוש ב- VPNs עדיין חוקי.

SINT MAARTEN האם VPN משפטי בסנט מרטן? כן

אזרחי סנט מרטן נהנים מגישה לא מוגבלת לאינטרנט ומותר להם כחוק להשתמש ב- VPN.

סלובקיה האם VPN הוא חוקי בסלובקיה? כן

אזרחי סלובקיה לא צריכים לדאוג לצנזורה ממשלתית ומגבלותיהם. יתר על כן, השימוש ב- VPNs הוא חוקי במדינה.

סלובניה האם VPN הוא חוקי בסלובניה? כן

VPNs הם חוקיים לחלוטין בסלובניה והממשלה לא מצנזרת את השימוש באינטרנט של אזרחיה.

איי סולומון האם VPN הוא משפטי באיי שלמה? כן

לא התקבלו דיווחים אמינים על הממשלה שהטילה מגבלות על השימוש של אזרחיה באינטרנט. השימוש ב- VPN חוקי גם באיי שלמה.

SOMALIA האם VPN משפטי בסומליה? כן

סומליה ידועה בצנזורה פעילה באינטרנט, כאשר הממשלה חוסמת את הגישה לאתרי חדשות. אולם השימוש ב- VPNs עדיין חוקי במדינה.

דרום אפריקה האם VPN הוא חוקי בדרום אפריקה? כן

למרות שלממשלת דרום אפריקה אין מגבלות אינטרנט רבות ככל שמדינות אחרות ברשימה זו, “חוק הצנזורה באינטרנט” זכה לביקורת רבה. השימוש ב- VPNs הוא גם חוקי במדינה.

דרום קוריאה האם VPN משפטי בדרום קוריאה? כן

למרות שדרום קוריאה ידועה בצנזור ובקרה באינטרנט, אזרחיה רשאים להשתמש באופן חוקי ב- VPN.

דרום סודאן האם VPN הוא חוקי בדרום סודן? כן

אזרחי דרום סודן חווים צנזורה באינטרנט, כאשר הממשלה חוסמת מספר אתרי חדשות. עם זאת, השימוש ב- VPNs הוא חוקי לחלוטין כאן.

ספרד האם VPN הוא חוקי בספרד? כן

האינטרנט בספרד בדרך כלל חופשי מכל מגבלות, למרות שהמדינה פרסמה חדשות לחסימת אתרי עצמאות קטלוניים. כמו כן, השימוש ב- VPNs הוא חוקי במדינה.

SRI LANKA האם VPN משפטי בסרי לנקה? כן

ממשלת סרי לנקה צנזרה בעבר את השימוש של אזרחיה באינטרנט. למעשה, הם אפילו חסמו את הגישה לאתרים מסוימים. עם זאת, השימוש ב- VPNs עדיין חוקי.

SUDAN האם VPN הוא חוקי בסודן? כן

בעוד שאזרחי סודן נתונים לצנזורה באינטרנט מסוגים שונים, השימוש ב- VPN עדיין חוקי במדינה.

SURINAME האם VPN הוא חוקי בסורינאם? כן

ממשלת סורינאם אינה מצנזרת את השימוש של אזרחיה באינטרנט. יתר על כן, השימוש ב- VPNs הוא חוקי כאן.

סווזילנד האם VPN הוא חוקי בסווזילנד? כן

השימוש ב- VPN הוא חוקי לחלוטין בסווזילנד ואזרחיה מסוגלים להשתמש באינטרנט ללא צנזורה כלשהי.

שוודיה האם VPN הוא חוקי בשבדיה? כן

אזרחי שוודיה מקבלים גישה בלתי מוגבלת לאינטרנט ויכולים להשתמש חוקית ב- VPN במדינה.

שוויץ האם VPN משפטי בשוויץ? כן

בשנים האחרונות האינטרנט בשוויץ נעשה מגביל יותר ויותר. רק לאחרונה התקבלה בפרלמנט הצעת חוק המציעה צנזורה באינטרנט להגנה על הימורים מקומיים. עם זאת, VPNs עדיין חוקיים.

SYRIA האם VPN משפטי בסוריה? כן

אזרחי סוריה אכן חווים צנזורה ומעקב באינטרנט. התקריות של הפרות זכויות אדם עלו אף הן. עם זאת, VPNs עדיין חוקיים במדינה.

טייוואן האם VPN חוקית בטייוואן? כן

למרות שטייוואן אינה מגבילה את השימוש באינטרנט של אזרחיה, היא ניסתה לעשות זאת בעבר על ידי הצעת חוק רשימה שחורה באינטרנט שעמד בהתנגדות עזה. בכל זאת השימוש ב- VPNs הוא חוקי.

TAJIKISTAN האם VPN משפטי בטג’יקיסטן? כן

טג’יקיסטן ידועה בצנזורה באינטרנט ומאפשרת לאזרחיה באופן חוקי להשתמש ב- VPN. עם זאת, הרעיון של יצירת שער נתונים שנשלט על ידי הממשלה העלה את החששות סביב חופש הביטוי והפרטיות במדינה.

טנזניה האם VPN משפטי בטנזניה? כן

טנזניה מצנזרת באופן פעיל את האינטרנט ונראה שהמצב רק הולך ומחמיר עם הזמן. VPNs חוקיים לשימוש כאן.

תאילנד האם VPN משפטי בתאילנד? כן

היו דיווחים על מעצרי בלוגרים ו- ספקי שירותי אינטרנט שחוסמים אתרים בתאילנד. עם זאת, השימוש ב- VPNs הוא חוקי במדינה.

TIMOR-LESTE האם VPN משפטי בתימור-לסטה? כן

אזרחי טימור-לסטה נהנים מגישה לא מצונזרת לאינטרנט ומותר להם כחוק להשתמש ב- VPN.

TOGO האם VPN הוא חוקי בטוגו? כן

ממשלת טוגו אינה מטילה צנזורה על השימוש של אזרחיה באינטרנט. יתר על כן, VPNs הם חוקיים לחלוטין במדינה.

TONGO האם VPN הוא חוקי בטונגה? כן

למרות שממשלת טונגה העבירה חוקים בשנת 2015 שאפשרו לה לשלוט בגישה לאינטרנט במדינה, VPNs עדיין חוקיים לשימוש כאן.

טרינידד וטובגו האם VPN משפטי בטרינידד וטובגו? כן

אזרחי טרינידד וטובגו מקבלים גישה בלתי מוגבלת לאינטרנט ומותר להם כחוק להשתמש ב- VPN במדינה..

טוניסיה האם VPN הוא חוקי בתוניסיה? כן

בעוד שתוניסיה נקטה צעדים דרסטיים כדי להפוך את הצנזורה המקוונת ולקדם גישה לאינטרנט, המסגרת החוקית של המדינה מהווה איום משמעותי על חופש האינטרנט. עם זאת, השימוש ב- VPNs הוא חוקי כאן.

TUVALU האם VPN הוא חוקי טובאלו? כן

אזרחי טובאלו מקבלים גישה בלתי מוגבלת לאינטרנט ומותר להם כחוק להשתמש ב- VPN במדינה.

אוגנדה האם VPN משפטי באוגנדה? כן

ממשלת אוגנדה מצנזרת באופן פעיל את השימוש של אזרחיה באינטרנט ואף חוסמת אתרי מדיה חברתית במהלך בחירות. עם זאת, השימוש ב- VPNs הוא חוקי כאן.

אוקראינה האם VPN הוא חוקי באוקראינה? כן

בעוד שאוקראינה פרסמה חדשות לחסימת אתרי אינטרנט פופולריים ברוסיה, השימוש ב- VPN טרם נעשה בלתי חוקי.

בריטניה היא VPN משפטית בבריטניה?

עם כניסתו לתוקף של חוק סמכויות החקירה, ניתן לפקח על הפעילות האינטרנטית של אזרחי בריטניה על ידי הממשלה. בריטניה גם העלתה חדשות בעבר כשספקים ניידים חסמו כמה VPNs. עם זאת, השימוש ב- VPNs נשאר חוקי במדינה.

ארצות הברית של אמריקה האם VPN משפטי בארצות הברית? כן

אף על פי שהממשלה אינה מצנזרת באופן פעיל את פעילויות האינטרנט של אזרחיה, ביטולו האחרון של כללי הפרטיות בפס רחב פירושו כי ספקיות האינטרנט רשאיות לפקח על המשתמשים שלה. למרבה המזל, אין חוק המונע שימוש ב- VPNs.

URUGUAY האם VPN משפטי באורוגוואי? כן

אין דיווחים על ממשלת אורוגוואי שהטילה צנזורה באינטרנט. יתר על כן, VPNs הם חוקיים לחלוטין במדינה.

אוזבקיסטן האם VPN משפטי באוזבקיסטן? כן

ממשלת אוזבקיסטן מצנזרת באופן שוטף את פעילות האינטרנט של אזרחיה וחסמה בעבר את אתרי האינטרנט של סקייפ, WhatsApp ואתרי חדשות. עם זאת השימוש ב- VPN עדיין חוקי במדינה.

VANUATU האם VPN משפטי בוונואטו? כן

אזרחי ונואטו מסוגלים ליהנות מגישה לא מוגבלת לאינטרנט ומותר להם כחוק להשתמש ב- VPN במדינה..

עיר מע”מ האם VPN חוקית בעיר הוותיקן? כן

אין דיווחים על עיר הוותיקן שהטילה צנזורה באינטרנט. בנוסף, השימוש ב- VPNs הוא חוקי כאן.

VENEZUELA האם VPN משפטי בוונצואלה? כן

ונצואלה ידועה בחסימת שגרה באתרי מדיה חברתית כמו WhatsApp ופייסבוק. החוק מאפשר באופן חוקי לאזרחיה להשתמש גם ב- VPN.

VIETNAM האם VPN הוא חוקי בווייטנאם? כן

אזרחי וייטנאם אכן חווים צנזורה באינטרנט, עם העברת הגזירה האינטרנטית השנויה במחלוקת המונעת מאתרים ובלוגים של מדיה חברתית לדון באקטואליה. עדיין, השימוש ב- VPN נותר חוקי במדינה.

תימן האם VPN הוא חוקי בתימן? כן

היו ניסיונות של המיליציה החות’ית לאכוף איסור מוחלט על שימוש באינטרנט, אם כי השימוש ב- VPN טרם הופך לחוק.

זמביה האם VPN הוא משפטי בזמביה? כן

צנזורה באינטרנט הייתה תמיד נושא בזמביה, כאשר הממשלה אוסרת אתרים על רקע סיבות פוליטיות. עם זאת, השימוש ב- VPN הוא חוקי לחלוטין כאן.

ZIMBABWE האם VPN משפטי בזימבבואה? כן

זימבבואה ידועה בצנזור פעיל של אזרחיה באינטרנט, ואף אסרה על אפליקציות חברתיות כמו WhatsApp, במיוחד במהלך הפגנות. עם זאת, השימוש ב- VPNs נותר חוקי במדינה.

מדינה לא נמצאה!

מילה אחרונה

המידע שנמסר לעיל אינו מהווה ייעוץ משפטי ומיועד למטרות חינוך בלבד. באחריותך כאזרח טוב להיות מודע לכל החוקים והתקנות החלים בארצך. לכן, וודא שאתה מתייעץ תמיד עם גורם משפטי מורשה ומוסמך אם אתה זקוק לסיוע או ייעוץ.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me