מהו VPN של VoIP ולמה אתה צריך אחד כזה?

שירותי VoiP כמו Viber ו- Skype הם חלופות פופולריות לקווי קוויים קונבנציונליים, אך הם אינם נגישים מכל מקום. באמצעות PureVPN, אתה יכול לשנות את המיקום הווירטואלי שלך למדינה בה האפליקציות האלו זמינות ולהשתמש בהן ללא כל מכשול.

. לוגו VPN VPN

הופעתו של פרוטוקול VoIP או Voice over Internet לא רק שהפכה את חיינו לקלים יותר, אלא גם נוחים יותר. הטכנולוגיה המאפשרת למשתמשים לקבל שירות טלפוני אינטרנטי, אותם ימים של שיחות יקרות חלפו מזמן.

כשעלה לראשונה לזירה באמצע שנות התשעים, נקלעו קשיים בשיחות וקבלה של שיחות. עם זאת, כעת, כאשר ה- VoIP מתקדם, קל יותר ליהנות משיחות צלולות עם חברים, בני משפחה ועמיתים.

ישנם שירותי VoIP פופולריים רבים כיום, כולל Skype, Viber, Google Hangouts ו- Vonage. אולם מכיוון ש- VoIP חסום או מוגבל במדינות מסוימות באסיה ובמזרח התיכון. יהיה עליך לשנות את המיקום הווירטואלי שלך כדי לקבל גישה לשירותים אלה.

כאן בדיוק יכול VPN VPN להועיל מכיוון שהוא משנה את כתובת ה- IP שלך לכל מדינה שתרצה. יתר על כן, אתה זקוק לו גם כדי למנוע את חששות ההצמדה הנובעים משימוש בשירותי VoIP.

מהו VPN של VoIP?

במילים פשוטות, VPN VPN תיצור מנהרה מוצפנת דרכה כל תנועת ה- VoIP שלך תעבור. כתוצאה מכך תוכלו לעקוף את מגבלות חומת האש ולבצע שיחות בצורה מאובטחת.

יתר על כן, זה גם מסתיר את כתובת ה- IP האמיתית שלך ומקצה לך כתובת חדשה המבוססת על שרת VPN שאתה בוחר. זה הופך אותך לאנונימי באופן מקוון ומאפשר לך לגשת לשירותי VoIP גם אם הם חסומים באזור שלך.

היכן חסומים שירותי VoIP?

להלן רשימת המדינות שחסמו את מרבית שירותי ה- VoIP:

 • איחוד האמירויות הערביות
 • חרסינה
 • ערב הסעודית
 • כווית
 • צפון קוריאה
 • קטאר
 • מצרים
 • ירדן
 • גיאנה
 • עומאן
 • לוב
 • פרגוואי
 • מקסיקו
 • הקאריביים

זכור כי לא כל המדינות ברשימה זו חסמו את ה- VoIP ברציפות. בעוד שאחרים חוסמים שירותי VoIP רק לפרק זמן מסוים כגון מחאה המונית או התנגדות פוליטית.

היתרונות של שימוש ב- VPN עבור VoIP

עכשיו אתה יודע בדיוק מהו VPN של VoIP, בואו נסתכל על היתרונות שתוכלו לקבל.

מבצעים טובים יותר

אכן שירותי VoIP מאפשרים לך לבצע שיחות בינלאומיות בחינם, אך עליך לשלם כשאתה מתקשר למספר קוויים או למספרים ניידים. תעריפי השיחה האלה יכולים להיות מעט יקרים, תלוי במיקום שאליו אתם מתקשרים.

לדוגמה, אם אתה בבריטניה, מנוי של סקייפ עם 400 דקות יקר כמו £ 6.00 לחודש.

עם זאת, אם אתה מתחבר לשרת VPN בארה”ב, תוכל להשתמש בעסקה זולה יותר. דקות בלתי מוגבלות של ניידים וקווי נייחים במהירות 2.99 דולר לחודש.

על ידי שימוש ב- VPN עבור VoIP, אתה יכול להשוות את המחירים של ספק VoIP דרך מדינות שונות, כך שתוכל לרכוש מהמיקום הזול ביותר.

בלי מצערת

אם אתה מבצע באופן קבוע שיחות VoIP הנמשכות מספר שעות, יש סיכוי טוב שספק שירותי האינטרנט שלך (ISP) עשוי להצער את רוחב הפס שלך מכיוון שהשתמשת יותר מדי בנתונים. אם זה קורה, תבחין בירידה משמעותית באיכות הקול.

ספק שירותי האינטרנט שלך יטען שהם עושים זאת כדי “לנהל את תעבורת הרשת” או “להפחית את עומס רוחב הפס”, אך בדרך כלל זהו ניסיון לשכנע אותך לשדרג לתכנית נתונים יקרה יותר. עם VPN של קול באמצעות IP שמונע מ- ISP שלך לראות את התנועה שלך, אתה יכול למנוע מצערת בכללותה.

אבטחה מהשורה הראשונה

האם ידעת שיכולים ליירט ולעקוב אחר שיחות ה- VoIP שלך על ידי כל מי שיש לו את הזכות לדעת כיצד ציוד וציוד? למרות ששירותי VoIP כמו Skype טוענים שהם מוצפנים, היו מקרים בעבר שהאקרים מנצלים פגמים לציתות משתמשים.

יתר על כן, תעבורת ה- VoIP יכולה להיות מנוטרת גם על ידי ספקי שירותי האינטרנט, ואותם ניתן לומר על ממשלות מגבילות. אם ברצונך לשמור על שיחות ה- VoIP שלך באופן פרטי, השימוש ב- VPN עבור VoIP הוא הדבר הטוב ביותר מכיוון שהוא יאבטח את כל חיבור האינטרנט שלך באמצעות הצפנה בדרגה צבאית..

חופש מוחלט

הזמינות והפרטיות (במידה מסוימת) של VoIP לא רק שהשירותים הללו הפכו פופולריים ביותר ברחבי העולם, אלא גם הובילו לכך שמדינות מסוימות חסמו אותן לחלוטין. במדינות מסוימות, טלקוס דוחפים ממשלות לחסום את השימוש ב- VoIP כך שיוכלו לצמוח ולהגן על רווחיהם.

באחרות, ממשלות מגבילות את הגישה לשירותי ה- VoIP מכיוון שניתן להשתמש בהן כדי לעקוף דיני צנזורה או להחליף מידע סודי פוליטי. VPN של קול באמצעות IP יעזור לך לעקוף את המחסומים הללו, ויאפשר לך חופש להשתמש בשירותי ה- VoIP שאתה רוצה בשקט נפשי..

כיצד לבטל חסימה של צ’אט קולי במשחקים מקוונים עם VPN ל- VoIP?

המשחקים המקוונים ממשיכים לצמוח, כאשר מספר משחקים כמו League of Legends, Battlefield, Call of Duty ו- Counter-Strike שולטים בלבם של גיימרים רבים. המשותף במשחקים אלה הוא שהם מכוונים מאוד לצוות ותומכים בצ’אט קולי עם חברי הצוות.

עם זאת, כמה ממשלות אפילו חוסמות צ’אט קולי במשחק, מה שהורס את חוויית המשחק הכללית שלך! על ידי הצטיידות ב- VPN VPN, תוכלו בקלות לעקוף את הבלוקים הללו ולתקשר עם חברי הצוות שלכם במשחקים מקוונים באמצעות צ’אט קולי..

פשוט בחר שרת VPN שנמצא קרוב אליך ובמדינה שבה VoIP אינו מוגבל או חסום. ואז קדימה, התחל את המשחק שאתה רוצה לשחק כשאתה מחובר – תכונת הצ’אט הקולי של הצוות תבטל כעת חסימת!

כיצד לבצע שיחות חינם באמצעות VPN VPN?

יש הרבה שאלות שמסתובבות באינטרנט לגבי שיחות VoIP בחינם באמצעות Voice over IP VPN. מכיוון שצורת ההכנסה היחידה עבור מרבית שירותי ה- VoIP היא מכירת קרדיטים לחיוג למספרים ניידים וקווי טלפון בפועל, אין אפשרות לבצע שיחות בחינם באמצעות VPN VPN.

עם זאת, ניתן בהחלט לקבל שיעורי שיחות זולים יותר בעזרת VPN עבור VoIP. עיין בדוגמה שנדונה לעיל (כלומר אם עדיין לא עשית זאת) כדי ללמוד כיצד להשיג את התעריפים הטובים ביותר בשירותי ה- VoIP המועדפים עליך.!

קונים VPN ל- VoIP? להלן 6 דברים שצריך לחפש

ה- VPN הטוב ביותר עבור VoIP יכול להתחמק בקלות מכל מגבלות או חסימות בשירותי ה- VoIP. עליו גם לספק חיבור מאובטח ואנונימי, תוך הקפדה על איכות שיחה מעולה. בעת רכישת VPN, חפש את הדברים הבאים:

1. מדיניות נגד רישום

כמו לכל ספק שירות אחר, ניתן לרשום גם את התעבורה המועברת דרך שירות ה- VPN שלך. אם צד שלישי דורש גישה לנתונים שלך, ייתכן מאוד שהפרטיות שלך תהיה חשופה לזרים. לכן, עליך לבחור VPN עם מדיניות קפדנית נגד רישום – אם הם לא יומני אי-אפשר לשתף אותם.!

2. תאימות מכשירים

בימינו ניתן להשתמש בשירותי VoIP הן בשולחן העבודה והן במכשירים ניידים. לכן, אם ברצונך להשתמש ב- VPN בעת השימוש ב- VoIP, עליך להריץ את תוכנת / היישום VPN באותו מכשיר דרכו אתה מתקשר. למרבה המזל, רוב ספקי ה- VPN הטובים יציעו לקוחות קלים לשימוש למגוון רחב של מכשירים.

3. מהירות חיבור

VPN בדרך כלל מאט את חיבור האינטרנט שלך במידה מסוימת בגלל תהליך ההצפנה שמתרחש. עם זאת, ל- VPN הטובים ביותר יש דרכים לעקיפת הבעיה, כך שהם יכולים לספק את המהירויות המהירות ביותר מבלי להתפשר על האבטחה המקוונת שלך. זהו גורם חשוב מאוד להבטיח איכות שיחה מעולה.

4. תחום שיפוט ידידותי לפרטיות

אם ספק ה- VPN שלך נמצא במדינה עם תקנות רישום מחמירות, לא תהיה להם אפשרות אחרת מלנהל רישומים של הפעילות המקוונת שלך ולמסור אותן כאשר רשות אכיפת החוק תבקש גישה. כדי להימנע מהפרת פרטיות זו, בחר תמיד ב- VPN הרשומים במדינות עם חוקי פרטיות.

5. הפצת שרתים

לאג יכול לעשות או לשבור את חוויית ה- VoIP שלך ויש מספר גורמים התורמים לקראתה, כמו המרחק בינך לבין השרת המרוחק שאליו אתה מחובר. אם לשירות VPN יש רשת שרתים המופצת באופן נרחב, תוכל לבחור בשרת שקרוב יותר אליך כדי לקצץ ככל האפשר..

6. תכונות פרימיום

שירותי ה- VPN הטובים ביותר מגיעים עם מגוון של תכונות מהשורה הראשונה (מלבד הצפנה) כדי לשפר את פרטיותך, האבטחה והאנונימיות שלך באינטרנט. לדוגמה, Internet Kill Switch הוא חובה מכיוון שהוא יפסיק אוטומטית את תנועת ה- VoIP שלך במקרה הלא צפוי של ירידת חיבור VPN..

PureVPN – ה- VPN הטוב ביותר עבור VoIP!

אם אתה מחפש את ה- VPN הטוב ביותר עבור VoIP, אל תחפש רחוק יותר מ- PureVPN. לא רק שאנו מקפידים על מדיניות קפדנית ללא יומני, אלא אנו מציעים אפליקציות ותוכנות קנייניות לכל הפלטפורמות העיקריות. יתרה מזאת, כאשר אנו ממוקמים בהונג קונג, אין חוקים לשמירת נתונים חובה שעלינו לדבוק בהם.

שרתי ה- VPN של למעלה מ -2,000+ מותאמים באופן עצמאי בכדי לספק לך שיחות VoIP ללא עיכוב, ללא קשר למיקומך. אנו מציעים גם חבילת תכונות המביאות את חוויית ה- VoIP שלך לרמה חדשה לגמרי, חלקן כוללות את האוזון והכבידה המהפכניים, כמו גם Internet Kill Switch, הגנת דליפות WebRTC, בין היתר..

כיצד להשתמש ב- VPN של VoIP?

בצע את הצעדים הפשוטים הבאים כדי להגדיר ולהשתמש ב- VPN VPN:

 1. קבל מנוי PureVPN המתאים ביותר לצרכים שלך.
 2. הורד את האפליקציה או התוכנה PureVPN.
 3. התחבר למיקום שרת לפי בחירתך לפני ביצוע השיחה.

PureVPN לא רק יסתיר את כתובת ה- IP שלך, אלא גם יאבטח את כל תנועת ה- VoIP שלך באמצעות קידוד AES מקצה לקצה. כך שתוכלו להשתמש בשירותי VoIP מכל מקום, אפילו מדינות בהן הוגבלו או נחסמו!

גש לשירותי ה- VoIP הבאים באמצעות PureVPN:

 1. ויבר
 2. מברק
 3. WeChat
 4. אי הסכמה
 5. קו
 6. מסנג’ר ורבים אחרים….

עטוף דברים

קבלת VPN VoIP אמין כמו PureVPN הוא חיוני. אם אתה רוצה לגשת בנוחות ולהשתמש בשירותי VoIP מבלי לעלות לרדאר של אף אחד. לא זו בלבד שהיא משפרת את האבטחה והפרטיות של השיחות הקוליות שלך, אלא גם משפרת את איכות השיחה שלך ואף מאפשרת לך להשיג את שיעורי השיחה הטובים ביותר..

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me