גישה לאתרים מוגבלים באמצעות VPN: Secret Hacks נחשף!

PureVPN מעניק לך גישה מיידית לפלטפורמות הסטרימינג המועדפות עליך. נסה זאת במחיר של $ 0.99 בלבד וגש לכל דבר שתרצה, מכל מקום בעולם.

קבלו עכשיו את PureVPN אחריות להחזר הכסף עבור 31 יום

מדוע אתה זקוק ל- VPN כדי לגשת לאתרים חסומים?

אתרים רבים מגבילים גישה לתוכן בהתאם למיקומך. במדינות מסוימות יש גם הגבלות על אילו אתרים ניתן לגשת באופן מקוון. VPN מסתיר את המיקום האמיתי שלך ומאפשר לך לגשת לאינטרנט כאילו אתה במקום אחר.

המשמעות היא שתוכל להתחמק מחסימות ולגשת לאתרים ותכנים מועדפים שלך מכל מקום ובכל זמן.

נטפליקס

נטפליקס הוא אחד משירותי הסטרימינג הפופולאריים ביותר בעולם, אך לא כולם זוכים לגישה שווה לתוכן שלה. באמצעות VPN של Netflix כמו PureVPN, אתה יכול לגשת לנטפליקס כאילו אתה בארה”ב כדי לפתוח את הספריה הרחבה שלהם..

עיין במדריך שלנו לגישה לנטפליקס בארה”ב לקבלת מידע נוסף.

גש לנטפליקס בארה

 • נטפליקס

  נטפליקס הוא אחד משירותי הסטרימינג הפופולאריים ביותר בעולם, אך לא כולם זוכים לגישה שווה לתוכן שלה. באמצעות VPN של Netflix כמו PureVPN, אתה יכול לגשת לנטפליקס כאילו אתה בארה”ב כדי לפתוח את הספריה הרחבה שלהם..

  עיין במדריך שלנו לגישה לנטפליקס בארה”ב לקבלת מידע נוסף.

  גש לנטפליקס בארה

 • BBC iPlayer

  כל תכניות הטלוויזיה והתיעודיות ששודרה ב- BBC בערוצי הטלוויזיה שלה מוצגות ב- BBC iPlayer שעות לאחר השידור הראשון בטלוויזיה. התוכן נשאר באתר במשך מספר שבועות כך שאם מישהו החמיץ פרק כלשהו, ​​הוא יוכל להדביק אותו דרך אתר ה- BBC iPlayer. ללא VPN, ה- BBC iPlayer עובד רק בבריטניה.

  לחץ כאן למידע נוסף גש ל- BBC iPlayer

 • אמזון פריים

  אמזון פריים הוא שירות סטרימינג נהדר המארח תוכן בלעדי כמו גם תכניות טלוויזיה וסרטים פופולריים אחרים. זה זול, זה פונקציונלי וזה מספק שירות באיכות גבוהה. למרות הגישה שלה מוגבלת רק בארה”ב, אתה יכול לגשת אליו מכל מקום בעולם באמצעות PureVPN.

  לחץ כאן למידע נוסף גש לאמזון פריים

 • הולו

  הולו הוא אחד משירותי הווידיאו הזורמים הפופולריים ביותר לתכניות טלוויזיה וסרטים. כמו שירותי סטרימינג רבים אחרים הכפופים לחסימות מיקום, הולו אינה שונה. Hulu אינו זמין במספר רב של מדינות / אזורים ברחבי העולם. כדי לקבל גישה מיידית להולו, התחבר לשירות VPN עם כתובת IP אמריקאית שכן הוא נגיש בקלות באותה מדינה.

  לחץ כאן למידע נוסף גש לחולו

 • HBO Go

  HBO Go הוא ערוץ סטרימינג פופולרי ומלא בתוכן מקורי מדהים כולל משחק הכס והבלש האמיתי. עם זאת, השירות זמין רק במדינות מסוימות והוא אינו נגיש ממקומות אחרים. כדי לקבל גישה ל- HBO Go וזרם את התוכן המדהים שלו מכל מקום דרך כתובת IP אנונימית, עליך רק להתחבר ל- PureVPN ולשנות את מיקום ה- IP שלך לארה”ב..

  לחץ כאן למידע נוסף גש ל- Hbo Go Now

 • פייסבוק

  זהו אתר הרשתות החברתיות הפופולרי ביותר בעולם. עם בסיס משתמשים של מיליארדי אנשים, ישנם כאלה שעדיין אינם יכולים לגשת לאתר המדיה החברתית. גישה לפייסבוק היא קלה מכיוון שהיא נגישה רק בכמה מדינות, כלומר סין, איראן, ולעתים גם בנגלדש. כדי לגשת לפייסבוק עם כתובת IP אנונימית, פשוט התחבר לכל שרת VPN מחוץ למדינות שהוזכרו לעיל והרגיש חופשי להגשים את התיאבון שלך במדיה החברתית..

  לחץ כאן למידע נוסף גש לפייסבוק

 • יוטיוב

  הנוכחות של סרטונים ברשת חייבת את הפופולריות שלה ליוטיוב. YouTube נמצא בבעלות גוגל ומכאן שאינו נגיש באזורים בהם שירותי Google מוגבלים או נאסרים. אם קשה לדמיין את החוויה המקוונת ללא YouTube, אחת הדרכים הפופולריות ביותר לגשת לאתר חסום היא להשיג PureVPN ולהתחבר אליו כדי לגשת באופן מיידי ל- YouTube באמצעות כתובת IP של VPN כדי לגשת לאתר החסום..

  לחץ כאן למידע נוסף גש ל- YouTube

 • גוגל

  גוגל נמצאת בכל מקום, ובכן כמעט. מדינות רבות כמו סין, קרים, קובה, איראן, צפון קוריאה, סודן, סוריה וכמעט כל מדינות ערב מגבילות את הגישה לחלק מהשירותים העסקיים של גוגל (כמו YouTube, Gmail, Blogger, Maps). איפשהו, YouTube נאסר ובמקום כלשהו ג’ימייל ובאזורים מסוימים גוגל אסורה כליל. עם זאת, VPN יכול לחלוף על פני מגבלות אזוריות עם כתובת IP אנונימית ולקבל גישה מיידית לגוגל במדינות בהן היא חסומה.

  לחץ כאן למידע נוסף גש לגוגל

 • טוויטר

  אתר השידור החברתי שינה את האופן בו אנשים מקבלים את החדשות והעדכונים האחרונים. עם זאת, בהזדמנויות רבות שהיו כרוכות בתסיסה ובמחאה אזרחית, ממשלות הגבילו את הגישה של אזרחיהן לרשת החברתית. אם ברצונך לגשת לטוויטר כשהיא אסורה, אתה יכול לעשות זאת באמצעות PureVPN.

  לחץ כאן למידע נוסף גש לטוויטר

 • WhatsApp

  קל מאוד להתקנה וחוויה ללא מודעות הופכת את WhatsApp לאפליקציות ההודעות המיידיות הנפוצות ביותר. עם זאת, זה נאסר או מוגבל במדינות רבות כמו סין ובמזרח התיכון. אם אתה מתחבר ל- VPN, אתה יכול להתחמק בקלות מהמצור ולהשתמש ב- WhatsApp בקלות.

  לחץ כאן למידע נוסף גש Whatsapp

 • BT ספורט

  פלטפורמת הסטרימינג הפופולרית ביותר של אירופה היא ביקוש רב גם מחוץ ליבשת. למרות שהוא מוגבל לשימוש מחוץ לאירופה, אלפי משתמשים מתחברים ל- VPN כדי לגשת ל- BT Sports. אם אתה רוצה לגשת לזרמים חיים ב- BT Sports, קבל PureVPN.

  לחץ כאן למידע נוסף גש אל BT Sport

 • סקיי ספורט

  Sky Sports הוא ערוץ סטרימינג פופולרי לספורט בו תוכלו לצפות במשחקי הפרמייר ליג האהובים עליכם ומשחקי ספורט אחרים. עם זאת, Sky Sports זמין רק במדינות מסוימות. כדי לצפות בסקיי ספורט מכל מקום, פשוט התחבר לשרת PureVPN מבריטניה ותקבל גישה למשחקי הספורט האהובים עליך מכל מקום..

  לחץ כאן למידע נוסף גש לסקי ספורט

 • NBC

  חברת השידור הארצית השיגה זיכיונות כמעט בכל המדינות ברחבי העולם. לערוץ יש רשימות תכנות נהדרות בהתאם לכל אחד מהאזורים שבהם הוא פועל. עם זאת, אם ברצונך לצפות בתוכניות שמשודרות ב- NBC באזורים אחרים, אינך יכול לעשות זאת ישירות ללא VPN.

  לחץ כאן למידע נוסף גישה ל- NBC

 • ESPN3

  אם אתה אוהב ספורט, אתה כבר יודע כמה טוב ESPN3 כשמדובר בהזרמת ענפי הספורט הטובים ביותר באיכות הטובה ביותר. ESPN3 זמין רק לסטרימינג מקוון בארה”ב, בריטניה, קנדה ובחלקים מסוימים של אירופה. כדי לגשת ל- ESPN3 עבור המשחקים המועדפים עליך מחוץ לאזורים שבהם הוא זמין, אתה זקוק ל- VPN זרם ספורט טוב.

  לחץ כאן למידע נוסף גש ל- ESPN

 • אינסטגרם

  אינסטגרם הוא אתר הרשתות החברתיות הפופולרי ביותר בו תוכלו לשתף את העוקבים והסאפיות האהובות עליכם. למרות הפופולריות שלו, השירות נאסר במספר מדינות, כלומר סין, צפון קוריאה, איראן, ולעתים גם בנגלדש. כדי לגשת לאינסטגרם מכל מקום, פשוט חבר את ה- VPN שלך לכל מקום מחוץ למדינות אלה ותיהנה משיתוף Insta בלתי מוגבל.

  לחץ כאן למידע נוסף גש לאינסטגרם

 • לינקדאין

  האם שמת לב שאתה מקבל הצעות עבודה בלבד המבוססות על מיקומך? אם אתה מעוניין לחפש משרות בעיר או במדינה אחרת, תכונת החיפוש בלינקדאין לא תחשוף הזדמנויות מדויקות אלא אם תשנה את המיקום הווירטואלי שלך באמצעות PureVPN.

  לחץ כאן למידע נוסף גישה ללינקטין

 • Gmail

  כולם משתמשים ב- Gmail. לא רק שמדובר בשירות אימיילים מעולה, זו כתובת מרכזית שעוזרת לך לסנכרן את כל חשבונותיך. באזורים שבהם שירותי Google נאסרים, Gmail לא יעבוד, אלא אם אתה מתחבר ל- VPN.

  לחץ כאן למידע נוסף גש ל- Gmail

 • קלע טלוויזיה

  קלע טלוויזיה עובד רק בארה”ב ופורטו ריקו. מדובר בשירותי סטרימינג באינטרנט המועדפים על מעריצים המציעים מספר עצום של ערוצי כבלים הנצפים ביותר, תוכן לפי דרישה, סרטים ועוד. Sling TV דורש גם VPN לצורך נגישות מחו”ל.

  לחץ כאן למידע נוסף גש לטלוויזיה במתלה

 • ספוטיפיי

  רוצה להאזין לשירים החמים ביותר במחשב הנייד, הסמארטפון או הטאבלט? Spotify היא הדרך ללכת עבור אנשים רבים שכן היא מספקת גישה למיליוני שירים ופודקאסטים. עם זאת, פלטפורמת הזרמת המוסיקה אינה זמינה במדינות מסוימות, במיוחד באסיה, לכן תזדקק ל- VPN כדי לגשת אליה.

  לחץ כאן למידע נוסף גש לספוטיפיי

 • סקייפ

  מספר מדינות הגבילו או אסרו את הגישה לתוכנת היישום התקשורת סקייפ, כולל בנגלדש, איחוד האמירויות, מרוקו וסין. השימוש באתר הוגבל גם בדרכים אחרות. כדי לגשת לשירות VoIP זה, השתמש בשירות VPN ידוע שיאפשר לך קישוריות מיידית לסקייפ כך שתמשיך בתקשורת שלך.

  לחץ כאן למידע נוסף גש לסקייפ

 • WikiLeaks

  פוליטיקאים חוששים מכך, ממשלות שונאות את זה ומיליונרים מפחדים מזה. אין פלא שכל האנשים המשפיעים ברחבי העולם עושים כל מאמץ שהם יכולים כדי להגביל את הגישה לאתר לאתר שלהם. אם אתם נמנים עם אלה שאוהבים לשמור על עצמם מודעות למציאות קרקעית, עליכם להשיג PureVPN כך שתוכלו לגשת ל- WikiLeaks ולכל הסיפורים המדהימים שהיא מכסה..

  לחץ כאן למידע נוסף גש ל- WikiLeaks

 • PlayStation Vue

  PS Vue הוא שירות טלוויזיה מקוון מובנה שנבנה בכדי לספק את חותך הכבלים. הוא מציע תוכן לפי דרישה, טלוויזיה חיה (מספקי כבלים רשמיים), סרטים ואפילו אירועי ספורט חיים. מכיוון ששירות הסטרימינג פותח כדי לשרת רק את המשתמשים בארה”ב, תצטרך לחבר VPN כדי לגשת אליו מחו”ל.

  לחץ כאן למידע נוסף גש לפלייסטיישן

 • אימגור

  אחד מהאתרים הפופולריים והמשתמשים ביותר באינטרנט, Imgur כולל עומסי סירה של מסרים שנוצרו על ידי משתמשים ותכני מדיה אחרים. האינטרנט כולל קטגוריות שונות הכוללות נושאים מגוונים. עם זאת, בגלל שפע יתר של מזכירות שנויות במחלוקת, האינטרנט נחסם לעתים קרובות במדינות מסוימות. משתמשים ידרשו VPN כדי לגשת לתוכן Imgur אם האתר אינו זמין באזורם.

  לחץ כאן למידע נוסף גישה לאימגור

 • סנאפצ’אט

  הפופולרי ביותר בקרב אלפי המילניום ו- Gen-Z netizens, לסנאפצ’אט יש בסיס משתמשים במיליונים. בשל התכונה השנויה במחלוקת שמוחקת אוטומטית כל הצמד לאחר שנראה על ידי המשתמש, היא הוגבלה במדינות עם חוקי סייבר קשוחים. אם אתה נמצא במדינה בה נאסר על סנאפצ’ט, אתה יכול לגשת לשירות באמצעות PureVPN.

  לחץ כאן למידע נוסף גש לסנאפצ'אט

 • קינדל אש

  אם אתה משתמש ב- Kindle Fire כמכשיר הסטרימינג שלך, יתכן שכבר נתקלת במקרים בהם לא היית יכול לגשת לכמה שירותי סטרימינג כמו Spotify, Zattoo או BT Sports. באמצעות PureVPN, אתה יכול לגשת לכל שירות סטרימינג מוגבל ב- Amazon Kindle Fire שלך.

  לחץ כאן למידע נוסף גש להדליק את קינדל

 • יאהו

  יאהו הוא מנוע החיפוש השני הטוב ביותר אחרי גוגל, והוא עוקב בראשו של ענקית החיפוש על ידי הצגת תוצאות חיפוש הקשורות לאזור בלבד. אם ברצונך לגשת לכל המידע בבת אחת, השתמש תמיד ב- PureVPN כשאתה מחפש מידע ב- Yahoo!.

  לחץ כאן למידע נוסף גש ליאהו

 • טינדר

  מדינות עם תרבויות שמרניות וקיצוניות דתית אסרו על טינדר מסיבות מובנות. אבל זה לא משנה את העובדה שמדובר באחת הרשתות החברתיות הטובות ביותר לרווקים שמחפשים מערכת יחסים. גם אתה יכול להתחמק ממגבלות אלה ולגשת לרשת ההיכרויות באמצעות PureVPN.

  לחץ כאן למידע נוסף גישת טינדר

 • טאמבלר

  כשפייסבוק לא היה פופולרי כל כך, היה Tumblr. גם כיום ישנם מיליוני משתמשי Tumblr המשתמשים ברשת בכדי לפרסם תמונות ובלוגים. אם ברצונך להשתמש גם בזה, יתכן שתזדקק ל- PureVPN, מכיוון שהרשת אינה פועלת יותר בכל המדינות עקב מכשולים במדינה..

  לחץ כאן למידע נוסף גישה ל- Tumblr

 • Hotstar

  זה לא רק הודים שאוהבים את בוליווד בגלל כל המסאלה שהיא מוסיפה לתעשיית הקולנוע. אנשים ברחבי העולם אוהבים סרטים הודים אך בשל מגבלות אזוריות, רוב התוכן אינו זמין לגישה ממדינות אחרות.

  לחץ כאן למידע נוסף גש ל- HotStar

 • Dailymotion

  Dailymotion היא אלטרנטיבה נהדרת ליוטיוב. ספריית התוכן שלה אולי לא נרחבת כמו YouTube, אבל בהחלט יש בה את כל הסרטונים והשירים הפופולריים. לרוע המזל, Dailymotion חסום במדינות רבות כמו הודו, סין, צפון קוריאה וסוריה. אם Dailymotion נחסם באזורך, קבל PureVPN וגש אליו באופן מיידי.

  לחץ כאן למידע נוסף גישה ל- Dailymotion

 • Showtime

  אתר Showtime חסום גיאוגרפי מחוץ לארה”ב. כדי להתחמק מהמגבלות הגיאוגרפיות הללו, עליך להסתיר את המיקום שלך מ- Showtime. ניתן לעשות זאת באמצעות שירות VPN. VPN מאפשר לך לשנות את המיקום הפיזי שלך ולבחור מיקום בכל מדינה אחרת בה Showtime זמין.

  לחץ כאן למידע נוסף גישה לתכנית Showtime

 • ויקיפדיה

  האתר אינו זקוק למבוא. ויקיפדיה היא הגביע הקדוש של תוכן שנוצר על ידי משתמשים ואוצר. הוא מכיל אוצר של מידע כמעט על כל נושא שאפשר להעלות על הדעת, כאשר הכתבים שהוגשו ונערכו על ידי מתנדבים העושים זאת למען האהבה להנגיש מידע לכולם. מכיוון שהאתר מארח תוכן שנוצר על ידי משתמשים ולא משוא פנים, הוא עומד בפני מגבלות באזורים מסוימים ברחבי העולם.

  לחץ כאן למידע נוסף היכנס לוויקיפדיה

 • סוני קרקר

  Crackle הוא שירות סטרימינג מבוסס ארה”ב על ידי Sony Pictures Entertainment הפופולרי. עם זאת, בניגוד לשירותי סטרימינג אחרים כמו נטפליקס או הולו, Sony Crackle הוא 100% בחינם. למרות שאתה לא יכול לקבל קטלוג תוכן חסון כמו Netflix, אתה עדיין יכול ליהנות מעשרות מופעים וסרטים פופולריים בחינם. מכיוון שמדובר בשירות מבוסס ארה”ב, היית זקוק ל- VPN כדי לגשת אליו.

  לחץ כאן למידע נוסף גש לפתיחת סוני

 • Vkontakte

  Vkontakte הוא הפייסבוק של רוסיה. זוהי הרשת החברתית הראשית שמאפשרת קשר בין רוסים זה לזה מרחבי העולם. מכיוון שהוא ממוקד לאנשים ברוסיה, Vkontakte לא עובד מחוץ למדינה ברוב המקרים. עם PureVPN, אתה יכול לבחור בקלות שרת ברוסיה ולקבל גישה לכל התוכן שמוגבל לגישה בתוך רוסיה.

  לחץ כאן למידע נוסף גישה VK

 • עווית

  גיימרים אוהבים Twitch.tv. זו פלטפורמת ה- go to to שלהם לראות את השחקנים הכי מוכנים חיים בפעולה. עם זאת, גיימרים יכולים לגשת רק לזרמים המותרים באזור שלהם. כדי לגשת לזרמים מאזור אחר, אתה זקוק ל- VPN משחקי טוב כמו PureVPN.

  לחץ כאן למידע נוסף גישה לטוויץ '

 • אפליקציות צ’אט

  אפליקציות כמו סקייפ, WhatsApp וטלגרם הקלו עלינו להיות קלים מאוד להישאר מחוברים עם יקירינו מרחבי העולם. אבל כשאתה יוצא לטייל, רוב האפליקציות שעבדו נהדר בבית, ייחסמו בחלק מהמדינות. זה יכול להיות סיוט אם אין לך PureVPN שיספק לך פיתרון.

  גש לאפליקציות צ'אט

 • VoIP

  מדינות כמו אלה במזרח התיכון ידועות בהגבלת הגישה לאפליקציות ושירותים של VOIP. VIOP מייצג פרוטוקול Voice over Internet, שירות המאפשר לנו לבצע שיחות דרך האינטרנט. עם זאת, באמצעות PureVPN, אתה יכול להתחמק מהגבלות מבוססות אזור ולגשת בקלות לכל אפליקציות VOIP.

  לחץ כאן למידע נוסף גישה ל- VOIP

 • פוקימון GO

  המשחק הוא סנסציה עולמית ואילץ את המשתמשים לשרש או לשבור את המכשירים שלהם ולהתקין אותם. בגלל כמה מקרים שנגרמו על ידי מעט שחקנים, המשחק נאסר באזורים רבים. אם אתה מחשיב את עצמך כשחקן אחראי ואתה עדיין רוצה לשחק פוקימון גו, תצטרך PureVPN.

  לחץ כאן למידע נוסף גש לפוקימון GO

 • Hi5

  רשת מדיה חברתית פופולרית מאוד בפורטוגל, רומניה, מקסיקו, קפריסין, כווית ועוד כמה מדינות אחרות. אם אתה משתמש ב- Hi5 ואתה רוצה לנסוע לאזורים שבהם Hi5 אינו פופולרי כל כך, רוב הסיכויים שתתמודד עם הפסקות שירות ואם לא תתחבר ל- PureVPN.

  גישה ל- Hi5

 • פליקר

  פליקר הוא שירות נהדר לשיתוף חברתי בו אנשים חולקים תמונות וסרטונים עם העולם. עם זאת, באזורים רבים פליקר נאסר מכיוון שהוא אירח תוכן בעבר שהפר את התקנות שקבעו מדינות בודדות. אם המדינה שלך היא אחת מהן, קבל את PureVPN.

  לחץ כאן למידע נוסף גישה לפליקר

 • ASKfm

  בשונה מקווורה שמנוהלת מאוד ובעיקר נחטפת על ידי משווקי תוכן, Ask.fm היא פלטפורמה הגונה בה כל אחד יכול לשאול כל דבר. עקב המחלוקות האחרונות בנושא בריונות ברשת נגד Ask.fm, הפלטפורמה הוגבלה במדינות רבות. אם אתה רוצה לגשת לפלטפורמה אך יש לך מגבלות אזור במדינה שלך, השתמש ב- PureVPN.

  גש ל- Askfm

 • דזן

  שירות סטרימינג נהדר שאהוב על אוהדי הספורט באירופה, השירות מוכר היטב גם בקרב סטרימרים שגרים מחוץ לאירופה. אם אתה אוהב להישאר מעודכן עם חדשות ומתרחשויות ספורט ואינך יכול לגשת ל- DAZN בגלל חסימות גיאוגרפיות, קבל את PureVPN וגש ל- DAZN מכל מקום בעולם.

  גישה לדזן

 • זאטו

  זמין כעת בגרמניה ובשוויץ בלבד, סטרימרים ברחבי העולם משתמשים ב- PureVPN כדי לגשת ל Zattoo. זוהי פלטפורמה מרכזית לבידור המארחת עשרות ערוצים לסרטי ספורט ותכניות טלוויזיה שתוכלו לצפות בהם ללא עלות.

  לחץ כאן למידע נוסף גישה לגן החיות

 • דיסני פלוס

  דיסני + מציע סרטי מארוול מדהימים, מלחמת הכוכבים, תכניות טלוויזיה וכן כותרות של פיקסאר שתוכלו להזרים בכל מכשיר. יש יותר מ- 50 מיליון מנויים בדיסני + שנהנים מתוכן נהדר בנוחות הספות שלהם. דיסני + הוא אתר הזרמת וידאו בתשלום, אך הוא זמין רק בארה”ב, אוסטרליה, קנדה, הולנד ופורטו ריקו. ואתה זקוק ל- VPN כדי לגשת לדיסני + אם אתה גר מחוץ למדינות אלה.

  לחץ כאן למידע נוסף גש אל דיסני פלוס

קבלו ערבות PureVPN למשך 31 יום חזרה

השתמש ב- PureVPN כדי לגשת לאתרים חסומים

אפליקציות ה- VPN שלנו הן הטובות ביותר לגישה לאתרים ותכנים חסומים, אך גם להגנה על פרטיותך.

מהירות גבוהה

שרתים מתוחכמים במיוחד המותאמים לזרם. אתה יכול לגשת לכל זרם וידיאו או כל אתר במהירות הטובה ביותר האפשרית.

140+ מיקומים

יותר מ -2,000 הממוקמים ברחבי העולם מאפשרים למשתמשים ב- PureVPN לגשת לתוכן בלתי מוגבל מכל מקום ובכל זמן.

10 כניסות מרובות

עם עד 10 כניסות מרובות, תוכלו להזרים את התוכן המועדף עליכם בכל עת בכל המכשירים החכמים וקונסולות הזרם שיש לכם.

תמיכה 24/7

ספק ה- VPN היחיד שמציע תמיכה ללקוחות 24 שעות ביממה בצ’אט חי, PureVPN שומר על בסיס המשתמשים המרוצה מסביב לשעון על ידי פתרון שאילתות תוך דקות.

אפליקציות לכל המכשירים שלך

אפליקציות ייעודיות ל- iOS, Android, Windows ו- Mac, הרחבות דפדפן עבור Chrome ו- Firefox, ותיקונים עבור רוב הנתבים; PureVPN תומך כמעט בכל.

כיצד לגשת לאתרים חסומים: שאלות נפוצות

לא חבר עדיין?

להיות אחד ולחוות סטרימינג כמו שלא היה מעולם!

קבלו ערבות PureVPN למשך 31 יום חזרה

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me