כמה מאובטח הוא VPN – 3 גורמים שיש לקחת בחשבון


כמה מאובטח הוא VPN – 3 גורמים שיש לקחת בחשבון

22 בינואר 2020


עד כמה VPN מאובטח? כדי להבטיח שאתה בוחר VPN אמין, עליך לקחת בחשבון כמה היבטים חיוניים ההופכים את ה- VPN לבטוח.

vpn מאובטח

במהלך העשור האחרון שירותי VPN הראו שיפור מדהים מבחינת הצעת ערך רב יותר למשתמש. בעבר VPNs הם כלים רגילים שאפשרו לגולשי האינטרנט ליהנות מחופש באינטרנט. הם שימשו רק ככלי לפתיחת אתרים וערוצים באינטרנט.

VPNs לא היו שונים בהרבה משירות פרוקסי רגיל. לפיכך, הם לא סיפקו ערך מוסף מעט למשתמש.

עם זאת, בשנים האחרונות VPNs הראו צמיחה וחדשנות מדהימים על ידי הוספת כמה תכונות מדהימות לשירותם. אלה כוללים תכונות אבטחה ופרטיות מקוונות המבטיחות את בטיחותך באינטרנט.

אך בעוד שרוב שירותי ה- VPN טוענים שהם מציעים את האבטחה המקוונת הטובה ביותר, עד כמה השירותים הללו מאובטחים באמת? בוא נגלה.

כמה מאובטח הוא VPN?

העולם המקוון אינו מאובטח. זה כבר הוכח על ידי אוהבי אדוארד סנודן. ספקי האינטרנט והממשלות כאחד היו מעורבים במעקב אחר הנתונים שלך ובדיקת כל מה שאתה עושה באופן מקוון.

כשאתה מתחבר לרשת העולמית, ספק שירותי האינטרנט שלך מקצה לך פרוטוקול אינטרנט (IP) שיכול לחשוף מידע כמו העיר והמדינה בה אתה גר. כתובת זו יכולה לשמש גם למעקב אחר הפעילויות המקוונות שלך. מכיוון שכתובת זו ציבורית, אתרים יכולים לבדוק את מיקומכם הפיזי ויכולים גם לעקוב אחריכם באמצעות קובצי cookie.

ישנם גם מקרים שמשתמשים מתחברים לרשת Wi-Fi ציבורית שנמצאת כבר על הרדאר של ההאקרים המסוכנים ביותר. התחברות לכל נקודה חמה של מציצה תפגע באופן מיידי במכשיר שלך ואת כל הנתונים שכבר נמצאים בו.

בתרחישים כמו אלה אתה יכול להבטיח את האבטחה וה אנונימיות של הנתונים שלך על ידי חיבור לשירות VPN מאובטח. שירותי ה- VPN הטובים ביותר מאפשרים לך לשנות את כתובת ה- IP שלך, ומכאן להסוות את המיקום הפיזי שלך בפועל.

יתר על כן, שירותים אלה מציעים קידוד מקצה לקצה השומר על המכשיר והתעבורה המקוונת שלך באינטרנט. זה שומר על בטיחותך גם כשאתה מחובר לרשת Wi-Fi בסכנה.

אך למרות תכונות אלה האם שירות ה- VPN שלך עדיין בטוח? התשובה היא כנראה לא. למה? מכיוון שיש המון סיבות אחרות שיכולות לסכן את האבטחה שלך באינטרנט, אפילו כאשר ה- VPN מופעל.

שלושה היבטים שמאבטחים VPN

ישנם כמה היבטים מכריעים שעליך לקחת בחשבון לפני שאתה בוחר שירות VPN כלשהו. לעתים רחוקות מקדמים היבטים אלה, אך הם חיוניים להבטיח שאתה באמת נשאר בטוח באינטרנט.

כדי ש- VPN יהיה מאובטח באמת, עליו להיות זמינים בתכונות הבאות:

1. הגנת דליפות IP

האם ביקרת אי פעם באתר מוגבל כשאתה מחובר ל- VPN ועדיין מצאת שהוא בלתי נגיש? אם כן, כנראה ש- VPN שלך מדליף את כתובת ה- IP שלך.

חלק משירותי ה- VPN, במיוחד שירותים בחינם, אינם מושלמים. יש בתוכם דליפות שמובילות לחשיפת הזהות האמיתית שלך באינטרנט. אין דרך להימנע מנושא זה, למעט להשתמש בשירות VPN המציע הגנה מפני דליפות IP.

ישנם מספר סוגים של דליפות שיכולים לחשוף את זהותך ברשת. אלה כוללים דליפת WebRTC, דליפת DNS, ודליפת IPv6.

ניתן למנוע את כל ההדלפות הללו אם אתה משתמש ב- PureVPN. השירות לא רק מציע הגנה מפני דליפות אלה, אלא גם מספק כלי בדיקה לכל סוגי ההדלפות השונות הללו.

תוכלו ללמוד עוד על ההדלפות הללו וכיצד PureVPN מגן עליכם נגדן מכאן.

2. Internet Kill Switch

אם אתה משתמש VPN רגיל, יתכן שאתה נתקל בבעיה שיכולה לחשוף לחלוטין את זהותך באינטרנט. לעתים קרובות זה קורה כי בזמן הגלישה באינטרנט, ה- VPN שלך עשוי להתנתק בטעות, מה שמותיר אותך חשוף לחלוטין ברשת. זהו נושא מתסכל שניתן להימנע ממנו אם אתה משתמש בשירות ה- VPN הנכון.

מאפיין חשוב השומר על ביטחון מקוון הוא Kill Kill Internet. כאשר מופעל, תכונה זו בנויה להרוג את חיבור האינטרנט שלך אם ה- VPN שלך מתנתק בטעות.

תכונה זו מועילה להפליא מכיוון שהיא חוסכת מכם חשיפה מוחלטת באינטרנט. גם אם ה- VPN שלך מתנתק, אתה יכול להישאר בהקלה עם הידיעה שאתה עדיין מוסתר ואנונימי באינטרנט.

PureVPN הוא אחד משירותי ה- VPN הראשונים שמציעים למשתמשים את תכונת ה- Kill Kill.

3. אין מדיניות יומן

מרבית שירותי ה- VPN טוענים שהם מאחסנים אפס יומני משתמש במערכת שלהם. לעתים קרובות יותר מאשר לא, טענות אלה מתבררות כשקריות לחלוטין. עליך רק לפתוח את דפי מדיניות הפרטיות של שירותים אלה כדי ללמוד שהם למעשה מאחסנים יומני משתמשים ברשת שלהם.<

רק לשירותי VPN מסוימים הייתה הגינות לומר בפועל בדף מדיניות הפרטיות שלהם שהם מאחסנים יומני אפס. אבל אפילו במקרים אלה, קשה לקחת את השירותים הללו לפי דברם.

הפיתרון המתבקש, במקרה זה, הוא ששירותים אלה ינהלו ביקורת של צד שלישי שיכולה לאשר שהם מאחסנים יומני אפס. רק חמישה שירותי VPN אפשרו ביקורת של צד שלישי שאישרה שהם מאחסנים אפס יומני מערכת במערכת שלהם.

היתרונות של VPN מאובטח

מספר ספקי VPN טוענים שהם הבטוחים ביותר. לא רבים יכולים לעמוד בפועל במשימה הקשה להפוך למנהיגי ענף זה. אלה תכונות של VPN מאובטח.

הצפנה של 256 סיביות: מעסיקה הצפנת AES 256-סיבית בדרגה צבאית השומרת על נתונים מאובטחים ומוגנים מפני ישויות זדוניות.

פרוטוקולי אבטחה: האפליקציות כוללות פרוטוקולי VPN מאובטחים בתעשייה. הפרוטוקולים מספקים חוויה מקוונת חלקה ובטוחה בהתאם לצרכים שלך

הגנת DDoS: התקפות DDoS עלולות להפריע לחלוטין למערכת שלך. VPN מאובטח מגן עליך מפני התקפות DDoS של עד 480 ג’יגה-ביט לשנייה

חומת אש של NAT: חומת האש של NAT חוסמת כל מיני איומים נכנסים ומגנה על החיבור שלך מפני סחיטה.

הגנת P2P: ניהול תקשורת מאובטחת, העלה והורד קבצים עם ההגנה האולטימטיבית P2P. אתה נשאר אנונימי במהלך תקשורת P2P.

הערה סופית

זהירות תמיד טובה יותר מריפוי. הרבה שירותי VPN טוענים שהם הכי מאובטחים באינטרנט. במקום לקחת את שירותי VPN אלה לפי מילותיהם, עדיף לבדוק את דפי התכונה שלהם במקום ולאשר אם הם באמת מאובטחים או לא.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map