מהו VPN אנונימי

10 בפברואר 2020

אם אתה רוצה להשתמש באינטרנט בשכבה של אנונימיות, VPN אנונימי הוא רק הכלי הדרוש לך בארסנל שלך. זה משלב את העוצמה של הצפנה בדרגה צבאית ומיסוך כתובות IP, ומאפשר לך לבצע את הפעילויות המקוונות שלך מבלי לדאוג שהן קשורות אליך..

vpn אנונימי

אנונימיות היא הזכות הבסיסית של כל בן תושב לצד הצורך הבסיסי של ימינו. למה ככה? הסיבה לכך היא שגורמי צד שלישי כמו ספקי שירותי אינטרנט מאחסנים נתונים הקשורים לפעילות המקוונת שלך.

מה אתה צופה באינטרנט, באילו אתרים אתה גולש ובאילו אמצעי תשלום אתה משתמש. תאמינו או לא, הכל מאוחסן ומנוטר מבלי שאתה אפילו יודע על זה. כאן, שירות VPN אנונימי יכול להגן עליך בצורה הטובה ביותר!

מהי אנונימיות מקוונת?

בואו נודה בזה – לרוב המכריע של האנשים לא אכפת להיות אנונימיים, בין אם זה בחיים האמיתיים ובין אם זה ברשת. זה מכיוון שהותנה לנו למסור מרצון חלק מהמידע האישי שלנו בכל פעם שאנחנו עושים עסקים עם חברות.

vpn אנונימי

הדואר שלך מועבר לסף ביתך, ועליו כתוב ושם הכתובת. ספרי טלפון מציגים מספרי טלפון לצד שמותינו. ואם אתה רוצה לקנות משהו באינטרנט, עליך לספק שם, כתובת ומידע על תשלום.

בני אדם בוטחים ביצורים מטבעם, אך כאן טמונה הבעיה. אתה לא יכול לסמוך על מישהו באופן עיוור, במיוחד כשמדובר בנתונים שלך. לכן, אין זה מפתיע שחלקנו נוקטים באמצעים כדי להיות אנונימיים יותר ברשת.

מכיוון שזו לא בדיוק מילה שתיתקל בהן בשיחות יום-יומיות, הרשו לנו להסביר מעט. כשאתה מקבל מכתב אנונימי ממישהו, פירושו של אדם ששמו לא ידוע שלח אותו.

אנונימיות מקוונת, המכונה גם אנונימיות באינטרנט, שונה במקצת. אחרי הכל, אנו רוצים שיותר מסתם ששמו יוסתר. זו היכולת לבצע פעולות באינטרנט תוך שמירה על כל מה שקשור לנו בסוד.

כיצד VPN אנונימי יכול לעזור?

כשאתה משתמש באינטרנט, התנועה שלך לא מוצפנת ויכולה ליירט על ידי כל אחד. לאחר מכן הם יכולים להשתמש בזה כדי לעסוק בגניבת זהות, לגנוב את הכסף שהרווחת קשה בתהליך!

יתר על כן, כתובת ה- IP האמיתית שלך נותרה חשופה לעולם החיצון. פירוש הדבר שהפעילות המקוונת שלך מתייחסת אליך על ידי מפרסמים, ספקי שירותי אינטרנט וסוכנויות אחרות. בקיצור, כל מה שעושים גלוי לכולם.

אם אתה רוצה להישאר באופן אנונימי לחלוטין באינטרנט, תצטרך לקבל שירות VPN אנונימי. זה מקצה לך כתובת IP אנונימית. בנוסף, הוא מאבטח את הנתונים שלך מקצה לקצה באמצעות קידוד בדרגה צבאית. התוצאה? אתה יכול לדפדף עם גלימת אנונימיות!

6 סיבות מדוע אתה זקוק ל- VPN אנונימי

רוצה להפסיק את ספקיות האינטרנט לעקוב אחר הפעילות המקוונת שלך? נמאס לך לאסוף את הפרטים האישיים שלך על ידי מישהו? לא ניתן לגשת לתוכן הזמין בגרסת Netflix האמריקאית?

על ידי הרשמה לשירות VPN אנונימי, אתה יכול להגן על עצמך מפני הגרוע ביותר באינטרנט. הנה כמה סיבות מדוע כדאי לך להצטייד ב VPN אנונימי:

1. אבטחו את עצמכם באמצעות רשת אלחוטית ציבורית

מי לא אוהב Wi-Fi ציבורי? ניתן למצוא אותו כמעט בכל מקום ולאפשר לך לשמור על קשר בדרכים. אין להכחיש את הנוחות של רשת אלחוטית ציבורית, אך ראוי לציין כי הרשתות הללו אינן מאובטחות.

זו עובדה ידועה שרוב חיבורי ה- Wi-Fi הציבוריים אינם מספקים כמעט ביטחון למשתמשים. זה אומר שכל עברייני סייבר יכולים ליירט את האינטרנט שלך ולגנוב את הנתונים שלך.

התחבר ל- VPN אנונימי לפני השימוש ב- Wi-Fi ציבורי. זה יבטיח שמפגשי הגלישה שלך יהיו מוצפנים. באופן זה, אף אחד לא יכול לשים את ידיהם במידע שלך ואפילו אם כן, הפענוח הוא לא כל כך קל.

2. גש לאתר כלשהו & תוכן

נניח שאתה בחופשה ורוצה להזרים תכניות טלוויזיה וסרטים הזמינים ב- Netflix בארה”ב. אתה מנסה לגשת לשירות הסטרימינג אך אינך יכול עקב מגבלות אזוריות.

במילים אחרות, אינך יכול לצפות ב- Netflix בארה”ב בשום מקום. שירותים אלה משתמשים בכתובת ה- IP שלך כדי לזהות היכן אתה נמצא. על ידי איתור ה- IP שלך, הם חוסמים את הגישה לאתר שלהם. עם VPN אנונימי, אתה יכול ליהנות מנגישות מקוונת מלאה.

בדוגמה שלמעלה תצטרך להתחבר לשרת בארה”ב ולקבל כתובת IP אמריקאית. זה הולך להערים את נטפליקס לחשוב שאתה ניגש אליו מאמריקה. ותוכלו לצפות בתוכן המועדף עליכם בלי שום מכשולים!

3. חסוך כסף בשכירות רכב & טיסות

נסיעה לא חייבת להיות עניין יקר. בנוסף, תוכלו למעשה לחסוך אלפי דולרים בהשכרת רכב והזמנות טיסה. איך? במקרה שלא ידעת, חברות אלה גובות מחירים בהתאם לכתובת ה- IP שבה אתה משתמש.

באמצעות VPN אנונימי אתה יכול לשנות את כתובת ה- IP שלך, לבדוק את המחירים שאתה מקבל מאזורים שונים ולרכוש מהזול ביותר. ניתן ליישם את אותו קונספט גם בעת הזמנת חדרי מלון. דברים מגניבים, נכון?

4. התקרב למעקב ממשלתי

ישנן ממשלות רבות ברחבי העולם העוקבות אחר השימוש באינטרנט של אזרחיה בשם הביטחון הלאומי. במדינות כמו איראן, רוסיה, צפון קוריאה וסין, נוהג זה מתבצע באופן גלוי. אפילו ממשלות של כמה מעצמות מערביות אוספות מידע על מה שאתה עושה באופן מקוון.

בין אם אתה משרוקית או מישהו שרוצה להישאר בעילום שם, קבל VPN אנונימי! זה מצפין את חיבור האינטרנט שלך, מה שמאפשר לממשלות לעקוב אחריך.

5. שפר את האבטחה המקוונת שלך

האם ידעת שגניבת זהות היא אחת מפשעי הסייבר הנפוצים בארצות הברית? כך עולה ממחקר שנערך על ידי Javelin Strategy & במחקר, 14.4 מיליון אזרחים אמריקאים נפלו בשנה שעברה קורבן לגניבת זהות.

אמנם המספרים הללו נמוכים בהשוואה לשנת 2017, אך זה לא משנה את העובדה שגניבת זהות היא חוויה מתסכלת עבור הקורבנות. למרבה המזל, VPN אנונימי מספק ביטחון נחוץ ושקט נפשי. זה עושה זאת על ידי שימוש באלגוריתמי הצפנה מורכבים.

6. הימנע מפרסומות ממוקדות

יתכן שהבנת כיצד המודעות שאתה רואה באינטרנט קשורות לתחומי העניין שלך. זה לא צירוף מקרים! חברות משתמשות בעוגיות, בין שיטות אחרות, כדי לעקוב אחר התנהגותך בכל אתרי אינטרנט ולהציג מודעות ממוקדות.

אם תגלוש בלי שהמודעות המעצבנות האלה יעקבו אחריך לכל מקום אליו תלך, מה שאתה צריך זה חיבור VPN. כאשר ה- IP האמיתי שלך מוסתר, קשה למפרסמים להשפיע על החלטות הקנייה שלך.

PureVPN – ה- VPN האנונימי הטוב ביותר בסביבה

אם אתה, כמו משתמשי אינטרנט אחרים אחרים, מודאג מהאנונימיות שלך, אין פיתרון טוב יותר מ- PureVPN. הוא מציע שילוב נהדר של תכונות שיחוללו מהפכה באופן שבו אתה מגן על האנונימיות שלך באופן מקוון.

הגנת דליפות IPv6

דליפות IPv6 יכולות לפגוע בפרטיותך, גם אם אתה מחובר ל- VPN אנונימי. למרבה המזל, אפליקציית Windows של PureVPN מגיעה עם הגנת דליפות IPv6!

רשת שרתים גלובלית

בחלק מהמדינות יש חוקים ידידותיים לפרטיות בעוד שבחלקם יש חוקים נגד הפרטיות. עם יותר מ- 2,000 שרתי VPN העומדים לרשותך, אתה יכול לעבור למדינות פרו-פרטיות.

גש לאתר כלשהו

נסו חופש אינטרנט מלא עם שירות ה- VPN האנונימי שלנו, המעניק לכם גישה בלתי מוגבלת ל- 300,000 IPs אנונימיים.

הגנת דליפות DNS

דליפות DNS מהוות איום על פרטיותך המקוונת. ה- VPN האנונימי הטוב ביותר יגיע תמיד עם אחריות להגנת דליפות DNS.

פרוטוקולים מרובים

כשאתה משתמש ב- VPN אתה לא רוצה רק אנונימיות אלא גם מהירות. גישה לגישה למספר פרוטוקולי VPN תעניק לך את הטוב שבשני העולמות.

מיסוך כתובות IP

משתמשי ה- VPN שלנו יכולים למנף מיסוך כתובות IP כדי לבצע פעילות מקוונת יומית באנונימיות מלאה.

מתג להרוג אינטרנט

VPN אנונימי אמין כמו PureVPN מציע תכונת IKS שמפסיקה את כל פעילויות המשתמש במקרה של נזילת DNS או נפילת חיבור.

הגנת דליפות WebRTC

מנע מדליפת כתובת ה- IP והזהות האמיתית שלך לדלוף באופן מקוון באמצעות הגנת הדליפות שלנו מפני WebRTC.

הצפנה בדרגה צבאית

זה מגיע בצורות רבות כאשר 256 סיביות היא הרמה הגבוהה ביותר. הצפנה מאפשרת לך להתחבר לאינטרנט באמצעות מנהרה מאובטחת ששומרת על גישה לא מורשית.

מנהרת מפוצלת

תכונת המנהור המפוצלת מנתבת נתונים רגישים דרך מנהרת ה- VPN שלנו, כאשר השאר מועברים דרך שרתי ספק שירותי האינטרנט שלך.

כיצד להיות אנונימיים באינטרנט באמצעות PureVPN

עם PureVPN, אתה יכול להיות אנונימי ברשת בארבעה שלבים פשוטים:

1. קנו מנוי VPN המתאים ביותר

2. הורד את אפליקציית VPN במכשיר המועדף עליך.

3. כעת בחר מיקום שרת VPN שאליו אתה מתחבר.

4. לחץ על כפתור “התחבר” כדי להפעיל את מנהרת ה- VPN ולעיין בעילום שם!

קבלו היום VPN אנונימי!

כיום, קיום VPN אנונימי הוא כבר לא אפשרות אלא הכרח. זה אומר שאתה יכול לגלוש באינטרנט בידיעה שהזהות המקוונת שלך מוגנת. זה גם מבטיח שתוכלו לגשת לאינטרנט ללא מגבלות.

הירשם לשירות VPN אנונימי אמין כגון PureVPN. פתח את הנעילה של אתרים ותוכן, השתמש בבטחה ברשתות Wi-Fi, הימנע ממעקב ממשלתי וקצר את כל היתרונות מכל מקום.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me