המשך בגלישה והזרמה באינטרנט עם VPN רוחב פס בלתי מוגבל

התחל להבהיר מהירויות רוחב פס ללא הגבלה ולהביס את המצערת של ספק שירותי האינטרנט באמצעות שירות ה- VPN המוביל של PureVPN המציע יכולת VPN רוחב פס בלתי מוגבלת.

 • כל השרתים ברשת שלנו תומכים במהירות חיבור של 10Gbit לחיבור מהיר במיוחד.
 • כל חשבון PureVPN תומך בעשרה כניסות מרובות בכדי לוודא שכל המשפחה שלך נשארת מוגנת.

שירות VPN רוחב פס ללא הגבלה

דפדף וזרם את כל מה שאתה רוצה ללא מגבלות. רוחב פס בלתי מוגבל הוא חובה לשירותי VPN וזו הסיבה ששירות ה- VPN שלנו שנודע כאחד משירות ה- VPN המהיר ביותר בענף שמציע חיבור רוחב פס ללא הגבלה ל- VPN כלומר אין לך כובעי רוחב פס.

התחמק מצערת ספק שירותי אינטרנט

ספק האינטרנט שלך ימצה את חיבור האינטרנט שלך אם הוא מבחין בשימוש באינטרנט חריג. עם קידוד AES 256 סיביות המכסה את קיומכם הדיגיטלי, חיבור האינטרנט שלכם מאובטח מספק שירותי אינטרנט ועיניים מסקרנות באמצעות שירות ה- VPN שלנו.

כאשר ספק שירותי האינטרנט שלך לא יכול לראות את הפעילויות המקוונות שלך, אתה יכול לעבור לשירותי הורדה מבלי לדאוג שמישהו ירחרח בחיבור האינטרנט שלך..

רוחב פס בלתי מוגבל במכשירים מרובים

עם יכולת עשר ההתחברות המרובה של PureVPN, אתה יכול למקסם את הפונקציונליות של רוחב הפס הבלתי מוגבלת בכל המכשירים המחוברים לשרתי רשת VPN. מסמארטפון לטלוויזיה אנדרואיד, iOS, אנדרואיד וכו ‘. PureVPN יש לקוח VPN לכל מערכות ההפעלה, המכשירים שלך, הרחבת הדפדפן לאורך תכונות אבטחה מתקדמות. עליהם תוכלו להחליק בקלות חוויה תוך כדי שירותי סטרימינג, רשתות חברתיות, נטפליקס, הולו, HBO, סרטון אמזון פריים, ו- BBC iPlayer, עם ממשק משתמש קל, מוגדר ופנטסטי מהירות חיבור ללא מגבלות רוחב פס.

כדי להילחם בתנועה בשרתים הבלתי מוגבלים של PureVPN, מערכת מתקדמת של רשתות אספקת תוכן משופרת ושרתים המתחילים בעצמם אלגוריתמים AI כדי להציע למשתמשים חווית אינטרנט שלא דומה לשום גורם אחר..

הורד את כל מה שאתה רוצה

כשמכסת נתוני רוחב הפס לא באה בחשבון, אתה יכול להוריד מהכל האינטרנט כל מה שאתה רוצה.

מכיוון שספק שירותי אינטרנט הוא השער שלך לאינטרנט, הוא מודע לחלוטין לפעילויות המקוונות שלך. כדי לתת לך מידה ברורה, ספק שירותי האינטרנט שלך יכול להציג את האתרים שבהם אתה מבקר, חיפושים באינטרנט, הורדת תנועה ועוד ועוד.

אמון על ספק שירותי אינטרנט הוא מסוכן מכיוון שלעולם אינך יודע אם הם משתפים את הפעילויות המקוונות שלך עם סוכנויות שיווק או גרוע מזה, גורמים ממשלתיים.

PureVPN נהנית להיות שירות ה- VPN המובחר בפרמיום עם מוכח רקורד של מתן שירות באיכות גבוהה ויש לו שרתי רוחב פס בלתי מוגבלים במיוחד. כאשר אתה מחובר לשרתים ללא הגבלת רוחב פס PureVPN ללא הגבלה, החיבור המקוון שלך מאובטח באמצעות הצפנה משוכללת בדרגה צבאית. הצפנה של 256 סיביות וחזק פרוטוקולי VPN שמבטיחים את פרטיותך ואבטחתך המרבית. אתה יכול כמעט להתחבר למיקום רשת שרת רוחב פס בלתי מוגבל ומעל 2000, מבוסס ב- 180 מיקומי VPN מסביב לעולם.

על ידי הימצאות פיזית במדינה מסוימת עם החלפת שרת ללא הגבלה, הנוכחות הווירטואלית שלך יכולה להיות בכל מדינה ברחבי העולם. השתמשו במבצעים, גשו לתוכן המקומי שלהם, קבלו מידע מקורי והרבה יותר עם שרתי VPN ללא הגבלה של PureVPN..

בענף ה- VPN, PureVPN הוא בין ספקי ה- VPN הבודדים השומרים על מדיניות קפדנית ללא רישום שמשמעותה פעילות אינטרנטית או פעילות גלישה או יומני פעילות ומידע פרטי אינם עוקבים אחר רשומת ה- VPN שלהם, עם PureVPN שרתים המותאמים ביותר אתה יכול להחזיר את חופש האינטרנט שלך בביטחון רב ללא גבולות נתונים. לדוגמה, אם החברה ממוקמת בארצות הברית, היא תהיה כפופה לציית לצווי החיפוש. אך מכיוון ש PureVPN ממוקמת בהונג קונג, היא אינה חייבת לציית לאיתור צווי חיפוש כמו שעליו לספק ספק VPN אחר. פרטיות היא זכות יסודית של כל אדם, ויש לכבד אותה. לאחר התחברות ל- PureVPN, הפרטיות המקוונת שלך מובטחת.

מידע נוסף על רוחב פס בלתי מוגבל

 1. סטרימינג ללא פיגועים
 2. צא להיפרד מהגבלות ההורדה
 3. אין ספק של ספק שירותי אינטרנט (ספק שירותי אינטרנט)
 4. הזרמת HD חלקה במיוחד. כל השרתים ברשת שלנו תומכים במהירות חיבור של 10Gbit לחיבור מהיר במיוחד.
 5. מנהרת מפוצלת
 6. שיתוף קבצים P2P עם מדיניות ללא יומנים
 7. הגנת דליפות IP
 8. שילוח נמל
 9. תמיכה VPN 24/7 באמצעות אימייל, צ’אט ודרך כל הפלטפורמות החברתיות המרכזיות
 10. מתג Kill VPN כדי להגן על כתובת ה- IP או על כתובות ה- IP שלך אם אתה משתמש במספר מכשירים (iOS, Android, Windows וכו ‘) במקרה של ניתוקים פתאומיים בשרת VPN כך שהמידע האישי שלך לא ייחשף.
 11. מרבית שירותי ה- VPN מציעים ערבות להחזר כספי של 30 יום, בהיותם ה- VPN הטוב ביותר שאנו מקדימים לו על ידי מתן ערבות להחזר הכסף עבור 31 יום למשך 31 יום..

למידע נוסף על תכונות PureVPN

 • מנהרת מפוצלת
 • הצפנת AES
 • WiFi מאובטח
 • שיתוף קבצים P2P בטוח
 • מתג להרוג אינטרנט
 • iOS לפי דרישה
 • הגנת דליפות DNS
Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me