צפו ב- TNT מכל אזור

משתעממים במהלך הנעילה? ואז צפה ב- TNT מכל מקום מחוץ לארה”ב באמצעות VPN. השג את PureVPN במחיר של $ 0.99 בלבד כדי לפתוח את מופעי TNT בבריטניה, אוסטרליה או קנדה ולהיפטר משעמום.

קבלו ערבות PureVPN למשך 31 יום חזרה

כיצד לגשת ל- TNT מכל מדינה שהיא?

עקוב אחר הצעדים שלהלן והתחל.

TNT עם purevpn

הורד

ל- PureVPN ולהוריד את האפליקציה

שרת TNP vpn

התחבר

התחבר לשרת בארה”ב

קבל TNT

מוכן

התחל להזרים TNT!

TNT זמין רק בארה”ב

למרות שהרשת הרחיבה את טווח ההגעה שלה לכמה מדינות אחרות, ניתן לראות את התכנות בארה”ב רק מתוך ארה”ב.

VPN VPN

תוכניות הטלוויזיה הטובות ביותר TNT

צפו בטנט ברשת

ממלכת החיות

ממלכת החיות היא סדרת טלוויזיה דרמה אמריקאית שעלתה לראשונה ב- TNT ביוני 2016. היא מככבת באלן בארקין, סקוט ספידמן ושון האטוסי, והיא מציגה ארבע עונות, שצוברות 49 פרקים בסך הכל. המופע עוקב אחר חייו של ילד בן 17, שאחרי מות אמו עובר לגור בסבתו, מוח מוחי פלילי. משם, חייו פונים לגיהינום כשהוא מסתבך עם בני דודיו האחרים ופעילויותיהם הבלתי חוקיות.

צפו בטנט ברשת

על טבעי

העל טבעי, כפי שהשם מרמז, הוא תוכנית טלוויזיה אמריקאית של פנטזיה אפלה שקיימת כבר למעלה מעשור ומציגה מעריץ די מסיבי. בו מככבים ג’ארד פדלצקי וג’נסן אקלס שמשחקים כאחים ווינצ’סטרס, צמד ציד שדים דינמי. להלן שני אלה כאשר הם מצדים שדים שונים, רוחות רפאים ויצורים על-טבעיים אחרים.

צפו בטנט ברשת

כל האבקות עלית

כל ההיאבקות של עלית (AEW) היא קידום היאבקות מקצועית אמריקאית שעלה לראשונה בתחילת 2019. היא מורכבת מכמה מהמתאבקים והאישיות הפופולריים ביותר של הספורט שכוללים כמו כריס ג’ריקו, קודי רודוס, יאנג באקס, קני אומגה, מוקלי וריחו . AEW יחד עם כל משחקיו המיוחדים והאליפויות זמינים לצפייה וזרם ב- TNT.

VPN של רשת TNT יכול לעזור לך בכל כך הרבה דרכים

PureVPN הוא ה- VPN הזורם הטוב ביותר שאיתו תוכלו לגשת ל- TNT מכל מקום בעולם. רק כמה לחיצות ותשיג גישה מוחלטת לאחת מפלטפורמות הזרימה הטובות ביותר בארה”ב.

  • מטייל

  • גולה

  • תוכן ייחודי

  • מנהרת מפוצלת

  • אנונימיות

מטיילים תכופים לא נותרים דבר לעשות כשהם במדינה אחרת ואינם יכולים לגשת לתוכניות הטלוויזיה המועדפות עליהם ב- TNT בגלל מיקומם. גם אם אתה נמצא מחוץ לארה”ב במדינה בה TNT זמין, כל הדברים הטובים שהיו נגישים בארה”ב בקלות לא יהיו זמינים.

כאשר PureVPN מחובר במכשירי הסטרימינג שלך כמו מחשב נייד, סמארטפון או טאבלט, אתה יכול לשנות באופן מיידי את המיקום שלך לכל אזור שתבחר. לדוגמה, אם תשנה את האזור שלך לארה”ב, תוכל לקבל גישה מיידית ל- TNT מכל מקום בעולם.

גולים מוצאים לעיתים קרובות אתגר להתעדכן במתרחש במדינתם. הדברים נעשים ארציים עוד יותר כאשר הגולים אינם יכולים להתאים לתוכניות הספורט והטלוויזיה המועדפים עליהם ב- TNT. בגלל מגבלות וצנזורה אזוריות, TNT זמין רק בארה”ב.

אם אתה גולה שחי מחוץ לארה”ב, אתה עדיין יכול לצפות בכל תוכניות הספורט והטלוויזיה המועדפות עליך ב- TNT על ידי התחברות ל- PureVPN ובחירת ארה”ב כמיקום המועדף עליך..

אמנם יש הרבה תכניות טלוויזיה וסרטים שונים שמתארחים בפלטפורמת הסטרימינג, אך הערוצים פורטים טמונים בספורט אמריקאי כמו UEFA, MLB, NFL ו- NBA. עבור רוב אוהדי הספורט, זהו חלום שמתגשם למצוא את כל ענפי הספורט האהובים עליהם בפלטפורמה אחת.

אל תיתן למגבלות במדינה למנוע ממך לצפות בספורט האהוב עליך ותכני כיף אחרים. פשוט קבל את PureVPN ושנה את המיקום שלך לארה”ב, וגש באופן מיידי לכל התוכן הייחודי שיש ל- TNT להציע..

חלק מהזרמים מתלוננים שהחיבור ל- VPN גורם למהירויות איטיות. עם PureVPN, בעיה זו היא היסטוריה. כעת תוכלו לבחור באתרים אליהם תרצו לגשת באמצעות VPN ובאתרים אליהם תרצו לגשת.

כשתבחר TNT במנהור מפוצל, תיגש רק ל- TNT דרך VPN. ניתן לגשת לכל שאר האתרים ללא VPN. זה מוסיף יותר פרטיות לחיבור שלך ומזרז גם את מהירות המאגר.

PureVPN מסתיר את כתובת ה- IP המקורית שלך ומספק לך אנונימיות מקוונת מלאה. זה מאפשר לך להישאר באופן בלתי נראה לחלוטין באינטרנט ולהכות בכל המגבלות וההגבלות ש- ISP שלך מציב על חיבור האינטרנט שלך. עם אנונימיות מקוונת לחלוטין, אתה גם תישאר בטוח לחלוטין מכל האיומים המקוונים.

כשאתה מחבר את PureVPN במכשיר הסטרימינג שלך, כתובת ה- IP המקורית שלך מסתתרת ומחליפה כתובת IP אנונימית. אם תבחר IP בארה”ב בעת התחברות ל- PureVPN, אתה יכול לגשת ל- TNT באופן מיידי.

שאלות נפוצות

השימוש ב- TNT VPN הוא מהיר, מאובטח ומהנה. אם יש לך שאלות, עיין בכמה תשובות לשאלות הנפוצות או המשך לצ’אט החי 24/7 שלנו לקבלת תגובה מיידית לשאלות שלך..

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me