תנאי השירות של PureVPN

תנאים אלה חלים על משתתפים בתוכנית השותפים PureVPN (ה- "תכנית").

תנאים אלה מסבירים כיצד PureVPN מפעיל את תוכנית השותפים שלה ואת הדרכים השונות בהן אתה רשאי לקחת חלק בתוכנית זו. אנא קרא תנאים אלה בעיון לפני שאתה מצטרף לתוכנית השותפים. על ידי הצטרפות לתכנית או השתתפות בה אתה מציין שאתה מקבל תנאים אלה וכי אתה מסכים לציית להם. תידרש לאשר את השתתפותך בעת ההרשמה להצטרפות לתכנית בכתובת http://www.purevpn.com/affiliate/vpn-affiliate.php.

1. מה זה PureVPN, מהם התנאים שלו & התנאים ומהי תוכנית השותפים?

PureVPN ותוכנית השותפים מופעלות על ידי GZ מערכות בע”מ. אנו חברה הרשומה בהונג קונג תחת חברה מספר 1544568.

אם יש לך שאלות לגבי תנאים אלה, אתה יכול ליצור איתנו קשר באמצעות הדוא”ל בכתובת: [מוגן בדוא”ל]

תוכנית השותפים מאפשרת לכל אדם או חברה להרוויח עמלת הפניה מהפניית לקוחות ל- PureVPN.com ("האתר שלנו"). עמלת הפניה תיווצר כאשר לקוח חדש, המופנה על ידי סניף, רוכש תוכנית חבילה לשימוש בשירותים שלנו (כלומר: "מנוי"). עמלת הפניה זו נכנסת לתוקף כאשר החשבונית מסומנת כשולמת ומאושרת על ידי המגבה.

 • שמות וכתובות IP
 • מערכות הפעלה
 • יומני תפעול

2. הרשמה לתכנית השותפים

על ידי הצטרפותך לתוכנית השותפים אתה מאשר כי:

 • אתה מסוגל מבחינה משפטית להתקשר בחוזים מחייבים.
 • תמסור נתוני רישום מדויקים ומלאים וכי תודיע לנו על כל שינוי בנתוני הרישום שלך.
 • אם אתה פועל למען ארגון (כגון חברה או שותפות), אתה מורשה להכניס תנאים אלה למען מטעמו (ובמקרה זה, הפניות בתנאים אלה ל "אתה" הם לארגון הזה, ולא אתה באופן אישי)
 • אתה לא ממוקם במדינות הבאות: אלג’יריה, אנגולה, בנין, בוצואנה, בורקינה פאסו, בורונדי, קמרון, קייפ ורדה, הרפובליקה המרכז אפריקאית, צ’אד, קומורו, קונגו, הרפובליקה הדמוקרטית של קונגו, רפובליקת חוף השנהב , ג’יבוטי, מצרים, גינאה המשוונית, אריתריאה, אתיופיה, גבון, גאנה, גינאה, גינאה-ביסאו, קניה, לסוטו, ליבריה, לוב, מדגסקר, מלאווי, מאלי, מאוריציניה, מאוריציוס, מרוקו, מוזמביק, נמיביה, ניז’ר, ניגריה, רואנדה, סיאו טומלה ופרנצ’יפה, סנגל, סיישל, סיירה לאונה, סומליה, סודן, סווזילנד, טנזניה, גמביה, טוגו, תוניסיה, אוגנדה, וייטנאם, זמביה, וזימבבואה, בורמה, מיאנמר, קובה, איראן, צפון קוריאה, סודן , סוריה, אוקראינה או רוסיה..
 • על ידי כניסה ושימוש באתר שלנו ובשירותים באתר שלנו, והשתתפות בתוכנית, אתה מציית לכל החוקים והתקנות החלים במדינה בה אתה נמצא.
 • אתרי פורנו למשל לא חוקיים, מזיקים, מאיימים או מעוררי התנגדות אחרת.
 • מקלה או מקדמת שיתוף קבצים בלתי חוקי, הפרת זכויות יוצרים או פריצת מחשבים.
 • מקלה או מקדמת כל פעילות פלילית אחרת או הפרת החוק האזרחי.
 • אינך רשאי להשתמש בקישור השותף שלך כדי להזמין מנויים לעצמך.

אנו רשאים, לפי שיקול דעתנו הבלעדי, לבדוק את האתר שלך לאחר הסכמתך לתנאים אלה, כדי להבטיח את עמידתך בתנאים אלה.

אנו רשאים, לפי שיקול דעתנו הבלעדי, לבחור לדחות כל בקשה מכל סיבה שהיא (ואיננו מחויבים לגלות סיבות כאלה).

יש לנו את הזכות להשעות או לסגור כל חשבון איתנו ולחסום את השימוש שלך באתר שלנו, אם (לדעתנו) לא הצלחת לעמוד באף חלק מתנאים אלה. אתה מבין שחשבונך אינדיבידואלי עבורך, ואנו עשויים להשעות או לסגור את חשבונך אם תנסה להעביר או להשתמש בחשבונך עבור / עבור אדם אחר..

אתה אחראי לוודא כי כל האנשים המשתמשים בחשבונך איתנו מודעים לתנאים אלה וכי הם מצייתים להם.

אתה אחראי לכל השימוש בפרטי האבטחה ובחשבונך. עליך להתייחס לשם המשתמש, סיסמתך וכל פרט אבטחה אחר כאל סודיות, ולא לחשוף אותו לאף גורם אחר. עליך גם למנוע גישה לא מורשית לחשבונך.

על ידי השימוש באתר שלנו אתה מסכים לעיבוד כזה ואתה מאשר כי כל הנתונים שנמסרים על ידך מדויקים ולא מטעים.

על ידי מסירת פרטי הקשר שלך, אתה מסכים שנוכל להשתמש בהם כדי ליצור איתך קשר כדי להודיע ​​לך על פעילות באתר שלנו או בחשבון השותף שלך..

3. מערכת היחסים שלנו איתך

שום דבר בתנאים אלה לא יהווה, או ייחשב כיצור, שותפות בינך לביננו; ולא, למעט כפי שנמסר במפורש, הוא לא ייעד, או ייחשב כמייעד, אתה או אותנו כסוכן של האחר לכל מטרה שהיא.

בכפוף לכל הוראות מפורשות להיפך בתנאים אלה, לא תהיה לך שום זכות או סמכות להתקשר בחוזה כלשהו, ​​לערוך מצג כלשהו, ​​לתת אחריות כלשהי, להתחייב בכל אחריות, להתחייב בכל התחייבות, בין אם מפורשת ובין מכל משתמעת, מכל סוג שהוא בשמנו או מחייבים אותנו בכל דרך שהיא.

4. קישורים ועוגיות אתרים

אנו נספק לך חומרים לקישור לאתר שלנו בלוח המחוונים השותף שלך. חומרים אלה יכללו את קוד ה- HTML לקישור ומבחר קבצים גרפיים (למשל באנרים) עליהם יש להחיל את קוד ה- HTML..

יש להעתיק את קוד ה- HTML, כפי שהוא מופיע בלוח המחוונים של השותפים שלך, במדויק ולא לשנות בשום דרך. אי עמידה בתנאי זה עלול לגרום לכך שלא תקבל זיכוי בגין מכירת מנויים הנוצרים באמצעות אתר האינטרנט שלך.

בשום פנים ואופן אין לשנות את הקבצים הגרפיים המסופקים על ידינו בשום דרך ללא אישורנו בכתב מראש. אינך רשאי להשתמש בקבצים גרפיים משלך כדי לקשר לאתר שלנו.

כל הקבצים הגרפיים שאנו עשויים לספק לשימוש כקישורים עשויים להיות מוצגים ברחבי אתר האינטרנט שלך כפי שנראה לך כמתאים לתנאים אלה. אנו שומרים לעצמנו את הזכות לבקש שינוי או הסרה של קישור מאתר האינטרנט שלך.

אתה נדרש לקחת על עצמך אחריות מלאה לשמור על כל הקישורים לאתר שלנו מאתר האינטרנט שלך.

כאשר לקוח עוקב אחר קישור השותף שלך לאתר שלנו, אנו מציבים עוגיית מעקב במחשב או במכשיר הנייד של אותו לקוח שישמש לזיהוי אותו לקוח כהפניה ממך, בתנאי שהלקוח יוצר חשבון באתר שלנו בתוך 90 יום ( לאחר מכן פג התוקף של העוגיה). אם הלקוח משתמש במחשב או במכשיר נייד אחר כדי ליצור חשבון או מוחק את קובץ ה- cookie למעקב לפני יצירת החשבון, לא תהיה לנו כל אחריות לשלם עמלה בגין מנוי / ים כאלה שנרכשו על ידי אותו לקוח..

5. הצגת מידע על מחירים

בתור סניף, אתה רשאי להציג תמחור ומידע אחר הנוגע למנויים שלנו. באחריותך לשמור על מידע כזה מעודכן באמצעות המאמצים שלך. למרות שאנו עשויים להודיע ​​לך לפני כל שינוי בתמחור, אין אנו מחויבים לעשות זאת.

אנו שומרים לעצמנו את הזכות לשנות תמחור בכל עת בהתאם למדיניות שלנו.

6. הזמנות

אנו מתחייבים להשתמש במאמצים הטובים והסבירים ביותר שלנו לעבד ולקיים את כל ההזמנות למנויים שהוצבו על ידי לקוחות שהופנו על ידיך שנוצרו על ידיך.

אנו שומרים לעצמנו את הזכות לדחות כל הוראות שאינן עומדות במדיניות שלנו .

באחריותנו המלאה לדאוג לכך שכל ההזמנות יושלמו וכי מתן השירותים יתבצע בהתאם לתנאי הלקוח. אנו נהיה אחראים על כניסת ההזמנה, עיבוד התשלומים, ביטולים וכל שירות הלקוחות שלאחר מכן. לא תהיה לך מעורבות נוספת עם הלקוח או השלמת העסקאות, וכל הלקוחות יובאו מודעים לכך.

אם מזהה הדוא”ל שלך או אחד ממזהי הדוא”ל של המשתמש שלך כבר רשומים בבסיס הנתונים שלנו, כל מכירה באמצעות קישור השותף שלך לא תעקוב ולא תוזמן..

7. קידום קישורי שותפים

אינך רשאי להשתמש בשיטות הבאות כדי למכור או לקדם מנויים:

דואר זבל דואר אלקטרוני: שליחת דוא”ל שיווקי שלא התבקש. עם זאת, אתה יכול לשלוח דוא”ל לאנשים שאתה מכיר או שנתנו לך אישור לשלוח להם דוא”ל שיווקי עבור מוצרים ושירותים הדומים ל- PureVPN.com;

תגובה לספאם: פרסום קישורי הפניה בבלוגים, לוחות מודעות ופורומים במקרים בהם הדיון או התוכן אינם קשורים לשירותים שאנו מציעים. עם זאת, אתה יכול לפרסם את קישור ההפניה שלך באתרים הדנים בשירותי VPN / proxy או בחתימת פורום. לעולם אל תשתמש בבוטים אוטומטיים כדי לפרסם תגובות המכילות את קישור השותפים שלך;

טכניקות כובע שחור: שימוש בשיווק SEO “כובע שחור” באתר האינטרנט שלך, כגון מלית מילות מפתח, טקסט בלתי נראה או דפי דלת;

תמריצים: הצעת תמריצים למשתמשים, כגון החזר כספי או תגמולים אחרים, למעט במקרים בהם הקלה על ידי תכונות באתר שלנו;

באמצעות שם המותג: אין לשותף מורשה להשתמש בשם המותג בתוספי דומיין משלהם בכל דרך, צורה או צורה (.co.uk, .us, .org, .fr, .com וכו ‘)

באמצעות מילות מפתח אסורות: שום סניף לא יציע במערכות פרסום מקוונות (כגון גוגל אדוורדס וכו ‘) עבור מילות המפתח הבאות וכל גרסא או איות שגוי:

PureVPN

VPN טהור

תוכנת PureVPN

אפליקציית PureVPN

אם נמצא סניף כלשהו המשתמש במילות מפתח אלה או באיות שגיאה או גרסאות אחרות, העמלה של אותו סניף תושעה באותו חודש מסוים..

אינך רשאי להציב את קישורי השותפים שלך באתר כלשהו המכיל תוכן שהוא:

  שימוש בקישור או במזהה שותפים לקניית חשבונות משתמש לעצמך, או לקידום בכל דרך דומה. במקרה של מצב כזה, יש לנו את הזכות לנקוט צעדים קפדניים נגדך, אשר עשויים אף לגרום להשעיית חשבון השותפים שלך.

  לכל הקישורים יש את התכונה של "לא עוקב" או "בחסות"

  בהתאם למדיניות החדשה של גוגל אתה חייב להשתמש ב- rel ="בחסות" או rel = “nofollow” תג בתכונה ההיפר-קישור שלך עבור קישור השותפים שלנו.

  לדוגמה:

  &lta rel ="בחסות" href ="https://billing.purevpn.com/aff.php?aff=xyz"&gt PureVPN &זה / זה&gt

  או

  &lta rel ="לא עוקב" href ="https://billing.purevpn.com/aff.php?aff=xyz"&gt PureVPN &זה / זה&gt

  8. דיווח מכירות ותשלום דמי הפניה

  דוח מלא על כל מכירות המנויים שנוצרו באמצעות קישורי השותפים שלך יהיה זמין בלוח המחוונים של השותפים שלך. אנו שומרים לעצמנו את הזכות לשנות את צורתם ותוכנם של דוחות כאלה ללא הודעה מוקדמת.

  שיעורי העמלות השותפים שלנו מוצגים באתר שלנו ואנו עשויים לשנות את המחירים ואת המחירים שלנו בכל עת ללא הודעה מוקדמת.

  בהתאם לתנאים אלה, אנו נשלם לך עמלות הפניה על כל מכירות המנויים שנוצרו על ידך, למעט מנויים ששולמו באמצעות Linkshare, Apple iTunes Store ו- Google Playstore.

  אנו נשלח אליך תשלום באמצעות אמצעי התשלום שבחרת במרכז השליטה של ​​השותפים שלך. אם לא נבחרה אמצעי תשלום, אנו לא נהיה מחויבים לשלם לך תשלומים. האחריות היחידה שלנו היא לשלוח תשלום באמצעות הפרטים שנמסרו על ידנו ולא תהיה לנו כל אחריות לתשלומים שאבדו כתוצאה מכך שהפרטים הוזנו לא נכון על ידך..

  התשלומים יישלחו לאחר שתקבל ממך בקשה ידנית אשר ניתן לבצע ממרכז השליטה של ​​השותפים, בכפוף לכך שהיתרה שלך תהיה מעל סף התשלום המינימלי. שימו לב כי תשלומים שלא ידרשו בתוך שנה או חשבונות עם פרטי תשלום לא שלמים לאחר מחזור חיוב יבוטלו.

  מטבע התשלומים המוגדר כברירת מחדל שלנו הוא דולר ארה”ב ומחזור התשלומים המוגדר כברירת מחדל שלנו מתחיל מהראשון ומסתיים ביום האחרון של חודש. העמלות ישולמו לאחר מחזור החיוב, בין ה- 15 ל -20 לחודש הבא.

  לפני ביצוע תשלומים אנו שומרים לעצמנו את הזכות לעיין בחשבונך כדי להבטיח עמידה בתנאים אלה. לא תהיה לנו חובה לבצע תשלומים לחברות כלולות המפרות תנאים אלה. במקום שלא ברור לנו כיצד אתה מפנה לקוחות לשירות שלנו, אנו נדרוש ממך לספק לנו מידע כזה לפני שנשלם אליך תשלום.

  במקרה של חיוב (ים) כלשהו, ​​החזרים או ביטולים מצד לקוחות שהופנו על ידיך, עמלתך תבוטל. אם כבר שילמנו לך את העמלה הרלוונטית, נקזז סכום זה מהתשלום הבא שלנו אליך. החזרים כספיים יתבצעו ללקוחות בהתאם למדיניות ההחזר הכספי שלנו או לפי שיקול דעתנו הבלעדי.

  כאשר שיעור ההחזר (ים), ההחזרים או הביטולים בחשבונך גבוה באופן יוצא דופן או שאנו חושדים שחשבון השותף שלך משמש לפעילות הונאה, אנו שומרים לעצמנו את הזכות להציב מגבלות על חשבונך, כולל אך לא רק, להשעות את חשבונך ושמירה על כל הסכומים בחשבון כמו גם התחלת בירור מלא. אתה נותן לנו את הרשאתך להודיע ​​לרשויות המתאימות או לצדדים שלישיים על הונאה כלשהי או חשד להונאה ורק לאחר שתהיה משוכנע שהנושא נפתר, נסיר את ההגבלות על חשבונך.

  9. קניין רוחני

  אלא אם כן מצוין במפורש אחרת, אנו הבעלים הבלעדיים והבלעדיים של כל זכויות הקניין הרוחני ("זכויות IP") באתר שלנו, כולל אך לא רק כל הקוד, הטקסט, הצליל, הווידאו, הגרפיקה, הצילומים והתמונות האחרות המהוות חלק מהאתר.

  אנו נהיה הבעלים הבלעדיים והבלעדיים של כל זכויות ה- IP העשויות להתקיים בכל העדכונים, התוספות והשינויים הבאים באתר שלנו..

  על ידי הצטרפותך לתכנית השותפים, אנו מעניקים לך רישיון ללא בלעדי, לא ניתן להעברה, ללא תמלוגים לשימוש בסימני המסחר שלנו, “PureVPN” ו- “Pure VPN” (שלנו "סימני מסחר").

  אתה רשאי להשתמש בסימנים המסחריים שלנו רק במידה הנדרשת כדי ליצור קישורים ולבצע את התחייבויותיך כסניפים תחת תנאים אלה (למשל כדי להמחיש מאמר או קישור). דוגמאות לפעילות אסורה כוללות הצבת קישורים לסניפים באתר המשתמש באחד או יותר מסימני המסחר שלנו בשם הדומיין שלו (למשל www.PureVPNDiscount.com) או באתר שיכול ליצור רושם שהוא מופעל על ידינו. אם אתה משתמש בסרטונים שהופקו על ידינו, אינך רשאי לערוך סרטונים כאלה או קישורים המוטמעים בתוכם.

  במקרה שאתה מעוניין להשתמש בסימני המסחר שלנו לכל מטרה מחוץ לתנאים אלה, אינך רשאי לעשות זאת ללא הסכמתנו בכתב מראש, אשר מתן זה יהיה לפי שיקול דעתנו הבלעדי..

  בקבלת תנאים אלה אתה מסכים בזאת כי:

  הסימנים המסחריים שלנו יישארו רכוש של PureVPN אלא עד שנחצה סימנים אלה לצד שלישי; שום דבר בתנאים אלה לא ייחשב כמקנה לך זכויות בעלות בסימני המסחר שלך עליך; ולא תערער על תוקף סימני המסחר שלנו.

  10. אחריות

  על ידי קבלת תנאים אלה אתה מסכים שתפצה אותנו במלואם כנגד כל חבות, הפסד, נזק, עלויות והוצאות (כולל הוצאות משפטיות) שנפסקו כנגדו או שנגרמו או ששולמו על ידינו כתוצאה, או בקשר: הפרה של כל אחריות שניתנה על ידך ביחס לאתר שלך; כל טענה כי האתר שלך מפר את הפטנט, זכויות היוצרים, סימני המסחר או זכויות קניין רוחני אחרות של כל אדם אחר, למעט עד כמה שהתביעה נובעת מציות לתנאים שנקבעו על ידינו; וכל מעשה או מחדל על ידך או על ידי עובדיך, סוכנים או קבלני משנה בביצוע התחייבויותיך בתנאים אלה.

  אנו לא נהיה אחראים כלפיך בגין כל אובדן עקיף או תוצאתי שאתה עלול לסבול גם אם אובדן כזה צפוי באופן סביר או אם הודיעו לנו לאפשרות של אובדן כזה.

  11. סיום סיום

  הסכם זה ייכנס לתוקף כאשר בקשתך להצטרף לתוכנית השותפים תאושר על ידינו, והיא תמשיך להיות מחייבת אלא אם כן אתה או אותנו יודיעו לכתב בכתב כי הוא מעוניין לסיים הסכם זה, ובמקרה זה הסכם זה. יופסק מייד.

  לצורך הודעה על סיום, מסירה באמצעות דואר אלקטרוני נחשבת לצורת הודעה בכתב ומיידית.

  על אף האמור בהוראות אחרות בסעיף זה, אנו רשאים לסיים את ההסכם באופן מיידי ללא הודעה מוקדמת אם נקבע, על פי שיקול דעתנו הבלעדי: כי אתה או מישהו מלקוחותיך שהופנו עוסקים בהונאה או שנחשד כי הם עוסקים בהונאה; שיש לנו ספק לגבי זהותך האמיתית וכי אינך יכול לספק לנו זיהוי מתאים לאימות אפקטיבי של זהותך; גילינו שאתה ממוקם באחת המדינות החסומות (כולל אם השתמשת ב- VPN כדי לעקוף את חסימת המיקום הגאוגרפי שלנו במדינות אלה); שכל אחת מהפעולות שלך מהווה סיכון לשלמות התוכנית; ו / או שאתה מעורב בהפצת רגשות / השקפות שליליות אודותינו.

  12. שימוש במידע

  אתה מאשר כי המידע האישי שלך (כלומר כל מידע אודותיך שאתה יכול להיות מזוהה באופן אישי, כגון שמך, כתובת, מספר טלפון או כתובת דוא”ל שלך) עשוי לשמש אותנו למטרות הבאות: להגדרת חשבונך ולתחזוקתו איתנו; ולמתן השירותים אליהם תוכנית זו קשורה; לעמוד בתקנות הרלוונטיות הנוגעות לרישום אצלנו, לרבות אימות המידע שתמסור לנו; לפקח על פעילויות על מנת לגלות פעילויות הונאה או בלתי חוקיות, פליליות או לא ראויות (כולל הלבנת הון) והפרות של תנאים אלה; ולחקור ו / או למנוע פעילויות כאלה; לדווח על כל פעילויות כאלה לרשויות רלוונטיות או לספקי שירותים מקוונים אחרים; כדי ליידע אותך על אירועים, הצעות ומבצעים עתידיים ביחס לחשבונך; ולספק לך מידע חשוב אודות חשבונך; לכל מטרה אחרת הנחוצה לצורך מילוי ההתחייבויות החוזיות שלנו כלפיך, או לאכיפת עמידתך בהתחייבויות החוזיות שלך אלינו.

  הנך מסכים בזאת לשימוש במידע האישי שלך כמפורט לעיל על ידינו, לרבות הגילוי על ידינו לצדדים שלישיים רלוונטיים למטרות כאלה, לרבות אך מבלי להגביל: סוכנויות אימות גיל ו / או גיל, ו / או סוכנויות לבדיקת אשראי. ; רשויות רלוונטיות, ספקי שירותים מקוונים אחרים, בנקים, חברות כרטיסי אשראי, ספקי תשלומים אלקטרוניים או מוסדות פיננסיים אחרים, ואתה מסכים בזאת לשתף איתנו פעולה באופן מלא בכל חקירה כזו של פעילויות שהיא או צד שלישי כזה עשויים לבצע..

  13. כללי

  תקשורת: התנאים באנגלית, וכל חוזה ותקשורת אחרת בינך לביןנו יהיו באנגלית. החוק מחייב שחלק מהמידע או התקשורת שאנו שולחים אליך הוא בכתב. אתה מקבל שהתקשורת איתנו תהיה בעיקר אלקטרונית, דרך האתר שלנו או באמצעות דואר אלקטרוני, וכי הדבר מהווה תקשורת בכתב.

  בעת יצירת קשר אנו נשתמש בטלפון, בדואר האלקטרוני או בכתובת הדואר שתמסור לנו בעת ההרשמה או כל החלפה לפרטים שהזנת לחשבונך באתר שלנו..

  כל הודעה רשמית או הודעה מאתך אלינו צריכה להישלח לכתובת הדואר והדואר האלקטרוני שלנו.

  הסכם שלם: תנאים אלה והחומר המוזכר בתנאים: (i) קבעו את ההסכם כולו בינך לביננו לגבי האתר שלנו והתכנית; (ii) יחליף את כל הייצוגים, ההסכמים או התקשורת הקודמים או הקיימים בינך וביננו בנוגע לאתר שלנו או לתוכנית. אנו לא יהיו מחויבים לשום התחייבות, תנאי או הוראה אחרת השונה מאלה או בנוסף לאלה המפורטים בתנאים אלה אלא אם כן הוסמך על ידי אחד הדירקטורים שלנו ונאמר במפורש כי הוא שינוי של תנאים אלה..

  תנאים לא חוקיים: אם יתגלה כי חלק מתנאים אלה אינו תקף או שאינו ניתן לאכיפה, לא תושפע יתרת התנאים. העברת זכויות וחובות: החוזה בינך לביננו (כמפורט בתנאים אלה) מחייב על אתה ואנחנו ועל ממשיכי דרכנו ומורשינו. אינך רשאי להעביר, להקצות, לחייב או למחוק בדרך אחרת את החוזה שלך איתנו, או את כל הזכויות או ההתחייבויות שלך הנובעות מתחתיו, ללא הסכמתנו מראש ובכתב. אנו רשאים להעביר, להקצות, לחייב, לתת חוזה משנה או להיפטר מכל דרך אחרת מהחוזה שלנו איתך, או מכל אחת מהזכויות או החובות שלנו הנובעות מתחתיו, בכל עת.

  עיכובים באכיפה: אם אנו לא מצליחים לעמוד על קיום קפדני של אחת מההתחייבויות שלך, או אם אנו נכשלים במימוש כלשהו של זכויותינו או סעדינו, הדבר לא יהווה ויתור על זכויות או סעדים כאמור ולא ישחרר אותך מהעמידה בדרישות חובות כאלה.

  חוקים וסכסוכים: תנאים אלה, גיבוש החוזה בינינו, שימוש באתר שלנו, שימוש בשירותינו וכל מחלוקת או טענה הנובעים מאחד מהם (כולל סכסוכים או טענות שאינם חוזיים), נשלטים על ידי חוקי הונג קונג. כל המחלוקות בינינו יוכרעו רק על ידי בתי המשפט בהונג קונג, פרט לכך שאנו רשאים לאכוף כל פסק דין בכל מקום בעולם בו יש לך נכסים או שתמצא.

  בערבון מוגבל:

  PureVPN לא תהיה אחראית בשום פנים ואופן לכל נזק מיוחד, תוצאתי, מקרי או עונשי הנובע או בשום צורה הקשורה להסכם זה ו / או לכל שירותים ומוצרים שתוכלו לבחור לרכוש או להשתמש בהם, לרבות אך לא מוגבלים. ל: נזקים בגין רווחים שאבדו, אובדן שימוש בשירות, אובדן נתונים, אובדן פרטיות, נזקים לצדדים שלישיים. סעיף אחריות מוגבלת זו יחול גם אם נמסר ל- PureVPN על אפשרות לתביעות כלשהן. בשום מקרה ההתחייבות המרבית של PureVPN לא תעלה על הסכום הכולל ששולם על ידך עבור השירות או המוצר.

  הערה חשובה:

  בעוד ש PureVPN עשוי לשנות את תנאיו & תנאים לאורך זמן, האיטרציה האחרונה של תנאים אלה & התנאים יהיו זמינים תמיד בכתובת www.purevpn.com/term.php. הזכות לשנות תנאים & התנאים, במידת הצורך, יהיו על פי שיקול דעתה הבלעדי של הנהלת PureVPN. עם זאת, PureVPN תודיע לך על כל שינוי מהותי בתנאים & התנאים באמצעות עדכון או אימייל. אם משתמש ממשיך להשתמש ב- PureVPN לאחר התנאים & התנאים שונו, טפלו בהסכמה על ידי המשתמש לתנאי PureVPN המתוקנים & תנאים.

  Kim Martin
  Kim Martin Administrator
  Sorry! The Author has not filled his profile.
  follow me