כיצד להעביר קדימה PS4


כיצד להעביר קדימה PS4

שילוח נמל הוא מונח שכיח יחסית בקרב גיימרים מקוונים וזה בעיקר מכיוון שבנקודת זמן מסוימת, גיימרים חוו שהמשחקים שלהם אינם זמינים בגלל בעיות NAT.


וידאו_tum

קפוץ אל…

כיצד להעביר קדימה את PlayStation 4

בעוד שהיציאות הדרושות לפתיחת סוג NAT ב- PS4 זהות, התהליך שונה מנתב לנתב מכיוון שלא לכל הנתבים יש אותה תצורה. למרות שהגדרות הנתב עשויות להיות שונות, הצעדים ליציאה קדימה בפלייסטיישן 4 זהים לרוב בכל נתב. אתה רק צריך לחפור סביב הגדרות הנתב שלך.

להלן הצעדים ליציאה קדימה ב- PS4:

 1. פתח את ה הגדרות אפליקציה ב- PlayStation 4.
 2. לאחר מכן, גלול מטה ובחר רשת.
 3. בחר הצג סטטוס חיבור.
 4. שים לב ל- כתובת ה – IP של הקונסולה שלך. זה יידרש בהמשך תהליך העברת הנמל.
 5. שים לב ל- כתובת MAC של הקונסולה שלך. יתכן וזה יידרש גם לצעדים מאוחרים יותר.
 6. התחברות לממשק האינטרנט של הנתב שלך.
 7. הקצה ידנית א כתובת IP סטטית לשלך PS4 קונסולה. השתמש בנתונים משלב ארבע או שלב חמישי בכפוף לנתב שלך.
 8. אתר את כללי שילוח נמל עבור הנתב שלך.
 9. כאשר שם, הוסף יציאות עבור TCP 80, 443, 3478, 3479, 3480 ו- UDP 3478, 3479.

לאחר שתסיים לבצע שינויים, מומלץ לעשות זאת אתחל מחדש המכשיר שלך. לאחר האתחול מחדש, אתה אמור לראות שיפור בסוג ה- NAT שלך. אם אתה תוהה מהטיפוס הטוב ביותר ב- NAT, זה סוג 2 של NAT שהוא בינוני, כאשר סוג 3 הוא קפדני והסוג 1 פתוח..

למידע נוסף על העברת העברת הנמל.

מה זה NAT?

תרגום כתובת רשת (NAT) ממלא תפקיד גדול בכל הקשור לקישוריות למשחקים מרובי משתתפים ברשת, מכיוון שהוא מחליט כיצד מטפלים בתנועה נכנסת. עבור גיימרים מקוונים, NAT ממלאת תפקיד משמעותי מכיוון שהיא קובעת עם מי אתה יכול לשחק.

תרגום כתובת רשת (NAT) היא שיטה המשמשת נתבים כדי לפרש כתובת IP ציבורית, המשמשת באינטרנט לכתובת IP פרטית, המשמשת ברשת הביתית שלך ולהיפך..

בעולם המשחקים המקוון NAT יכול ליצור מחסומים אם זה לא מוגדר נכון. ישנן סיבות רבות מדוע ייתכן שיש לך NAT חמורה ברשת שלך. עם זאת, עם העברת נמל במקום, תוכלו להתגבר בנוחות על מכשולים במקום.

אם כבר מדברים על עולם קונסולות המשחקים, ישנם שלושה טיפוסי NAT ​​עיקריים המסווגים את הקישוריות שיש להם לשחקנים אחרים דרך האינטרנט:

NAT סוג 1 – פתוח

זהו סוג של תצורה שבה הכל מותר. המשמעות היא שהפלייסטיישן 4 שלך יכול להתחבר למשחקים של כל אחד ומשחקי מארח. זה לא הכל, משתמשים אחרים מרחבי העולם יוכלו למצוא אותך ולהתחבר למשחקים שאתה מארח. הגדרה מסוג זה מחוברת ישירות לאינטרנט ללא שום חומת אש.

NAT סוג 2 – בינוני

בסוג זה של הגדרה, קונסולת המשחקים שלך תהיה מחוברת ישירות לשחקנים אחרים, עם זאת, היבטים מסוימים יוגבלו. בדרך כלל, כשאתה מתחבר לאינטרנט דרך נתב, תקבל NAT סוג 2.

NAT סוג 3 – קפדני

עם סוג NAT זה, ל- PS4 שלך קישוריות מוגבלת עם נגנים אחרים בשרת PlayStation. שחקנים אחרים עם NAT Type 2 ו- NAT Type 3 לא יוכלו להצטרף לשום משחק שאתה מנסה לארח. ב- NAT Type 3, לנתב שלך אין יציאות פתוחות ודורש העברת יציאות.

פירוש הדבר שיהיה לך את חווית המשחק המקוונת הטובה ביותר אם אתה ב- NAT סוג 1.

למדו על סינון NAT.

שאלות נפוצות בנושא העברת נמל ב- PS4

מהם היציאות עבור PS4?

כמעט כל הגיימרים המקוונים מקווים שיהיה להם NAT 2. כדי שזה יקרה, תצטרך להעביר את היציאות הבאות לכתובת ה- IP של ה- Playstation 4 שלך:

מספרים של העברת יציאת Ps4:

יציאות TCP: 80, 443, 1935, 3478-3480
יציאות UDP: 3478-3479

האם העברת העברת יציאת PS4 עוזרת למשחקים מקוונים?

מטרת העברת הנמל היא לחבר ישירות את קונסולת ה- PS4 שלך לרשת PlayStation של סוני. עם העברת יציאות במקום, PlayStation 4 שלך יקבל אוטומטית NAT Type 2 (בינוני), המאפשר לך ליהנות מחווית המשחק שלך בלי שום פריצות..

נמל קדימה את ה- PS4 שלך ושחק משחקים עם נגנים מקוונים. השג את התוספת של PureVPN Forwarding תמורת $ 0.99 בלבד

האם NAT Type 2 הוא הטוב ביותר עבור PS4?

NAT סוג 2 ידוע כטוב ביותר למשחקים ברשת. עם זאת, עם אבטחה מתונה, זה עלול להוביל לאיום אבטחה ברשת שלך וזו הסיבה שעליך להשתמש בהעברת יציאות עם VPN המוגדר בנתב או במסוף PS4.

מדוע נדרש העברת יציאות ב- PS4?

ייתכן שלא תוכל לשחק במשחקים מקוונים עם חבריך ואנשים מרחבי העולם אם העברת יציאה לא מוגדרת ב- PS4 שלך. הכל מסתכם בסוג ה- NAT כברירת מחדל, לרוב הנתבים מופעלת חומת אש כך שלא מאפשרת לתעבורת אינטרנט חיצונית להיכנס לרשת ה- Wi-Fi..

עם העברת יציאה מוגדרת ב- PlayStation 4, אתה יכול למקסם בקלות את חוויית המשחק המקוונת שלך. למידע נוסף על העברת יציאות למשחקים

האם העברת היציאות בטוחה ל- PS4?

ככלל, העברת נמל היא בטוח. עם זאת, בכל מה שנעשה באופן מקוון, ישנם סיכונים הקשורים וזו הסיבה שחשוב להשתמש ב- VPN כשאתה נהנה מחווית משחק. PureVPN שומר על עצמך מפני התקפות DDoS (שכיחות בקרב גיימרים).

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map