כיצד למחוק את חשבון Pokémon Go לצמיתות

07/08/19

פיקאצ’ו, אני בוחר אותך! זה ללא ספק מחזיר מטח של זיכרונות!

כדי לשמר את זיכרונות הילדות היקרים והילדים לעידנים רבים, ניאנטיק פיתחה את משחק הנייד הפופולרי ביותר, Pokémon Go! בטח שיחקת את זה עם חבריך, בני משפחה או סולו לחלוטין, כמו זאב בודד. למותר לציין שאולי נתקלת במוט או שניים תוך כדי משחק בו.

זה באמת עשה השפעה ארוכת טווח בתעשיית Augmented Reality (AR) עם משחק המשחק האמיתי והמדועף שלה. אבל לא משנה כמה מדהים משחק המשחק הזה, אתה לא יכול להתעלם מהעובדה שהוא מגיע עם מחיר שלא כל משתמש יכול להרשות לעצמו. והמחיר הוא, הפרטיות שלך!

אם אתה משתמש מודע לפרטיות, ייתכן שניסית למחוק את האפליקציה מהמכשיר שלך. הסרתו מהמכשיר לא תועיל לכם, אלא שהיא תרחיק אתכם מהסכנות הקטלניות. הדרך היחידה למנוע מהנתונים שלך לעבור לידיים הלא נכונות היא ללמוד כיצד למחוק חשבון או פרופיל Pokémon Go לתמיד.

המשך לקרוא למידע נוסף על ההדרכה המלאה למחיקת חשבון ועל האמצעים הנוספים להגנה על פרטיותך.

img

פרופיל פוקימון גו: מדוע עליך למחוק אותו??

פרטיות היא לא רק נושא חם של המאה, אלא דאגה אמיתית של מיליארדי אנשים המחוברים למרחב הדיגיטלי. ופוקימון גו הוא רק עוד בורג בהילוך שהסלים את הדאגות לרמה אחרת.

בתור התחלה, זו לא החברה בלבד שעשויה לנצל את הנתונים שלך. ישנם גם מפתחים של צד שלישי המעורבים ביצירת אפליקציות מזויפות של Pokémon Go בכדי לפתות משתמשים חסרי חשד.

שנית, וחשוב מכך, קיימות מדיניות איסוף הנתונים הבעייתית שתוכננה על ידי החברה.

לדוגמה, המיקום שלך ב- GPS והמצלמה שלך אינם הרכיבים היחידים שאליהם ניגשת החברה. להלן המידע שהחברה שומרת כשאתה מסכים לקבל את המדיניות שלה בעת ההרשמה:

 1. הוא אוסף ומאחסן, את שמך, תאריך לידה, מזהה דוא”ל של גוגל, מזהה דוא”ל בפייסבוק ותעודת המועדון של Pokémon Trainer. אם אתה יוצר את החשבון בשם ילד קטין, תצטרך לספק לחברה מידע נוסף כמו הספרות הראשונה והאחרונה של מספר הביטוח הלאומי שלך..
 2. היזם שומר לעצמו את הזכויות להשתמש בקובצי Cookie וטכנולוגיות מעקב דומות כדי לפקח על התנהגותך במשחק שלא כוללת רק את המשחק שלך או את ההתנהגות שלך, אלא גם את ההודעות שאתה שולח לחבריך. מידע נוסף שהוא אוסף כולל את ה- IP, גרסת מערכת ההפעלה וסוג הדפדפן. מלבד מפתח המשחק, חברות צד שלישי אחרות יכולות גם לשמור עוגיות במכשיר שלך.

כיצד ניתן להתפשר על מידע המזהים האישי שלך (PII)?

עם נפח כבד של נתוני משתמשים שם כמו ברווז יושב, אין סיכוי שפושל רשת – כולל אופורטוניסטים – ישאיר אותו לא נגע.

 • בתור התחלה, האקרים כבר מיומנים להפר את עוקבי המיקום במכשיר כדי לאתר את מיקומו בפועל של כל משתמש..
 • שנית, המשחק משתמש ברציפות במצלמה כדי לספק את המשחק AR. כתוצאה מכך, למנגנון יכולת פוטנציאלית להקליט את הווידאו של המשתמשים, שכל פושע רשת ידוע לשמצה יוכל לפרוץ בקלות.
 • יתר על כן, למפתח ולחברה הזכויות המלאות להשתמש במידע כראות עיניהם. לדוגמה, במקרה של מיזוג או רכישה, החברה כנראה תעביר את אוצר הנתונים מבלי להמר עין.
 • קיים גם סיכון אפשרי להתקפות DDoS (מניעת שירות). למעשה, מרכז הנתונים של פלטפורמת המשחקים עבר DDoSed בעבר על ידי שתי קבוצות האקרים ידועות לשמצה. קבוצה אחת אף טענה כי תקפו אותה כדי להראות את האבטחה החלשה של השרתים והם יעשו זאת שוב אם הפגיעות לא תתוקן.

כיצד למחוק באופן קבוע את פרופיל Pokémon Go

עם כל כך הרבה על הכף, לא נותרה לך ברירה אחרת אלא למחוק את פרופיל Pokémon Go ולמנוע את השימוש בנתונים שלך לרעה על ידי פושעי רשת..

מחיקת הפרופיל והחשבון של Pokémon Go אינם פשוטים כפי שהייתם מצפים משירותים אחרים, כלומר, אין כפתור “מחק חשבון”. כדי להסיר את החשבון תידרש למלא את טופס בקשת המחיקה, הזמין באתר התמיכה הרשמי.

לאחר מילוי ושליחת הטופס ייקח מספר שבועות עד שיעובד אותו. לאחר האישור, כל הנתונים שלך יוסרו לצמיתות. כתוצאה מכך, תזדקק למזהה חדש אם תרצה לשחק את המשחק שוב בעתיד.

הדרכה שלב אחר שלב

 1. לך ל אתר התמיכה של Pokémon Go על ידי לחיצה על זה קישור.
 2. כיצד למחוק את חשבון Pokémon Go שלב 1

 3. הכנס את כתובת דוא”ל ו שם משתמש בטופס הבקשה.
 4. כיצד למחוק את חשבון Pokémon Go שלב 2

 5. בחר מחק את חשבוני בתוך ה Pokémon Go: סוג גיליון תפריט נפתח.
 6. כיצד למחוק את חשבון Pokémon Go שלב 3

 7. כתוב את ה סיבות ל סגירת החשבון.
 8. כיצד למחוק את חשבון Pokémon Go שלב 4

 9. להיכנס ל captcha ואז לחץ על שלח אל מחק את החשבון לצמיתות.
 10. כיצד למחוק את חשבון Pokémon Go שלב 5

מעבר להגנה על פרטיותך

מכיוון שפרטיות היא ותמיד תהיה הדאגה העיקרית לצעדים כה דרסטיים, מחיקת אפליקציה אחת לא תעצור פורצים או פושעי רשת לצורך העניין. מומלץ תמיד לנקוט בצעדים נוספים שנועדו להגן על פרטיותך, כגון התקנת VPN (Virtual Private Network)..

PureVPN מחמש אותך בכוח של הצפנה בדרגה צבאית ואנונימיות מוחלטת. עם טכנולוגיית ההצפנה שלנו 256 סיביות, מובטח לך שתקבל הגנה מרבית על נתונים כנגד כל גישה מאולצת או בלתי מורשית. בנוסף, עם תכונות ופונקציונליות האנונימיות הנוספות, תוכלו לשמור על כל סוגי הפרות הפרטיות.

אז, קבלו את PureVPN ואבטחו את הנתונים שלכם כמו גם את הפרטיות שלכם אחת ולתמיד!

רוצה לתבוע מחדש את פרטיותך המקוונת? מומלץ לבדוק את המדריכים שלהלן:

no-log-img

PureVPN מוסמך ללא יומן!

מדיניות ה- No-Log של PureVPN אושרה על ידי אחד מבקרי החשבון העצמאיים המובילים בארה”ב. לא רק PureVPN הוא המהיר ביותר, אלא גם ספק VPN מאומת ללא-יומן!

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me