כעת מציגת ניסיון פרימיום בן 7 ימים לעבוד, להאמין, & הישאר מאובטח באינטרנט

מהי שילוח נמל?

העברת נמל היא תכונה חשובה המאפשרת לך לגשת למכשיר, לשרת או לשירות מכל מקום בעולם. במילים פשוטות, Forwarding Port מאפשר למשתמשים ליצור שרתים ייעודיים, להפעיל סוגים שונים של שירותים, ועוד ועוד.

בהתחשב במשמעות של תכונה זו, פיתחה PureVPN את התוסף העוצמתי של העברת יציאות, המאפשר למשתמשים להעביר כל יציאה תוך כדי שימוש בו-זמנית ברשת VPN.

כדי להבין היטב את התוסף הזה ואת היתרונות שלו, קרא את המדריך המלא.

img

לשם מי משמש העברת יציאות?

זוהי טכניקה הנמצאת בשימוש נרחב לניתוב מחדש של מחשב תנועה דרך יציאות שנבחרו בין מחשבי LAN (רשת מקומית) למחשבים מרוחקים (אינטרנט).

בקיצור, זהו תהליך המאפשר לך לשלוח את תנועת הרשת שלך דרך מספר יציאה לבחירתך ולהנגיש אותו לאחרים ברשת המקומית או באינטרנט.

בדרך כלל משתמשים ב- VPN או בתוכנית פרוקסי כדי לבצע ניתוב מחדש זה. עם זאת, ניתן לעשות זאת גם באמצעות רכיבי חומרה כמו נתב, שרת פרוקסי או חומת אש.

למד אודות מה מספר היציאה?

סוגי העברת נמל

מיפוי נמל, קיים במספר צורות. להלן הטפסים הנפוצים ביותר:

שילוח נמל מקומי

זהו השימוש הנפוץ ביותר בהשוואה לסוגים אחרים של העברת נמל. בדרך כלל משתמשים בו בכדי לשלוח נתונים מיישום לקוח אחר באותה מערכת. באמצעות העברת יציאה מקומית, אתה יכול להתחבר מהמחשב המקומי שלך לשרת אחר בקלות. אתה יכול גם לעקוף חומת אש שחוסמת דפי אינטרנט מסוימים על ידי שימוש בהעברת יציאות מקומית.

העברת יציאה מרחוק

זה מאפשר ליישומים שנמצאים בצד השרת של חיבור Secure Shell (SSH) לגשת לשירותים בצד הלקוח של ה- SSH. ישנן גם תוכניות מנהור קנייניות אחרות שמשתמשות בהעברת יציאה מרחוק לאותה מטרה כללית. במילים פשוטות, העברת יציאה מרחוק מאפשרת לך להתחבר מצד השרת של מנהרה לשירות רשת מרוחק שנמצא בלקוח המנהרה – צד.

העברת יציאה דינמית

זה מאפשר לך לעבור דרך חומת אש או NAT באמצעות חורי חומת אש. מטרת שיטה זו היא לאפשר ללקוחות להתחבר בצורה מאובטחת לשרת מהימן הפועל כמתווך לשליחה / קבלת נתונים לשרת יעד אחד או רבים..

כיצד עובד שילוח נמל?

כדי לשלוח כל בקשה דרך האינטרנט, חבילות נתונים נוצרות ונשלחות דרך האינטרנט. מנות אלה מכילות את פרטי בקשתך, הכוללות גם את יעד המחשב או המכשיר שלך.

בדרך כלל נתב רשת בוחן את הכותרת של חבילת IP לפני שהוא שולח אותו לכל ממשק מקושר ומתאים. זה, בתורו, ואז שולח את הנתונים ליעד שנמצא בכותרת.

אבל העברת נמל משנה מעט את הדברים. בהעברת יציאות, היישום המיירט (לקוח ה- VPN שלך) קורא את כותרת המנה, מציין את היעד ואז כותב מחדש את פרטי הכותרת לפני שהיא שולחת אותו למחשב או לשרת אחר – כזה ששונה מהמחשב / השרת אליו התכוונת..

יעד מארח משני זה אולי שרת אחר המשתמש בכתובת IP שונה, יציאה שונה או שילוב שונה לחלוטין של השניים. במקרה של VPN או פרוקסי, יעד משני זה הם בדרך כלל השרתים המועסקים על ידי הספק המסווים או מכסים את כתובת ה- IP המקורית שלך..

מבט לשילוח נמל

הדוגמה הבאה תעזור בהסבר כיצד פועלת תכונת העברת הנמל.

בדוגמה הבאה, כתובת ה- IP 101.0.0.1 שולחת בקשה ל- 101.0.0.3 ביציאה 90. מארח מתווך – 101.0.0.2 – מיירט את המנות, כותב מחדש את כותרות החבילות ומעביר אותן לכתובת IP 101.0.0.4 בנמל 9090 :

101.0.0.1->101.0.0.2->101.0.0.4
מגישה בקשה לבעצם שולח ל
101.0.0.3:90101.0.0.4:9090

המארח, 101.0.0.4, נענה לבקשה זו, שולח אותה אל 101.0.0.2. ואז 101.0.0.2 כותב מחדש את המנה – מציין שהתגובה היא מ- 101.0.0.3 – ושולח אותה אל 101.0.0.1:

101.0.0.4->101.0.0.2->101.0.0.1
שולח את תגובתו למעביר את התגובה ל
101.0.0.2:9090101.0.0.1:90

מבחינת 101.0.0.1, היא שלחה בקשה ל- 101.0.0.3 בנמל 90 וקיבלה תגובה חזרה מ- 101.0.0.3 בפורט 90. אבל זה לא מה שקרה בפועל. התנועה מעולם לא נגעה ב- 101.0.0.3. אבל בגלל צורת הכתיבה מחדש של המנות, 101.0.0.1 רואה שהיא קיבלה תגובה מ- 101.0.0.3.

היעד הנתפס הוא תמיד מנקודת המבט של המחשב המבקש. כפי שניתן לראות בתרשים: למרות ש- 101.0.0.4 הופך ליעד בזמן אמת לתנועה החל מ- 101.0.0.1, היעד לכל התעבורה (עד כמה שהמארח המבקש יודע) הוא 101.0.0.3.

תוכל ללמוד עוד כיצד פועל העברת נמל דרך הסרטון שלהלן:

השתמש במקרים של העברת נמל

תכונה של העברת נמל מגיעה די שימושית בהרבה דברים שאנו עושים בבית או בעבודה. להלן כמה מקרי שימוש חשובים של שילוח נמל:

 • גישה למצלמות האבטחה שלך כשאתה לא נמצא
 • העברת יציאות לקונסולות Xbox וגם לפלייסטיישן
 • הגדרת שרת בבית שלך, כגון Minecraft או Teamviewer
 • האצת הורדות.
 • מציאת הנתב שלך ברשת.
 • מיטוב את הנתב שלך.
 • בדיקת יציאות ברשת שלך.
 • שחזר סיסמאות נתב אבודות.
 • העברת יציאות מאפשרת לך לגשת למחשב האישי שלך, למחשב הנייד או לשרת מכל מקום בעולם.
 • זה מאפשר לך לשתף גישה לאתר / FTP או לכל שירות אחר.
 • זה מאפשר לך לשחק משחק מקוון עם חבריך על ידי מתן אפשרות לחברים שלך להצטרף לשרת המשחקים שלך.
 • לשלוח דוא”ל ללקוחות בצורה מאובטחת.
 • כדי לגשת לאתרים מוגבלים מכל מקום.
 • להתחבר לשרתי אירוח דרך חומת אש ברמת מרכז הנתונים מכל מקום.
 • כדי לשפר את ההתנגדות נגד התקפות DDoS.
 • למטרות p2p.
 • לקבלת גישה מרחוק (RDP).
 • לגישה ליישומים פרטיים ברשת מאחורי NAT ​​לגישה מרחוק.
 • כדי להתחבר לפנטזיית גראונדס מנתבים שונים.
 • לגישה לשירותים ב- NAS של Synology.
 • לגישה לשירותים במתחם.

כיצד אוכל להעביר העברת יציאה ב- VPN שלי?

האם אתה מתקשה להשיג משחקי מרובה משתתפים מועדפים או תוכנית צ’אט כדי להתחבר לאינטרנט? האם דפדפן האינטרנט של הטאבלט שלך נכשל למרות שהוא מחובר לרשת Wi-Fi? יתכן והבעיה שלך היא יציאה חסומה בנתב שלך, וזה קל לתקן.

הנתב שלך עומד בין המכשירים שלך לאינטרנט ומוודא שכל נתונים שנכנסים ויוצאים מופנים כראוי.

דמיין את הנתב שלך כקיר המונע תנועה בלתי רצויה ומזיקית בעת פתיחת יציאות כדי לאפשר תנועה שימושית כמו דפי אינטרנט, משחקים ותוכניות לשיתוף קבצים. יציאות דומות לדלתות בקיר שמורות רק לתעבורה שימושית, והנתב שלך עושה עבודה טובה בהגדרת תצורה אוטומטית של מרבית היציאות הדרושות לך בכדי להשתמש בבטחה באינטרנט.

עם זאת, במקרים מסוימים אתה צריך לומר לנתב שלך לפתוח יציאה מסוימת כדי שתוכנית לא תחסום. זה המקום בו תזדקק לתכונת העברת היציאות של PureVPN.

העברת נמל באמצעות תוסף PureVPN

ישנן סיבות רבות מדוע תזדקק לתוסף של העברת היציאות של PureVPN. עובדה ידועה היא ש- VPN ו- Forwarding בדרך כלל לא עובדים יחד. אם אתה רוצה להשתמש בהעברת נמל, תצטרך לכבות את שירות ה- VPN שלך. אבל זה יחשוף אותך לאיומים מקוונים מכל הסוגים.

כאן נכנס לתוסף הרחבת העברת היציאות של PureVPN. השימוש בתוסף זה יאפשר לך להשתמש בהעברת יציאות וב- PureVPN בו זמנית..

באופן דומה, העברת יציאות אינה פועלת במחשב האישי שלך. אבל עם תוסף PureVPN, זה יעבוד גם במחשב האישי שלך.

פתח יציאות לכל משחק לבחירתך באמצעות ניסוי פרמיום התוספות של PureVPN להעברת יציאות במחיר של $ 0.99 בלבד

למידע נוסף על התוסף של PureVPN

היתרונות של שימוש PureVPN ושילוח נמל בו זמנית

העברת נמל מגן עליך מפני האקרים. המכשירים והשרתים שלך נשארים מוגנים מגישה בלתי רצויה, בעוד הפעילויות שלך נשארות מוסתרות מכל מיני מרגלים והאקרים. העברת יציאה שקופה למשתמש הקצה, תוך שהיא מוסיפה שכבת אבטחה נוספת לרשתות.

כתובת IP ייעודית יחידה

באופן דומה, העברת יציאות מועילה למי שרוצה לדבוק בכתובת IP יחידה בעת השימוש באינטרנט. אלה יכולים להיות יזמים או אנשים העובדים עבור גורם עסקי. הם בדרך כלל נרשמים ל- IP ייעודי באמצעות ספק VPN ומשתמשים בתכונת העברת היציאות כדי להתחבר לכתובת ה- IP הייחודית הזו..

העברת יציאות מועילה גם למי שרוצה להריץ שרת אינטרנט או שרת משחקים ברשת יחידה. מי שרוצה להתחבר לרשת זו יכול לעשות זאת בקלות באמצעות תכונת העברת היציאות.

PureVPN מעניק לך גישה לתכונה ‘העברת ה port’ ובנוסף מבטיחה שאתה נשאר בטוח בתהליך. כל הנתונים שתשלח למכשיר שלך וממנו יישארו מוגנים וב 100% בטוחים. ולא משנה כמה האקר ינסה, התקשורת המקוונת שלכם נותרה מוסתרת ובטוחה עם שיטות ההצפנה הטובות ביותר.

אז למה אתה מחכה? נסה את PureVPN כעת והשתמש בהעברת נמל מבלי להיחשף לפגיעויות שלו.

שאלות נפוצות(שאלות נפוצות)

כיצד לבדוק אם הנמל שלי פתוח?

אתה יכול לבדוק אם הנמל שלך פתוח או לא דרך שירותי בדיקת נמל כמו CanYouSeeMe.org ו- ismyportopen.com.

האם שילוח נמל בטוח?

אתגר בעת הגדרת העברת יציאות ידנית דרך נתב הוא שהתקשורת המקוונת שלך עשויה לא להישאר עוד בטוחה. בעת שימוש בהעברת נמל, ישנן מספר פגיעויות מקוונות וזו הסיבה שאתה זקוק ל- VPN להעברת נמל כדי לאבטח את הפעילויות המקוונות שלך..

כמו כן, האקרים אינם יכולים לגשת דרך יציאות שהועברו. הכל תלוי ביציאות היעד או בכמה טוב חומת האש של הנתב ועד כמה הוא מאובטח הן פנימית והן חיצונית..

מה מפעיל נמל?

הפעלת יציאה דומה להעברת יציאה למעט כמה הבדלי מפתח. כשאתה מגדיר הפעלת יציאה, זה סוגר את היציאה שבחרת. יציאה זו תיפתח רק כאשר היא מופעלת על ידי תקשורת יוצאת. היציאה תיסגר לאחר פרק זמן מוגדר ברגע שהתקשורת היוצאת שהפעילה את פתיחת היציאה תסתיים.

זה מועיל בהגברת אבטחת החיבור מכיוון שהוא נותן שליטה במכשיר המקומי לפתיחת החיבור, או בדרך אחרת שומר על היציאה של היציאה. זה עוזר בהסרת הסיכונים הכרוכים בהעברת יציאה כאשר נמל נשאר פתוח זמן רב גם כאשר הוא לא נמצא בשימוש.

האם העברת נמל זקוקה ל- IP סטטי?

כן, כדי לבצע העברת יציאות, כתובת ה- IP הסטטית תידרש עבור המכשיר שלך. כברירת מחדל, כתובת ה- IP שלך מוקצה לך על ידי ספק שירותי האינטרנט שלך, שתמיד משתנה. זו הסיבה שהעברת יציאות לא תוכל להצמיד את המכשיר שלך לרשת הביתית שלך.

האם העברת יציאה מפחיתה את הפינג?

במקרים מסוימים, העברת יציאות עשויה להפחית את הפינג שלך. עם זאת, עבור משתמשים מסוימים, פינג עשוי להסלים בצורה דרסטית. הכל תלוי בשרת שאליו אתה מתחבר וכמה רחוק שרת זה נמצא מהמיקום הפיזי שלך.

מה ההבדל בין העברת יציאה להפעלת יציאה?

כפי שאתה יודע כבר, יישומים ומשחקים מסוימים דורשים פתיחה של יציאות מסוימות כדי לתפקד בהצלחה. שניהם יכולים להשתמש בהעברת יציאה והפעלת יציאה כדי לאפשר למכשירים גישה לשירותים מחוץ לרשת. עם זאת, התהליכים שלהם שונים במקצת.

העברת יציאות מאפשרת חיבורים חיצוניים למשך זמן בלתי מוגבל, ולכן זה נחשב פחות בטוח מכיוון שהיציאות נותרות פתוחות בנתב. עם זאת, הפעלת יציאה מאפשרת חיבורים חיצוניים לפרק זמן מסוים ובכך הופכת אותו לבטוח וגמיש יותר ממקבילו.

מהו UPnP?

UPnP, הידוע גם בשם Universal Plug and Play, הוא פרוטוקול הפותר חלק מבעיות האבטחה המועלות על ידי שילוח נמל. זה מאפשר ליישומים במכשירים שלך לפתוח יציאות במידת הצורך ולסגור אותם ברגע שהם סיימו. זה נוח יותר מכיוון שהוא חוסך את הטרחה של פתיחה וסגירה של יציאות ידנית.

למידע נוסף על מה זה למעלה

כיצד לפתוח יציאות בנתב שלך?

איתור ופתיחה של יציאות בנתב שלך הוא קל. בצע את הצעדים:

 • אתר את כתובת ה- IP של הנתב שלך.
 • עבור אל הגדרות הנתב שלך.
 • הזן את האישורים שלך (שם משתמש וסיסמא).
 • חפש את הכרטיסייה ‘העברת נמל’.
 • פתח את היציאה המועדפת עליך. לדוגמה, הקלד 8840 לפתיחת יציאה 8840. אם ברצונך לפתוח שתי יציאות, הקלד 8840, 8820 או 8810-8815 כדי לפתוח יציאות בין 8810 ל- 8815.
 • שמור את ההגדרות שלך.
 • Kim Martin
  Kim Martin Administrator
  Sorry! The Author has not filled his profile.
  follow me