כיצד לצפות בדיסני פלוס בדרום אפריקה


כיצד לצפות בדיסני פלוס בדרום אפריקה

פורסם: 10 בינואר 2020


מודאגים לגישה לדיסני פלוס בדרום אפריקה? לשם כך עליכם להשתמש ב- PureVPN כדי לפתוח מגבלות גיאוגרפיות ב- Disney Plus. PureVPN מציע משפט שבעה ימים במחיר של $ 0.99 בלבד בפעם הראשונה כדי לעזור לדרום אפריקאים לצפות בדיסני פלוס ולהימנע משעמום בבית.

צפו בדיסני + בדרום אפריקה

דיסני זכתה בלבם של סטרימרים מנוסים כאשר הציגה את שירות הסטרימינג המבטיח ביותר אי פעם, כלומר דיסני פלוס. למרות שהשירות חווה התרסקות איומה בשבוע הראשון שהושק, הוא לא הרתיע משתמשים רבים מלהירשם לשירות ומאוחר יותר נהנו ממנו לתוכן ליבם. בלי קשר, רוב הסטרימרים עדיין לא מרוצים מכיוון שהשירות חסר כיסוי גלובלי.

האם דיסני פלוס זמין בדרום אפריקה?

דיסני פלוס החלה את שירותה מהולנד ואז עברה לארצות הברית ואז לקנדה. בהמשך שירות הסטרימינג האחרון הוסיף כמה מדינות נוספות לרשימה שלו. למעשה, השירות גם השיק את מפת הדרכים הגלובלית שלו, והראה למשתמשים את תוכניות הכיסוי שלה לשנים הקרובות. למרבה הצער, אין שום סימן של אפריקה או דרום אפריקה במפת הדרכים שסופקה. זה אומר שמעריצי הזרמת SA לא יקבלו את השירות בארצם בזמן הקרוב. אבל אל תתייאש מכיוון שיש דרך להתגבר על המשוכה הזו בקלות.

כיצד לצפות בדיסני פלוס בדרום אפריקה?

הגבלת תוכן אזורית אינה דבר חדש. למעשה, זה נהוג על ידי שירותי סטרימינג רבים ברחבי האינטרנט. השירות משתמש בכתובת ה- IP שלך כגשש מיקום כדי לאתר את האזור שלך ובכך חוסם ממך גישה לתוכן או לשירות לחלוטין. אבל VPN יכול לעזור לך לעקוף את המשוכה הזו על ידי זיוף כתובת ה- IP המקורית שלך עם IP אנונימי. כתוצאה מכך תוכלו להשתמש בכתובת ה- IP של ה- VPN האמריקני ולצפות בדיסני + בדרום אפריקה בכמה לחיצות.

 • הירשם לתכנית שלך PureVPN הרצון שלך
 • השג את לקוח ה- VPN עבור המכשיר שבחרת
 • הפעל את ה- VPN והיכנס
 • עבור לרשימת המדינה וחפש שרת בארה”ב
 • לחץ על Connect כדי להצטרף לשרת
 • לאחר יצירת החיבור, גש אל דיסני + ותיהנה

האם אוכל להירשם ל- Disney + עכשיו?

יתכן שתיתקל בכמה מכשולים כשאתה מחפש את הדרך הטובה ביותר להירשם לשירות. אחרי הכל, אין הרבה אפשרויות תשלום המוצעות על ידי השירות. שנית, השירות מקבל תשלום רק מאותם חשבונות הרשומים באזורים שבהם דיסני פלוס מציעה את שירותיו. בלי קשר, אתה תמיד יכול לבחור באמצעי תשלום חלופי כשאתה מוצא את עצמך במצבים דומים. לדוגמה, אתה יכול ללכת עם אפשרות כרטיס iTunes למתנה להצטרף לקהילה של דיסני +. לחלופין, תוכל גם לבחור באפשרות תשלום כרטיס מתנה של Google אם אתה משתמש במכשיר אנדרואיד.

אני מקווה שבעתיד הקרוב, סביר להניח שתמצא אלטרנטיבות נוספות להשיג את חשבון הפרימיום של שירות הסטרימינג ולהירשם אליו ללא כל טרחה..

אילו תוכניות וסרטים יש בדיסני פלוס?

דיסני פלוס אולי השירות החדש בעיר אבל הוא אורז את אחד הקטלוגים המרשימים ביותר של התוכן. אחרי הכל, השירות קשור לאולפני הבכורה בעולם, דיסני, שמייצרת המון תוכן כמעט מאה שנה. למותר לציין כי במהלך כהונתו בת המאה, השירות רכש מיזמים רבים ואף סניף גופים נוספים. לכן, ברגע שאתה מנוי לשירות דיסני +, ניתנת לך גישה מלאה לתוכן מארוול, לתוכן מלחמת הכוכבים, לתוכן בארה”ב בהולו ועוד.

אם מדברים על הסרטים והתכניות המובילים הזמינים בשירות הסטרימינג, הכותרות הטובות ביותר שתוכלו למצוא הן מלחמת הכוכבים, הנוקמים והמנדלוריאן, אם נזכיר כמה. השירות יוסיף תוכן נוסף לקטלוג שלו באופן ספורדי.

מילים אחרונות

אתה רוצה לראות את דיסני + בדרום אפריקה, נכון? אם כן, אתה צריך PureVPN. אנו מציעים שרתים ברחבי העולם, כולל מאות שרתים בארה”ב, קנדה ועוד. באופן קולקטיבי, יש לנו מעל 2,000 שרתים ורבים מהם מותאמים למטרות סטרימינג. לכן, כשאתה ניגש לדיסני פלוס על ידי חיבור לשרת האמריקני או הקנדי שלנו, אתה זורם לסטרימינג חלק בכל עת של היום. יתר על כן, תוכלו לדפדף בעולם המקוון מבלי להשאיר עקבות. בנוסף, עם VPN לצידך, ישנם יתרונות רבים אחרים שאתה יכול לקצור ממה שאתה יכול לדמיין.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map