הוא תהליך רכישה של ביטקוין אנונימי לחלוטין?

למרות המוניטין הגלובלי של להיות אמצעי תשלום מאובטח ואנונימי, נאמר האמת – ביטקוין אינו אנונימי לחלוטין. אמנם הדבר עשוי להוות זעזוע לקהילת הביטקוין או לחובבי הקריפטו בכלל, אך כל עסקת ביטקוין נחשפת בפומבי בספר ספר, וצעדי אימות על ידי חילופי דברים מקלים על איתור הביטקוין בחזרה אליך.

חילופי הקריפטו המובילים בעולם, כמו Binance, Coinbase ו- BitMEX, מקפידים על כללי KYC (הכירו את הלקוח שלכם) ו- AML (נגד הלבנת הון), דבר שמקשה על תשלומי הביטקוין להיות אנונימיים. כשאתה מנסה לפתוח חשבון בבורסת crypto, תתבקש לספק:

  • עותק סרוק של הדרכון או רישיון הנהיגה שלך כדי להוכיח את זיהויך.
  • דיוקן דיוקן של הפנים שלך כך שהמחליף יודע מי אתה.
  • שמך המלא הרשום בהתאם לתיעוד שלך.
  • כתובת הדוא”ל הרשמית שלך דרכה אתה ניגש לחשבון.
  • עליך לאמת את כתובת הדוא”ל שסיפקת על ידי לחיצה על קישור בהודעת הדוא”ל.
  • הוסף מספר טלפון ואמת אותו באמצעות קוד שנשלח דרך ההחלפה.
  • הוסף את כתובת הבית שלך.

עם מידע אישי כזה העומד לרשות הבורסות, אתה באמת חושב שביטקוין הוא אנונימי?

img

כיצד לקנות ביטקוין באופן אנונימי

כמו דברים אחרים, ישנם דרכים לעקיפת הקנייה של ביטקוין בעילום שם. בטח שמעתם על המונח: מזומנים הם המלך. תאמינו או לא, מזומנים הם באמת המלך. השיטה העצמאית של חוסר-דין וחשבון הקשורה למזומנים הופכת אותה לבלתי ניתנת למעקב.

כספומט ביטקוין

אתה יכול לקנות ביטקוין באופן אנונימי במזומן דרך LocalBitcoins או יותר מכך, כספומטים של ביטקוין! חשבתם פעם על כספומט המיועד לביטקוין? כן, זה קיים בלמעלה מ- 80 מדינות עם כמעט 3,000 מיקומים בארצות הברית בלבד. כל שעליך לעשות הוא להכניס מטבע לכספומט ולכוון אותו להעברת המטבעות בארנק הביטקוין שלך.

בעוד שתהליך הרכישה של ביטקוינים באמצעות הכספומטים הופך אותו לאנונימי שכן כל אחד יכול להעביר מטבעות לחשבונך על ידי פשוט לספק להם את כתובת הארנק שלך, האנונימיות האמיתית נעוצה כאשר להחלפה שלך אין מידע אישי ממך, וזה לא סביר בהתחשב בתקנות.

רכישה מאדם לאדם

במהלך השנים, העיסוק בביטקוין באופן אישי הוכיח את עצמו אנונימי בהרבה משיטות אחרות. בעוד שקניית ביטקוין באופן אישי עשויה לערב אותך לפגוש את הקונה או המוכר באופן פיזי, אין זה סוד ששני הצדדים יסכימו שמעולם לא נפגשו..

אתה יכול להשתמש ב- Bitcoins מקומי כדי ללמוד על קונים או מוכרים מקומיים שמוכנים לבצע עסקה ואז ליצור איתם קשר בפלטפורמה. עם זאת, אינטראקציה בפלטפורמה פירושה שהפרטיות המקוונת שלך נמצאת בסיכון.

הדבר הטוב ביותר הוא להקל על עסקה עם אדם שאתה סומך עליו ומרגיש בטוח להתמודד איתו. על ידי התמודדות עם אדם אמין, אתה יכול להגן על האנונימיות שלך. עם זאת, לא כל עסקאות אדם אחר יכול להיחשב אנונימי. אם תרצה, אתה יכול לקנות ביטקוין באופן מיידי באופן מקוון.

קנו ביטקוין באופן אנונימי באינטרנט

כמה חילופי דברים מאפשרים לך לרכוש ביטקוין מבלי שתצטרך לעבור את תהליך האימות או את הצורך בידע את הלקוח שלך. דוגמה כזו היא Bisq. Bisq הוא יישום קוד פתוח, עמית לעמית, המאפשר לקנות ולמכור cryptocur currency בתמורה למטבעות בעולם האמיתי (דולר, אירו וכו ‘) ואינו דורש רישום כלשהו..

עם זאת, h3Bisq אינה מתפארת במחירי הנזילות והספוט שתוכלו להשיג מחילופי ריכוז משמעותיים. הפלטפורמה מסדירה את כל עסקאות הרכישה והמכירה שלך. מהרכישה שלך עליה עליך לבצע תשלום באמצעות העברה בנקאית או ארנק אלקטרוני למוכר ששולח את סכום הביטקוין לארנק שלך.

למרות שאסור להסתמך רק על Bisq, זה תחליף נהדר ל- Localbitcoins.com, מכיוון שאתה לא צריך להיפגש עם האדם. מצבים אחרים כוללים הודל הודל, שם יש לך אפשרות למסור את פרטי האימות שלך.

על מי צריך לסמוך?

אמנם ישנם מקומות שדורשים הזדהות מינימלית כלל וכלל, כדי באמת לרדת מהמערכת הפיננסית הריכוזית, אך תזדקק למנגנון חזק שיכול להפוך בסופו של דבר את תשלומי הביטקוין שלך לאנונימיים והמנגנון הזה הוא לא אחר מאשר VPN או רשת Tor..

מדוע אתה זקוק לאנונימיות?

אנונימיות היא זכותו הבסיסית של כל אזרח. פרטיות ואנונימיות הולכים יד ביד. ללא פרטיות, המסלולים שלך גלויים לאחרים וזה מצב מדאיג עבור כל מי שחשש מהפרטיות המקוונת שלו.

בעוד אנו חיים בעידן של פלטפורמות ומדיה חברתיות של מדיה חברתית, שמפתות אותנו לחלוק את הרגעים האישיים שלנו עבור כמה לייקים, זה מגיע בעלות במיוחד כאשר אנו נופלים קורבן להתקפת סייבר או גניבת זהות..

השתתפות ברכישה או מכירה של ביטקוין או כל קריפטו-יורק זה עניין אישי לחלוטין, אשר אסור לחשוף את הפרטים לאיש, כגון אם קנית, איפה רכשת או כשקנית ביטקוין..

לממשלות יש וונדטה אישית כנגד רכישות הקשורות למטבע cryptocurrency. כמו כן, אם אתה קונה ענק או אדם בולט בעולם הקריפטוקרטור, אתה עלול למשוך משיכה בלתי רצויה מאנשים לא חוקיים.

בכל מקרה, קיום אנונימיות יכול לספק לך שקט נפשי מוחלט, ולהעניק לך את שכבת ההגנה הדרושה בעת ביצוע עסקאות ביטקוין בעלות ערך גבוה.

רוצה לתבוע מחדש את פרטיותך המקוונת? מומלץ לבדוק את המדריכים שלהלן:

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me