איך לצפות בטלוויזיה בשידור חי בקודי?


כיצד לצפות בטלוויזיה בשידור חי בקודי?

עודכן: 31 באוקטובר 2019


רוצים לצפות בטלוויזיה בשידור חי בקודי? ואז השתמש ב- PureVPN במכשיר שלך, IOS, Android, PC או Amazon Fire TV. PureVPN מציעה לראשונה ניסיון מוזל למשך 7 ימים במחיר של $ 0.99 בלבד כדי לעזור לך לגשת לטלוויזיה בשידור חי בקודי מכל מקום. בכך תוכלו למנוע לחץ על כיבוי ולקבל גישה לטלוויזיה בשידור חי ב- Kodi כיום.

קודי מוערך על ידי מיליוני סטרימרים ברחבי העולם. אחרי הכל, זה פותח דלתות לתוכן ללא הגבלה, כולל גם שידורי טלוויזיה מקוונים חיים.

ישנן כמה סיבות לכך שאנשים בוחרים בקודי אפילו כאשר יש להם רשתות טלוויזיה בכבלים העומדות לרשותם. בתור התחלה, הם משועממים עם המספר המצומצם של הערוצים הקיימים ברשת שלהם. מלבד זאת, הם גם מבינים את העובדה שכאשר הם יכולים לגשת ל -1,000+ ערוצים מקומיים ובינלאומיים בלי להשתעל הון עצום, מדוע עליהם לדבוק ברשתות הכבלים שלהם בטלוויזיה?

לכן, אם אתה גם מישהו שמתכנן לעבור לטלוויזיה באינטרנט, הבלוג הזה בשבילך. במדריך זה תוכלו לגלות כיצד לצפות בטלוויזיה בשידור חי ב- Kodi וכן כמה מהתוספות הטובות ביותר המציעות חווית IPTV חלקה..

כיצד לצפות בטלוויזיה בשידור חי בקודי עם VPN?

לפני שנמשיך הלאה, ברצוננו להדגיש תחילה כמה סוגיות הקשורות לקודי ואת הפיתרון הטוב ביותר להתגברות עליהם. למרות שקודי הוא יישום עם קוד פתוח ומציע הרחבות בחינם, ייתכן שלא תוכל לגשת לחלק מהתוספות עקב מגבלות אזוריות. בנוסף, ייתכן שתרצה לשמור על ראשך למטה כשאתה משתמש בקודי מכיוון שחלק מההרחבות מזמינות ספקי שירותי אינטרנט ושדרנים רשמיים..

עם זאת, אתה יכול לעקוף את הבעיות האלה די בקלות כאשר מותקן התקן PureVPN Kodi במכשיר שלך. בתור התחלה, אתה יכול לזייף את המיקום שלך עם ה- IP במדינה שתבחר לגישה לתוספות עם נעילת מיקום. שנית, אתה יכול לשמור על הקשר שלך כמו גם את הפעילויות שלך בעילום שם בגלל כתובת IP מזויפת.

כך תוכלו להתחיל:

 1. הירשם ל- PureVPN
 2. הורד את האפליקציה למכשיר שלך
 3. הפעל את האפליקציה ובחר במצב זרם
 4. התחבר למיקום שבחרת
 5. תיהנו מהטלוויזיה החיה ב- Kodi מכל מקום

כיצד להשתמש בקודי לצפייה בטלוויזיה בשידור חי?

ישנן מספר תוספות הזמינות לגישה וצפייה בטלוויזיה בשידור חי ב- Kodi. באופן ספציפי, אתה זקוק לתוספות המציעות תוסף IPTV עבור Kodi עבור שידור טלוויזיה חי. במדריך זה אנו נשתמש בתוסף ה- Ultimate IPTV להתקנה. מתחילים:

 1. הפעל את אפליקציית Kodi במכשיר שלך
 2. ראש אל הגדרות מערכת ואז תוספות
 3. החלף על מקורות לא ידועים ולחץ על כן אם מופיע חלון קופץ
 4. חזור ל מסך הבית
 5. שוב, לחץ כדי לעבור אל מערכת הגדרות
 6. לחץ על מנהל קבצים ואז הוסף מקור
 7. סוג http://srp.nu/ בשדה הריק
 8. סוג סופרפו לשם זה ולחץ על בסדר
 9. לך ל תוספות מ ה מסך הבית
 10. עכשיו לך ל מתקין חבילות (סמל התיבה שנפתחה)
 11. לחץ על התקן מקובץ Zip
 12. מצא ולחץ סופר ריפו, לאחר מכן קריפטון ו את כל
 13. לחץ כדי להתקין kodi.krypton.all-x.x.x.zip
 14. לאחר שהריפו מחדש מותקן ומופעל, עבור אל התקן מהמאגר
 15. לחץ על Superrepo All [Krypton] [v7] ואז תוספות וידאו
 16. לחץ כדי להתקין IPTV אולטימטיבי
 17. לך ל תוספות מ מסך הבית
 18. פתח תוסף IPTV Ultimate ותיהנה

תוספות קודי לטלוויזיה הטובה ביותר – הפופולריות ביותר

כפי שכבר הזכרנו קודם, לקודי אין מחסור בתוספות. למעשה, יש לו תוספות זמינות בכל קטגוריות ספציפיות נישה ורחבות. באופן דומה, יש לו מלאי עצום של תוספות טלוויזיה בשידור חי. כמובן שלא ניתן היה לכסות את כל מלאי התוספים במדריך אחד בלבד. לכן, הוספנו רק את התוספות האמינות שיש בהן הצעות רחבות יותר.

פלייליסט טורק בבריטניה

אף רשימה לא הושלמה אם אין לה פלייליסטים טורקיים מועדפים של כולם. בכל מקרה, אם הוא מבקש קוד PIN, אל תדאג. פשוט גוגל זה ותמצא אתרים רבים המקשרים לרשימת מחוללי קוד ה- PIN.

בכל אופן, פלייליסט טורק בבריטניה הוא אחת התוספות הקודיות המגוונות ביותר עם הצעות תוכן בקטגוריות מרובות כמו קונצרטים, סרטים, רדיו, סרטים תיעודיים, סרטים מצוירים, תכניות טלוויזיה וטלוויזיה חיה.

אז אם אתם רוצים בידור ללא הגבלה, זה התוסף שעליכם לבדוק.

מובדרו

Mobdro יכול להיות שם פחות מוכר בקהילה של קודי, אבל זו אפליקציית טלוויזיה חיה פופולרית למדי בקהילה של משתמשי אנדרואיד. למעשה, למעלה מ- 70% מאוהדי אנדרואיד משתמשים ב- Mobdro כבחירה העיקרית שלהם לצפות בטלוויזיה בשידור חי במכשירים שלהם.

לתוסף יש לא רק מלאי עצום של 1,300 ערוצי טלוויזיה, אלא יש לו זמינות של תוכן ספציפי לאזור. לכן, בדוק את התוסף ובדוק אם הוא מתאים לצרכים שלך או לא.

טלוויזיה cCloud

אם אתה חובב הפרמייר ליג האנגלי (EPL), סביר להניח שתשמח להשתמש בתוסף הטלוויזיה cCloud. אם אתה חי אירוע EPL בצד, אתה יכול גם לגשת למספר לא מבוטל של ערוצי טלוויזיה חיים אחרים, כמו גם לתוכן אחר באמצעות התוסף.

כרוניות

כרונוס הוא אחד העתיקים ביותר שעדיין אחד התוספים הטובים ביותר בקהילה של קודי. הוא מציע שילוב עוצמתי של שירותי טלוויזיה פופולריים שונים תחת קורת גג אחת. כתוצאה, יתכן שלא תצטרך להתקין תוספות שונות מכיוון שתוכל למצוא את כולם כאן.

USTVnow פלוס

זה לא רק תוסף, למעשה, מדובר בשירות IPTV מבוסס מנויים שפועל בארצות הברית. יתרה מזאת, למעלה מ- 90% ממשתמשי Kodi משמשים לצפייה בערוצי טלוויזיה מקוונים במכשירים המותאמים לקודי. אתה יכול לצפות בספורט חי ומופעים אחרים באמצעות תוסף זה.

SportsDevil

אם אתה חובב ספורט קשה, התוסף החשוב ביותר שיהיה לך במכשיר הוא SportsDevil. התוספות מדרגות בראש כשמדובר בתוספות ספורט ב- Kodi. למעשה, זהו הגביע הקדוש עבור אוהדי הספורט מכיוון שהוא מציע ספורט חי ומדגיש בין ערוצים חיים אחרים. אז אם ספורט הוא הסיבה היחידה שאתה רוצה תוסף טלוויזיה חי, הורד והתקן את SportsDevil ב- Kodi.

נחלים זועמים

אם אתה משתמש בקודי בארה”ב או בבריטניה ומחפש תוסף טלוויזיה חי, בדוק את התוספות Furious Streams. יש לו מספר עצום של ערוצי טלוויזיה פופולריים כולל ערוצים לספורט ותכני בידור אחרים.

תוספות ה- IPTV החיות הטובות ביותר לקודי – המוכרות פחות

IPTV אולטימטיבי

IPTV האולטימטיבי הוא אחד המצטברים הטובים ביותר של ערוצי IPTV באינטרנט, במיוחד קודי. זה צובר תוכן ממגוון רחב של שירותי IPTV ומאפשר למשתמשים להזרים את הערוצים באופן מקוון. יתר על כן, התוסף זמין בשפות רבות ומגוונות, ומציע שכבת נוחות נוספת למשתמשים בקודי.

IPTV בוננזה

עוד תוסף IPTV שמאחסן מאות ערוצי לוויין בעיקר מארה”ב ובריטניה. ניתן להתקין את התוסף ממאגר Maniac. כמובן שלא תמצאו את כל הקישורים שמתפקדים כראוי. עם זאת, מספר לא מבוטל של קישורים מציעים סטרימינג בשידור חי.

אולטרה IPTV

התוסף Ultra IPTV נוצר על ידי Cazlo וכך ניתן למצוא אותו במאגר של אותו שם. התוסף משתמש בסקריפטים כדי לגרד תוכן או ערוצים ממקורות IPTV שונים. כתוצאה מכך אתה מסוגל לשים יד על ספורט חי, ערוצי חדשות ואפילו אירועי PPV.

SGTV

אם אתם מחפשים תוסף שמציע את אותו תוכן וחוויה כמו USTV כעת, כדאי לכם לבדוק את התוסף SGTV Kodi. אתה יכול לקבל גישה לרוחב רחב של ערוצים מארה”ב ובריטניה.

פיניקס Reborn IPTV

אל תבלבלו את התוסף עם התוסף הפופולרי עם אותו שם. ה- IPTV הפנימי שנולד מחדש, כפי שהשם מרמז, מוקדש להזרמת תוכן IPTV בלבד, כלומר ערוצי טלוויזיה חיים. הבעיה היחידה עם התוסף הזה היא שהיא זמינה בשפה שאינה אנגלית. ובכל זאת, תוכלו לנווט בקלות לערוצים שבחרתם ללא דאגות. אתה יכול למצוא את התוסף הזה במאגר Tojelko.

תיהנו מהערוצים המועדפים עליכם עם התוספות הטובות ביותר ל- TV / IPTV Kodi

Kodi מספק לך פלטפורמת סטרימינג ללא רבב שיכולה לעזור לך לחתוך מיתרים, לחסוך בעלויות ולגשת לערוצי טלוויזיה חיים ללא הגבלה. אז בחר את התוספת הנכונה של Live TV / IPTV Kodi והזרם את הערוצים המועדפים שלך באופן מקוון באמצעות PureVPN.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map