איך לצפות ביליבילי מחוץ לסין?


כיצד לצפות ביליבילי מחוץ לסין?

פורסם: 22 ביולי 2019


ביליבילי הוא האתר הפופולרי ביותר לשיתוף וידיאו בסין. עם זאת, כדי לגשת לביליבילי לחו”ל תצטרך PureVPN. הירשם למשפט ל -7 יום במחיר של $ 0.99 בלבד

 • הירשם ל- PureVPN
 • התקן את אפליקציית VPN במכשיר שלך
 • פתח את האפליקציה והתחבר לשרת VPN בסין
 • צפו בקלות בביליבילי מחו”ל!

img

ביליבילי הוא אחד משירותי שיתוף הווידאו הפופולריים ביותר בסין. אם לא שמתם לב, האינטרנט בסין שונה במקצת ממה שאנחנו רואים בשאר העולם. בעוד אנשים במדינות אחרות צופות ביוטיוב, הסינים משתמשים בבילבילי כפלטפורמת הזרמת וידאו.

ביליבילי הוא האתר הפופולרי ביותר לשיתוף וידיאו בסין. עם זאת, כדי לצפות בביליבילי מחוץ לסין, תצטרך לבצע את הצעדים הפשוטים הבאים להלן.

קפוץ אל…

איך לצפות באינטרנט ביליבילי מחו”ל?

העולם המקוון מלא בסוגים שונים של מגבלות. מגבלות מסוימות נאכפות על ידי הממשלה בצורה של צנזורות. אחרים נאכפים על ידי אתרים עצמם.

אם תנסו לגשת לביליבילי מכל מקום מחוץ לסין, תוכלו למצוא את השירות בלתי נגיש. זה לא רק שזה לא הוגן כלפי תושבי מדינות אחרות, אלא שזה גם קשה לאנשים הסינים שנוסעים או גרים בחו”ל.

למרבה המזל, יש דרך לגשת בקלות לביליבילי מחו”ל. אתה יכול להשתמש בשירות VPN כדי לגשת לכל ערוץ, כולל ביליבילי מכל מקום. VPN יכול לעזור לך לשנות את כתובת ה- IP שלך. מכיוון שאתרים משתמשים בכתובת ה- IP שלך כדי לעקוב אחר המיקום הפיזי שלך, אתה יכול להערים על האתר לחשוב שאתה גר במקום אחר על ידי שינוי מיקום ה- IP שלך באמצעות VPN.

ישנם מאות שירותי VPN הזמינים באינטרנט. אך כדי ליהנות מחווית הסטרימינג המושלמת, תזדקק לשירות VPN שיכול לבצע את כל המשימות המוזכרות להלן:

 • זה אמור להיות מסוגל לתת לך גישה לפלטפורמות סטרימינג מרכזיות.
 • זה אמור לספק מהירויות VPN במהירות גבוהה ורשת שרת גדולה.
 • עליו להשתמש בהצפנה חזקה כמו גם בתכונות אבטחה מתקדמות.
 • עליו לשמור על אפס יומני נתונים.

אם אתה רוצה למצוא שירות VPN שיכול לבצע את כל המשימות שלעיל, אסור לך להסתכל רחוק יותר מ- PureVPN.

כיצד לצפות ביליבילי מחוץ לסין באמצעות VPN?

אתה יכול בקלות לפתוח ולזרום את Bilibili מכל מקום בקלות באמצעות PureVPN. הצעדים הבאים יפשטו את התהליך שיעזור לכם לצפות ביליבילי מחו”ל:

 • הירשם ל- PureVPN
 • התקן את אפליקציית VPN במכשיר שלך
 • פתח את האפליקציה והתחבר לשרת VPN בסין
 • צפו בקלות בביליבילי מחו”ל!

מדוע אתה זקוק ל- VPN של ביליבילי?

הייתה תקופה שהעולם המקוון היה חופשי. לא היו גבולות ולא היו הגבלות באינטרנט. לא היית צריך דרכון כדי לגשת לאתר אינטרנט או ערוץ באופן מקוון. תוכלו פשוט לבקר בכל אתר שתבחרו ולגשת בקלות לכל תוכן מכל מקום.

עם זאת, הגבולות הגיאוגרפיים שקיימים על פני כדור הארץ שלנו תפסו גם את האינטרנט. במקום שהאינטרנט יהיה טריטוריה חופשית לחלוטין, הוא התחיל להפוך למקום מלא גבולות והגבלות. ממשלותינו החלו לראשונה לשרטט גבולות אלו ברשת העולמית בצורה של צנזורות. הם יכלו לחסום גישה לאתר כלשהו בארצם ואף אחד לא הצליח לעשות שום דבר בנידון. פעולת הצנזורה החלה במהרה להתפשט בכל רחבי העולם.

אם ברצונך לבדוק את היקף ההגבלות הללו, אנו ממליצים לך לקרוא על חומת האש הגדולה של סין. אתה יכול לקרוא גם כיצד ממשלות ערב חוסמות גישה לשירותי VoIP כך שחברות טלקומוניקציה יוכלו להמשיך להרוויח הרבה כסף. אתה יכול לקרוא גם על הסיבות לכך שטורקיה אסרה על טוויטר, או שברזיל אסרה את WhatsApp. צנזורות ומגבלות אלה ממשיכות להכות את עולמנו. אבל אם זה לא הספיק כבר, חברות פרטיות מרובות התחילו גם למלא את המגמה של הגבלת הגישה לתוכן. זה חל בעיקר על ענף הסטרימינג וגם בערוץ ביליבילי.

למשל, כשאתה מנסה לגשת לביליבילי מחוץ לסין, תתפלא כשאתה מבין שאתה לא יכול לגשת אליו. מרבית ערוצי הזרימה, כולל ביליבילי, נגישים רק במדינות מסוימות. אלה כוללים גם כמה אתרי סטרימינג גדולים כולל נטפליקס, HBO Now, אמזון פריים והולו. אתרים אלה מוגבלים בעיקר בגלל תהליך הרישוי הגיאוגרפי. כאשר חברת הפקות משחררת תוכן כלשהו, ​​היא מאפשרת לאתרים מסוימים להזרים אותם במיקומם. רישיון זה מגיע במחיר. מכיוון שהוא מגביל את הערוצים האלה מלהעניק גישה לתוכן שלהם מחוץ לארצותיהם.

בכדי לציית לרישיונות אלה, אתרי האינטרנט המוזכרים מוגבלים מלהיות נגישים מחוץ למיקומם. אבל אתה יכול להימנע מהגבלות אלה ולגשת לכל אתר בעולם אם יש לך PureVPN.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map