כיצד להגן על מצלמת האינטרנט שלך מפני פריצה?


כיצד להגן על מצלמת האינטרנט שלך מפני פריצה?

במקום לשים קלטת על מצלמת האינטרנט שלך, מומלץ לבצע את המדדים המפורטים ולהפסיק את הריגול הלא רצוי:


 • השתמש בכיסוי מצלמה
 • השתמש בכלי נגד תוכנות זדוניות
 • אל תלחץ על קישורים חשודים
 • עדכן תיקוני אבטחה של מערכת ההפעלה
 • הפעל את חומת האש של מערכת ההפעלה
 • השתמש בהצפנת 256 סיביות של PureVPN

קרא מדריך יסודי זה כדי להגן על מצלמת האינטרנט שלך מפני פריצה וקבל פרטים על כל אמצעים המפורטים.

כיצד להגן על מצלמת האינטרנט מפני אימה שנפרץ

הסכנות של ריגול מצלמות הרשת

האקרים מקצועיים מיומנים למצוא דרכים פולשניות להפר את פרטיותך ולרגל אחר הפעילויות שלך או לגנוב את הנתונים הפרטיים שלך.

תוכנות זדוניות מעוצבות במיוחד

אלה כלים מגניבים וזדוניים שניתן לעצב בכל מספר דרכים לשרת כל סוג של מטרה שההאקר רוצה. חלקם מיועדים בעיקר לניצול פגיעות אבטחה במצלמת רשת או במיקרופון.

מקרה אחד כזה הוא תוכנות זדוניות RAT שפותחה על ידי האקר שוודי בן 24. התוכנה הזדונית בסופו של דבר הדביקה ביותר מחצי מיליון מכשירים. מלבד זאת, מעבדת מחקר קנדית חשפה רשימה של 21 מדינות המעורבות בריגול ברמה הלאומית המשתמשות בתוכנה זדונית דומה.

בשנת 2016 הוצג סוג איום חדש בפני העולם, דלילה, והוא מיועד במיוחד למגזר העסקי. הכלי הזדוני שימש כדי לגשת לעדכוני מצלמות העסק ולעובדי סחיטה ואפילו לחברה כולה.

יתר על כן, בשנת 2017, WikiLeaks חשפה קבוצה של מסמכים חסויים כיצד הייתה הממשלה (והיא עדיין) עסוקה בניצול מוצרי אלקטרוניקה, כולל מצלמות הרשת בטלוויזיות חכמות..

הרשאות דפדפן

ריגול מצלמות אינטרנט אינו מוגבל להתקפות תוכנות זדוניות. חלק מהאתרים מבקשים הרשאות שונות שיכולות לכלול גישה למצלמתך. הדפדפן, בדרך כלל, מבקש אישור, אך לרוב המשתמשים מתעלמים ממנו ולחץ על “כן” או “אוקיי.”

זכור כי לא על כל אתר יש לסמוך, במיוחד אלה שאין להם עסק הגישה למצלמת הרשת שלך. והכי חשוב, היית מעמיד את פרטיותך בסיכון עצום בכך שתאפשר גישה לאתר לאתר למצלמת האינטרנט שלך שאינה כוללת אפילו הגנת SSL..

הרשאות אפליקציות

כמו הדפדפנים שלך, גם היישומים הניידים שלך מבקשים הרשאות. בדומה למקרה הנ”ל, לא כל אפליקציה זקוקה לגישה למצלמת האינטרנט שלך, אך היא עדיין מבקשת אישור. וודא שאתה לא מתיר אפליקציות שאינך סומך עליהן או אפליקציות שהורדת מחנויות של צד שלישי.

אמצעים יעילים שתוכל לנקוט להגנה על מצלמת הרשת

השתמש בכיסוי מצלמה

הטריקים העתיקים ביותר בספר, ובכל זאת היעילים מכולם. אף שאנשים עשויים להשתמש בזה במשך עידנים, התרגול צבר משיכה כאשר תמונה של המחשב הנייד של מארק צוקרברג הפכה ויראלית. לאחר המקרה, יותר ויותר משתמשים החלו לכסות את מצלמותיהם בנייר או קלטות. עם זאת, ישנם כיום כיסויי פקה בחנויות למטרה מדויקת זו.

השתמש בכלי נגד תוכנות זדוניות

עכשיו כשאתה יודע כמה התקפות קטלניות קטלניות יכולות להיות, חשוב לך להתקין ולהשתמש בכלי נגד תוכנות זדוניות. ואל תפסיק בזה. עליך גם לשמור על הגדרות הנגיף של הכלי מעודכנות ולבצע סריקה קבועה של המכשיר שלך כדי לאתר ולהסיר כל פגיעות..

אל תלחץ על קישורים חשודים

הורדת קבצים מצורפים לדוא”ל מבלי לתת לזה מחשבה שנייה הוכחה כמדי פעם מסוכנת. דוא”ל דיוג תמיד היה שיטה יעילה עבור האקרים להונאת אנשים, לרגל אחריהם ואפילו לגנוב את זהותם. למעשה, הודעות דוא”ל אלה יכולות גם להוביל לפריצת מצלמות רשת. ההאקר רק צריך שתלחץ על הקישור, והשאר נתון לחסד ההאקר. לכן, אל תלחץ על כל קובץ מצורף או קישור שנראה חשוד או שנשלח על ידי שולח לא ידוע.

עדכן תיקוני אבטחה של מערכת ההפעלה

לעתים קרובות מוקרנים את החשיבות של תיקוני אבטחה. למעשה, זו הפגיעות במערכת שמאפשרת להאקרים להשיג גישה בלתי מורשית למכשיר ולעשות ככל העולה על רוחם. למען האמת, פגיעויות אבטחה במערכת ההפעלה הן ההיבטים הראשונים שהאקר מחפש בעת ניסיון להתפשר על מכשיר או רשת. לכן מומלץ לשמור על תיקוני מערכת ההפעלה מעודכנות, ובמיוחד על תיקוני האבטחה.

הפעל את חומת האש של מערכת ההפעלה

מטרת חומת האש היא לשמור על הרשת מאובטחת מפני גישה בלתי מורשית על ידי פיקוח על כל התעבורה הנכנסת והיוצאת ובקרה על איזה חיבור לחסום. אם חומת האש שלך מושבתת מסיבות לא ידועות, הפעל אותה ושמור אותה כך כדי להבטיח הגנה מרבית.

הצפנה של 256 סיביות של PureVPN מבטיחה אבטחה גבוהה ככל האפשר

העצות שהוזכרו לעיל עשויות לחסוך מכם אפשרות לפריצה ומרגלים של מצלמות רשת במידת מה. עם זאת, כאמור, האקרים מנוסים יודעים את דרכם להתמודד עם מכשולים. הדרך האידיאלית היחידה להבטיח כי מצלמת האינטרנט שלך תישאר בטוחה כנגד כל ניסיונות פריצה היא שירות VPN.

אינך צריך שום מדריך ארוך כיצד להגן על מצלמת האינטרנט שלך מפני פריצה. מה שאתה צריך לעשות הוא להירשם ל- PureVPN, להוריד אותו במכשיר שלך וליהנות מהגנה מוחלטת.

ברגע שאתה מצטרף לאינטרנט דרך שרתי ה- VPN המאובטחים שלנו, כל התקשורת או הנתונים שלך מוצפנים. לכן, גם אם עבריין סייבר כלשהו מנסה לחדור לנתונים שלך, הם רק מקבלים ג’יבריש כפרס.

מלבד הצפנה, אתה יכול לזייף את כתובת ה- IP האמיתית שלך כדי לזרוק גבעולים בלתי רצויים (האקרים) על מי גבינה שרדף אחרי אווז שהם מנסים לאתר אותך מה- IP שלך או ממיקום שלך.

אז, תהנו משיחות וידאו בטוחות ומאובטחות וגלישה באינטרנט עם PureVPN.

רוצה לתבוע מחדש את פרטיותך המקוונת? מומלץ לבדוק את המדריכים שלהלן:

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map