אינטרנט אלחוטי חינם בשיקגו

שיקגו היא עיר הבירה של אילינוי, והיא העיר השלישית המאוכלסת ביותר בארצות הברית של אמריקה. העיר ידועה בתשתיות המבריקות שלה, ובמקומות מדהימים לתיירים לבקר בהם וליהנות מהם.

כצפוי מיעד תיירות פופולרי, שיקגו מלאה בנקודות חמות אינטרנט אלחוטיות. אם אתה מבקר בשיקגו, ובזמן שאתה מסתובב ברחובות היפים של העיר הזו, תמצא מאות מקומות שבהם תוכל להתחבר לאינטרנט ללא עלות.

המדריך הבא יעזור לכם למצוא WiFi בחינם בשיקגו, וגם יעזור לכם להישאר בטוחים בכל המקומות הללו!

img

קפוץ אל…

רשתות Wi-Fi ציבוריות מסוכנות ביותר. מבלי שאתה אפילו יודע על הסכנות של רשתות אלה, רשתות אלה משמשות כגני משחקים על ידי גופי סייבר, מחכות בצללים כדי לפתות אנשים חסרי חשד ולגנוב את הנתונים הפרטיים שלהם. לא יהיה זה חכם להתחבר לכל נקודה חמה Wi-Fi שתיתקל בהם בלי שיהיו לך כלים לשמירה על הנתונים שלך.

הסכנות של רשת Wi-Fi ציבורית

תוכלו למצוא שפע של רשתות Wi-Fi ציבוריות בשיקגו. רשתות אלה יכולות להיות מסוכנות מאוד עבור כל גולש באינטרנט. חשוב שתבינו את האופי הידוע לשמצה של רשת Wi-Fi ציבורית. אף שהוא מספק נוחות נוספת לכל מי שקשור אליו, הוא יכול לפגוע ברצינות בכל הנתונים הפרטיים המאוחסנים במכשיר המחובר.

כתובות אתרי העתק

פושעי הסייבר תמיד הציגו דרכים חדשניות לפרוץ מכשירים הקשורים לנקודה החמה אפילו בלי להתריע עליהם. הדרך הקלה ביותר לעשות זאת היא ליצור רשתות Wi-Fi משוכפלות עם אותם שמות בדיוק. המכשיר יתחבר לאותה נקודה חמה מבלי שתדע. וזה יפגע קשה במכשיר שלך.

כלי פריצה

קשה להאמין, אבל המציאות היא שפריצה לרשת Wi-Fi היא די קלה, בזכות תחמושת הכלים הזמינים באינטרנט. קיימות שפע של ערכות פריצה בחינם המבטיחות גישה לכל רשת Wi-Fi ללא אישור המשתמש. כל האקר השואף יכול להשתמש בכלים אלה כדי לפגוע בכל רשת Wi-Fi שתבחר.

רשת פגיעת

נתבי Wi-Fi מגיעים עם מערכת סטנדרטית של מפתחות הצפנה המותקנים, כגון WPA, WPA2 או WPA3. מפתחות הצפנה אלה אינם אמינים במיוחד והיו מקרים רבים בעבר בהם הפרות הפרוטוקולים הללו הופרו על ידי תוכנה זדונית. פגיעות KRACK Wi-Fi היא דוגמה לאופן המסוכן תוכנות זדוניות יכולות להיות לאבטחת ה- Wi-Fi שלך.

איום בקרב גברים

MITM הוא איום חטטנות נתונים המשמש לפיקוח על התעבורה המקוונת שלך. התקפת MITM ידועה לשמצה ומאפשרת להאקרים להשקיף על הנתונים שלך ולראות מה אתה עושה בלי שאתה אפילו יודע.

רשימת אבטחה לפני ההצטרפות ל- WiFi בחינם בשיקגו

עכשיו כשאתה יודע כמה נקודות Wi-Fi ציבוריות מסוכנות יכולות להיות, הגיע הזמן שתתחיל לוודא שאתה עוקב אחר רשימת האבטחה המוזכרת להלן:

הצטרף רק ל- Wi-Fis אותנטי

השימוש בחיבור אינטרנט אלחוטי בחינם זה כיף. אבל כולנו טעינו בחיבור לרשת Wi-Fi לא ידועה כשיושבים בבית קפה או בבית מלון. כפי שהוסבר לעיל, ידוע כי האקרים יוצרים נקודות חמות של העתק כדי להתחבר. נקודות חמות אלה עלולות לשבש את האבטחה של המכשיר שלך. זו הסיבה שעליכם להקפיד להתייעץ עם צוות האזור ולבקש מהם לעזור לכם לאתר את נקודת ה- Wi-Fi הנכונה..

יש לחזור על אותה התרגול גם בבתי קפה, שדות תעופה, או במקום אחר בו ניתן להשיג נקודות חמות חינם.

השבת תמיד את השיתוף האוטומטי

להאקרים יש טקטיקות מרובות בהן ניתן להשתמש כדי לפרוץ ברשת שלך. מציאת פגיעויות היא הדרך הטובה ביותר לפרוץ למכשיר שלך. והפגיעות הגדולה ביותר היא תכונת השיתוף האוטומטי המאפשרת להאקרים לגשת למערכת שלך בקלות. יש לבטל את תכונת השיתוף האוטומטי בכל פעם שאתה מחובר לנקודה חמה ציבורית.

הימנע מפעילויות רגישות בנקודות Hot Wi-Fi בחינם

נקודות חמות ציבוריות עם רשת אלחוטית מספקות נוחות מרבית כך שתוכלו לגלוש באינטרנט בקלות. עם זאת, הסכנות האורבות ברשתות אלה עולות על היתרונות המוצעים. אנו ממליצים לכן להימנע משיתוף כל הנתונים הפרטיים והסודיים ברשתות אלה בכל מחיר.

הגן על המכשיר שלך מפני איומים ברשת Wi-Fis ציבורית באמצעות VPN

הצטרפות לרשתות Wi-Fi בחינם היא מסוכנת להפליא, אלא אם כן יש לך את הכלים הדרושים שיכולים לספק ביטחון נוסף לתעבורה המקוונת שלך. PureVPN יכול לספק לך שקט נפשי זה על ידי שיפור אבטחת האינטרנט שלך ושמירה על ביטחונך בכל אנונימי כאשר אתה מחובר לרשת Wi-Fi ציבורית.

ל- PureVPN שרתים מיוחדים מלאים בכל התכונות הדרושות לשמירה על האבטחה המקוונת שלך. PureVPN מציע אבטחה בדרגה צבאית בצורה של תקני ההצפנה הטובים ביותר שמבטיחה שאפילו ההאקרים המנוסים ביותר לא יוכלו לפרוץ לתנועה שלך.

תוכלו למצוא גם תכונות כמו אבטחת Wi-Fi שמכפילים את האבטחה של התנועה שלכם כשאתם מתחברים לרשת Wi-Fi ציבורית.

מלבד אבטחת פעילויות האינטרנט שלך, PureVPN גם הופך אותך לאנונימי. זה גם נותן גישה לכל תוכן זמין באינטרנט. אתה יכול לעשות כל כך הרבה יותר עם PureVPN כשאתה מחובר לנקודה חמה Wi-Fi בחינם.

מקומות עם Wi-Fis חינם בשיקגו

כעת, כשאתה מודע לשיטות העבודה המומלצות ביותר לפני שאתה מתחבר לנקודה חמה ציבורית ב- Wi-Fi, להלן כמה מקומות שאתה יכול לבקר בהם כדי ליהנות מקישוריות חינמית לאינטרנט.

אינטרנט אלחוטי חינם בפארק המילניום

מלבד הנוף המופלא של פארק זה, תוכלו ליהנות גם מגישה חופשית לאינטרנט דרך נקודות חיבור אינטרנט אלחוטיות זמינות באזור..

אינטרנט אלחוטי חינם במלון ארבע העונות

בזמן שאתם נהנים מאוכל מדהים בנוחיות החדר שלכם, תוכלו ליהנות גם מגישה לרשתות Wi-Fi בחינם.

אינטרנט אלחוטי חינם במכון האמנות בשיקגו

יש אוספים נפלאים שתוכלו לראות, ותוכלו גם לגלוש ברשת בחופשיות מהאולמות המרוהטים להפליא של המוזיאון המדהים הזה.

מלבד המובן מאליו, תוכלו למצוא אינטרנט אלחוטי חינם במלונות, שדה תעופה, אולפני כושר, מסעדות ואפילו פארקים ציבוריים בשיקגו..

להלן מספר מדריכים נוספים בנושא WiFi בחינם בארה”ב:

 • WiFi בחינם בארצות הברית
 • אינטרנט אלחוטי חינם בבוסטון
 • אינטרנט אלחוטי חינם בלוס אנג’לס
 • אינטרנט אלחוטי חינם בסן דייגו
 • אינטרנט אלחוטי חינם בניו יורק
 • WiFi בחינם בפניקס
 • WiFi בחינם ביוסטון
 • אינטרנט אלחוטי חינם בפילדלפיה
 • אינטרנט אלחוטי חינם במקדונלד’ס
 • Kim Martin
  Kim Martin Administrator
  Sorry! The Author has not filled his profile.
  follow me