כיצד למצוא את שם המשתמש והסיסמה של הנתב (לא נדרש איפוס)

לעיתים אתה עלול להסתבך כל כך בעבודה שלך, עד שיהיה קשה לעקוב אחר הדברים שלך סביבך. באופן דומה, הוא המקרה כאשר אתה שוכח את סיסמת הנתב שלך, ומנסה לחשוב על פיתרון כדי לזכור אותה. לאחר מכן אתה מנסה למצוא סיסמת נתב אך אינך מצליח לעשות זאת. אחת הדרכים תהיה להשתמש בפונקציית האיפוס כדי למחוק את כל הגדרות הנתב.

אבל מה אם אינך מעוניין לאפס את הנתב שלך, אלא רק לשחזר את פרטי האישור שלו איכשהו, אז האם יש דרך אחרת למצוא שם משתמש וסיסמאות לנתב? ובכן, יש כמה טכניקות לחשוף זאת, אך אנו נתאר רק 4 דרכים פשוטות מכיוון ששיטות אחרות מורכבות למדי לביצוע.

כמו כן, זכור בחשבון שאולי תיאסר עליך להיכנס לחשבון אם תבצע שלושה עד חמישה ניסיונות עם כמה סוגי נתבים. כעת נסתכל כיצד למצוא שם משתמש וסיסמה של הנתב מבלי לאפס.

השתמש בנתב Kracker הנתב

סיסמת הנתב Kracker הוא כלי לשימוש חופשי לשחזור שם משתמש וסיסמאות אבודים של נתבים. ניתן להשתמש בו גם לשחזור סיסמאות למודמים. באופן כללי, נתבים ומודמים שולטים בגישה שלהם לרשת באמצעות טכניקת אימות HTTP. המשמעות היא כשאתה מחבר את המערכת לנתב שלך, תתבקש להזין את שם המשתמש והסיסמה שלך. אינך צריך לאפס את הנתב רק כדי למצוא את שם המשתמש והסיסמה שלו.

אם תשכח את שם המשתמש והסיסמה שלך לנתב, לא תוכל לבצע שינויים עבור הנתב או המודם שלך. במקרים כמו אלה, קראקר יעזור להחיות את הסיסמאות שאבדת. שיטה זו יכולה לעזור לך כשאתה מנסה לפתוח מערכת אבטחה. טכניקה זו משתמשת בטכניקת מילון התאוששות כדי לנחש את סיסמת הנתב הנכונה, מכיוון שיש בה בסיס נתונים מלא סיסמאות.

כברירת מחדל, הוא מגיע עם קובץ מילון לנתבים. יתר על כן, אתה יכול למצוא את מילות המילים של מילון הסיסמאות ברשת. לכן, אם יש לך סיסמא נשכחת מורכבת מאוד לנתב שלך, ייתכן שהכלי הזה לא יהיה בשבילך. ה- Kracker מכיל סיסמאות המוגדרות בדרך כלל על ידי אנשים, מה שהופך את הסיכוי לפצח את הסיסמה יחסית גבוה. אם יצרת בעצמך סיסמה או שם משתמש, אז הניחוש שמקל על Kracker מכיוון שהוא בדרך כלל מאמין שהגדרת אותה.

השתמש ב- RouterPassView

כשאתה שומר את הגדרות התצורה של הנתב במחשב הנייד או במחשב האישי שלך, RouterPassView יספק אחוזי הצלחה גבוהים יותר באיתור הסיסמה שנשכחה. כדי להסביר במילים פשוטות, כלי זה יכול לפענח את כל הקוד הקיים בתצורה שלך. כשיהיה לך מספיק זמן, תוכל להחזיר את שם המשתמש והסיסמה שלך בהצלחה.

נתבים מודרניים רבים מאפשרים כעת לגבות את ההגדרות שלו לקובץ ואז תוכלו לשחזר קובץ זה במידת הצורך. קובץ הגיבוי בדרך כלל מכיל כמה נתונים רגישים במיוחד כמו אישורי נתבים, מפתח רשת אלחוטית ופרטים אחרים. אם שכחת את סיסמת הנתב של Asus או את המפתח שלך, אך שמרת את קובץ התצורה שלך, RouterPassView יכול לסייע במציאת הסיסמה שאבדה מקובץ הנתבים שלך..

חפש את המדבקה בחלק האחורי של הנתב שלך

הדרך הקלה ביותר למצוא סיסמא של נתבים היא על ידי בדיקת המדבקה בחלק האחורי של תיבת הנתב. המדבקה תציג לכם את הסיסמה יחד עם פרטים נוספים כמו מספר סידורי, כתובת מק ופרטים נוספים שתצטרכו כדי לגשת לממשק הנתב..

אם המדבקה לא נמצאת, תמיד תוכלו להתקשר לסוכן התמיכה בלקוחות כדי לקבל את המידע הדרוש לכם ולהוכיח להם את זהותכם. תקבל במהירות את שם המשתמש והסיסמה שלך כברירת מחדל.

השתמש בשם וסיסמת ברירת המחדל של הנתב

אתה תמיד יכול להוריד את תוכנת סיסמאות ברירת המחדל של הנתב, התואמת להתקנים שבהם פועל Windows 7 ומעלה. בשלב הבא, עליך רק לחלץ את התוכנה ולהמשיך להשתמש בה. הכלי ינסה למצוא את כתובת ה- IP המצורפת לנתב שלך ויספק קישור לנתב שלך לגישה לממשק שלו. פשוט לחץ על קישור זה כדי להפנות אותך לדף מסוף הנתבים מבלי שתצטרך לאתר כתובות IP באופן ידני.

הלאה אתה יכול לבחור את הנתב או המודם בו אתה משתמש והתוכנה תאתר את שם המשתמש והסיסמה המוגדרים כברירת מחדל של הנתב שלך. לבסוף, תוכלו להעתיק את האישורים לממשק ולהתחברות. אם אתה לא מוצא את מותג הנתב שלך רשום, אתה תמיד יכול לנסות להשתמש בסיסמאות ברירת מחדל של אותו קו מוצרים.

כיצד להעביר יציאות מבלי לדעת את הסיסמה

האם ברצונך להעביר יציאות בממשק הנתב שלך למשחקים, שרתים או תוכניות אחרות הקשורות לרשת? אתה יכול לעשות זאת מבלי לדעת אפילו את הסיסמה. זה שימושי גם אם אתה משתמש ברשת של מישהו אחר ואין לך גישה לסיסמה שלו.

נתבים רבים הם בעלי יכולת של Plug and Play אוניברסלי (UPnP), המאפשר לתוכנות במערכת שלך לפתוח אותם עבורך או לא. אם יש לך תוכנית שאינה מספקת מיפוי והעברת יציאות, אתה יכול להשתמש בכלי בשם UPnP PortMapper כדי להעביר במהירות יציאות מיישום שולחן עבודה..

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me