כיצד להתקין את Hulu ב- Kodi?

רוצה להתקין את Hulu על Kodi מחוץ לארה”ב? ואז השתמש ב- PureVPN במכשיר שלך, IOS, Android, Linux או Amazon Fire TV. PureVPN מציעה ניסיון של 7 ימים במחיר של $ 0.99 בלבד בפעם הראשונה. השתמש בעסקה מוזלת זו כדי להשיג כמה תוספות קודי ולמנוע שעמום בבית.

האופן בו אנו מבדרים את עצמנו עם תוכן הווידיאו השתנה מאוד בעשור האחרון. הטלוויזיות המקובלות ומפעילי כבלים לטלוויזיה הוחלפו לחלוטין במגמה החדשה של חיתוך הכבלים והרשמה לשירותי סטרימינג כמו הולו.

שירותי סטרימינג הם נוחות רבה על פני מערכת הכבלים הטלוויזיונית. הם מספקים איכות טובה בהרבה, תמיכת לקוחות טובה בהרבה וכמויות מטורפות של תוכן חדש. זו הסיבה ששירותי סטרימינג סחפו את ענף הבידור בפרק זמן כה קצר.

מה זה הולו?

דוגמה נהדרת לשירות סטרימינג היא הולו. שירות הסטרימינג האמריקאי הזה הוא שני ורק נטפליקס. יש לו הרבה תכונות נהדרות, שרובן טובות בהרבה מנטפליקס. למשל, יש בו הרבה תוכניות טלוויזיה וסרטים מקוריים וזה הרבה יותר זול מאשר נטפליקס. ראוי לציין שמקורות רבים שהופקו על ידי הולו זכו בפרסים. אלה כוללים את סיפורו של העוזרת, המגדל המתקרב, איש העתיד, סיבובי מארוול, השביל וטירת רוק..

החלק הטוב ביותר בהולו הוא שהוא מעדכן את הפרקים האחרונים של תכניות טלוויזיה מתמשכות רק 24 שעות לאחר שיצאו לאוויר. בניגוד לנטפליקס, שם משתמשים נאלצים לעתים קרובות לחכות חודשים כדי לשים את עצמם בפרקים טריים, משתמשי הולו הם תמיד הראשונים לקבל תוכן טרי..

לרוע המזל, שירות הסטרימינג המדהים הזה זמין רק בארה”ב. כמעט בלתי אפשרי לגשת לחולו מחוץ לארה”ב ללא גרזן מוחשי.

כיצד לצפות בהולו מכל מקום

אתה יכול לצפות בהולו מכל מקום בעולם באמצעות PureVPN. למרות שהולו אינה נגישה במדינות מלבד ארה”ב, אתה עדיין יכול לגשת אליה באמצעות VPN על ידי שינוי המיקום שלך לארה”ב. לאחר ששנית את המיקום שלך, אתה יכול לגשת לכל אתר או שירות סטרימינג שלא זמינים באזור שלך.

המיקום שלך נקבע על ידי כתובת ה- IP שלך, שהיא מחרוזת מספרים המספרת לשרתי הרשת על המיקום, המכשיר ומידע אישי אחר שלך. עם PureVPN, כתובת ה- IP האמיתית שלך מסתווה על ידי כתובת IP פסאודו חדשה שממוקמת בארה”ב. זה מאפשר לך לגשת לכל דבר מכל ספריית תוכן מקוונת בארה”ב מבלי להיות נוכח פיזית בארה”ב.

איך להשיג את Hulu Addon עבור Kodi?

 1. פתח את קודי.
 2. לך ל מערכות > קובץ מנהל.
 3. לחץ על הוסף מקור >בחר אף אחד.
 4. בתיבה URL, הקלד http://fusion.tvaddons.org
 5. מכה בוצע.
 6. לחץ על הזן את שם מקור המדיה.
 7. סוג היתוך ולחץ בוצע > מכה בסדר.
 8. לך ל מערכות > הגדרות > Addons.
 9. בחר התקן מקובץ רוכסן.
 10. בחר היתוך לדעת איך להשיג את הולו בקודי.
 11. לחץ על דוחות xmbc > אנגלית > entertainmentrepo.backup-1.1.4.zip.
 12. המתן להודעה שכתוב ריפו בידור הותקן.
 13. ממסך הבית עבור אל מערכות > הגדרות > תוספות.
 14. בחר התקן מהמאגר > ריפו בידור > וידאו להוסיף.
 15. בחר טלוויזיה קולנוע של הולו ולחץ להתקין.

כיצד לצפות בהולו בקודי לאחר ההתקנה?

לאחר שהתוסף Hulu הותקן בהצלחה, עבור למסך הבית של Kodi. ואז עבור לווידיאו > תוספות. בחר תוסף Hulu שזה עתה התקנת. התחל ליהנות מתוכן בחינם על הולו.

VPN של קודי – האם אני באמת צריך את זה?

השימוש ב- VPN עם Kodi או ב- Kodi VPN הפך להיות נחוץ עבור סטרימרים. זה לא סוד מוסתר כי הנחלים הם הקהילה המקוונת המותקפת ביותר בכל מה שקשור לגניבת זהות, תוכנות כופר ופריצות. הסבר פשוט לדפוס כזה הוא העובדה שמדובר בסטרימרים תמיד מחפשים פלטפורמות חדשות שממנה הם יכולים לקבל גישה לתכני וידאו בחינם..

למצוא את הפלטפורמה הנכונה המציעה מהירויות ותכנים יציבים שאתה רוצה לצפות בהם הוא מייגע, ומחייב את הזרמים לבדוק כמה עשרות אתרים לפני שהם סוף סוף מקבלים התאמה טובה. במהלך תהליך הציד, זה טבעי רק ללחוץ על כמה קישורים זדוניים שיכולים להוביל להידבקות במכשיר בתוכנה זדונית או בתוכניות זדוניות אחרות..

יתרה מזאת, התוכן הקיים ב- Kodi ללא ספק אינו מורשה. הוא זמין בקודי ממקור פיראטי וממשיך לשרת את מטרתו למרות מאמצים רבים על ידי מפיקים ורשויות פיקוח על כיבויו. כתוצאה מכך, streamers גם בסופו של דבר בצרות אם הם נמצאים צורכים תוכן פיראטי באמצעות Kodi.

הדרך הטובה ביותר לשמור על בטיחות מכל סוגים מקוונים כאלה היא באמצעות PureVPN. זהו VPN נהדר המותאם לזרם ומספק את כל הפונקציות והתכונות הנחוצות שמשפרות רק את חווית הזרימה שלך, אך גם מספקים לך את האבטחה הדיגיטלית הדרושה לך בכדי לשמור על ביטחון מקוון בכל עת.

PureVPN – הבחירה המובילה של סטרימרים

PureVPN הוא ה- VPN הפופולרי ביותר בקרב streamers. יש לו יותר מ 750- שרתי אופטימיזציה לסטרימינג, המאפשרים למשתמשים ליהנות מחוויית סטרימינג ללא הפרעות וחסרי חיץ מכל מקום בעולם. זה מאפשר לסטרימרים להתחמק מהנושאים הנפוצים ביותר כמו תוכן נעול באזור ומצערת ספק שירותי אינטרנט על ידי אנונימיית זהותם והצפנת הנתונים שלהם..

אם אתה סטרימר רגיל שמשתמש בפלטפורמות סטרימינג מרובות לעתים קרובות מאוד, עליך לדעת שאתה נמצא בסיכון גבוה מאוד. כל האקר או פורץ מקוון יכול בקלות לקבל גישה למכשיר ולנתונים שלך, ולהשתמש בהם למטרות זדוניות העלולות לפגוע במוניטין שלך או לגרום להפסד כספי.

תמיד עדיף להיות בצד הבטוח ולהשתמש ב- PureVPN בכל פעם שאתה מתחבר לאינטרנט.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me