כיצד למחוק חשבון טלגרם

לא משנה כמה אפליקציה מדהימה ומאובטחת טוענת שהיא, אתה לא יכול פשוט לרצות את כולם. אנשים שונים ולעתים קרובות יש העדפות שונות. רוב האנשים ממשיכים לנסות אפליקציות שונות עד שהם ימצאו את האחד המתאים להם ביותר. שלא כמו אפליקציות אחרות המאפשרות למשתמשים להשבית את חשבונותיהם באופן מיידי בכמה לחיצות, תהליך ביטול החשבון של Telegram די מייגע ומסובך. שלא כמו אפליקציות אחרות שמתחרות, אינך יכול למחוק את חשבון הטלגרם שלך ישירות על ידי מחיקת אפליקציית iOS או Android שלה.

על מנת להשבית את חשבון הטלגרם שלך, עליך להתחבר דרך שולחן העבודה או באמצעות דפדפן נייד. יתר על כן, ישנם כמה דברים שכדאי לדעת לפני שתמחק את חשבון הטלגרם שלך. בהתאם למדיניות הטלגרם, לא תוכל להשתמש בשירות במשך מספר ימים לאחר שתבחר לביטול החשבון. לפיכך, אם ברצונך להפוך שוב למשתמש טלגרם, ייתכן שיהיה עליך לחכות מספר ימים כדי להירשם שוב.

img

תוכן ענינים

מדוע תרצה למחוק את חשבון הטלגרם שלך

לאורך השנים טלגרם חוותה מספר סוגיות אבטחה. החל מהתקפות סייבר ועד הפרות נתונים, ידוע כי טלגרם מפיצה תוכנות זדוניות למחשבי Windows.

ניתן להבין שאחרי ששמעת על הפרות נתונים והדלפות מדי יום, תרצה למחוק את חשבון הטלגרם שלך. הנה כמה סיבות לכך שתרצה למחוק את האפליקציה:

 1. בשנת 2017, טלגרם חוותה פרצת אבטחה מאסיבית בה האקרים הצליחו להפיץ תוכנות זדוניות למחשבי Windows באמצעות טלגרם. האפליקציה ידועה גם כמדלפת מטא נתונים של המשתמשים שלה.
 2. כמשתתף, יש לך פחות שליטה על השיחות שלך. מכיוון שכל אחד בקבוצה יכול למחוק זה את ההודעות של זה, זה יכול לגרום לבלבול ומניפולציה.
 3. טלגרם משתמש בפרוטוקול אבטחה המכונה MTProto, אשר ביטחונו ואמינותו עדיין אינו בטוח. קריפטוגרפים בתעשייה לא אישרו את הפרוטוקול כלא מספיק מאובטח.

שיטות למחיקת חשבון מברק

מכיוון שנתקלנו בהמון אנשים ששאלו על ‘כיצד למחוק חשבון מברק’ באופן מקוון, החלטנו ליצור מדריך מקיף שיקל על האנשים הזקוקים לו. ישנן שתי דרכים שבהן תוכל למחוק את חשבון הטלגרם שלך: שיטת ההרס העצמית וההפעלה הידנית. כעת נסביר את שני התהליכים בפירוט.

שיטת הרס עצמי למחיקת חשבון הטלגרם

כפי שאמרנו בעבר, טלגרם היא פרטיות מקצוען וחבר חובב הביטחון. זו הסיבה שלטלגרם יש תכונה מובנית להרס עצמי. אם משתמש ב- Telegram נשאר לא פעיל למשך זמן מסוים, האפליקציה מיועדת להרס עצמי. תכונה זו תמחק לא רק את חשבון הטלגרם שלך, אלא גם תמחק את השיחות והקבצים הקודמים שהועברו.

האפליקציה תשמיד הרס עצמי אם משתמש נותר לא פעיל במשך 6 חודשים, זהו טיימר ההרס העצמי של האפליקציה כברירת מחדל. לרוע המזל, משתמש לא יכול להשבית תכונה זו, עם זאת, אתה יכול להגדיל או להקטין את זמן ההרס העצמי. ניתן להגדיר את טיימר ההרס העצמי מחודש לשנה. עקוב אחר הצעדים שניתנו להלן כדי לשנות טיימר להרס עצמי:

 1. גישה ‘הגדרות’ מאפליקציית טלגרם.
 2. לך ל ‘פרטיות ואבטחה’ כרטיסייה.
  כיצד למחוק חשבון מברק - -
 3. תחת ‘פרטיות ואבטחה’ אפשרויות, חפש ‘מחק את חשבוני’.
  כיצד למחוק חשבון מברק - -
 4. הגדר את טיימר ההרס העצמי חודש 1 ואתה טוב ללכת.
  כיצד למחוק חשבון מברק - -

מחיקה ידנית דרך שולחן עבודה או דפדפן נייד

כפי שנדון קודם לכן, טלגרם אינה מאפשרת למשתמשים להשבית או למחוק את חשבונותיהם מהאפליקציה. לכן, אם ברצונך למחוק את חשבון הטלגרם שלך באופן מיידי, תצטרך למחוק אותו באופן ידני באמצעות דפדפן שולחן עבודה או נייד. אנא עקוב אחר השלבים שניתנו למטה למחיקת חשבון הטלגרם שלך:

 1. גישה דף ביטול הטלגרם מדפדפן שולחן עבודה או נייד.
 2. תתבקש לקבל את שלך פרטי כניסה. אנא הזן את המספר נרשמת מ ולחץ על הבא.
  מחק חשבון מברק -

 3. לאחר שתזין את המידע הנדרש והמשיך, תקבל קוד אישור באפליקציית הטלגרם שלך.
 4. בלשונית קוד האישור, הזן את הקוד שהתקבל באפליקציה ולחץ על להתחבר.
 5. השדה קובע ‘למה אתה עוזב?’ הוא לא חובה. אתה יכול לספק את המשוב שלך או לדלג.
  מחק חשבון מברק -
 6. ברגע שלחצת על ביצוע, תופיע הודעה – שתשאל אותך אם אתה בטוח לגבי החלטתך. ההודעה מציגה אזהרה המציינת כי לא תוכל עוד להשתמש בטלגרם במשך מספר ימים לאחר שתבחר לבטל את ההפעלה. לחץ על “כן, מחק את החשבון שלי” והמשך.
  מחק חשבון מברק -

החשבון נמחק בהצלחה

מזל טוב! מחקת בהצלחה את חשבון הטלגרם שלך. כפי שנדון קודם, לא תוכל להשתמש בטלגרם או להירשם אליו מספר ימים לאחר שתמחק את חשבונך. לכן, אם אתם פשוט רוצים לקחת הפסקה מהאפליקציה, אנו מציעים לכם להתאים את זמן ההרס העצמי ופשוט להישאר לא פעילים בינתיים, ובחרו לבטל את ההפעלה הידנית. עם זאת, אם החלטת, המשך עם התהליך האמור למחוק את חשבון הטלגרם שלך לצמיתות.

רוצה לתבוע מחדש את פרטיותך המקוונת? מומלץ לבדוק את המדריכים שלהלן:

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me