כיצד למחוק את היסטוריית הקול של גוגל

גוגל ידועה בייצור אפליקציות מחדשות המספקות נוחות מרבית למשתמש. אפליקציות כאלה משולבות עם AI רב עוצמה שהופך כל כך הרבה משימות היום-יום שלנו לקלות ונוחות יותר. השם המוביל בין האפליקציות הללו הוא העוזר של גוגל העוזר והאזין לפקודות שלנו וממלא אותנו מבלי שנצטרך לגעת בסמארטפונים שלנו.

למרות שתכונות אלה עשויות להיות מברקות, יש עלות אדירה של השימוש בהן. ככל הנראה, נראה כי יישומים ושירותים אלה הם בחינם, אך מאחורי גבנו, גוגל השתמשה בנתונים שהיא אוספת באמצעות אפליקציות אלה לטובת עצמה..

כיצד למחוק את אייקון הבאנר של ההיסטוריה הקולית של

מה גוגל יכולה לעשות עם היסטוריית הקולות שלך?

“אם אתה לא קונה את המוצר, אתה המוצר.”

בעידן הדיגיטלי המודרני, הצהרה זו חלה על כל אדם המשתמש בשירות ללא עלות. לא משנה באיזה שירות אתה משתמש, אם אין עלות זו הקשורה אליו, פירוש הדבר שהחברה עשויה להשתמש במודל אחר כדי להרוויח ממך כסף. ולגוגל בהחלט יש דרכים אחרות להרוויח כסף מהנתונים הפרטיים שלך.

גוגל היא חברת “פרסום בחיפוש”. בטח שמתם לב למודעות Google בגרסאות החינמיות של אפליקציות בהן אתם משתמשים במכשיר ה- Android שלכם. מודעות עולות גם בכל פעם שאתה מחפש משהו בגוגל. כדי להרוויח יותר כסף באמצעות מודעות אלה, Google תלויה בנתונים שאתה מספק ומשתמשת בהם כדי ליצור מודעות בהתאמה אישית שמרתקות אותך לקנות את המוצר המפורסם..

אם תעבור על התנאים וההגבלות של גוגל, החלים על כל השירותים החינמיים שלה, היא קובעת בבירור כי לענק הטכנולוגי תהיה הזכות “לארח, לאחסן, לשכפל, לשנות, ליצור יצירות נגזרות, לתקשר, לפרסם, לבצע בפומבי, להציג ולהפיץ באופן פומבי “כל הנתונים המאוחסנים באפליקציות שלה. זה כולל את הנתונים שתוסיף באפליקציה שלך להיסטוריה קולית של Google.

מדוע תרצה למחוק את היסטוריית הקול של גוגל?

חיפוש קולי של גוגל, או סתם Google Voice כפי שהיא מכונה בדרך כלל, הוא אפליקציה מדהימה שמקשיבה לפקודות שלך וממלאת אותם מבלי שתצטרך אפילו לגעת במכשיר שלך. זה עובד באמצעות Google Assistant ואפליקציות אחרות. תוכלו למצוא גם תכונות של Google Voice באפליקציית Google Translate ומאפשרות לכם לתרגם שפות המדוברות בעל פה תוך כדי תנועה.

עם זאת, כמו כל הנתונים שלך, גוגל מאחסן ומשתמש בהיסטוריית הקול שלך גם למטרות פרסום. תאר לעצמך כל פקודה שבוצעה על ידיך עובדת על ידי מכונות ענק שמנסות ללמוד ולחקות התנהגות אנושית. ההרגלים היומיומיים שלך מנותחים באמצעות הודעות קוליות אלה ומתווספים לפרופיל שלך שנוצר ומנוהל על ידי Google.

הדבר הגרוע יותר בהיסטוריה קולית של גוגל הוא שזה אולי מקליט את הקולות שלנו בלי שאנחנו בכלל יודעים על זה. הפקודה “Ok Google” בדרך כלל פותחת את אפליקציית Google Assistant. פעמים רבות גוגל עשויה להבין לא נכון את כל מה שאמרת בתור הפקודה “Ok Google”, ואז היא תקשיב לשיחה שלך במשך 10 השניות הבאות לפחות. שיחות אלה יכולות לכלול כל דבר, וודאי שלא תרצי שזר יקשיב לו ויוסיף את הנתונים שנאספו לפרופיל שלך.

אם אתה רוצה שהחיים האישיים שלך יישארו אישיים, עדיף שתמחק לחלוטין את היסטוריית הקול של Google מהמכשיר שלך!

כיצד למחוק את היסטוריית הקול מלוח הפעילות של גוגל

ישנן דרכים שונות למחוק את היסטוריית הקול של Google מחשבונך. זה תלוי במכשיר בו אתה משתמש כדי למחוק אותו. השיטות הבאות יעזרו לך למחוק את היסטוריית הקול של Google מהמכשיר שלך:

שלב 1: מצא את החלונית ‘פעילות גוגל’ עבור רשומות החיפוש הקולי שלך על ידי לחיצה על קישור זה כשאתה מחובר לחשבון Google שלך.

שלב 2: לחץ על שלוש הנקודות בקצה הימני של סרגל החיפוש כדי לפתוח תפריט נפתח.

שלב 3: לחץ על מחק הקלטות ואשר את בחירתך.

צעדים אלה אינם מספיקים כדי להבטיח פרטיות בתחרות של חיפושים קוליים שלך. גם לאחר מחיקת ההקלטות הקודמות שלך, גוגל תמשיך לאחסן הקלטות חדשות עד שתגיד לה להפסיק. השלבים הבאים יבטיחו פרטיות מלאה של היסטוריית הקול שלך:

שלב 1: חזור ללוח הפעילות של גוגל ולחץ על שלוש נקודות בקצה הימני של סרגל החיפוש.

שלב 2: לחץ על “בקרות פעילות"

שלב 3: לחץ על המתג לצד “קול & פעילות שמע “כדי למנוע מ- Google לאסוף את ההקלטות שלך.

פרטיות חשובה לכולנו. הקפד להישאר מאובטח באינטרנט על ידי ביצוע מדריכים נוספים המוזכרים להלן.

רוצה לתבוע מחדש את פרטיותך המקוונת? מומלץ לבדוק את המדריכים שלהלן:

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me