קודי שגיאות של דיסני פלוס – מדריך מלא לכל השגיאות

עודכן: 24 בדצמבר, 2019

דיסני + הוא שירות סטרימינג נהדר. אבל כשנתקלים בבעיות, זה מעצבן שיהיה לך זמן פנוי בלי שום דבר טוב לצפייה. כך תוכלו לפתור קודי שגיאה של דיסני פלוס.

קפוץ אל…

מאז השקתו, דיסני פלוס הייתה מוקפת בבעיות. מיד לאחר השקתו, משתמשי דיסני פלוס שהיו הראשונים שנרשמו לשירות התמודדו עם הפסקות רבות. דיסני פתר את הנושא תוך מספר ימים בלבד, רק כדי להתמודד עם מכה גדולה נוספת. אלפי חשבונות דיסני + נפרצו והועלו לרשת האפלה למכירה תמורת 3 דולר כל אחד.

בעקבות זאת פרצה המגיפה, ואילצה אנשים להישאר בבית ולמצוא דרכים להרוג את הזמן. ברור ששירותי סטרימינג כמו דיסני פלוס רואים עלייה פתאומית בכמות התוכן שהמשתמשים שלהם צורכים. זה גרם לעומס על השרתים ומשתמשים רבים מתלוננים על רשימת שגיאות.

רוב השגיאות נובעות ממגבלות אזוריות שהופכות את דיסני פלוס לבלתי זמינות באזורים רבים. ניתן לפתור שגיאות כאלה באופן מיידי על ידי חיבור ל- PureVPN, VPN נהדר לסטרימינג של דיסני פלוס. לחץ כאן לקבלת PureVPN.

להלן רשימה של השגיאות הנפוצות ביותר ב- Disney Plus, כיצד לפתור אותן. תופתעו לראות כיצד VPN זורם של דיסני פלוס יכול לפתור את מרבית הבעיות שלכם.

קוד שגיאה 8 – אימייל או סיסמא לא חוקיים

יתכן שאתה מנסה להתחבר עם שם משתמש וסיסמא שאינם נכונים, וזו הסיבה שאתה עשוי לראות שגיאה זו. ודא שמנעול הכובעים אינו פעיל במקלדת ושאתה מקליד את שם המשתמש והסיסמה הנכונים.

קוד שגיאה 9 – בעיית התחברות או תשלום

אם שינית לאחרונה את סיסמת חשבון דיסני פלוס שלך, רוב הסיכויים שנכנסה אוטומטית מכל המכשירים שלך. כדי לפתור את הבעיה, פשוט היכנס שוב באמצעות שם המשתמש והסיסמה הנכונים שלך.

קוד שגיאה 11 – זמינות תוכן

מרבית התוכן הקיים בדיסני פלוס מוגבל לאזור. פירוש הדבר שתכניות טלוויזיה וסרטים העשויים להיות לא זמינים באזור אחר, עשויים שלא להיות זמינים שלך. אם אתה מנסה לגשת לתוכן שאינו זמין באזור שלך, תתמודד עם שגיאה 11.

כדי לפתור שגיאה 11 ולגשת לתוכן שאינו זמין באזור שלך, התחבר ל- VPN זורם פרימיום כמו PureVPN ושנה את המיקום שלך לארה”ב. זה יאפשר לך גישה מיידית לכל תוכן שאתה מנסה לגשת לדיסני פלוס.

קוד שגיאה 13 – הגבלת המכשיר הגיעה

דיסני מתייחסת במיוחד למספר המכשירים שבהם אתה יכול להשתמש בפעם אחת כדי לצפות בתוכן בדיסני + עם חשבון פרימיום אחד. דיסני מאפשרת עד ארבעה מכשירים המחוברים בו זמנית בכל פעם. יתר על כן, זה מאפשר לך ליצור שבעה פרופילי משתמש.

אם אתה משתמש מתקדם, ויש לך מספר מכשירי סטרימינג מוגדרים ברחבי הבית שלך, יתכן שתצטרך לצאת מכמה מכשירים לפני שתוכל לחדש את הזרימה מעבר לקוד השגיאה 13.

קוד שגיאה 22

דיסני פלוס זמין במספר מדינות בלבד. אם כבר יש לך חשבון דיסני +, אך אתה נמצא כרגע במדינה בה דיסני + אינו זמין, ייתכן שתיתקל בקוד שגיאה 22.

הדרך הקלה ביותר לפתור בעיה זו היא על ידי חיבור ל- VPN + דיסני כמו PureVPN. כשאתה מתחבר, שנה את המיקום שלך לארה”ב כך שתוכל להתחמק מכל השגיאות והמגבלות, ולגשת באופן מיידי לדיסני + מכל מקום בעולם..

קוד שגיאה של דיסני פלוס 24

שגיאה זו מופיעה לרוב במקרה של חיבור אינטרנט לקוי. אם חיבור האינטרנט שלך אינו יציב, ומהירות ההורדה שלו משתנה לעתים קרובות מאוד, יתכן שתעמוד בפני שגיאה זו. ודא שאינך משתמש בתוספות כרום שעשויות להשתמש יותר מדי ברוחב הפס שלך.

אם אתה משתמש בדיסני + מחוץ לארה”ב, יתכן שאתה מקבל את אותה השגיאה מסיבה אחרת לגמרי – VPN בחינם. רוב האנשים בוחרים שירותי VPN בחינם, מכיוון שהם אינם מבקשים ממשתמשים להוציא כסף. עם זאת, שירותי VPN לקויים תמיד יעשו עבודה גרועה בכך שהם מאפשרים לך גישה לשירותי סטרימינג מוגבלים כמו דיסני+.

כדי לפתור את הבעיה, פשוט התחבר ל- VPN הזרמת פרימיום כגון PureVPN והתחבר לשרת בארה”ב. זה יפתור את כל הבעיות שיאפשרו לך לגשת לדיסני + שוב, ללא טעויות או בעיות.

קוד שגיאה 25 – שגיאה פנימית

שגיאה זו מתרחשת לרוב כאשר יש בעיה בהפסקת השירות בסוף השרת של דיסני. בדרך כלל נדרשות מספר שעות כדי להיפתר משגיאה זו. רק כדי להיות בצד הבטוח, נסה להתנתק מאפליקציית Disney Plus במכשיר הסטרימינג שלך ואז התחבר שוב.

כאמצעי זהירות, צור קשר עם תמיכת הלקוחות של דיסני + וברר לגבי הפסקת השירות. וודא שאי זמינות השירות נובעת מבעיה בסוף דיסני ולא שלך.

קוד שגיאה 30 – בעיית רישום מכשירים

למרות שדיסני פלוס מציעה אפליקציות ייעודיות למכשירי סטרימינג וחומרה רבים, אם אתה רואה שגיאה זו, רוב הסיכויים שאתה משתמש במכשיר שאינו נתמך על ידי דיסני פלוס. רק כדי להיות בטוח, וודאו ששירות הסטרימינג תומך במכשיר בו אתם משתמשים כדי להזרים את דיסני פלוס.

קוד שגיאה של דיסני פלוס 31

אם אתה בארה”ב, יתכן שאתה מקבל שגיאה זו אם אתה צופה בדיסני + בסמארטפון. יתכן ושירותי המיקום שלך מושבתים, מה שעלול לגרום לדיסני + לתת לך הודעה זו על שגיאה 31. כדי לפתור בעיה זו, פשוט עבור להגדרות המכשיר שלך והפעל שירותי מיקום.

אם אתה מחוץ לארה”ב, הסיכוי ששגיאה זו תופיע במכשיר שלך גבוהה יותר. במצב כזה, השגיאה תופיע אם אתה משתמש בשירות VPN לקוי שאינו עושה עבודה טובה בהסתרת מיקומך האמיתי. הדרך הקלה ביותר לפתור את הבעיה של שגיאה 31 ולצפות בדיסני + מחוץ לארה”ב, היא על ידי חיבור ל- VPN זורם פרימיום כמו PureVPN. כשאתה מתחבר ל- VPN, אתה הופך באופן אנונימי לחלוטין באינטרנט, מה שמאפשר לדיסני + לדעת את מיקומך האמיתי ולחסום את גישת התוכן שלך.

קוד שגיאה 32 – בעיית התחברות או סיסמה

אם אתה משתמש בסיסמה שגויה, רוב הסיכויים שתעמוד בפני שגיאה זו. חשוב ביותר לשמור על סיסמתך ולא לשתף אותה עם אף אחד. אם מישהו ישתנה ללא ידיעתך על ידי מישהו אחר, אתה יינעל מחשבון דיסני משלך.

קוד שגיאה 38 – הגדרות זמן

אם הגדרות השעה והתאריך אינן נכונות במכשיר הסטרימינג שלך, הדבר יגרום לבעיות כשאתה מנסה לגשת לתוכן ב- Disney Plus. בגלל הפרש הזמן בין השרת למכשיר שלך, בסופו של דבר תראה קוד שגיאה של דיסני 38. פשוט תקן את הגדרות השעה והתאריך במכשיר הזרימה שלך וזה אמור לפתור את הבעיה שלך..

קוד שגיאה של דיסני פלוס 39

הודעת השגיאה שמופיעה על המסך נקראת "המשמעות היא שלא ניתן לצפות בסרטון שאתה מנסה לצפות כרגע. זה יכול להיות זמינות זכויות או בעיה אחרת עם דיסני+."

שגיאה זו מופיעה בדרך כלל אם אתה זורם את דיסני + במסוף משחקים כמו Xbox One, או אם אתה כבר זורם על יותר מדי מכשירים בו זמנית. נסה להפעיל מחדש את המסוף שלך, או להתנתק מהמכשירים האחרים שלך.

קוד שגיאה 41 ו- 76 של דיסני פלוס

"אנו מצטערים, אך איננו יכולים להפעיל את הסרטון שביקשת." אמנם הודעת השגיאה אינה מסבירה את הסיבה לכך ששגיאה זו מתרחשת, אך מדריכי צילום מקוונים רבים מצביעים על כך כי שגיאה זו מתרחשת כאשר שרתי דיסני + המספקים תוכן באזורכם עומסים יתר על המידה בתנועה. אם אתה צופה בסרט חדש או בפרק שיצא זה עתה, סביר להניח שתיתקל בשגיאה זו.

הדבר הראשון שצריך לעשות הוא להפעיל מחדש את מכשיר הזרימה שלך. פעולה זו תנקה את זיכרון ה- RAM שלה ותעניק לו גישה חדשה בשרת דיסני +. אם זה לא עוזר, תוכלו לנסות לחכות ליום או יומיים לסטרימרים אחרים שיסתיימו עם צפייה בתכני הווידיאו האחרונים שפורסמו. לאחר שהתעבורה בשרתים של דיסני חזרה לקדמותה, תוכלו לצפות בתוכן בקלות. עם זאת, אם אתה מתחבר ל- VPN הזרמת פרימיום ומשנה את המיקום הווירטואלי שלך, אתה יכול להתחמק מכל התעבורה והגישה המוגברת לתוכן משרת טעון יחסית יחסית..

לגבי קוד שגיאה 76, מרבית המשתמשים המקוונים ציינו כי הפעלה מחדש של מכשיר הזרמה אינה עובדת. עם זאת, חלק מהאנשים הצליחו לגשת לתוכן של דיסני + לאחר מחיקה והתקנה מחדש של האפליקציה, לכן כדאי לכם לנסות גם את התיקון הזה. ניתן לתקן שגיאה זו גם על ידי חיבור ל- VPN זורם פרימיום כמו PureVPN ומחובר לשרת פחות צפוף..

קוד שגיאה של דיסני פלוס 42

שגיאה זו מופיעה ללא הודעת שגיאה, אשר מסבירה מדוע רוב האנשים מודאגים מכך יותר מדי. ישנה עבודה מאוד פשוטה שתוכלו לנסות.

אנא בדוק אם אתה עדיין מחובר לאינטרנט ונסה שוב. הודעת שגיאה זו מופיעה כאשר ישנם בעיות קישוריות במכשיר שלך. פשוט הפעל מחדש את מכשיר הזרימה שלך, וודא שהאינטרנט שלך עובד בסדר, כדי לפתור את הבעיה.

קוד שגיאה של דיסני פלוס 66 – ללא מסמכים משפטיים

“לא ניתן להירשם. אין מסמכים משפטיים זמינים “

זהו קוד שגיאה שזה עתה התגלה ב- Hulu. בימים האחרונים, משתמשים רבים באירופה ובדרום אמריקה התלוננו על כך שהם לא יכולים להירשם. לא ניתן לומר בוודאות מדוע שגיאה זו מופיעה נכון לעכשיו. עם זאת, אנו יודעים שזה משפיע רק על משתמשים במדינות ספציפיות.

כדי לפתור שגיאה זו, עליך להתחבר ל- VPN Premium של דיסני. אם התחברת לשירות VPN חינמי, לא תוכל להירשם.

קוד שגיאה 73

האם אתה משתמש בשירות VPN חינמי או פרוקסי? דעו לכם כי VPN וחינם פרוקסי חינם אינם הופכים את המקוון שלכם לבלתי נראה לחלוטין. כשאתה משתמש ב- VPN בחינם או בפרוקסי, זהותך האמיתית נותרה חשופה ברשת. זה מקל על שרתי דיסני לזהות את המיקום שלך ולחסום את הגישה שלך לתוכן שלו.

לא רק זה, VPN חינמי הופך אתכם לפגיעים בכל סוגי איומי הסייבר, כמו גניבת זהות, פריצה ותוכנות ransom. מומלץ מאוד להשתמש ב- VPN מובחר שעבר אופטימיזציה לסטרימינג, כמו PureVPN.

קוד שגיאה של דיסני פלוס 83

שגיאה זו מתרחשת בדרך כלל כשאתה לא נמצא בביתך, צופה בדיסני + בטלפון החכם והמיקום שלך כבוי. זה יכול להתרחש גם אם המיקום שלך מופעל, אך אתה נמצא במדינה אחרת. מלבד זאת, ישנן גם כמה סיבות מורכבות אחרות, אך ניתן לפתור את כולן באמצעות VPN זורם פרימיום כמו PureVPN.

כשאתה מתחבר ל- VPN, אתה יכול לבחור לשנות את המיקום שלך לכל אזור שאתה מעדיף. פשוט התחבר לארה”ב בכל מכשיר סטרימינג ותוכל לפתור את קוד השגיאה של דיסני פלוס 83, ולקבל גישה לתוכן בקלות.

קוד שגיאה של דיסני פלוס 86

"אנחנו מצטערים; חשבון זה נחסם".

דיסני + יכולה להשעות או לחסום את חשבונך לצמיתות אם יתגלה כי אתה מפר את המדיניות של דיסני. לדוגמה, אם אתה משתמש בדיסני + ביותר מ- 5 מכשירים לעתים קרובות מאוד, או אם אתה משתף את הסיסמה שלך עם חבריך ועמיתיך, דיסני עשוי לחסום את חשבונך. לאחר שחשבון נחסם, יתכן שתצטרך לעקוב אחר התמיכה של דיסני ולפתור את הבעיה שלך.

קוד שגיאה 87 – בעיית התחברות או סיסמה

ישנם לא מעט קודי שגיאה שונים המופיעים בגלל שם משתמש וסיסמא שגויים. הקיבוע הרגיל יכול לפתור את כולם – פשוט לצאת ולהיכנס שוב.

מילה אחרונה

כל קודי השגיאה המוזכרים כאן הם רק אלה המתרחשים בתדירות הגבוהה ביותר ומשמידים את חווית הזרמת המשתמשים. בלוג זה יתעדכן באופן קבוע כך שיכלול קודי שגיאה חדשים ופתרונותיהם. המשך לעקוב.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me