קבוע: ללא צליל בנטפליקס – מדריך קל למחשב, טלפון חכם וטלוויזיה חכמה

פורסם: 03 במרץ, 2020

  1. תקן 1: הפעל מחדש את הטלוויזיה החכמה שלך
  2. תקן 2: חיבור מכשיר לירות בבעיות

קרא מאמר זה בהמשך לקבלת שלבים מפורטים כיצד לפתור שגיאה ב- Netflix Sound

תקן שום צליל בנטפליקס

בעשור האחרון נראה צמיחה פנומנלית בענף בידור הווידיאו. מפעילי הטלוויזיה הכבלים הפופולרית בעבר וחנויות להשכרת DVD הפכו מיושנים מעשית, והכל בזכות השם החדש בעיר – נטפליקס. בשל הנוחות שהיא מציעה והתשלום הנקוב שהיא מבקשת, נטפליקס הוסיפה מיליוני לקוחות לבסיס הלקוחות העצום שלה כבר, והמספר ממשיך לגדול..

את הצמיחה במהירות הגבוהה ניתן לייחס לתוכן החדש שנטפליקס מוסיפה לספריית התוכן שלה מדי חודש. נטפליקס מתגאה בתוכניות הטלוויזיה ובסרטים המקוריים שהיא מארחת בפלטפורמה שלה. עם זאת, למרות שהשירות ברובו ללא רבב ועובד פלאים רוב הזמן, אתה עלול להיתקל בבעיות מסוימות תוך כדי סטרימינג, כל פעם בירח כחול.

מאמר זה דן בנושא של אי-צליל בעת הפעלת וידיאו ו- Netflix ומציע מדריך פתרונות שתוכלו לעקוב אחריו כדי לפתור את הבעיה..

כיצד לתקן את הבעיה “ללא צליל בנטפליקס” בטלוויזיה החכמה

מנכ”ל אפל, טים קוק, אמר כי עתיד הטלוויזיה הוא אפליקציות, ונראה שמשתמשי נטפליקס אינם מסכימים איתו לחלוטין. אפליקציה אחת כזו בטלוויזיה החכמה היא נטפליקס, שמארחת מדי יום מיליוני משתמשים ברחבי העולם. על פי נתונים סטטיסטיים מסוימים שנחשפו על ידי Netflix, מספר המשתמשים שצופים בנטפליקס בטלוויזיה חכמה הוא הגבוה ביותר ואחריו PC.

אם אתה משתמש בטלוויזיה חכמה ועומד בפני בעיות קול כשאתה מנגן וידיאו ב- Netflix, פשוט עקוב אחר המדריך שלהלן. אחד התיקונים יפתור את הבעיה שלך.

תקן 1: הפעל מחדש את הטלוויזיה החכמה שלך

הטלוויזיה החכמה שלך או תיבת הסטרימינג של הסטרימינג שלך עלולה להיתקל בשגיאות עיבוד שבעקבותיהן פלט הצליל יכול להיחסם. הפעלה מחדש של המכשיר יכולה לעזור לך לפתור בעיה זו, מכיוון שהיא מנקה את המטמון הזמני ופותר שגיאות.

אם תיקון הפתרונות שלעיל אינו פותר את הבעיה שלך, עבור לפתרון הבא.

תקן 2:: חיבור התקנים לירות בעיות

האם אתה בטוח שכל הכבלים שלך מחוברים כמו שצריך? הדרך הטובה ביותר לעשות זאת היא לנתק את כל הכבלים ולהכניס אותם מחדש ליציאות שלהם.

כיצד לתקן את הבעיה “ללא צליל בנטפליקס” במחשב האישי?

PC הוא המכשיר השני הנפוץ ביותר בקרב משתמשי נטפליקס ברחבי העולם, אחרי טלוויזיה חכמה. מכיוון שהדור המודרני מורגל מאוד להשתמש במחשבים אישיים למשימות היום-יום שלהם, אנשים רבים בוחרים לצפות בנטפליקס במחשב האישי או במחשב הנייד שלהם..

אם אתה נתקל בבעיות קול במחשב הנייד או במחשב האישי שלך כשאתה מנגן וידיאו, נסה את התיקונים שהוזכרו להלן.

תקן 1: שנה את הגדרת השמע של Netflix

לחץ על סמל הדו-שיח בפינה השמאלית התחתונה של נגן Netflix וודא שבחרת באפשרות הלא-5.1. אם נבחרה אפשרות אחרת, שנה אותה ללא 5.1. אם זה לא פותר את הבעיה שלך, עבור לפתרון הבא שסופק.

תקן 2:: עדכן את מנהל התקן השמע

עבור ללוח הבקרה של המחשב שלך ובדוק אם מנהל התקן השמע המותקן שלך מעודכן. אתה יכול לעשות זאת על ידי בדיקת מספר גרסת הנהג ואישורו באופן מקוון באמצעות חיפוש בגוגל כדי לראות אם זה העדכון האחרון. אם קיים עדכון חדש עבור מנהל ההתקן שלך, התקן אותו. זה אמור לפתור את הבעיה שלך. אם זה לא פותר את הבעיה שלך, עבור לפתרון הבא.

תקן 3: התאם את הגדרות השמע למחשב

לחץ על Win + R כדי לפתוח את חלון ההפעלה במחשב האישי שלך והקלד “mmsys.cpl” בתיבת החיפוש. חלון הגדרות חומרת הקול המקורית ייפתח. בכרטיסייה הפעלה, בחר ברמקולים שלך ולחץ על כפתור הגדר ברירת מחדל. לחץ על מאפיינים ועבור לכרטיסייה מתקדם. ודא כי האפשרות “24 סיביות, 192000 הרץ (סטודיו איכות)” נבחרה. אם לא, שנה את פורמט ברירת המחדל ל -24 סיביות, 192000 הרץ (איכות הסטודיו). הכה בסדר. זה אמור לפתור את הבעיות הקשורות לקול שלך ב- Netflix.

כיצד לתקן את הבעיה “ללא צליל בנטפליקס” במכשירי הזרמה אחרים?

תקן 1: נסה לשחק משהו אחר

ייתכן שהבעיה נובעת משגיאה בספריית התוכן של Netflix. כדי להיות בטוח שהבעיה אינה בחומרת הסטרימינג שלך, נסה לשחק כותרת אחרת ב- Netflix. אם אתה מקבל פלט צליל תקין ב- Netflix כשאתה משחק כותרת אחרת, הבעיה היא בספריית התוכן של Netflix ולא בהגדרת הסטרימינג שלך. אתה יכול ליצור קשר עם Netflix ולבקש מהם לפתור את הבעיה.

אם הפעלת וידיאו אחר לא נותנת פלט קול, המשך לפיתרון הבא.

תקן 2: בדוק את החיבורים שלך

האם אתה בטוח שכל הכבלים שלך מחוברים כמו שצריך? הדרך הטובה ביותר לעשות זאת היא לנתק את כל הכבלים ולהכניס אותם מחדש ליציאות שלהם.

תקן 3: הפעל מחדש את המכשיר שלך

יתכן כי מכשיר הסטרימינג שלך נתקל בשגיאות עיבוד שבגללן עשויה להיחסם פלט הקול. הפעלה מחדש של המכשיר יכולה לעזור לך לפתור בעיה זו, מכיוון שהיא מנקה את המטמון הזמני ופותר שגיאות.

תיהנו מ- Netflix בארה”ב עם PureVPN מכל מדינה שהיא

Netflix הוא שירות סטרימינג נהדר בארה”ב. גם מחוץ לארה”ב זה עובד נהדר באותה מידה, אך אינו מציע את אותם הכותרות. יש הרבה תכניות טלוויזיה וסרטים נהדרים הזמינים רק בארה”ב. זה לא הוגן עבור משתמשי נטפליקס שגרים מחוץ לארה”ב מכיוון שהם משלמים מחיר זהה עבור המנוי שלהם, אך לא מקבלים את אותו ערך תמורת הכסף שלהם בהשוואה למשתמשי נטפליקס בארה”ב..

אם נמאס לכם לצפות באותם כותרות משעממות ב- Netflix, תוכלו לגשת ל- Netflix US מכל מדינה דרך VPN של Netflix. כאשר אתה מתחבר ל- PureVPN ובוחר בארה”ב נטפליקס מאתרי אינטרנט פופולריים, המיקום הווירטואלי שלך משתנה לארה”ב, ומאפשר גישה לכל הכותרות הזמינות רק בארה”ב..

PureVPN יכול להעניק לך את חווית הסטרימינג האולטימטיבית המגיעה לך. זה מאפשר לך ליהנות מחווית סטרימינג ללא הפרעה ללא חציצה או פיגורים מתמידים.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me