האם ביטמוג’י בטוח?

מה זה ביטמוג’י?

Bitmoji היא אפליקציה לשימוש חופשי – זמינה גם למכשירי iOS וגם לאנדרואיד. עם זאת, הגרסה החינמית של האפליקציה כוללת תכונות מוגבלות, אך רכישות בתוך האפליקציה מאפשרות לך לקבל פרמיה ולגשת לכל התכונות. ניתן לגשת בקלות אל Bitmoji דרך AppStore או PlayStore. Bitmoji מאפשר למשתמשים שלה ליצור ולשתף אימוג’ים ואווטרים בהתאמה אישית. לאחר רכישתה על ידי Snapchat, Bitmoji זכתה במהירות לפופולריות לא רק בקרב בני נוער, אלא גם בקרב מבוגרים.

האפליקציה משלבת את עצמה עם אפליקציות צ’ט אחרות כמו Messenger for Facebook, WhatsApp, Snapchat ו- iMessage. באמצעות מקלדת של מכשיר, האפליקציה מאפשרת למשתמשים שלה ליצור אימוג’ים בהתאמה אישית ואפילו גרסת סרטים מצוירים שלהם. יש לך שתי אפשרויות לבחירה, או שתוכל ליצור אווטרה באמצעות סגנון Bitsrips או Bitmoji. סגנון Bitsrips מציע אפשרויות התאמה אישית מפורטות ויכול ליצור אווטרים נאמנים לחיים, לעומת זאת, Bitmoji פחות מפורט אך מועדף ליצירה מהירה.

Bitmoji עוזר למשתמש ליצור לא רק את האסתטיקה בפנים כמו תכונות האווטאר, אלא גם מאפשר למשתמשים לעצב את האווטרים שלהם לפי העדפות האופנה שלהם או חוש ההלבשה שלהם. לאחר שמשתמשים יצרו את האווטרים המותאמים אישית שלהם, הם הופכים לנגישים באמצעות מקלדת התקנים, ממש כמו אמוג’ים מובנים, וניתן להשתמש בהם בהודעות דוא”ל, טקסטים ואפליקציות העברת הודעות מקוונות..

is-bitmoji-safe-icon

האם Bitmoji דורש גישה מלאה?

הרשאות שמבקשות אפליקציות מעצבנות. לעיתים קרובות אתה תוהה מדוע אפליקציה מסוימת דורשת גישה לאנשי הקשר שלך או לגישה למיקרופון. עם זאת, יש כמה אפליקציות הדורשות גישה מלאה כדי לפעול. Bitmoji הוא אחד מאותם אפליקציות. אנשים בדרך כלל פחות מוטרדים מאפליקציות מקלדות כמו Bitmoji – מבקשים גישה מלאה למכשיר. מתן גישה למכשיר שלך פירושו חשיפת כל המידע הפרטי למפתח אפליקציות. אנשי הקשר, ההודעות, הדוא”ל שלך, מידע אישי, נתונים, אישורי כניסה ופרטי בנק. הכל הופך להיות נגיש עבור האפליקציה.

איננו אומרים כי Bitmoji היא אפליקציה מוצלת או שעלולה לגנוב את הנתונים שלך. אנו רק מודיעים לך על הגישה שמתבקשת על ידי אפליקציות כאלה ומוענקות בשמחה. אפליקציות מקלדת כמו Bitmoji מבקשות גישה מלאה מכיוון שהם זקוקים למידע על המשתמשים שלה. על ידי ניתוח פרטי המשתמש שלו, יישומי מקלדת כמו Bitmoji יכולים להציע הצעות חזויות של השלמה אוטומטית וביצוע של תכונות לתיקון אוטומטי. מידע שאפליקציות ניגשות אליו עוזרות להם לצמוח ולהקל על חווית המשתמש.

אתר Bitmoji מסביר מדוע האפליקציה דורשת גישה מלאה למכשיר. הנה מה שיש למפתחי Bitmoji לומר:“אנו מבקשים הרשאת גישה מלאה כדי שנוכל להוריד תמונות Bitmoji המותאמות אישית שלך מהשרתים שלנו”.

מפתחי Bitmoji גם מבטיחים כי האפליקציה, למרות הגישה המלאה למכשירים המוענקים על ידי המשתמשים שלה, אינה יכולה לפרש נתונים שהוזנו באמצעות המקלדת. אלה המילים המדויקות שלהם:“מקלדת Bitmoji אינה יכולה לקרוא או לגשת לשום דבר שאתה מקליד באמצעות המקלדת שלך ב- iPhone או כל מקלדת של צד שלישי אחר”.

נתונים שאוסף Bitmoji

ל- Bitmoji אין מדיניות פרטיות משל עצמה. מאז שנרכשה על ידי Snapchat, ל- Bitmoji אותה מדיניות פרטיות כמו Snapchat. ל- Bitmoji יש גישה למידע דמוגרפי בסיסי של משתמשים המייצג את שמך, גילך, מין ותאריך לידה, ואחריהם מספר הטלפון, דוא”ל וכניסה שלך..

ל- Bitmoji יש גם גישה למידע השימוש בשירות שלך. מידע מסוג זה מאפשר לאפליקציה להקליט ולאחסן את האופן בו אתה מתקשר עם אפליקציה ולהשתמש בדפוס. למותר לציין כי לאפליקציה יש גישה לכל התוכן המשותף והתקבל, פרטי אנשי קשר ומידע המאוחסן באחסון מכשירים. יתר על כן, לאפליקציה יש גישה גם לעוגיות ולמיקום המכשיר שלך.

אפליקציות של צד שלישי כמו Bitmoji משתמשות לעתים קרובות בנתונים כדי לשפר את חווית המשתמש. אין בזה שום דבר רע. ניתן להשתמש במידע על משתמשים לצורך פרופילים המאפשר מודעות ממוקדות. זהו מודל מונטיזציה המשמש לעיתים קרובות ביישומים כמו Bitmoji, בו אפליקציה בחינם מרוויחה על ידי הצגת המשתמשים שלה מודעות לפי העדפותיהם..

איך Bitmoji לא בטוח?

כפי שהוסבר קודם, Bitmoji מבקש גישה מלאה למכשיר שלך. זה בוודאי יעלה כמה אזעקות למשתמשים שלוקחים ברצינות את הפרטיות והביטחון שלהם. לא משנה מה טוענת Bitmoji באתר האינטרנט שלה, בהיותה אפליקציית מקלדת שמבקשת גישה מלאה, ל- Bitmoji טכנית יש גישה לנתוני הקשות שלך..

כפי שהוסבר לפני כן, אפליקציות כאלה משתמשות בנתונים שהגישה אליהם כדי ליצור חווית משתמש. לכן, סביר יותר ש- Bitmoji יתעד ונתח נתונים הנוגעים להעדפות שלך בתוך האפליקציה, כמו שימוש תכוף באמוג’י מסוים ולא במידע הפרטי שלך. אחרי הכל, זה עניין של פרספקטיבה. חובב פרטיות מעדיף לא להשתמש בטלפון שלו כדי לבצע עסקאות כספיות או לבצע מידע רגיש שכן המכשיר עלול לאבד או להיגנב בקלות.

מכיוון שלביטמוג’י יש גישה לזהותך, יומני שיחות, מיקרופון, מצלמה ומכשיר התקנים, חובבי הפרטיות מעדיפים להתפוצץ על אפליקציית מקלדת המבקשת גישה למזהה משתמש, מיקרופון ומצלמה מאשר לדאוג לנתוני הקשות. כאמור, הכל עניין של פרספקטיבה. אם להיות כנה, אם אתה לוקח את פרטיותך באופן רציני מדי, אתה תוהה אם Bitmoji בטוח או לא משתמש באפליקציה מלכתחילה.

האם Bitmoji שווה את זה?

כפי שהוסבר קודם לכן, אפליקציות המבקשות הרשאות מוגזמות מועדפות פחות על ידי חובבי הפרטיות. תמיד קיים סיכון לפרטיות הכרוך בשימוש באפליקציות מקלדת של צד שלישי כמו Bitmoji. אז זהו עניין של פרספקטיבה. בין אם ברצונכם להפוך טקסטים לחוויה מהנה או העדיפו את פרטיותכם על כנה. איננו שופטים את שלמותם של מפתחי Bitmoji או מכריזים שהיא אפליקציה לא בטוחה. עם זאת, למרות שהמפתחים בהגנה בהצלחה ולא מתכוונים לשחרר מידע על משתמשים לאנשים לא מורשים, ההיסטוריה אומרת לנו כי דליפות מידע הן בלתי נמנעות.

ל- Bitmoji אמינות מספקת לשמה שכן היא נרכשת על ידי Snap Inc. אם כי, Bitmoji לא נראה כמו אפליקציה מוצלת, הרשאות מוגזמות אכן מעלות את האזעקה לעיתים. בדרך כלל דאגות כאלה נענות על ידי מדיניות הפרטיות של האפליקציה. מדיניות פרטיות ייעודית היא חובה מכיוון שהיא מאפשרת למשתמשים ומפתרת את חששות הפרטיות שלהם. ל- Bitmoji אין מדיניות פרטיות משל עצמה והמדיניות של Snapchat חושפת מעט מאוד פרטים אודות האפליקציה..

רוצה לתבוע מחדש את פרטיותך המקוונת? מומלץ לבדוק את המדריכים שלהלן:

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me