כיצד לצפות בהוטסטאר מחוץ להודו

פורסם: 2 באפריל, 2020

נסה את PureVPN במחיר של $ 0.99 בלבד, וצפה בתכניות הספורט והטלוויזיה המועדפות עליך על תוכן ב- Hotstar מחוץ להודו. פשוט קבל את האפליקציה שלנו, התחבר לשרת הודי עבור Hotstar India או שרת ארה”ב עבור Hotstar US וקבל גישה אליו.

Hotstar שינתה את האסטרטגיה שלה לאחר מספר שנים של רגיעה. שירות הסטרימינג בבעלות סטאר הודו הרחיב לאחרונה את שירות המנויים שלו לארה”ב וקנדה. באפליקציית Hotstar תוכלו לצפות בספורט כמו IPL, פורמולה 1, מוטורספורט, קבאדי, קריקט, טניס וכו ‘..

עם זאת, השירות החשיך בשאר העולם.

בעבר, תוכל לגשת להוטסטאר מכל מקום למרות שהיא זמינה רשמית בהודו בלבד. עם זאת, החברה התחזקה והשירות אינו זמין עוד מחוץ להודו, קנדה וארה”ב.

משמעות הדבר היא שאם אתה מנסה לגשת ל- Hotstar מכל מקום מחוץ להודו, קנדה או ארה”ב, רוב הסיכויים שלא תוכל לגשת אליו והשגיאה הבאה תוצג על המסך שלך, “תוכן זה אינו זמין ב האזור שלך. ”

נכנס להוטסטאר מחוץ להודו

הגישה ל- Hotstar היא די קלה אם יש לך את הכלי המתאים לעקוף את ההגבלות. בניגוד לנטפליקס, Hotstar לא מקפיד על מעקב קפדני אם אתה משתמש בשירות VPN הודי כדי לשנות את כתובת ה- IP שלך..

התהליך לגישה ל- Hotstar מחוץ להודו יפה. תצטרך לשנות את כתובת ה- IP שלך באמצעות שירות Hotstar VPN. VPNs מאפשרים לך לשנות את כתובת ה- IP שלך לכל מקום בקלות. מכיוון שאתרים תלויים בכתובת ה- IP שלך כדי להבין את המיקום הגיאוגרפי שלך, שינוי כתובת ה- IP שלך משטה את האתר במחשבה שאתה גר במדינה אחרת.

באמצעות VPN אתה יכול לשנות את כתובת ה- IP שלך לכל מקום שתרצה. זו הסיבה ש- VPNs פופולריים להפליא כשמדובר בחופש מוחלט באינטרנט.

לחזור לנושא אם ברצונך לצפות ב- Hotstar מחוץ להודו, תוכל לעשות זאת על ידי ביצוע הצעדים הפשוטים המוזכרים להלן:

  • הורד והתקן את PureVPN
  • התחבר לכל שרת הודי
  • גש ל- Hotstar India מהאתר או האפליקציה הרשמית שלה

מדוע Hotstar אינו זמין מחוץ להודו?

גם אם אתה גר בארה”ב או בקנדה, מה שאתה יכול לגשת אליו הוא גרסה מותאמת של Hotstar. מרבית הזרמים, הסרטים ותכניות הטלוויזיה הזמינים לקהל ההודי לא יהיו נגישים מארה”ב או מקנדה.

זה ממש כמו לצפות בנטפליקס מחוץ לארה”ב. אתה מקבל פחות תוכן ממה שאתה יכול לקבל מתוך ארה”ב. הסיבה לכך היא רישיונות גיאוגרפיים שמקבלים לרוב חברות סטרימינג בגלל תחרות או כדי לחסוך בעלויות.

לדוגמה, תוכנית טלוויזיה מסוימת אולי כבר מכרה את הרישיון האמריקני שלה ל- HBO Now, Amazon Prime או לכל רשת אחרת. בתרחיש כזה, Hotstar לא יורשה להזרים את תוכנית הטלוויזיה ההיא בארצות הברית.

או ש- Hotstar פשוט היה קונה רישיון הודי לתוכנית טלוויזיה מסוימת ולא קונה את הרישיון למדינות אחרות רק כדי לשמור על זול ולחסוך בעלויות. שוב, תוכנית הטלוויזיה הזו לא תהיה נגישה עבור משתמשי Hotstar מחוץ להודו.

בתרחיש זה תוהה כיצד תוכל לגשת ל- Hotstar מחוץ להודו או לכל אזור אחר שהוא כבר זמין בו. ובכן, כדאי לדאוג שלא, מכיוון שיש לנו פיתרון שיכול לעזור לכם ללמוד כיצד לצפות בהוטסטאר מחוץ להודו.

Hotstar אינו זמין ברוב המדינות

מדינות זמינות של Hotstar

השירות הושק בשנת 2015, השירות חדש יחסית. היא בונה בהדרגה את התשתית שלה. לעת עתה זה נגיש רק בהודו, ארה”ב, קנדה ובריטניה.

Hotstar – הבחירה המובילה בהודו

מדינות זמינות של Hotstar

לאחר ששמה את כל התוכן המקומי במקום אחד, הצליחה Hotstar לראות צמיחה מעריכית בבסיס המשתמשים שלה, הרומז על עתיד מבטיח..

שאלות נפוצות

להלן כמה שאלות נפוצות הקשורות לגישה ל- Hotstar.

כיצד להוריד את אפליקציית Hotstar באנדרואיד מחוץ להודו?

להורדת אפליקציית Hotstar במכשיר אנדרואיד מחוץ להודו, עקוב אחר הצעדים. קבל PureVPN, הורד את האפליקציה במכשיר שלך, שנה את המיקום שלך להודו, פתח את חנות Play והורד את אפליקציית Hotstar באנדרואיד.

איך לצפות ב- Hotstar בבריטניה?

כדי לצפות ב- Hotstar בבריטניה, עליכם רק לבצע את הצעדים:
1. קבל PureVPN
2. הורידו את האפליקציה בכל מכשיר
3. התחבר לכל שרת הודי
4. גש ל- Hotstar או הורד את האפליקציה שלה
5. תהנו לראות את Hotstar בבריטניה

האם Hotstar עובדת בארה”ב?

כן, הוטסטאר השיקה לאחרונה את שירותה לקהל האמריקני. מלבד הודו, משתמשים בארה”ב ובקנדה יכולים לצפות ב- Hotstar בשידור חי במדינותיהם.

עם זאת, מה שתראה הוא גרסה משוננת של שירות הזרמת Hotstar, כאמור לעיל. בתרחיש כזה אנו מציעים שתחבר תחילה את PureVPN כדי לגשת לגרסה ההודית של Hotstar במדינתך.

באילו מדינות Hotstar זמינה?

נכון לעכשיו, Hotstar זמין רק בשלוש מדינות. אלה כוללים הודו, קנדה וארה”ב.

אמנם אתה יכול לגשת ל- Hotstar בארה”ב ובקנדה, אך מה שתראה הוא גרסת שירות מוגזמת עם פחות תוכן בהשוואה לגרסה ההודית שלה. בתרחיש כזה אנו ממליצים שתעקוב אחר המדריך שלמעלה כדי לצפות בגרסה הטובה ביותר של Hotstar מכל מקום.

אילו מכשירי סטרימינג תואמים ל- Hotstar?

המכשירים הבאים תואמים ל- Hotstar. אתה יכול בקלות להזרים את Hotstar בכל אחד מהמכשירים האלה: Windows PC
OSX Mac
אייפון
אייפד
אנדרואיד
טלויזיית אפל
Chromecast

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me