קבלו נטפליקס אמריקאית ברוקו

פורסם: 6 בדצמבר, 2019

Roku הוא מכשיר סטרימינג פופולרי בארצות הברית ומחוצה לה. הוא משרת תוכן משירותי סטרימינג מקוונים פופולריים כמו נטפליקס למשתמשים שלה על מגש כסף. אם אתה הבעלים של Roku אך אין לך נטפליקס פועלת עליו, עקוב אחר המדריך שלהלן. כבונוס, אנו נראה גם כיצד תוכלו לגאווה-הופ לצפות בגירסה האמריקאית של נטפליקס, כמו גם בערוצים אחרים בארה”ב..

נטפליקס על רוקו

לפני שהתחלפו אמזון פירסטיק ו Chromecast לשורותיה, רוקו היה השחקן המרכזי היחיד בענף נגני המדיה המקוונים. Roku השיקה את תיבת המקלטים המקדימה שלה להפעלת Netflix Netflix באינטרנט עם לינוקס – ה- Roku DVP מוקדם יותר במאי 2008..

מאז עבר המכשיר כמה וכמה התקדמות משמעותית דור אחר דור. עכשיו זה טעון מראש בתריסר ערוצים מבוססי ארה”ב כמו אמזון אינסטנט, ABC, NBC והולו כדי להפוך את חווית הסטרימינג שלך למסכים גדולים ליעילים ומבדרים יותר. Roku מציעה כרגע את Roku Ultra, Roku Premiere, Roku Premiere +, Roku Express ו- Express + ותוכלו לבחור כל מה שמתאים לכיס ולצרכים שלכם..

כיצד להתקין את Netflix ב- Roku

הגדרת נטפליקס להפעלת Roku היא די פשוטה מכיוון שהמכשיר תואם אותו באופן טבעי. כך תוכלו להתקין את Netflix ב- Roku 1 ובכל דגמי Roku האחרים.

לרוקו 1:

 1. ממסך הבית של Roku, נווט לבית ובחר ‘Netflix’, אם אינך יכול לראות את Netflix: עבור אל ‘חנות הערוצים’ ➝ ‘סרטים’ & טלוויזיה, בחר ‘Netflix’ ➝ ‘הוסף ערוץ’ ➝ עבור לערוץ
 2. בחר ‘כן’ במסך הבית של Netflix. אם אינך עדיין חבר, עקוב אחר הנחיות ההרשמה או הגדר את החברות שלך באופן מקוון.
 3. יופיע קוד. הזן קוד הפעלה זה בכתובת netflix.com/activate

לרוקו שלך פועלת כעת נטפליקס

לדגמי Roku אחרים:

 1. עבור אל הבית ובחר ‘Netflix’, אם Netflix חסר: עבור אל ‘ערוצי הזרמה’ ⭢ ‘סרטים’ & טלוויזיה, בחר ‘Netflix’ ⭢ ‘הוסף ערוץ’ ⭢ עבור לערוץ
 2. בחר ‘כניסה’ במסך הבית של Netflix. אם אינך עדיין חבר, עקוב אחר הנחיות ההרשמה או הגדר את החברות שלך באופן מקוון.

הרוקו שלך מחובר עכשיו לחשבון Netflix שלך. תהנה!

כיצד לצפות בנטפליקס האמריקנית ברוקו

עכשיו שיש לך מכשיר Roku עם נטפליקס שרץ עליו, האם זה לא יהיה מזיז לגלות שהכותרת הספציפית שאתה מנסה לצפות אינה זמינה באזור שלך?

Netflix ב- Roku פותחת דלתות לעולם חדש לגמרי של בידור וידיאו לחוטי חוטים. עם זאת, עדיין תוגבל על ידי התוכן הזמין לגישה באזור הספציפי שלך. נטפליקס, כידוע לכולנו, כוללת ספריות מדיה נפרדות לכל מדינה שביניהן הספרייה האמריקאית היא הפרמיה הגדולה ביותר. אך אתה עדיין יכול לגשת לתכניו מחוץ לארה”ב באמצעות שירות VPN אמין של Netflix כמו PureVPN. על ידי שימוש ב- PureVPN, אתה יכול לגשת בקלות לכל הערוצים מבוססי ארה”ב ברוקו שאחרים אינם זמינים באזור שלך.

שימו לב שלרוקו אין לקוח VPN מובנה ואתם צריכים להגדיר PureVPN בנתב תואם לשימוש עבור Roku. בכך, Roku תפעל אוטומטית פונקציונליות VPN כשהיא מתחברת ל- Wi-Fi.

המערך מורכב משלושה שלבים.

 1. נרשמת ל- PureVPN
 2. הגדרת נתב באמצעות PureVPN
 3. חיבור הנתב עם רוקו

הירשם ל- PureVPN

בקר ב- PureVPN והירשם לתכנית שתבחר.

הגדרת נתב עם PureVPN

ברגע שיש לך מנוי פעיל ל- PureVPN, הגיע הזמן להגדיר אותו באמצעות נתב באמצעות Wi-Fi. תהליך התצורה שונה מהנתב לנתב. להלן רשימה של כל הנתבים יחד עם מדריכי התצורה שלהם.

 1. DDWRT עם PPTP
 2. DDWRT עם OpenVPN
 3. נתב Asus עם PPTP
 4. נתב בלקין עם PPTP
 5. נתב עגבניות עם PPTP
 6. TP-Link עם PPTP
 7. D-Link עם PPTP

לאחר שתגדיר את PureVPN בנתב שבשימוש, עבור לשלב הבא.

חבר נתב עם Roku

כעת תוכלו לחבר את הנתב עם Roku על ידי ביצוע השלבים הבאים.

 1. הפעל מחדש את הנתב והתחבר לכתובת IP של PureVPN בארה”ב
 2. במחשב האישי או במחשב האישי שלך, בקר בכתובת https://owner.roku.com
 3. כשתתבקש לבחור מדינה, בחר ארצות הברית
 4. בארצות הברית יש מיקודים בני 5 ספרות, כך שאתה צריך לחבר את המיקוד שלך שקשור לכרטיס האשראי שלך
 5. כעת, בצע איפוס מפעל ב- Roku שלך. לשם כך, לחץ על הכפתור בגב הרוקו למשך 15 שניות
 6. הגדר את ה- Roku שלך שוב עם הנתב וחבר אותו מחדש לרשת

כעת תוכל לגשת לנטפליקס האמריקאית כמו גם לערוצים אחרים מבוססי ארה”ב כמו Hulu, ABC ו- NBC ברוקו שלך.

מכיוון שלרוקו אין תאימות VPN ברירת מחדל, זו ללא ספק הדרך הקלה ביותר להתקין ולהשתמש ב- VPN ב- Roku שלך. שלא כמו אמזון פייר TV שמופעלת על גרסה שונה של אנדרואיד, לרוקו יש תוכנה קניינית משלה המגבילה למדי לגבי האפליקציות שאתה יכול להתקין..

לאחר התקנת PureVPN ב- Roku, אתה יכול להיות סמוך ובטוח שפעילויותיך המקוונות מוצפנות ומוסתרות מעיניים סקרניות כמו ספק שירותי האינטרנט המקומי שלך. הרשת העצומה של 2000+ שרתים ב -180 מיקומים מבטיחה זמן פעולה אופטימלי ללא דליפות DNS.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me