שרתי סטרימינג ייעודיים


שרתי סטרימינג ייעודיים

התנסו בחוויית סטרימינג מהירה ונטולת פיגור כמו שלא היה מעולם


להיפרד מהאגר

תאר לעצמך לחזור עייף מהעבודה ומצפה לזרם את תוכנית הטלוויזיה / סרט האהוב עליך. כולכם מכוסים על הספה עם החטיפים המועדפים עליכם ומשחקים את ההצגה רק כדי לגלות שלוקח לעד לטעון רק כמה שניות מהסרטון עד שהוא יחזור למצב חציצה.

בשלב זה כל מצב הרוח שלך נהרס, ואתה חושב שאתה לא יכול לעשות שום דבר בנידון. יש למעשה, וזה נקרא VPN. ל- PureVPN שרתי סטרימינג ייעודיים הממוקמים קרוב לרשתות אספקת תוכן לצורך קישוריות מהירה וסטרימינג ללא פיגור HD.

לאחר שתתחבר ל- PureVPN, התקשורת המקוונת שלך מוגנת מפני חטטנים לא רצויים, כולל ספק שירותי האינטרנט שלך, ותקבל חווית סטרימינג מהירה מכל מקום ובכל זמן ובכל מכשיר..

השתמש ב- PureVPN כדי לשפר את חווית הזרמת המקוון שלך

עם PureVPN, אתה יכול למקסם את פוטנציאל הסטרימינג שלך.

גישה לתוכן בזמן נסיעה

הזרם את תכניות הטלוויזיה / הסרטים המועדפים עליך בצורה מאובטחת ופרטית מכל מקום בעולם.

הזרמת HD ללא עיכוב

קישוריות מיידית ורוחב פס בלתי מוגבל משפרים משמעותית את חווית הסטרימינג שלך.

אבטחה מקוונת בכל עת

PureVPN מציע קידוד AES 256 סיביות המאבטח את החיבור המקוון שלך מפני פולשים.

הסתובב עם מצערת ספק שירותי האינטרנט

ספק שירותי אינטרנט מצמצם את חיבור האינטרנט שלך כשהם מבחינים במהירויות הורדה שגויות. על ידי חיבור ל- PureVPN, אתה עוקף את חיבור ה- ISP שלך ומתחבר לשרת PureVPN, כלומר ה- ISP שלך לא רואה שום פעילות מהאינטרנט שלך אלא שאתה מחובר לאינטרנט שלהם.

רשת VPN גלובלית

PureVPN מציעה רשת חזקה של יותר מ -2000 שרתי אסטרטגיים הממוקמים קרוב אסטרטגי לחוויית סטרימינג וגלישה מיטבית. עם רשת המפוזרת ב -180 מיקומים, אתה יכול למקסם את יכולות הזרימה שלך.

חיבורים מרובים

חשבון PureVPN יחיד מציע 10 כניסות מרובות. אתה יכול לחבר את הטלפון החכם שלך, Android TV, טאבלט, מחשב נייד, סיומת Google Chrome ומכשירים אחרים.

כיצד להתחבר עם PureVPN

 1. הורד
 2. הירשם לתכנית PureVPN והורד את האפליקציה למכשיר שלך (Windows, Mac, iOS, Android, Android TV, Chrome Extension, ורבים נוספים.)

 3. התחבר
 4. בחר לשרת לפי בחירתך, או אם ברצונך להזרים את Netflix בארה”ב, התחבר לאופציה ייעודית של Netflix בארה”ב..

  לאחר שתתחבר, תוכל ליהנות מזרם מאובטח ללא HD. הערה: תזדקק למנוי לשירותי סטרימינג כמו נטפליקס, BBC, הולו, אמזון פריים וכו ‘.

  מדוע ספק האינטרנט שלך מצמצם את חיבור האינטרנט שלך?

  סטרימינג מקוון צורך רוחב פס רב שאינו תרחיש אידיאלי אם אתה ספק שירותי אינטרנט. אם אינך מקבל את המהירויות שאתה משלם עבורו, זה כנראה מכיוון שה- ISP שלך מצמצם את חיבור האינטרנט שלך.

  האינדיקטור העיקרי של ספק שירותי האינטרנט שלך מצמצם את חיבור האינטרנט שלך הוא שאתה עלול לחוות חציצה איטית וירידות מהירות דרסטיות. מצערת ספק שירותי האינטרנט אינה מוגבלת למכשיר ספציפי אלא לחיבור האינטרנט שלך. המשמעות היא שכל המכשירים המחוברים לאינטרנט יחוו אינטרנט איטי יותר.

  מצבים אפשריים כאשר אתם עשויים לחוות מצערת ספק שירותי אינטרנט

  צפיפות ברשת

  עומס כבד יכול להעמיס את מהירות האינטרנט שלך. זמני השיא תלויים ממיקום למיקום. בדרך כלל, גודש ברשת מתרחש בשעות הלילה בהן כולם צורכים את האינטרנט.

  הטיה בתוכן

  ייתכן ששירות סטרימינג שיתף פעולה עם ספק שירותי האינטרנט שלך או שילם להם כדי לספק מהירויות אידיאליות כשאתה ניגש לשירות הזרמה הספציפי שלך, ומואט כאשר אתה ניגש לשירות סטרימינג אחר.

  פעילויות P2P

  אם אתה עוסק באופן פעיל בפעילויות P2P, ספק שירותי האינטרנט שלך עשוי להתחיל לנקר את האינטרנט שלך שכן פעילויות P2P צורכות רוחב פס רב וגורמות עומס רשת עבור אחרים ברשת הספציפית הזו..

  הגבלה שהושגה

  אם מיצית את רוחב הפס שלך באינטרנט, ספק שירותי האינטרנט שלך יתחיל להצער את חיבור האינטרנט שלך. הם עשויים אפילו ללכת רחוק יותר ולגבות מכם סכום מופקע עבור נתונים נוספים שנצרכים מחוץ למדיניות הנתונים ההוגנים.

למידע נוסף על תכונות PureVPN

 • מנהרת מפוצלת
 • הצפנת AES
 • WiFi מאובטח
 • שיתוף קבצים P2P בטוח
 • מתג להרוג אינטרנט
 • iOS לפי דרישה
 • הגנת דליפות DNS
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map