כיצד לצפות בדיסני פלוס בהודו

פורסם: 10 בינואר 2020

בין אם זה סרטי מארוול או מלחמת הכוכבים, לדיסני פלוס יש הכל. אך אינך יכול לצפות בדיסני פלוס בהודו ונדרש VPN כדי להסתובב בגאבלוגים. כדי לעשות זאת, השתמש ב- PureVPN ופתח את דיסני פלוס בהודו כדי לבדר את ילדיך בבית. PureVPN מציעה ניסיון של 7 ימים במחיר של $ 0.99 בלבד בפעם הראשונה שיעזור לכם להזרים את דיסני פלוס.

צפו בדיסני + בהודו

דיסני הוא מזמן יקיר של צופי קולנוע ומעריצי תכניות טלוויזיה ברחבי העולם. עם זאת, היא זכתה ללבבות רבים מתמיד כאשר חשפה את שירות הסטרימינג שלה, דיסני פלוס, זמן מה אחורה. השירות הושק במפץ, ולמרות שהוא התרסק כישלון חרוץ בשבוע הראשון בגלל תקלות טכניות, הוא לא הפריע למנויים להצטרף לרשת. עם זאת, הצד המצער של השירות הוא שהוא אינו מכסה את כל המדינות בעולם. למרות שהיא מתכננת להרחיב את הרשת, היא פועלת כיום במספר מדינות בודדות.

האם דיסני פלוס זמין בהודו?

הולנד הייתה אחת המדינות הראשונות שחוו את הנוראיות של שירות הסטרימינג של דיסני +. בהמשך הושק השירות רשמית בארצות הברית ואחר כך בקנדה. לאחר זמן מה היא הרחיבה את הרשת שלה לכמה מדינות נוספות. מכיוון שהודו נמצאת באזור אסיה-פסיפיק, היא תחבק את השירותים הפנטסטיים של דיסני + בכל עת בשנת 2020 או 2021. עד אז, תצטרך לשבת ולתלות. אבל אם אינך מעוניין לחכות עוד, אתה תמיד יכול לבחור VPN ולגשת לדיסני + בהודו מתי שתרצה.

כיצד לצפות בדיסני פלוס בהודו?

היעדר כיסוי ברשת ואי זמינותו של חלק מהתוכן המקוון הם בין הבעיות הנפוצות בהן מתמודדים streamers. עם זאת, זהו נוהג נפוץ ולא ניתן לעשות שום דבר בנידון, למעט אתה משתמש ב- VPN. מכיוון שכתובת ה- IP של משתמש מנוטרת ואז חסומה על ידי ספק שירותי האינטרנט או ספק שירותי הסטרימינג, VPN מסייע למשתמשים לעקוף את הבעיה על ידי זיוף ה- IP. ברגע שה- IP מזויף או משתנה, המשתמש לא יכול רק לגשת ל- Disney Plus בהודו, אלא גם לצפות בכל תכניות טלוויזיה או סרטים הקיימים בשירות בקלות..

  • הירשם לתכנית שלך PureVPN הרצון שלך
  • השג את לקוח ה- VPN עבור המכשיר שבחרת
  • הפעל את ה- VPN והיכנס
  • עבור לרשימת המדינה וחפש שרת בארה”ב
  • לחץ על Connect כדי להצטרף לשרת
  • לאחר יצירת החיבור, גש אל דיסני + ותיהנה

דיסני +: כיצד להירשם עכשיו?

ברגע שעוברים בקלות את מכשול זיוף ה- IP בקלות באמצעות VPN, המשוכה הבאה שתיתקל בהם היא המינוי. שירות הסטרימינג אינו מציע אפשרויות תשלום רבות למשתמשים. יתר על כן, כל האפשרויות הקיימות, הן צריכות להיות רשומות באותם אזורים שבהם השירות סיפק את הכיסוי. אז, יש כמה אלטרנטיבות אחרות שאתה יכול לקחת בחשבון אם ברצונך להירשם כמנוי לגישה לדיסני + בהודו. בתור התחלה, אתה יכול לבחור את כרטיס המתנה של iTunes אם אתה משתמש ב- iOS או Mac. עבור משתמשי אנדרואיד, כרטיס המתנה של גוגל יכול להיות הבחירה האופטימלית.

לעת עתה, תוכלו להשתמש באחת מהחלופות כפי שנדונו לעיל. יש לקוות, השירות עשוי להשיק עוד כמה אפשרויות תשלום כדי להקל על הנוחות הגלובלית והנוחות שלה.

מה יש בדיסני+?

כאמור, דיסני הוא שם משק בית לא רק בארצות הברית, בריטניה או קנדה אלא ברחבי העולם. אחרי הכל, היא פועלת ומייצרת המון קטלוג תוכן משעשע כבר למעלה ממאה שנים. למותר לציין שהיא אף הרחיבה את שירותיה על ידי בחינת מיזמים חדשים או שותפות עם שירותים ידועים. בסוף היום אתה מקבל גישה לאוצר של בידור כשיש לך מנוי של דיסני. לדוגמה, אתה יכול לגשת לקטלוג של אולפני מארוול, מלחמת הכוכבים, פיקסארים ואפילו ארה”ב הולו.

נכון לעכשיו, קיימות מספר עצום של מופעים ברשת דיסני פלוס, אך השמות המובילים כוללים מלחמת הכוכבים, הנוקמים ואפילו הלהיט האחרון, מנדלוריאן.

מילים אחרונות

אם אתם גרים בהודו ומעוניינים לגשת לדיסני פלוס בהודו, תמיד תוכלו להיות מסוגלים לעשות זאת באמצעות PureVPN. אתה תמיד יכול להשתמש במהירויות זרימה מקסימליות וחוויה ללא מאגר מכיוון שרתי ה- VPN שלנו מיועדים לביצועים ומהירים מהירים. יתר על כן, תוכל לגשת לשירותים דומים שנחסמים על ידי ספק האינטרנט או את שירות הסטרימינג עצמו. שנית, אתה יכול לבצע את עבודתך המקוונת או לבצע באופן מאובטח עסקאות מקוונות באמצעות PureVPN.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me