כיצד לזייף את המיקום שלך

האם תהית אי פעם מדוע כל כך הרבה אפליקציות מבקשות את רשותך לדעת את מיקומך הנוכחי? אנשים לוקחים לעתים קרובות פרטיות מקוונת כמובנת מאליה. זה הופך אותם לרגישים לסיכונים כמו מעקב מקוון ועוקבים. תמיד צריך להיות מודאג מהפעולות המקוונות שלהם שיכולות להוביל שובל של פירורי לחם דיגיטליים – תוך פגיעה בפרטיותך וזהותך.

אחד הצעדים שיש לקחת בחשבון בעניין זה הוא זיוף המיקום שלך באופן מקוון. יחד עם אינספור צורות אחרות, זיוף מיקום הוא אמצעי המתאים ביותר להגן עליך מפני מעקב ועוקב. יתר על כן, זיוף מיקום מאפשר לך לעקוף מגבלות גיאוגרפיות – ומאפשר לך לגשת לתוכן מוגבל ביישוב שלך.

כיצד לזייף את סמל המיקום שלך

זיוף מיקום מתייחס לזיוף המיקום הנוכחי שלך או להסתרתו לחלוטין. מכיוון שמאוחר יותר קשה לממש בהמשך, בואו נתמקד רק להסתיר או להסתוות את המיקום שלכם לעת עתה.

ניתן לבצע זיוף מיקום באמצעות תצורה ידנית או באמצעות אפליקציות זמינות. אנו נדון בשתי הגישות ונמליץ על פיתרון נוח בר-קיימא.

זיוף סלולרי מול שולחן עבודה

אנשים משתמשים בסמארטפונים או בשולחן העבודה שלהם כדי להתחבר לעולם הדיגיטלי. למחשבים שולחניים, אתה יכול לזייף את המיקום שלך על ידי השלמת סדרת שלבים – הגדרת הגדרות רצויות בדפדפן שלך. עם זאת, אנו קוראים לזה זיוף חלקי מכיוון שהוא אינו מציע אנונימיות מלאה. אפליקציות ותוכנות אחרות המותקנות בשולחן העבודה שלך עדיין יכולות לגשת למיקום שלך יחד עם ספק שירותי האינטרנט שלך (ספק שירותי אינטרנט)..

בנייד, זיוף מיקום הוא סיפור אחר לגמרי. לדפדפני הנייד, כברירת מחדל, יש גישה ל- IP שלך. וה- IP שלך הוא טביעת הרגל הדיגיטלית שלך. עם זאת, מרבית האפליקציות המותקנות בנייד שלך מביאות נתוני מיקום מ- GPS שלך. לפיכך, על מנת לזייף את המיקום שלך בנייד, אתה צריך לתמרן את ה- GPS שלך או למנוע ממנו כיבוי ללא הגבלת זמן. ממש כמו זיוף מיקום בשולחן העבודה, גם זה זיוף חלקי ולא מוחלט.

זיוף מיקום במכשירים ניידים

אתה יכול לזייף את המיקום שלך בטלפון על ידי הונאת אפליקציות המותקנות במכשיר שלך. מכיוון שרוב היישומים מבוססים על מיקום ומביאים נתונים מ- GPS, זיוף המיקום שלך בטלפון כרוך בתמרון GPS. יש אינספור אפליקציות בהן ניתן להשתמש כדי לזייף את המיקום שלך.

לא משנה אם אתה משתמש באנדרואיד או שאתה מעדיף מכשיר iOS, יש הרבה אפליקציות בהן ניתן להשתמש כדי לתמרן את ה- GPS שלך ולזייף את המיקום האמיתי שלך. עם זאת, התוצאות אינן מובטחות במאה אחוז. לעיתים אתה עלול להיתפס על ידי אפליקציות כשאתה מנסה לזייף את המיקום שלך ולהישלל ממנו ללא הגבלת זמן.

אפליקציות לזיהוי מיקום או GPS לאנדרואיד

במחקר ובדיקה מעמיקים נתקלנו באפליקציות הבאות שניתן להשתמש בהן אם ברשותך מכשיר אנדרואיד.

 • GPS JoyStick (דירוג 4.6 כוכבים): חינם אך מכיל מודעות ומציע רכישות בתוך האפליקציה
 • מיקום GPS מזויף (דירוג 4.5 כוכבים): חינם אך מכיל מודעות
 • מיקום GPS מזויף מאת Hola (דירוג 4.3 כוכבים): חינם ומציע רכישות בתוך האפליקציה
 • מיקום GPS מזויף (דירוג 4.3 כוכבים): חינם אך מכיל מודעות
 • מיקום GPS מזויף PRO (דירוג 4.3 כוכבים): חינם אך מכיל מודעות

אפליקציות לזיוף מיקום או GPS עבור iOS

אם אתה מעדיף מכשיר iOS על פני אנדרואיד, תוכל לשקול לעקוב אחר אפליקציות כדי לזייף את המיקום שלך.

 • Spoofer Go (דירוג 4.5): עלות 0.99 $
 • מיקום מזויף לרגעים (דירוג 4.4): בחינם ומציע רכישות בתוך האפליקציה
 • מיקום GPS מזויף (דירוג 4.0): עלות 3.99 $
 • מיקום GPS מזויף (דירוג 3.9): חינם ומציע רכישות בתוך האפליקציה
 • מחליף מיקום מזויף של GPS (דירוג 3.7): חינם ומציע רכישות בתוך האפליקציה

זיוף מיקום בשולחן העבודה

זיוף מיקום מגובה מסיבות רבות. חלקם עשויים להעדיף להישאר בעילום שם דרך האינטרנט, אחרים עשויים לרצות לעקוף מגבלות גיאוגרפיות. זיוף מיקום יכול להעניק לך את כל זה. על ידי זיוף המיקום שלך, אתה יכול לגשת לתוכן אינטרנט שננעל או מוגבל על ידי היישוב שלך. זה כולל סטרימינג של תוכן או שירותים שהוגבלו במיקומך.

בניגוד לנייד, אנשים בשולחן העבודה משתמשים בדפדפנים כדי להתחבר לאינטרנט. כאמור, זיוף מיקום בשולחן העבודה נעשה באופן ידני באמצעות סדרת שלבים להגדרת ההגדרות הרצויות. מכיוון ש- Chrome הוא הדפדפן הידוע והמועדף ביותר ברחבי העולם, אנו נספק צעדים ידניים לזייף את המיקום שלך ב- Chrome.

ישנן שתי דרכים לזייף את המיקום שלך עם Chrome. השיטה הראשונה היא על ידי כיבוי שיתוף מיקום. ניתן להשיג זאת על ידי ביצוע השלבים שניתנו להלן:

 • גש ל”תפריט “על ידי לחיצה על הפינה השמאלית העליונה בסרגל הכלים של Chrome.
 • בחר כעת “הגדרות”.
 • אתר את הכרטיסייה “פרטיות ואבטחה”.
 • בכרטיסייה “פרטיות ואבטחה” בחר “הגדרות תוכן”.
 • בחר כעת “מיקום”.
 • הפעל את התכונה “שאל לפני הגישה”.
 • אתה סיימת.

הגדרות מחייבות מונעות מאתרי אינטרנט גישה למיקום שלך. אם ברצונך להוסיף חריגים, אתה יכול לאפשר לאתרים ספציפיים לגשת למיקום שלך. באופן דומה, אם ברצונך לחסום אתרים ספציפיים מלעשות זאת, ניתן לעשות זאת גם בכרטיסייה “מיקום”.

יש דרך נוספת לזייף את המיקום שלך באמצעות Chrome. זכור! השיטה שאנו עומדים לחלוק והגישה האמורה עשויה לזייף את המיקום שלך באופן חלקי. בשיטות אלה תוכלו לגשת לתוכן עם נעילה גיאוגרפית, כגון אתרי חדשות. אם כי, לא תוכל לגשת לשירותי פרימיום כמו Netflix, Hulu או Amazon Prime, אם הם מוגבלים באזור שלך. לשם כך, ייתכן שתצטרך לשקול אלטרנטיבות אמינות אחרות כגון VPN.

יש לבצע את התצורה הבאה בכל פעם שתתחיל הפעלת דפדפן חדשה. הגדרה זו היא זמנית ותיבוטל לאחר שתסגור את הדפדפן. להלן השלבים:

 • בקר בכתובת ctrlq.org/maps/address/.
 • רשמו את הקואורדינטות (קו רוחב ואורך קו) של המיקום הרצוי לכם.
 • פתח את “Chrome” ולחץ על “Ctrl + Shift + I” כדי לגשת ל”אפשרויות למפתחים “.
 • גש אל “תפריט” בפינה השמאלית העליונה של “אפשרויות מפתחים”..
 • גלול מטה ובחר “כלים נוספים”.
 • אתר ובחר בכרטיסייה “חיישנים” בתחתית החלון.
 • לחץ על התפריט הנפתח הצמוד למיקום גיאוגרפי ובחר “מיקום מותאם אישית”.
 • כעת הוסף את הקואורדינטות המוקלטות של המיקום הרצוי לך.
 • טען מחדש את הדף וסיימת.

Chrome ישקול כעת את שאילתות החיפוש שלך לפי המיקום שהשתנה ויציג תוצאות בהתאם. זכור כי ההגדרות הנ”ל הינן זמניות. התצורות רעננות לאחר סגירת הדפדפן.

חסרונות בזיוף מיקום

לגבי מכשירים ניידים, יש חסרון בשימוש באפליקציות שהוזכרו לעיל כדי לזייף את המיקום שלך. זיוף מיקום אולי נשמע מרתק, אך הוא יכול לפגוע בתכלית הליבה של שימוש בכמה אפליקציות הזקוקות למיקום ה- GPS האמיתי שלך לתוצאות הרצויות..

נניח שאתה משתמש במפות Google כדי לדעת את ההוראות ליעד מסוים מהמיקום הנוכחי שלך. זיוף מיקום ה- GPS שלך יכול גם להיות בעייתי כשאתה רוצה להתקשר ל- Uber. יתר על כן, יהיה לך קשה לקבל עדכוני מזג אוויר לגבי המיקום שלך מכיוון שהוא לא ניתן לגלות באמצעות ה- GPS.

אתה עלול להערים על אפליקציות השולטות נתונים מ- GPS שלך ומזייף את המיקום האמיתי שלך, עם זאת, הדבר פוגע בתכלית הליבה של שימוש באפליקציה מונעת מיקום מובילה לחוויה ביזארית בתוך האפליקציה. מכיוון שיש סבירות גבוהה לתקלות באפליקציה, זיוף המיקום שלך באמצעות אפליקציות הנ”ל והחזרתו חזרה יכול להיות מעצבן לעיתים.

שלא כמו מכשירים ניידים, שולחן העבודה דורש תצורה ידנית באמצעות סדרת שלבים. זה מייגע במיוחד מכיוון שתצטרכו לחזור על התהליך שוב ושוב. זיוף מיקום באמצעות Chrome הוא תהליך זמני ומתרענן בכל פעם שהפגישה מסתיימת. למרות כל הטרחה, התהליך נותן לך גישה רק לתכנים מוגבלים גיאוגרפיים דלים.

הדרך הטובה ביותר לזייף את מיקומך – אלטרנטיבה ברת קיימא

כאמור, זיוף מיקום אפשרי בשולחן העבודה כמו גם במכשירים ניידים. עם זאת, השיטות הנזכרות הן חלקיות וזמניות. לעומת זאת, VPN הוא אלטרנטיבה הרבה יותר נוחה ואמינה.

מכיוון שה- IP שלך נתפס כטביעת רגל דיגיטלית, VPN מאפשר לך להסוות את ה- IP האמיתי שלך ולהסתיר את זהותך. המשמעות היא פרטיות ואנונימיות מוחלטת. בנוסף, VPN מצפין את הנתונים שלך ומבטיח אבטחה – הגנה על הנתונים שלך מפני גישה לא מורשית.

על ידי חיבור לשרת לפי בחירתך, אתה יכול לעקוף את כל המגבלות הגיאוגרפיות ולגשת לתוכן הרצוי. יתר על כן, VPN מאפשר לך לבטל את חסימת שירותי הזרמת הפרימיום כמו נטפליקס, הולו ואמזון פריי מחוץ למדינתך, ולגשת לתכנים ברחבי העולם..

עם אפליקציה התואמת למכשירי Windows, MacOS, Android ו- iOS, PureVPN משליך את חששות תאימות המכשיר שלך מהחלון. להיפרד משלבי התצורה הידניים המתחכמים במוח ואפליקציות נוצצות, זייף את המיקום שלך מייד בלחיצה אחת.

הנה מדריך נוסף להמשך מחיקת הנוכחות המקוונת שלך:

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me