כיצד להאיץ את האינטרנט


כיצד להאיץ את האינטרנט

בדקנו 8 דרכים להאיץ את האינטרנט. לפני שתנסה כל אחת מהאפשרויות, התחל במיקום מחדש של הנתב שלך


כיום כמעט הכל נעשה דרך הרשת או האינטרנט. ככאלה, אם אתה רוצה חוויה נטולת בעיות באמצעות האינטרנט, או אם אתה מקווה להיות תחרותי בעסקים, עליך להיות בעל שירות אינטרנט מהיר (HSI) מעולה, יציב ומאובטח..

באמצעות אינטרנט מהיר אתה מקבל חיבור אינטרנט טוב יותר אשר מועיל כאשר מתקשרים עם לקוחות ממספר פינות העולם. אתה יכול לשתף מסמכים במהירות ולשתף פעולה בזמן אמת באמצעות העברת מסרים מיידיים ותוכניות עסקיות ממוקדות אחרות. זה גם מאפשר לך להשתמש טוב יותר בטכנולוגיות מתפתחות.

יתר על כן, אינטרנט מהיר יאפשר לכם להוריד עלויות על ידי ניצול הטכנולוגיות הקיימות. בעזרת הדרכה זו תוכלו ללמוד כמה דרכים קלות להאיץ את התוכנה כך שתפעל שוב כמו חדש!

שנה את שרת ה- DNS

כאשר אתה מריץ בקשה לכתובת אתר מסוימת, המכשיר שלך יחפש את הכתובות בכדי להנחות את האתר המוצהר. שרת ה- DNS שנבחר יכול להשפיע על זמן הטעינה של דף אינטרנט.

אתה יכול לשנות את שרת ה- DNS המוגדר כברירת מחדל, המסופק ככל הנראה על ידי ספק שירותי האינטרנט שלך (ספק שירותי אינטרנט), במכשיר שלך או בנקודת הגישה (הנתב).

כדי לשנות את שרת ה- DNS במערכת Windows 10, בצע את הצעדים המפורטים להלן:

 • פתח את לוח הבקרה
 • הקש על רשת ואינטרנט
 • בחר במרכז הרשת והשיתוף
 • בחר שנה הגדרות מתאם
 • עבור לחלון המאפיינים של הרשת שעבורה ברצונך לשנות את שרת ה- DNS.
 • בחר פרוטוקול אינטרנט גרסה 4 (TCP / IPv4)
 • בחר מאפיינים
 • הקלד את כתובת ה- IP של שרת ה- DNS המועדף שלך
 • לחץ על אישור

משא ומתן עם ספק שירותי האינטרנט שלך

אם אתה נתקל בחיבור אינטרנט איטי, הדבר הטוב ביותר לעשות הוא לבדוק את המהירות שלך. זוהי המהירות בה פועל החיבור שלך ללא כל הפרעה מתוכנה אחרת. נסה לבצע בדיקות מהירות שונות בשעות שונות במהלך היום והלילה.

אם אתה מבחין בדפוס זה יכול להיות בעיה עם ספק שירותי האינטרנט. לכן תצטרך להתקשר ולדבר איתם. שים לב שאחד הנושאים הגדולים ביותר הגורמים להאטת חיבורי האינטרנט הוא שחברות אינטרנט בדרך כלל לא שולחות את מהירות החיבור הנכונה למיקום שלך.

ספק שירותי אינטרנט

מסלול רספונסיבי

כל הפרעה יכולה להשפיע על אות ה- Wi-Fi. מכיוון שהפרעות מאטות את מהירות האינטרנט, עליך להפחית את טווח התקן ה- Wi-Fi שלך. בעזרת נתבים רספונסיביים תוכלו ליהנות בקלות מתדר 5GHz מנוצל.

התקנים אלה אינם דורשים מודם חיצוני כדי לתקשר דרך קו כבלים או DSL. בעזרת מכשיר זה תוכלו לשפר את חיבור האינטרנט שלכם כאשר האינטרנט איטי. שים לב שאם הנתב שלך אינו מאובטח כראוי, אנשים אחרים עשויים להשתמש ברוחב הפס שלך מבלי שיש לך מושג. לכן, חיוני לאבטח את הנתב שלך אם אתה רוצה מהירות אינטרנט גבוהה יותר.

מסלול

השתמש בחסימה של מודעות כדי לחסום מודעות

אין ספק שמודעות מעצבנות, אך הן יכולות להכפיל את חוויית הגלישה שלך, במיוחד אם חיבור האינטרנט שלך איטי. זכור שכאשר מודעות אלו נטענות, הן משיגות נתונים רבים משרתים שונים, וזה דורש המתנה ארוכה יותר לפני טעינת האינטרנט. מומלץ לקצץ בכמות הנתונים שנשלחים למחשב באמצעות חוסמי מודעות.

על ידי ביצוע צעד חכם זה, תוכלו לשפר את מהירויות הגלישה שלכם מכיוון שלרוב המודעות נטענות לפני תוכן אחר בדף האינטרנט. יתר על כן, זה הופך את חוויית האינטרנט נסבלת יותר.

חוסם פרסומות

הישאר בתוך כמוסות נתונים

מספר ספקי שירותי אינטרנט מטילים מגבלות על כמות הנתונים שאתה יכול להעביר באופן מקוון. כמובן שזה תלוי במה שאתה רוצה לעשות באופן מקוון. לדוגמה, הזרמת טלוויזיה של שעה תדרוש הרבה נתונים שיכולים להיות יותר מ- 2 ג’יגה-בייט.

בעוד שאם אתה רק רוצה לשלוח או לקבל דוא”ל, אתה רשאי להשתמש במספר מגה-בייט בלבד. ספקי שירותים אלה משתמשים במצערות באינטרנט שלך כדי להרתיע משימוש מיותר ולמס את רוחב הפס שלהם. הפיתרון הטוב ביותר שלך, אם הצורך שלך הוא לצרוך רוחב פס רב יותר, הוא להשתמש ב- VPN.

אתה יכול להיות מצוברק או לא תלוי ספקית האינטרנט. חשוב לציין כי עליכם להשתמש תמיד בהצפנה בכדי לעקוף את המצערת של ספק שירותי האינטרנט ו- VPN הוא בדיוק מה שמסביבכם את המצערת של ספקיות האינטרנט. כישלון זה יביא לתביעה על ידי MPAA.

כובע רוחב פס

בצע סריקת אנטי-וירוס

וירוסים הם סיבה גדולה לכך שחיבורי אינטרנט פועלים לאט. אלה יישומי תוכנה קטנים שעושים כמה דברים לא רצויים למחשב האישי שלך. המסוכן ביותר הוא כמה נגיפים עובדים "שלח" מידע חזרה להאקר שיצר את הנגיף.

זה משתמש בחיבור האינטרנט שלך ויכול לקחת רוחב פס רב, וכך לגרום לו לאט יותר. כדי להבטיח שהמחשב שלך נקי מכל וירוסים או רוגלות, עליך להוריד כלי אנטי-וירוס ולהשתמש בו כדי לסרוק את המערכת שלך. יש המון כלים חינמיים מועילים בחוץ.

עם זאת, אל תוריד כמעט כל תוכנה הזמינה ברשת, נסה להסתפק בתוכנה עם דירוגים גבוהים וביקורות חיוביות.

חומת אש

השתמש ברשת LAN אלחוטית

LAN הוא סוג של רשת תקשורת נתונים המוגבלת בהיקף הגיאוגרפי. האינטרנט מהיר ויאפשר לך לשתף את מחשבי Windows שלך עם כל מכשיר המאפשר Wi-Fi.

בעזרת הגדרה זו אינך דורש בהכרח מיומנויות טכניות מכיוון שהיא ידידותית למשתמש, ומאפשרת לך לשתף את החיבור שלך בלחיצת כפתור. יתר על כן, אינך זקוק לכל ציוד נוסף או מיתרי חשמל. באמצעות Wi-Fi זה אתה יכול לקבל חיבור אינטרנט מאובטח ומהיר תוך זמן קצר.

אתרנט

הגדר את הנתב שלך

על ידי מעבר להגדרות הנתב שלך, אתה יכול לגלות נקודות רבות שניתן לשפר עבור מהירויות אינטרנט מיטביות. מכיוון שלכל נתב יש לוח מחוונים שונה, עליך לבדוק את הגדרות הנתב שלך לפני שתבצע שינויים.

פאנל הניהול

סיכום

המחשב האישי, כאשר הוא חדש, אינו מכיל מידע לא רצוי או קבצים לא רצויים. המערכת מסודרת והיא מבצעת ללא הפרעה כדי להשיג את כל צרכי המחשוב. לאחר השימוש בו מספר חודשים המצב הזה משתנה לחלוטין.

אתה מתחיל להיתקל בבעיות שמאטות את מהירות המחשב שלך; מסך המחשב קופא באופן קבוע בזמן שאתה מפעיל את המחשב. אם מבחן קטן זה אינו משפיע על מהירות הגלישה, אז מערכת האינטרנט והאלחוטית בבית או במשרד אינם האשם.

ובנקודה זו, תצטרך לגרום לספק שירותי האינטרנט שלך לעזור לך. בדוק את הדרך הטובה ביותר לעשות זאת. לפעמים צ’אט חי יכול להיות מהיר יותר עם נציגי שירות מאשר בטלפון.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map