כיצד לתקן את שגיאת Netflix UI-122

עודכן: 15 בספטמבר 2019

  1. תקן 1: בדוק את חיבור האינטרנט שלך
  2. תקן 2: הפעל מחדש את נתב ה- Wi-Fi שלך
  3. תקן 3: שנה את הגדרות ה- DNS

קרא מאמר זה בהמשך לקבלת שלבים מפורטים כיצד לפתור את שגיאת Netflix UI-122

שגיאת Netflix UI-122 היא שגיאה נפוצה בה מתמודדים מדי יום אלפי משתמשי Netflix הזורמים על קונסולות משחקים, קופסאות תפריט וסטרימינג. באופן מפתיע, הבעיה אינה משפיעה על משתמשי מחשב וטלפונים חכמים.

קפוץ אל…

שגיאת Netflix UI-122. מדוע הנושא הזה מתרחש?

ישנן מספר סיבות ידועות לכך ש- Netflix Error UI-122 מתרחש. בהתבסס על דיונים ופתרונות שמספקים מומחי נטפליקס ברחבי העולם, הכל מסתכם בחמש סיבות הגורמות לטעות.

חיבור אינטרנט מוגבל

אם יש בעיה עם שרתי ספק שירותי האינטרנט שלך, או אפילו אם יש בעיה במתגי רשת שמביאים קישוריות לאינטרנט למכשיר הזרימה שלך, תהיה לך חיבור אינטרנט מוגבל. במחשב האישי קל להבחין בחיבור אינטרנט מוגבל שהודע למשתמשים עם סימן קריאה צהוב בסרגל ההודעות. על קונסולות או מקלות סטרימינג; עם זאת, יתכן שלא ניתן לזהות אותה בקלות רבה.

שרתי DNS בלתי ניתנים להשגה

יכולה להיות בעיה עם שרתי ה- DNS. DNS הוא ספרייה עם רשומה של כל אתרי השרתים. זה עוזר למשתמשים לגשת לאתרים / תוכן מועדפים. אם יש בעיה ב- DNS, לא תוכל לגשת לנטפליקס או לאתר אחר במכשיר הסטרימינג שלך.

אות Wi-Fi חלשה

האם נתב ה- Wi-Fi שלך ממוקם רחוק מדי ממכשיר הסטרימינג האלחוטי שלך? או אם אתה משתמש במכשיר אינטרנט קווי, האם החוט פגום או ישן מדי? בעיות מסוג זה עלולות לגרום לאיבוד של מנות הנתונים בדרך למכשיר הזרימה שלך, וכתוצאה מכך שגיאת UI-122 של Netflix.

שגיאת נתב

בדיוק כמו שזה הרגל מצוין להפעיל מחדש את הטלפון החכם לעתים קרובות, כך גם לגבי נתב Wi-Fi. אם אתה לא מפעיל מחדש את הנתב בתדירות גבוהה, הוא יכול לגרום לבעיות שונות לאורך זמן, כגון נתב קפוא. למעשה, הנתב עשוי גם להיות איטי יותר. בסופו של דבר, אתה בסופו של דבר עם בעיות כמו שגיאת Netflix.

עדכן את הדפדפן שלך, וזה אמור לפתור את הבעיה שלך. אם זה לא עוזר, עבור לתיקון הבא.

אפליקציית נטפליקס מושחתת

האם אתה משתמש בגרסה ישנה של אפליקציית Netflix? יתכנו כמה חסרונות ופגיעויות אשר יתוקנו בגירסה המעודכנת. מומלץ מאוד לשמור את כל היישומים שלך, כולל Netflix, עדכונים לגרסאות האחרונות.

אפליקציית Netflix יכולה גם להיפגם אם אתה משתמש בה באמצעות כמה פריצות במכשירים שאינם נתמכים ישירות על ידי Netflix. אם אתה משתמש בנטפליקס במכשיר כזה, זה אולי מעט מאתגר לפתור את הבעיה, אך זה בהחלט לא בלתי אפשרי.

כיצד לתקן את שגיאת Netflix UI-122?

תקן 1: בדוק את חיבור האינטרנט שלך

וודאו שהאינטרנט שלכם עובד בסדר. ערוך בדיקת מהירות בסמארטפון או במחשב האישי רק כדי להיות בטוח שאתה מקבל את רוחב הפס הנכון. בנוסף, בדוק בנתב ה- Wi-Fi שלך אם כל נוריות ה- LED שעלולות להיות אדומות, והודיע ​​לך על שגיאות אפשריות. אם יש בעיה בחיבור האינטרנט שלך, בקש מ- ISP לפתור אותה עבורך. עם זאת, אם נראה שהאינטרנט שלך עובד בסדר בכל מקום אחר אבל זו רק אפליקציית Netflix שלא עובדת, עבור לתיקון הבא.

תקן 2: הפעל מחדש את נתב ה- Wi-Fi שלך

זה פותר את רוב הבעיות בנתב ה- Wi-Fi שלך, אלא אם הבעיה היא בסוף ספקי האינטרנט שלך. כשאתה מפעיל מחדש את נתב ה- Wi-Fi שלך, המטמון שלו נמחק ומביא לו התחלה חדשה ללא שגיאות. ברוב המקרים, שגיאת Netflix UI-122 תיפתר כשאתה מפעיל מחדש את הנתב Wi-Fi. אם לא, המשך לשלב הבא.

תקן 3: שנה את הגדרות ה- DNS

לשם כך תזדקק למחשב.

  • עבור אל לוח הבקרה > רשת ואינטרנט > מרכז שיתוף רשת > שינוי הגדרות מתאם
  • בחר את החיבור שלך ולחץ על הכרטיסייה Networking
  • לחץ על מתקדם ונווט אל לשונית ה- DNS.
  • הזן את הערכים הבאים ולחץ על אישור
  • ** הגדרות DNS: ידני
  • ** שרת DNS ראשי: 8.8.8.8
  • ** שרת DNS משני: 8.8.4.4

זה אמור לפתור את הבעיה שלך.

תקן 4: הסר את היישום והתקן אותו מחדש

זה המפלט האחרון שלך. אם הבעיה שלך נותרה עד כה לא פתורה, רוב הסיכויים שאפליקציית Netflix שלך פגומה או שהיא חסרה כמה קבצים חיוניים החיוניים להפעלתה. הסרת ההתקנה ואז התקנתה מחדש עשויה לפתור את הבעיה שלך אם שגיאת Netflix UI-122 מתרחשת כתוצאה מאפליקציה לקויה..

מילה אחרונה

עבור מרבית האנשים, אחד מארבעת התיקונים שהוזכרו לעיל תמיד הצליח לפתור את Netflix Error UI-122. האם גם אתה יכול לפתור את הבעיה שלך בעזרת מדריך לפתרון בעיות זה? הודע לנו בתגובות איזה פיתרון עבד עבורך.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me