כיצד לתקן יש בעיה בחיבור לשגיאת Netflix

פורסם: 05 בספטמבר 2019

Netflix אינה חדשה בחסימות דרכים טכניות מצורבלות שאליהן המשתמשים מתמודדים לעיתים קרובות בזמן סטרימינג. בעוד שענק הסטרימינג ממשיך לשחרר פתרונות או תיקונים לטעויות המדווחות, יותר ויותר ממשיכים להוסיף לרשימה. אנו יודעים עד כמה זה יכול להיות מתסכל כשאתה חוזר הביתה מיום מעייף ארוך שכולו להתכוון לצפייה בתצפית בטלוויזיה המועדפת עליך, רק כדי לגלות ששגיאה ידועה לשמצה מוכנה להרוס את חווית הזרמתך. אם גם אתה קורבן לטעות נטפליקס הידועה לשמצה ‘יש בעיה להתחבר לשגיאה של נטפליקס’, מערך הפתרונות למטה עשוי לעשות את העבודה בשבילך.

מה גורם ל- Netflix ‘יש בעיה להתחבר לשגיאה של Netflix

מכיוון שהודעת השגיאה עצמה מעלה שהבעיה הזו קשורה לרוב לחיבור האינטרנט בין המכשיר לאפליקציית Netflix. עם זאת, זה עשוי להופיע גם בגלל:

 • בעיות קישוריות לאינטרנט במכשיר
 • נתונים פגומים או מיושנים באפליקציית Netflix

כיצד לתקן את שגיאת ‘יש בעיה להתחבר לנטפליקס’

אמנם אין תיקון אחד לשגיאה, אלא סדרת פתרונות שאתה צריך לנסות ולראות איזה מהם מתאים לך. המשך לגלול למדריכי ההדרכה שלב אחר שלב וודא שאתה מנסה אותם בסדר עולה.

פתרון 1: בדוק את חיבור האינטרנט שלך

מכיוון ששגיאה מעורפלת זו מתעוררת כאשר אפליקציית Netflix לא מצליחה להתחבר לרשת, כל 8 מכל הפעמים היא נובעת מחיבור אינטרנט לקוי או רע. רע לא מתייחס רק למהירות חיבור איטית או מפגרת, אלא שגורמים אחרים המוזכרים להלן עשויים גם הם לגרום לשגיאה.

 • אתה משתמש בשירות פרוקסי או ב- VPN כדי לגשת לנטפליקס. נטפליקס מבזה כל טכנולוגיה שמסתירה את כתובת ה- IP של המשתמשים, ולכן עדיף להשתמש בנטפליקס ללא אלה. עם זאת, אם אתה רוצה לצפות בנטפליקס בדרכים באמצעות רשתות Wi-Fi ציבוריות, ואתה מודאג מהפרטיות והביטחון המקוון שלך, בחר VPN VPN אמין, כזה שעובד למעשה..
 • יש לך חומת אש מובנית עבור הרשת הביתית שלך המונעת גישה לאתרים מסוימים כולל Netflix
 • אתה משתמש ברשת Wi-Fi ציבורית כמו בית ספר או בית חולים כדי לגשת ל- Netflix המגביל סוגים מסוימים של תנועה באינטרנט לנתב

נסה לעבור לרשת אחרת, למשל הנתונים הניידים שלך. אם זה פותר את הבעיה, הבעיה קשורה לרשת הנוכחית שלך. אם השגיאה עדיין נמשכת, ייתכן שתפעול גם את הסמארטפון ואת הנתב האינטרנטי בכדי לבדוק אם הוא עובד כעת. גם אם זה לא פותר את השגיאה, אתה יכול לנסות את הפיתרון שלהלן.

פתרון 2: אפס את יישום Netflix

לפעמים שגיאה זו עשויה להתעורר גם בגלל נתונים פגומים או מודולים שהוגדרו בתצורה לא טובה ביישום Netflix. התנהגות נפוצה זו מתרחשת לרוב בסמארטפונים שהושרשו לאחרונה. אם זה המקרה, באפשרותך לתקן את השגיאה המסורבלת על ידי איפוס אפליקציית Netflix באמצעות השלבים הבאים.

פתק: השלבים שלהלן מיועדים ל- Android. משתמשי iOS יכולים לשכפל אותם לפי מכשירי ה- iOS שלהם.

 • עבור אל הטלפון החכם שלך ‘הגדרות’ ואז ללכת ל ‘אפליקציות’
 • לחפש אחר ‘נטפליקס’ ברשימת היישומים ולחץ ‘פתוח’ ללכת ל ‘נכסים’ ואז לחץ על ‘אחסון’
 • לאחר כניסה לאחסון, הקש על ‘נקה נתונים’ או ‘נקה מטמון’ וזה יאופס את Netflix לתצורת ברירת המחדל שלה
 • הפעל את Netflix שוב, הזן את האישורים שלך ובדוק אם השגיאה נעלמה. אם זהו, אל תהסס לעזוב את הדף הזה אך אם הוא עדיין לא עשה זאת, נסה את הפיתרון למטה.

פתרון 3: התקן מחדש את יישום Netflix

אם שתי השיטות לעיל אינן מצליחות לפתור את השגיאה, תוכלו לנסות להתקין מחדש את אפליקציית Netflix במכשיר ה- Android שלכם. התקנה מחדש תסיר את כל המודולים הקיימים באפליקציה מהמכשיר העלול לתקן את השגיאה. כך תוכלו לעשות זאת:

 • פתח את מסך הבית של המכשיר שבו האפליקציות ממוקמות ונווט אליו ‘נטפליקס’. שמור על סמל נטפליקס עד שתראה חלון עם ‘הסר התקנה’ ואז לחץ עליה
 • לאחר הוצאת נטפליקס מהמכשיר, מהרו אל ה- חנות הגוגל סטור או ה חנות אפליקציות, לחפש אחר נטפליקס ולחץ על ‘להתקין’
 • לאחר התקנת האפליקציה, התחבר עם האישורים שלך ותשמח לראות את Netflix פועל
Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me