מדוע הורדת Netflix אינה עובדת ואיך לתקן אותה

פורסם: 03 במרץ, 2020

מלבד חוויית סטרימינג מקוונת חסרת חיץ, Netflix מאפשרת למשתמשים גם להוריד סרטים, ותכניות טלוויזיה ולצפות בהמשך במצב לא מקוון. זה באפשרות שימושית במקרים כמו לעלות על טיסה שלא תוכלו למצוא קישוריות לאינטרנט. עם זאת, תכונה נוחה זו יכולה להפוך לתכונה מתסכלת, כאשר לעתים קרובות משתמשים מגלים כי אפשרות ההורדה של Netflix אינה פועלת מסיבה לא מזוהה. להלן, פירטנו את הסיבות הסבירות שלה וכמה תיקונים מהירים בכדי לגרום לו לעבוד שוב.

הורדת נטפליקס אינה עובדת

בעיות הורדה של Netflix נובעות מסיבות רבות. לפעמים אתה עשוי לגלות שאפשרות ההורדה אינה זמינה כלל עבור כותרת ספציפית. במקרים אחרים, Netflix מגישה לך קוד שגיאה האומר “הייתה בעיה בהורדה זו” או “ההורדה נכשלה” כשאתה לוחץ על כפתור ההורדה..

מה גורם לבעיה?

יכולות להיות מספר סיבות בסיסיות לכך שאינך יכול להוריד סרטים או תכניות טלוויזיה ברשת נטפליקס. הנפוצים ביותר הם:

אתה משתמש במכשיר שאינו תואם

על מנת להשתמש בתכונת ההורדה של Netflix עליך להשתמש ב: מחשב או טאבלט של Windows הפועלים ב- Windows 10 גירסה 1607 (עדכון יום השנה) ומעלה; iPhone, iPad, iPod הפועל ב- iOS 9 ואילך; טלפון או טאבלט אנדרואיד ב- Android 4.4.2 ומעלה.

אפליקציית Netflix שלך זקוקה לעדכון

אם אתה משתמש במכשיר תואם כאמור לעיל, יתכן שאתה משתמש בגרסה ישנה יותר של אפליקציית Netflix במכשיר שלך. ודא שעידכנת את אפליקציית Netflix שלך לגירסה העדכנית ביותר הזמינה ברשת.

הכותרת הספציפית הזו אינה זמינה להורדה

אם אתה מגלה שכפתור ההורדה אינו זמין בסרט או בתוכנית טלוויזיה ספציפית, זה פשוט אומר שלנטפליקס יש רק זכויות סטרימינג לכותרת. לפיכך, אינך יכול להוריד אותו לצפייה במצב לא מקוון. אפילו כמה מקורי Netflix זמינים לזרם באופן מקוון, ולא במצב לא מקוון.

לצורך הורדת כותרת בזמן שאינה זמינה באזור שלך, ייתכן שתצטרך להתחבר ל- VPN של Netflix ולשנות את המיקום הווירטואלי שלך לאזור שבו הכותרת זמינה..

חרגת ממגבלת ההורדות של Netflix שלך

Netflix אכן מגדיר מכסה על גבול ההורדה הלא מקוונת שלה. במכשיר בודד אתה יכול להוריד עד 100 כותרות ולעתים רחוקות ניתן למצות את המגבלה הזו. עם זאת, המספר משתנה בהתאם לתכנית המנוי שלך ומספר המכשירים המשמשים לגישה לחשבון. למרבה המזל, תקבל הודעה על פג ההורדות שבעה ימים לפני תאריך התפוגה.

למכשיר שלך נפח אחסון נמוך

למכשיר שלך אין יותר מקום פנוי להוריד עוד סרטי Netflix או תכניות טלוויזיה.

נתוני נטפליקס מושחתים

יתכן גם שאפליקציית Netflix שלך אכן שמורה נתונים פגומים או מיושנים.

קודי שגיאה נפוצים הקשורים לבעיות הורדה של Netflix

Netflix בדרך כלל נתקל בקודי שגיאה נפוצים אלה על המסך כאשר יש בעיה בתכונת ההורדה הלא מקוונת שלה.

  • קוד ההורדה של נטפליקס VC2-CV2-V6
  • קוד שגיאה VC2-CV2-B23000
  • קודי שגיאה VC2-CV2-W800700005, VC2-CV2-WC0000428, DL1-W80072EFD
  • שגיאת הורדת Netflix VC2-CV1-B434
  • קודי שגיאה VC2-CV1-MSL205032, VC2-W800A138F, DL1-W800706BA

כיצד לתקן בעיות הורדה לא מקוונות של נטפליקס

להלן מספר תיקונים שתוכלו לנסות.

מחק כותרות שהורדו בעבר

אם הודעת השגיאה מציעה שמיצית את מגבלת ההורדות הלא מקוונות שלך, תוכל פשוט להסיר ישנים ולהתחיל להוריד חדשים תוך זמן קצר. עדיף להסיר את כל הכותרות שהורדת בעבר במקום לעבור את הטרחה של הסרתם אחת אחת. כך תוכלו לעשות זאת:

  • באפליקציית Netflix שלך הקש על ‘עוד’, עבור אל ‘הגדרות אפליקציה’ והקש על האפשרות ‘מחק את כל ההורדות’.
  • כעת נסה להוריד כותרת חדשה. אם עדיין אינך מצליח לעשות זאת, בצע את הצעדים שלהלן.

מחזור כוח המכשיר שלך

הפיתרון המהיר והיעיל ביותר שתוכלו לנסות הוא פשוט להפעיל מחדש את המכשיר. אם אתה משתמש במכשיר כמו אמזון פירסטיק, נתק אותו, השאר אותו לרגע ואז התחבר שוב. כעת הפעל את Netflix ובדוק אם אתה יכול להוריד כותרת עכשיו. אם לא, נסה את הפיתרון הבא.

עדכן או התקן מחדש את אפליקציית Netflix

עבור לחנות היישומים שלך ובדוק אם קיימת גרסה חדשה יותר עבור אפליקציית Netflix שלך ועדכן במידת הצורך. כחלופה, אתה יכול פשוט למחוק את היישום ולהתקין אותו מחדש לחלוטין. בדרך זו תוכל להבטיח שהורדת את גרסת האפליקציה האחרונה והשתמשת בה. לאחר שהאפליקציה עודכנה או הותקנה לאחרונה, הפעל את Netflix ובדוק אם אתה יכול להוריד כותרת. אם עדיין אינך יכול, נסה פיתרון אחרון.

הפעל מחדש את המודם / הנתב שלך

בעיה זו עשויה להתעורר גם בגלל בעיה בחיבור האינטרנט הנמצא בשימוש. אם אתה משתמש בחיבור אלחוטי באמצעות נתב Wi-Fi, הפעל אותו לחלוטין. עשה את אותו הדבר עם המודם שלך אם אתה משתמש בחיבור קווי.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me