כיצד לשנות את אזור Netflix מכל מדינה שהיא

פורסם: 24 במרץ, 2020

הדרך הטובה ביותר לשנות אזורי Netflix ולגשת לספריות נוספות היא להשתמש ב- VPN. על ידי שימוש ב- PureVPN, אתה יכול להתחבר לשרת של כל מדינה ולצפות בתוכניות הטלוויזיה המועדפות עליך. PureVPN מציע ניסיון למשך 7 ימים במחיר של $ 0.99 בלבד כדי לעזור לך לפתוח את אזורי Netflix ולהימנע ממתח במהלך הנעילה..

כיצד לשנות את אזור נטפליקס

נטפליקס מפנה את גבה לייצור כמה מקורות וסרטים נהדרים יותר מתמיד. אחרי הכל, כעת יש לה יותר תחרות להתנגד, תוך שמירה על הצופים נאמנים לשירותה.

עם זאת, התסכול מתחיל כשאתה לא מוצא שבץ קופות בספריה שלך שאחד מחבריך בארה”ב המליץ ​​לך. אתה גולש על הקטלוג המלא, ובכל זאת אינך רואה דבר מלבד התוכן שצפית בו תריסר פעמים.

מרגיש שבור לב? אינך צריך!

יש דרך מהירה שתוכל לשנות את אזור נטפליקס שלך ולהציג אלפי סרטים נוספים, תכניות טלוויזיה, סדרות דוקו ותכנים אחרים.

מה שאתה רק צריך זה VPN.

כיצד לשנות את אזור Netflix לכל מדינה מכל מקום

רשת פרטית וירטואלית היא בדיוק מה שאתה צריך כדי לשנות את אזור Netflix הנוכחי שלך ולצפות בתוכן מאזורים אחרים כמו ארה”ב.

נטפליקס סומכת על המשקיעים והמפיקים שלה בכל מה שקשור להחליט איזה תוכן או ספריה להציג בפני איזה קהל אזורי. מכיוון שהיא חייבת לעמוד ברישיונות השידור והמדיניות, היא לא יכולה פשוט לשדר תוכן לאף מדינה.

לפיכך, Netflix עוקב אחר כל IP נכנסת באמצעות פרקטיקות שונות ומציבה מגבלות אזוריות.

מכיוון שה- IP שלך הוא מקור הבעיה, אתה יכול לגרום לבעיה זו להיעלם ברגע באמצעות VPN. ברגע שאתה עומד מאחורי חיבור VPN, אתה יכול לזייף או לשנות את ה- IP שלך לכל אזור שאתה אוהב.

בסופו של דבר תוכלו לגשת ולצפות בתוכן האזור הרצוי לכם מכל מקום. כך תוכלו לשנות את אזור Netflix לכל מדינה עם PureVPN:

 • בחר את תוכנית PureVPN הרצויה והירשם כמנוי
 • הורד את האפליקציה הרצויה למכשיר שלך והתקן
 • הפעל את האפליקציה באמצעות האישורים
 • עבור לכרטיסייה אתרים פופולריים
 • גלול כדי למצוא את Netflix US
 • לחץ על Connect ושנה את אזור Netflix לארה”ב ברגע

האם נטפליקס זמינה במדינות אחרות?

כן, שירות הסטרימינג זמין במדינות רבות. למעשה, הוא זמין ביותר מ- 180 אזורים ברחבי העולם. זה אולי אחד משירותי הסטרימינג המעט נדירים שיש להם כיסוי כה מסיבי.

אך יתכן ותיתקל באי-נוחות מסוימת אם תיסע למיקום אחר או תעבור דירה. לדוגמה, בעת נסיעה לחו”ל, יתכן שלא תוכל לגשת לתכונה MY LIST בנטפליקס.

יהיה עליכם להתאים מחדש את הגדרות הכוונת ההורים.

במקרה שתעבור שוב ומתכנן להירשם לשירות הסטרימינג מהמיקום החדש שלך, תצטרך לעמוד באפליית המחירים בגלל הפרשי מטבעות..

יתר על כן, ענקית הסטרימינג פיצלה תכנים בהתאם לרישיונות השידור של אותם אזורים. לדוגמה, לאזור קנדה יש ​​גישה לכ- 55% מהספרייה המקורית של נטפליקס.

באופן דומה, אם אתם נוסעים לאוסטרליה או עוברים דירה, תקבלו גישה רק ל -35% מתוכניות הטלוויזיה והסרטים. באופן דומה, לכל אזור גישה מוגבלת מעט לקטלוג המלא של נטפליקס, למעט ארה”ב.

לכן, ייתכן שתצטרך לשנות את אזור Netflix שלך אם ברצונך לגשת לאלפי תוכן נוסף עם המינוי הנוכחי שלך.

מדוע רוב המשתמשים משנים את אזור Netflix לארה”ב

כאמור, הספרייה האמריקאית מחזיקה בקטלוג התוכן השלם שנטפליקס בבעלותה כיום. זה בגלל שכמעט כל צופה בנטפליקס במדינות אחרות רוצה לגשת לספריית Netflix האמריקאית.

מלבד זאת, הספרייה האמריקאית מנקשרת רשימה ענקית של תכניות טלוויזיה מדהימות כמו גם סרטים שהם בלעדיים לאזור זה בלבד. לדוגמה, אינך יכול למצוא את הכותרות הבאות בספריות אזוריות אחרות של נטפליקס, כגון רעידות 5, “חיי הסוד של חיות המחמד 2”, מוח הציפורים, הוריקן הרוצחים, עיר החטאים והסובבים, כדי להזכיר כמה.

אם אתה מעוניין לבחון תכנים מאולפנים זרים, אתה יכול לעשות זאת גם על ידי הרשמה ל- VPN שמציע גישה למחוזות המרובים של Netflix. (עוד על זה קדימה)

כיצד לשנות אזורי נטפליקס במכשירים נפוצים

אם מדובר באנדרואיד, Windows, iOS או Mac, הגדרת VPN ושינוי אזור Netflix זה קל. כאמור, אתה רק צריך להגדיר את אפליקציית PureVPN ולבדוק בכרטיסייה אתר פופולרי כדי לשנות את מדינת Netflix שלך.

אך אינך יכול לצפות אותו הדבר למכשירים שאינם תואמים ל- VPN. אבל אל תדאגי. יש דרך קלה לעקיפת הדרך באמצעותה תוכל לשנות את אזור Netflix במכשירים המועדפים עליך.

להלן השלבים הבאים שאתה צריך לנקוט כדי לשנות את אזור Netflix ב- PS4, Xbox One, Samsung Smart TV ו- LG Smart TV:

 • התקן PureVPN בנתב המועדף עליך
 • חבר את קונסולת המשחקים או הטלוויזיה החכמה שלך לנתב התומך ב- VPN
 • השתמש באחד מהשרתים הבאים כדי להתחבר לשרת הייעודי שלנו של Netflix בארה”ב:
 • abc1.ptoserver.com או abcgo.pointtoserver.com או netflix-us.pointtoserver.com
 • גש לצפייה בנטפליקס במכשירים הרצויים שלך

שאלות נפוצות

האם VPNs בחינם טובים לשינוי אזור Netflix למדינה שלך?

שירותי VPN בחינם הם לרוב הבחירה הראשונה של משתמשי VPN. אחרי הכל, מי לא מעוניין בחינם? ללא קשר לפופולריות שלה, שירותים בחינם אינם כה אמינים בהשוואה לשירותים בתשלום.

בתור התחלה, שירות בחינם עשוי לעזור לך לשנות את אזור Netflix היום, אך לעולם אינך יכול להיות בטוח במחר. Netflix די קפדנית בכל הקשור למעקב אחר שירותי VPN ואיסור מאגר ה- IP.

מכיוון שלשירותים בחינם אין תשתית טובה ובריכת IP ענקית, הם לעולם לא יוכלו להתאושש מאיסור. יתר על כן, שירותים חינמיים מועדים גם לבעיות שגיאת פרוקסי נטפליקס, ש- VPNs בתשלום יכולים בקלות לתקן.

יש סיבה נוספת לכך שייתכן שלא תרצה לבחור בשירותי VPN בחינם בכלל, וזו בעיות רישום נתונים. שירותים בחינם שומרים את נתוני המשתמשים ומוכרים אותם לצדדים שלישיים כמו מפרסמים.

הבחירה ההגיונית עבור כל אחד היא לבחור שירות VPN מובחר כמו PureVPN ולקבל גישה חלקה לנטפליקס ארה”ב וספריות אחרות כל השנה..

גרסאות ה- Netflix של המדינות זמינות ב- PureVPN?

PureVPN מציעה גישה לשבע ספריות נטפליקס שאליהן הצופים יכולים לגשת מכל מקום בעולם. האפליקציה שלנו יכולה לאפשר לך לגשת לנטפליקס בארה”ב, בריטניה, אוסטרליה, קנדה, יפן, צרפת וגרמניה.

אתה יכול לגשת בקלות לספריות האזוריות של Netflix במכשיר שלך באמצעות האפליקציות שלנו. אם אתה משתמש במכשיר כלשהו כמו קונסולת משחקים שבה אתה צריך להתקין את ה- VPN בנתב שלך, אתה יכול לשנות את אזור Netflix עם שרתי המדינות המוזכרים כאן:

עבור נטפליקס ארה”ב:

abc1.ptoserver.com

abcgo.pointtoserver.com

netflix-us.pointtoserver.com

עבור נטפליקס אוסטרליה:

streaming-au-tcp2.ptoserver.com

streaming-au-udp2.ptoserver.com

עבור נטפליקס קנדה:

ca2-ovpn-tcp.pointtoserver.com

ca2-ovpn-udp.pointtoserver.com

עבור נטפליקס גרמניה:

streaming-de-tcp2.ptoserver.com

streaming-de-udp2.ptoserver.com

עבור נטפליקס יפן:

jp2-ovpn.pointtoserver.com

עבור נטפליקס צרפת:

streaming-fr-tcp2.ptoserver.com

streaming-fr-udp2.ptoserver.com

מדוע נטפליקס טובה יותר במדינות אחרות?

ארה”ב אינה הספרייה היחידה בה אתה יכול לצפות בתוכניות טלוויזיה וסרטים מדהימים. למען האמת, מחקרים זרים מקבלים את מרכז הבמה בכך שהם מציעים תוכן נהדר.

אתה יכול להוסיף יותר לרשימת הצפיות שלך על ידי גישה לגישה לתוכן נטפליקס הזר, שאינו זמין באזור שלך..

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me