Contents

האק פשוט: כיצד לצפות ב- NBC ב- Kodi נחשף!

פורסם: 02 ביולי, 2019

רוצים להזרים את NBC בקודי? ואז המדריך הזה בשבילכם. השג את PureVPN במחיר של $ 0.99 בלבד כדי לגשת למיטב התוספות של קודי ולצפות ב- NBC מכל מקום במהלך ימי הנעילה..

הצורך לצרוך תוכן חדש ומעניין קיים כבר מאות שנים. בעבר אנשים כמעט היו מכורים לקריאת עיתונים בבוקר, או לספר בערב. מאוחר יותר אנשים התחילו להתכוונן למכשירי הרדיו והטלוויזיות שלהם לתוכניות האהובות עליהם. הצורך עדיין קיים היום, אך האופן בו אנשים צורכים תוכן בימינו התחדש במכלול.

סטרימינג הוא קוד החיים החדש למי שרוצה לצפות בתוכן הווידיאו המועדף עליהם. בימינו, ישנן אפשרויות בלתי מוגבלות כשמדובר בהחלטה מה להזרים ובאיזו מכשיר או פלטפורמה.

ישנם שפע של שירותי סטרימינג כמו נטפליקס והולו, שיש להם משתמשים במיליונים ברחבי העולם. שתי פלטפורמות הסטרימינג הללו מספקות גישה לכמה מתוכניות הטלוויזיה והסרטים הגדולים ביותר, אך ישנן היקף מוגבל. אם אתה רוצה לצפות בחדשות, בספורט כלשהו או בכל סוג אחר של תוכן וידאו שאתה לא יכול לקטלג כבידור, קשה למצוא אותו בפלטפורמות הסטרימינג האלה..

מה זה קודי

דוגמה אחת כזו לשירות סטרימינג, שהוא בחינם לחלוטין, היא קודי. זהו נגן מדיה עם קוד פתוח המספק לך גישה לתוכן 0 מכל מקום בעולם, גם אם הוא חסום באזור שלך. זה מביא את כל מה שאתה אוהב, במקום אחד, ומציע אותו בממשק משתמש מסודר וקל לעין. כמובן שהוא תומך ומנוהל על ידי צוות מסור של אנשים.
ניתן להתקין קודי על כל מכשיר שמתחבר לאינטרנט ויש לו מסך. ניתן להשתמש בו ב- Linux, OSX, Windows, iOS, and Android, קונסולות משחק, קופסאות טלוויזיה מעוצבות ומכשירים רבים אחרים..

תוכן ב- Kodi ובסיס המשתמשים בו

על פי תוצאות התעבורה ששיתפה קודי עצמה, 12 מיליון משתמשים היו פעילים ב- Kodi החל מדצמבר 2017. החברה גם שיתפה כי 1 מתוך 3 משתמשים עדכנו באופן קבוע את מאגרי ההרחבה שלהם כדי להישאר מעודכנים עם התוכן האחרון..
בסיס משתמש ייעודי שכזה, למרות כל הסדקים שקודדי התמודד איתם בתקופה האחרונה, אפשרי רק מכיוון שקודי מספקת פיתרון של חלון אחד לתוכן הטוב בעולם. מספר התוספות וכמות התוכן בכל תוסף כמעט אינסופי, מה שמסביר מדוע משתמשי קודי נשארים נאמנים מאוד לשירות.
אין שום אמצעי נכון לקטלג את ז’אנר התוכן שיש לקודי. בואו נגיד שיש בו הכל ואז כמה. פשוט קבל את התוסף הנכון והתחל להזרים מייד. עם זאת, קיימות קטגוריות זמינות ב- Kodi שניתן לראות בדף הבית. קטגוריות אלה שואפות למיין תוכן בדף הבית שלה בדרך זו:

 • מוזיקה
 • סרטים
 • מופעים
 • תמונות
 • PVR

Kodi עוסק בהרחבות

בדיוק כמו שאפליקציות הן שהופכות את הטלפונים החכמים למוצר בר-קיימא, עבור קודי מדובר בתוספות. לכל דבר שרוצים לצפות בקודי, אתה זקוק לתוסף רלוונטי. לאחר התקנת תוסף על נגן המדיה שלך ב- Kodi, הוא מופיע כספרייה שתוכל לבחור ולחקור כדי למצוא תוכן שאתה יכול להציג..
לדוגמה, אם אתה רוצה לצפות בתוכניות הטלוויזיה העדכניות ביותר של HBO בקודי, היית זקוק לתוסף ל- HBO, או אם אתה רוצה להישאר מעודכן בענייני אקטואליה וחדשות, אתה יכול לקבל משהו כמו תוסף BBC או CNN- ב. יש אלפי תוספות זמינות באופן מקוון להורדה בחינם. רק כמה פרימיום מועטים בתשלום, אך ניתן למצוא את התוכן שהם מארחים גם בתוספות אחרות של קודי בחינם.

מה זה NBC

NBC היא רשת שידור מסחרית אמריקאית שקיימת כבר למעלה מ- 40 שנה. זה עובד עם יותר מ -200 חברות כלולות ברחבי ארה”ב, שחלקן משודרות באזורים מסוימים בקנדה ובשטחים אחרים בארה”ב..

NBC חסומה מחוץ לארה”ב – הגבלות גיאוגרפיות!

NBC זמין רק בארה”ב ובחלק מהשטחים שלה. מחוץ לארה”ב אינך יכול לגשת ל- NBC עקב מגבלות גיאוגרפיות שנקבעו על ידי רשויות אזוריות, יצרני תוכן ופלטפורמות סטרימינג. חשוב להבין כי אין סעיף חוקי המאפשר ליצרני ומנחי תוכן לצנזר תוכן על סמך מיקום המשתמש. למעשה, מדובר בפגיעה בזכויות האדם.
על פי דו”ח שפרסם האו”ם בשנת 2011, גישה לאינטרנט מוכרזת כזכות אנושית בסיסית בכל המדינות המתפתחות. זה כלל את הזכות לגשת לתוכן באופן חופשי, שזו כבר לא אפשרות בגלל המגבלות הגיאוגרפיות הלא-אתיות שנקבעו על ידי הרשויות האזוריות.
אתה יכול להזרים את NBC בכל מכשיר, ללמוד כיצד לצפות ב- NBC Live.

תוכן ב- NBC

NBC עוסק בספורט ובחדשות. היא מספקת לצופיה תפריט מגוון של כל אירועי הספורט החיים, כמו גם ניתוח ותוכניות אירוח הקשורות לחדשות ואקטואליה. זה מקום נהדר להתעדכן בו בכל ההתרחשויות האחרונות בעולם בכל הענפים כמו טק, פיננסים, ספורט.

מה זה NBC זהב

NBC זהב הוא מעבר מיוחד לחובבי הספורט, המעניק להם מסרים בלעדיים לאירועים חיים מיוחדים שקשה להזרים אותם אחרת. משתמשים המעוניינים במעבר זהב של NBC יכולים להירשם בתשלום חודשי של 49.99 $ עבור התוכנית היקרה ביותר שנותנת גישה לכל משחק שיש לצפות בהם. אם אתה מעוניין לצפות רק בכמה מהמועדפים שלך, הסתכל בתוכניות תמחור הזהב של NBC.

כיצד להפעיל את NBC Sports Gold במכשיר שלך

הפעלת NBC Gold בכל מכשיר היא פשוטה ככל שהיא יכולה להשיג. אתה רק צריך לעקוב אחר מספר שלבים ואתה תהיה מוכן להתחיל לזרום. עם זאת, ההתקנה מבקשת מספר פרטים, כגון ספק האינטרנט שלך, שתוכל לבחור באקראי אם אתה מחוץ לארה”ב.
ההתקנה תחייב אותך גם להזין קוד אימות בן 6 ספרות, שתוכל לקבל מהמכשיר שברצונך להפעיל. פשוט פתח את האפליקציה, ועבור למסך ההפעלה כדי לקבל את קוד ההפעלה שלך.
אם אתה מוכן להפעלת NBC Gold במכשיר שלך לחץ כאן.

צפו ב- NBC ב- Kodi עם התוספת NBC

כן, יש תוסף ל- NBC שתוכל להוסיף בנגן המדיה שלך של קודי. משתמשים שגרים בארה”ב יכולים פשוט להתקין את התוסף ולהתחיל להזרים מיד את תוכניות הטלוויזיה האהובות עליהם. עם זאת, מכיוון ש- NBC חסומה לגישה מחוץ לארה”ב, אנשים במדינות אחרות לא יוכלו לצפות ישירות ב- NBC ב- Kodi..
גולים, מטיילים ומשתמשים שגרים במדינות אחרות יכולים להשתמש ב- VPN כדי לשנות את מיקומם, מה שמאפשר גישה לתוסף NBC וליהנות מתוכנו מקודי. עוד על כך בהמשך.

כיצד להתקין תוסף NBC ולצפות ב- NBC ב- Kodi

פשוט עקוב אחר השלבים שלהלן כדי להתקין את התוסף NBC Sports Live Extra ב- Kodi.

 • הפעל את קודי ופתח אל ‘תוספות’..
 • לחץ על סמל מתקין החבילות.
 • לחץ על ‘התקן ממאגר’ > מאגר התוספים של קודי.
 • לחץ על NBC Sports Live Extra > להתקין.
 • המתן להודעת “התוספת מופעלת”.
 • חזור למסך הבית ועבור לתוספות.
 • בחר תוספות וידאו.
 • כל הרחבות הווידיאו המותקנות מופיעות כאן.

בפעם הראשונה שתפעיל את התוסף NBC Sports Live Extra, תקבל קוד הפעלה שתצטרך להזין בכתובת https://activate.nbcsports.com/.
לחלופין, תוכל להוריד את התוסף הרשמי של NBCSN מכאן ואז להגדיר אותו על ידי לחיצה על ‘התקן מקובץ מיקוד’ במקום על ‘התקן ממאגר’..

סכנות הזרמה בחיבור לא מאובטח

על פי מחקר שערך אנליסט אבטחת הסייבר, זובייר רפיק, משתמשים המשתמשים בפלטפורמות סטרימינג בחינם בכדי לצפות בתכנים שהם אוהבים, כמו ספורט וחדשות, נמצאים בסיכון הגבוה ביותר לפגיעה במכשירים ובנתונים שלהם. הוא אמר ל- BBC בראיון כי פלטפורמות סטרימינג בחינם הן בדרך כלל הימור לא אטרקטיבי עבור מותגים נחשבים למקם את המודעות שלהם, ולכן עליהם לפנות לכיוון המותגים הלא ידועים..
כתוצאה מכך, פלטפורמות סטרימינג בחינם עמוסות בכל סוגי המודעות, כגון חלונות קופצים, שכבות-על, כרזות צד וכל מקום אפשרי אחר. מודעות אלה מתוכננות באופן בו הן מושכות את המשתמשים ללחוץ עליה. כאשר לוחצים עליהם, הם מאלצים את המשתמשים להתקין תוספים או תוכנות נוספים לצפייה בזרמים חיים.
על פי אותו מחקר, המודעות שנראו באתר סווגו ל -3 קטגוריות, תוכנות זדוניות, הונאה ותכנים למבוגרים בלבד, על סמך לאן המודעות מובילות כאשר המשתמשים לחצו עליה. להלן התוצאות:
כפי שניתן לראות מהתוצאות, למשתמשים המשתמשים בפלטפורמות סטרימינג בחינם יש סיכוי של 54% להידבק במכשירים שלהם בתוכנות זדוניות שיכולים לקחת שליטה מרחוק על המכשירים והנתונים שלהם.
ברגע שפושע סייבר זדוני ישתלט על המכשיר שלך, הם יכולים לקבל מרחוק גישה ליומני המיקרופון, המצלמה והפעילות שלך, שיכולים לתמלל כל דבר שאתה עושה באינטרנט.

השתמש תמיד ב- VPN לצורך סטרימינג

רק VPN יכול לשמור על בטיחותך מפני כל האיומים הללו גם אם אתה ממשיך להשתמש בפלטפורמות סטרימינג בחינם כדי לספק את צרכי ההתחברות שלך. VPN גורם לך להיות אנונימי לחלוטין באופן מקוון ומאפשר לך לגשת לתוכן שנחסם בדרך אחרת באזור שלך.
חשוב לדעת שלא כל ה- VPN טובים באותה מידה כשמדובר בשמירה על פרטיותך על כנה. בעוד שרובם יאפשרו לך לגשת לתוכן חסום, אך מעטים מהם למעשה ישמרו עליך מפני הסכנות הטמונות בתוכן בחינם. מה שאתה צריך זה VPN זורם טוב שדואג לפרטיות שלך וזהות דיגיטלית.

PureVPN – בחירה ראשונה של סטרימרים

ה- VPN שלנו הוא ה- VPN הטוב ביותר המותאם לזרם. יש לו יותר מ -2,000 שרתים הממוקמים ברחבי העולם במדינות שונות, ומאפשרים למשתמשים לחוות חופש אמיתי ואנונימיות בזמן הזרמת כל דבר ברשת. VPN מאפשר חוויה נטולת טרחה.
עבור סטרימרים, המכשול הגדול ביותר הוא מהירויות אינטרנט איטיות, וזה יכול לנבוע שכתובת ה- IP שלהם מקבלת רשימה שחורה על ידי ספק שירותי האינטרנט שלהם. באמצעות VPN, הזרמים הופכים באופן בלתי נראה באופן מקוון לחלוטין, מה שמאפשר להם להתחמק מהמגבלות שקיבלו ספקי שירותי האינטרנט על ה- IP שלהם, וזאת בתמורה למהירות זרימה מקסימאלית בתמורה.

איך להשיג VPN ב- Kodi

קודי הוא נגן מדיה בקוד פתוח, ולכן השימוש בו מבלי לנקוט אמצעי בטיחות בשפע הוא רעיון רע. שילוב VPN ב- Kodi הוא פשוט. אמנם אין תוסף ייעודי לקודי, אך באפשרותך לתקן VPN בנתב ה- Wi-Fi שלך, המספק אבטחת ברירת מחדל לכל המכשירים המחוברים לנתב שלך באופן מיידי..
לחץ כאן לקבלת מדריך התקנה מפורט על כיצד להשיג VPN ב- Kodi.

כיצד להשיג VPN לכל מכשיר אחר

קבלת VPN לכל מכשיר זה פשוט מאוד. פשוט עקוב אחר הצעדים המפורטים להלן כדי להשיג VPN ולאבטח את עצמך ברשת.

 • הרשמה ל- PureVPN
 • הורד VPN למכשיר שלך
 • התחבר באמצעות שם המשתמש והסיסמה שלך
 • הכה התחבר! התחל לזרום בבטחה.
Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me