הוא LastPass מאובטח?

עם העלייה בחשבונות המקוונים שלנו, זכירת שם המשתמש והסיסמה של כל אחד מהם הפכה לאתגר והוצאת חשבונותיך לעתים קרובות רק בגלל שאיבדת את הסיסמה שלך.

אינך מעז לחשוב להשתמש שוב באותה סיסמה, מכיוון שעל פי מחקר שצוטט לעיתים קרובות על ידי חברת מיקרוסופט, למשתמש הממוצע יש 6.5 סיסמאות, שכל אחת מהן משותפת על פני 3.9 אתרים שונים? לכל משתמש יש כ- 25 חשבונות הדורשים סיסמאות ומקליד 8 סיסמאות בממוצע ליום.

עם חשבון לפייסבוק לחשבון לפורטל המכללות שלך, זה יכול להיות מבחן בפני עצמו רק לזכור את האישורים שלך. זו הסיבה שמישהו איפשהו הסתיים ברעיון המבריק לפתח מנהל סיסמאות!

בעיקרו של דבר, מנהל סיסמאות פועל כמארגן ששומר בבטחה את הסיסמאות שלך לכל חשבון מקוון, כך שלא תצטרך לשרוט כל הזמן את הראש בניסיון לזכור סיסמה. מנהל סיסמאות כזה הוא LastPass, שירות מוצפן שניתן לשבח אותו באופן גלוי.

הוא מעבר אחרון מאובטח

מה זה LastPass ומי הבעלים של זה?

LastPass שוחרר בתחילה ב- 22 באוגוסט 2008. מאז אוקטובר 2015 נרכשה LastPass על ידי LogMeIn Inc תמורת 110 מיליון דולר.

LastPass הוא מנהל סיסמאות ומחולל סיסמאות הנועל את הסיסמאות והמידע האישי שלך בכספת מאובטחת.

מכספת LastPass שלך, אתה יכול לאחסן סיסמאות וכניסה, ליצור פרופילי קניות מקוונים, ליצור סיסמאות חזקות, לעקוב אחר מידע אישי בהערות, ועוד.

עם LastPass, אתה נמנע מלהיות נעול מהחשבונות המקוונים שלך או מתמודד עם איפוס סיסמאות מתסכל.

LastPass מציעה גם גרסת פרימיום המציעה יתרונות נוספים כגון שיתוף בלתי מוגבל של סיסמאות, פריטים ותווים, אחסון קבצים מוצפן של 1 ג’יגה-בתים, אימות רב-גורמי פרימיום, תמיכה טכנית בעדיפות ואימות טביעות אצבע בשולחן העבודה..

סיסמת אב

דרושה סיסמת אב חזקה כדי להגדיר חשבון LastPass חדש. זוהי הסיסמה המוצפנת, למקרה שה- LastPass ייפרץ כך שסיסמת האב שלך לא תהיה שם בבסיס הנתונים.

רק זכור את סיסמת המאסטר שלך ב- LastPass, ו- LastPass ימלא עבורך מילות מפתח של דפדפן האינטרנט והאפליקציות.

כיצד מאובטח LastPass?

LastPass עובד תחת מודל האבטחה של אפס-ידע, כאשר כל הנתונים הרגישים המאוחסנים ב- LastPass מוצפנים ברמת ההתקן באמצעות קידוד AES-256 ביט לפני שהם מסתנכרנים עם Transport Layer Security (פרוטוקול קריפטוגרפי שנועד לספק אבטחת תקשורת ברשת מחשבים ) כדי להגן עליו מפני התקפות של אדם באמצע.

שדרוג מערכות תכופות

בנוסף, LastPass מעסיקה את שיטות האבטחה הטובות ביותר בתעשייה כדי לאבטח את התשתית שלהם על ידי שדרוג תדיר של המערכות שלהם, וכן באמצעות מרכזי נתונים מיותרים כדי להפחית את הסיכון לשבתה או נקודת כשל אחת. על פי הדיווחים, LastPass נבדקת בשוק על ידי למעלה מ 43,000 חברות, כולל Fortune 500 ומפעלים טכניים מובילים.

הצפנה ופענוח נתונים

הצפנה ופענוח פועלים בצורה חלקה על ידי אימות המפתח. לאחר אימות המפתח כלומר הזנת בהצלחה את הסיסמה הנכונה, רק תוכל לראות את הסיסמאות שלך שנשמרו ב- LastPass.

בדיקות סדירות ובדיקות חדירה

בהקשר לשירות הניתן באבטחה, למותר לציין כי אמצעי בטיחות הם הכרחיים לשגרה היומית ב- LastPass. בדומה ל- PureVPN, גם LastPass מבצעת לפחות מבחן שנתי אחד על מנת לסייע בביצור ותיקוף האבטחה של המוצר שלהם כפי שמוקצה על ידי שירותי בדיקת אבטחה..

השתתפות בתוכניות של באג באונטי

LastPass משתתף גם בתוכניות שפע של באגים ב- BugCrowd, שם חוקרים עם כובע לבן חושפים נכונה באגים כדי שחברות יוכלו לשפר את המוצר שלהן ולחזק אותו עוד יותר נגד האקרים ופושעי רשת. הדבר מחזק עוד יותר את הבטחתם לשמירה על סיסמאות משתמשים כנדרש.

מה קורה אם LastPass ייפרץ?

זה עידן ההאקרים ואומרים שכמעט כל דבר באינטרנט ניתן לפריצה, בואו נראה כיצד LastPass מתמודד עם האבטחה שלה.כמנהל סיסמאות, האבטחה היא בראש סדר העדיפויות שלנו. אנו שואפים להבטיח כי המידע הרגיש ביותר של לקוחותינו יישמר פרטי ובטוח, בכל מחיר. כחברת תוכנה, באגים ונושאים מתעוררים באופן טבעי ובעוד שהם לא נוחים ומעניינים אותם, הם חלק מהתהליך הטבעי שהופך את LastPass לאבטחה כמו שהיא.

על פי LastPass, הם חוו רק אירוע אבטחה בודד בהיסטוריה שלהם בת 10 שנים, שתחילתה בשנת 2015. למרבה המזל, לא נפגעו נתוני כספת מוצפנים.

בדיקות של LastPass לעיתים קרובות הן תשתית ואפילו ברוב הבדיקות הקיצוניות, המערכות שלהן עמדו והגנו על הכספת המוצפנת המארחת נתונים מורכבים של המשתמשים שלה. זה מחזק עוד יותר את האמון שלנו ברשת חסינת האוויות שהם פיתחו.

אם LastPass אכן סובל מפריצה, האקרים לא באמת יקבלו שום דבר מלבד מידע גובר. הסיבה לכך היא שהם משתמשים בהצפנת AES-256 סיביות המקודדת את הנתונים שלך לרמה אשר הופכת אותם ללא שימוש באף אדם אחר מלבד המקבל בפועל עם מפתח פענוח חוקי.

כעת גם פרוטוקולי אבטחה נחוצים עבורך לקחת בחשבון על מנת לשמור על אבטחת הנתונים שלך.

אתה יכול:

  • השיטה הטובה ביותר היא ליצור סיסמא חדשה וחזקה עבור כל חשבון שאתה מבצע.
  • לעולם אל תישאר מחובר לחשבון אם אתה משתמש בתוסף דפדפן מכיוון שיש יותר סיכויים שהמכשיר שלך ייגנב וההאקר יכול לגשת לכל הסיסמאות שלך בקלות.
  • שמור את התוכנה והאנטי-וירוס שלך מעודכנות.
  • אחרון חביב הגן על עצמך מפני האקרים באמצעות PureVPN.

רוצה לתבוע מחדש את פרטיותך המקוונת? מומלץ לבדוק את המדריכים שלהלן:

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me