Kodi לא מצליח להתחבר? להלן 5 פתרונות לתיקון השגיאה

פורסם: 6 בדצמבר, 2019

המשך לקבל את שגיאת “לא ניתן להתחבר” ב- Kodi? אז מדריך זה יכול לעזור לך לתקן את זה. מכיוון שרבים מנויי קודי מתמודדים עם בעיה זו, הדרך הטובה ביותר להימנע משגיאה זו היא להשתמש ב- VPN. נסה את PureVPN במחיר של $ 0.99 כדי לתקן את השגיאה לא ניתן לחבר ב- Kodi וזרם את התוכן המועדף עליך מכל מקום.

מאז שחר שירותי הזרמת המדיה המקוונת, רובם המכריע של האנשים חתכו את הכבלים ועברו בין השאר כמו נטפליקס, אמזון פריים והולו. למרות שהמעבר שווה כל מחיר ועולה זול יותר משירותי מדיה מסורתיים, אתה עדיין צריך לחסוך קצת כסף מכיסך בכדי לענות על צרכי הבידור שלך. כולנו חשבנו שאין דרך לעקוף את זה, אבל למרבה המזל, קודי ניצל. מה עוד יכול להיות טוב יותר משירות הזרמת מדיה בקוד פתוח ללא רווח, המאפשר לצפות בתכני הווידיאו המועדפים עליכם מבלי לחייב אגורה? וגם זה, במהירות מהירה לעיתים קרובות ב- HD (תלוי באיכות הזרם).

עם זאת, הכל כיף ומשחקים עד להיתקל בשגיאה מעורפלת שהורסת לחלוטין את חווית הזרמת הקודי שלך. שגיאה, שכמעט כל משתמשי קודי חוו בשלב מסוים; ‘קודי לא מצליח להתחבר’ היה שיחת העיירה כבר לא מעט זמן. עם נטילת המשכון, PureVPN תיאר את הגורמים הסבירים לשגיאה ומספר דרכים לתקן אותה.

מה גורם לשגיאת ‘קודי לא מצליח להתחבר’?

כפי שכבר קבענו כי שגיאה זו נגרמת על ידי שימוש בתוסף של צד שלישי, שכולנו עושים, הנה הסיבות הסבירות שלה.

חיבור לאינטרנט לקוי:

חיבור אינטרנט רע גורם לכך שהמכשיר שלך אינו מסוגל לשלוח או לקבל מידע מהמקור הגורם לשגיאה.

כתובת אתר שגויה של המקור:

אם כתובת האתר של המקור שהוזנה אינה נכונה מכל סיבה שהיא כמו טעות איות פשוטה, היא עלולה גם לגרום לשגיאה.

מאגר שפג תוקפו:

השגיאה עשויה להתעורר גם אם מאגר הצד השלישי שאליו אתה מנסה לגשת פג או שחוק.

לא ניתן להתחבר למקור:

אם הרפרטואר שאליו אתה מנסה לגשת אינו מגיב ליצירת החיבור, הדבר עלול להוביל גם לשגיאה זו.

כיצד לפתור שגיאת ‘Kodi לא יכול להתחבר’

כעת, לאחר שפיתחנו הבנה בסיסית של השגיאה והגורמים לה, נתחיל לחלק הכי אינטגרלי; הפתרון.

פתרון 1: בדוק אם יש בעיות בחיבור האינטרנט שלך

עדיף להתחיל עם הפתרונות הבסיסיים ביותר. נסה זאת ותופתע לדעת שזה עובד כמעט מחצית מהזמן. נסה להשתמש באפליקציה כלשהי פרט לקודי כדי לראות אם חיבור האינטרנט פועל או לא. אם זהו, נסה להשתמש בתוסף אחר של קודי או אפילו טוב יותר, התקן תוסף חדש מהריפו הרשמי של Kodi. אם קודי לא עובד בכלל, תוכל לנסות להשבית כל חומת אש או אנטי-וירוס הפועלים במכשיר שלך. אם זה פותר את השגיאה, שמור אותם מושבתים לפני השימוש בקודי.

פתרון 2: בדוק אם יש שגיאות בכתובת האתר המקור שהוזנה

טעויות אנושיות הן הגרועות ביותר. לעתים קרובות למדי, שגיאת הקודי הידועה לשמצה מתעוררת אם אתה מקליד את כתובת האתר של ריפו המקור באופן שגוי. זה יכול להיות לא מזיק כמו שטח נוסף בכתובת האתר או “https” במקום “http”. הגישה העמידה בפני תקלות היא להעתיק ולהדביק את ה- URL ישירות לקודי. אתה יכול לבדוק מחדש ולערוך את כתובת האתר לרישום מחדש על ידי ביצוע השלבים שלהלן.

  • פתח את ‘הגדרות’ של קודי
  • פתח את ‘מנהל הקבצים’ מדף המערכת
  • לחץ על המאגר המתאים ובחר ‘ערוך מקור’
  • לחץ על כתובת האתר של המאגר הרשום
  • בדוק שוב אם יש שגיאה (מקפים, ריסוסים אחדים, אותיות גדולות) ותקן במידת הצורך
  • לחץ על ‘O’ ושמור

פתרון 3: בדוק שוב את כתובת ה- URL של ה- repo

מאגרי Kodi משנים לעיתים קרובות את כתובות האתרים במקרה של איסור או כיבוי של תחום. כדי להיות בטוח, השתמש בכישורי החיפוש שלך ב- Google וברר אם זה המקרה עם המושבים החוזרים שאתה מנסה לגשת אליהם.

פתרון 4: נסה להשתמש ב- VPN של Kodi

קודי לא ידוע על מגבלות שהוצבו על ידי ספקי האינטרנט ואחרים. זו גם אפשרות שחסמת אותך לגשת לכתובת האתר של המאגר הספציפי. במקרה זה, נסה להשתמש ב- VPN של Kodi כדי להתחמק ממגבלות כאלה ולהשתמש בקודי באופן אנונימי.

פתרון 5: נסה להשתמש במאגר אחר

אם כל הפתרונות שלעיל לא מצליחים להוציא אותך מהסבל שלך, הסיבה היחידה שנשארה היא שמאגר נסגר לתמיד. אם זה המקרה, אתה יכול לפנות למאגר חלופי ולהחזיר את קודי למצב סטרימינג.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me