הגנת Keylogger – כיצד להגן על המכשיר שלך מפני כלי זדוני זה


הגנת Keylogger – כיצד להגן על המכשיר שלך מפני כלי זדוני זה

האם ידעת שבשנת 1999 הוציאה סוכנות אכיפת החוק האמריקנית את הבוס של אספסוף בפילדלפיה בעזרת “keylogger”?


עכשיו לא מרופט מדי?

ובכן, לא תמיד תוכלו לצפות לסיומים משמחים עם Keyloggers, במיוחד כאשר הם נותרים לחסדי האקרים ופושעי רשת אחרים..

Keyloggers משמשים למטרות שונות. למשל, בטח שמעתם סיפורים על בני זוג קנאים שעוקבים אחר כל פעילות של האחרים המשמעותיים שלהם. באופן דומה, רוב אנשי ה- IT משתמשים בכלים אלה כדי לפקח על שימוש ברוחב הפס של הרשת או לפתור בעיות.

עם זאת, אותם כלים נמצאים בשימוש נרחב גם על ידי פושעי רשת לאיסוף הנתונים הרגישים של המשתמשים. בסופו של דבר, פושעי סייבר משתמשים בו למטרות מצמצמות כמו סחר בשוק שחור, גניבת זהות ועוד.

לכן עדיף ללמוד ולהבין יותר על הגנת Keylogger כך שתוכל לשמור על נתונים חסויים שלך מפני איומי סייבר. img

  • מה זה Keylogger & איך זה עובד?
  • סוגי Keyloggers שעליכם לדעת עליהם
  • איזה מידע יכולים Keyloggers לגנוב?
  • 7 דרכים יעילות שתוכלו להגן על המכשיר שלכם נגד Keyloggers
   • השתמש באנטי-וירוס או אנטי-תוכנה
   • הגדר חומת אש
   • שמור על מערכת ההפעלה והקושחה מעודכנת
   • אל תפתח אימיילים או קישורים חשודים
   • התקן אנטי-Keyloggers
   • שנה סיסמאות מעת לעת
   • השתמש ברשת פרטית וירטואלית

  סוגי Keyloggers שעליכם לדעת עליהם

  כאמור, Keyloggers מגיעים בצורות שונות, וחובה שתדע עליהם כדי להגן טוב יותר על הנתונים שלך.

  • האקרים שיש להם גישה פיזית למכשיר הקורבן יכולים להשתמש ב- Keyloggers מבוסס חומרה כדי לפקח על גניבת המידע. Keyloggers המבוססים על חומרה זמינים כרטיסי PCI מיני, מחברי USB ואפילו כמעגל מובנה בתוך מקלדת.
  • Keyloggers המופצים באמצעות ערכות root root או תוכנה זדוניות ויכולים לחדור למקור הגרעינים של המערכת נקראים Keyloggers מבוססי Kernel. סוג תוכנה זדוני זה קשה למדי לאיתור שכן הם מוסתרים היטב בתוך מערכת ההפעלה עצמה.
  • אחת הצורות הנפוצות ביותר של Keyloggers היא מבוססת API. כלים אלה משמשים כממשק API למקלדת ובכך משמשים ללכידת הקשות כפי שהוקלדו על ידי הקורבן.
  • אחד הסוגים המורכבים ביותר של Keyloggers הוא Keyloggers אקוסטיים. הכלי משתמש בשיטות הקריפטאנליזה האקוסטית בכדי לרשום את הקשה על מקלדות הקורבן.

  איזה מידע יכולים Keyloggers לגנוב?

  תלוי באופי ובמטרה של ה- Keylogger, ניתן להשתמש בכלי לפיקוח וגניבה של מידע רגיש למשתמשים מסוגים שונים. בתור התחלה, האקר יכול להשתמש בכלי כדי לפקח על פעילויות הגלישה של המשתמשים ולרשום את פרטי הכניסה של המשתמשים, כולל פלטפורמות מדיה חברתית, חשבון בנק מקוון וכו ‘..

  ההאקר יכול לאחר מכן להשתמש בנתונים כדי לסחוט את היעד, לגנוב כסף מחשבון הבנק של הקורבן, לרכוש דברים בכרטיס האשראי של הקורבן, או פשוט לסחור את האישורים ברשת החשוכה בתמורה לסכום עצום.

  7 דרכים יעילות שתוכלו להגן על המכשיר שלכם נגד Keyloggers

  בדרך כלל קשה לזהות קיילוגרפים. אבל אתה יכול לשקול את עצות ההגנה הבאות של Keylogger כדי לאתר, להסיר ולמנוע מ- Keyloggers לגנוב ולהשתמש לרעה בנתונים שלך.

  השתמש באנטי-וירוס או אנטי-תוכנה

  אנטי-וירוסים או אנטי-תוכנה משמשים כמטבע נגד סוגים שונים של כלים זדוניים הפועלים משתוללים במרחב הסייבר. גם אם אינך חושד באף Keylogger או שאתה עובר לתסמינים זדוניים כלשהם במכשיר שלך, עליך להשתמש בכלי האבטחה האלה כדי למנוע אירוע עתידי. כמו כן, וודאו כי מאגר המידע של הנגיף של הכלי מעודכן בכדי להילחם באיומים חדשים וצצים.

  הגדר חומת אש

  חומת אש משמשת לקביעת מדיניות נגד תנועת רשת נכנסת ויוצאת. כתוצאה מכך חומות אש מיישמות יישום יעיל באמת נגד כלים מזיקים כמו Keyloggers. מכיוון שה- Keylogger זקוק לאינטרנט כדי לשלוח את הנתונים לתוקף ותעבורת האינטרנט עוברת דרך חומת אש, יש סיכוי חזק שהאפליקציה תזהה תנועה דגי או בקשה. אתה יכול להשתמש בחומת האש המובנית של חלון או להגדיר יישום של צד שלישי.

  שמור על מערכת ההפעלה והקושחה מעודכנת

  זכור כי פגיעות האבטחה בקושחה או מערכת הפעלה של המערכת היא זו שמובילה להתקפות סייבר מוצלחות. למעשה, האקרים ופושעי סייבר אחרים תמיד מחפשים ניצולים של אפס יום לצורך הפרות אבטחה מוצלחות, ובכך גניבת נתונים..

  הדרך היחידה שבה תוכלו למנוע התקפות סייבר הקשורות לניצולי אבטחה היא על ידי שמירה על עדכניות הקושחה או מערכת ההפעלה של המכשיר. יצרן הקושחה של המכשיר או מפתח מערכת ההפעלה מפעיל מעת לעת טלאי אבטחה כדי לעזור לנצל את המשתמשים והמכשירים שלהם..

  אל תפתח אימיילים או קישורים חשודים

  אם יש לך Keylogger במכשיר שלך, אפילו אחרי כל אמצעי המניעה, זה אומר שהכלי כנראה קיבל דוא”ל או קישור חשוד שאולי לחצת עליו. לעולם אל תפתח או לחץ על דוא”ל לא ידוע. לעולם אינך יכול לדעת את תוכן הדוא”ל ואת האיומים הכרוכים בו. לכן עדיף להתעלם או למחוק מיילים שנראים אפילו מעט חשודים.

  התקן אנטי-Keyloggers

  אתה יכול להשתמש באנטי Keyloggers כדי לאתר כל Keylogger במערכת או במכשיר שלך ולהסיר אותו לתמיד. אתה יכול למצוא יישומים בחינם ליישומים באינטרנט. הקפד לבדוק את הביקורות ולהשתמש ביישומים אמינים.

  דבר אחד שאתה צריך לזכור כשאתה משתמש באנטי-Keyloggers הוא שהכלים האלה בנויים כדי למגר כל סוג של ערכת רישום מקשים שיש במכשיר שלך, אפילו ערכות לגיטימיות המשמשות את אנשי ה- IT למטרות שהוזכרו לעיל..

  שנה סיסמאות מעת לעת

  שינוי או שינוי סיסמאות מדי פעם הוא אחד הטריקים העתיקים ביותר בספר. למותר לציין כי זהו גם אחד השיטות הטובות ביותר להגנה על Keylogger. עם זאת, חובה לוודא שלמכשיר שלך אין כל keylogger לפני שתשנה סיסמאות. אחרת, תחזור לכיכר אחת.

  השתמש ברשת פרטית וירטואלית

  אין ספק, antimalware ואנטי Keylogger יכולים לאתר ולהסיר את ה- Keylogger. עם זאת, אם ברצונך לפרוס שכבת אבטחה נוספת בכדי למנוע עימותים עתידיים עם Keylogger ואיומים דומים, מומלץ לשקול להשתמש ב- VPN, יחד עם אמצעי מניעה אחרים הרשומים כאן..

  PureVPN משתמש בפרוטוקולי אבטחה סטנדרטיים ובהצפנה בדרגה צבאית כדי להצפין את נתוני המשתמשים. לאחר ההתקנה והפריסה של המשתמשים, יוכלו המשתמשים ליהנות מתקשורת מאובטחת ולעיין בכל רשת שהם רוצים, כולל נקודות חמות Wi-Fi ציבוריות הפופולריות למדי לשימושם וחסרי ביטחון..

  מלבד ההגנה על המכשיר שלך מפני גישה לא מורשית, PureVPN מאפשר גם לך לזייף את המיקום שלך כדי ליהנות מאנונימיות ומנגישות מקוונת, יחד עם יתרונות רבים אחרים.

  רוצה לתבוע מחדש את פרטיותך המקוונת? מומלץ לבדוק את המדריכים שלהלן:

  Kim Martin Administrator
  Sorry! The Author has not filled his profile.
  follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map