האם Jailbreaking בטוח?


האם Jailbreaking בטוח?

אתה אולי תוהה האם פורץ הכלבים בטוח ומה הוא עושה? פריצת Jail של הטלפון החכם שלך יכולה לאפשר לך לגשת לתכונות ופונקציות נוספות שמוגבלות על ידי חברת הייצור. פורצי Jail פורצים את הסמארטפון שלך עשויים להראות מפוארים, במיוחד אם אתה בוחן פונקציות ואפשרויות חדשות באמצעות הטלפון שלך. זה אולי נשמע טוב להפליא – ההשלכות או ההשלכות של פריצת הטלפון עלולות להיות מסוכנות מאוד. אז השאלה האמיתית היא אם אתה המשחק ומוכן לקחת את הסיכון.


האם פורץ הכלבים בטוח לאייפון שלך

מה זה Jailbreaking?

התנאי פורץ כלא מתייחס ל שינוי ברמת המערכת של מכשיר כדי להתחמק מהמגבלות או החסמים שנוצרו על ידי יצרן מכשירים. המונח משמש בדרך כלל לסמארטפונים, עם זאת, הוא מיועד למכשירים אחרים כמו קונסולות משחקים כמו PlayStation והתקנים אלקטרוניים אחרים עם תכונות מוגבלות. א אייפון שבור יכול בקלות לעקוף את מגבלות היצרן ולגשת לתכונות מוגבלות או אפילו להתקין תוכנה לא מורשית שלא ניתן להוריד מחנות האפליקציות. תהליך שוברי הכלא פועל כניצול המגביר את הרשאות המכשיר שלך על ידי החלפת א מערכת הפעלה מובנית עם מצבים על חשבון תכונות אבטחה וחיי סוללה יחד עם פגיעויות אבטחה ובעיות יציבות. שוברי Jail אינם מוגבלים אך בהחלט ידועים לשמצה בקרב משתמשי iOS.

כיצד פועלת Jailbreak?

תפוח עץ אוהב להגביל את זה הרשאות המשתמשים. הם בדרך כלל להכתיב חווית משתמש ולספר לכם כיצד להשתמש במכשיר – מכשיר שרק רכשתם. בואו ונבחן כמה מההגבלות הללו, אייפון של אפל לא ניתן לשדרג את הזיכרון, מכשירי iPod של אפל צריך לסנכרן עם אפל iTunes לנגן מוסיקה, אפל מק לא ניתן להחליף חלקים ואת רוב האפליקציות הגונות מופיעות חנות אפליקציות משולמים. כמובן שישנם משתמשי טלפונים של אפל שלא מעריכים איפוק ומכאן שהם בוחרים את הטלפון השבור בכלא מאחר והוא מאפשר להם לעקוף מגבלות ולגסות את האייפון של אפל, iPad iPad שלהם וכל מכשיר אפל אחר..

האם Jailbreaking חוקי?

כאשר Jailbreaking את האייפון שלך, מצבים או גרעינים מותאמים אישית מחליפים את מערכת ההפעלה המובנית שלך ומאפשרים לך לגבות על האייפון השבור שלך, לגשת לתכונות מוגבלות, להתקין אפליקציות מחנות האפליקציות בחינם ולגשת לתוכן לא מורשה מבלי לדאוג לגבי חוק זכויות היוצרים של המילניום הדיגיטלי..

יתרה מזאת, פריצת jailbreak של אייפון מאפשרת לך להתאים אישית את ממשק המשתמש שאינו אפשרי במערכת ההפעלה של iPhone. שוברי האייפון שלכם נשמעים מרתקים, אבל השאלה היא האם עליכם לבצע שוברי ג’איל? עם מכשירי אייפון שבורים בכלא אתה מקבל הרשאות נוספות אך במחיר האבטחה של המכשיר שלך. האם פריצת הכלא בטוחה? לא! טלפונים מפורקים הם פגיעים מבחינת אבטחה ורגישים יותר לפריצה, גישה לא מורשית וגניבת מידע כמו כתובת דוא”ל וכו ‘. עדיין, 1 מתוך 3 טלפון iOS שאתה נתקל בו עשוי להיות iPhone שבור ומפעיל את Cydia..

אייפון פורץ ג’יילי לעומת אייפון שורש

פורץ כלא:

ניתן להשתמש במונחים jailbreak iPhone ו- root iPhone להחלפה, עם זאת, טלפון פורץ jail קשור בעיקר למכשירי iOS. מצד שני, השתרשות בדרך כלל קשורה למכשירי אנדרואיד. טלפון או השתרשות Jailbreaking הוא תהליך שמזהה פגיעויות במערכת ההפעלה של המניות ומחליף אותה במצבים – נותן למשתמשים גישה לתכונות מוגבלות שלא ניתן לגשת מחנות האפליקציות. נקודה שכדאי לציין כאן היא כי אין צורך לנסות טבלאות פורצות ג’יילי על ידי עולים חדשים שכן התהליך אינו מבטיח הצלחה של 100%. בזמן Jailbreak ה- iPhone שלך, קיים תמיד סיכון לבניית הטלפון אם הוא מופעל בצורה לא נכונה. יתר על כן, יש זמנים שבהם אתה צריך שוב ושוב לפרוץ את האייפון שלך בכל הפעלה מחדש.

טלפון שורש:

לעומת זאת, השתרשות טלפון פחות מורכבת בהשוואה לפריצת הטלפון. זה בגלל הפתיחות של מערכת ההפעלה. אנדרואיד כמערכת הפעלה משוחררת יותר בהשוואה ל- iOS. אף על פי שיצרני אנדרואיד אינם מעריכים או מעודדים השתרשות, ביצוע התהליך במכשיר אנדרואיד הוא הרבה פחות בעייתי בהשוואה ל- iOS. אפשר לומר כי השתרשות מכשיר אנדרואיד מעט מותרת בהשוואה ל- iOS פורץ Jail. אם הדברים הולכים דרומה, החזרת מכשיר מושרש למערכת ההפעלה של המניה יכולה להיחשב כמוצא אחרון. אף על פי כן, תקלות לא רצויות בהפרצת הכלא יכולות להותיר לך מכשיר לקוי או לבני שאי אפשר לשחזר.

האם Jailbreak מסכן את בטיחות המכשירים?

לפני שאתה קופץ על העגלה כיצד פורץ הכלא יכול להשפיע לרעה על הבטיחות של המכשיר שלך, אין זה מושלם להבין איזו השפעה יש לו על בטיחות המכשיר שלך..

אין כיסוי של Apple על ידי אחריות:

פריצת מכשיר מבטלת אחריות. תביעת האחריות שלך עפה מהחלון אם קורה משהו רע למכשיר שלך. אפילו אם הוצאת פריצת ג’ייל מוצלחת, כעת יש לך מכשיר עם גישה בלתי מוגבלת. וזה טבע האדם לחקור עד כמה עמוק חור הארנב – תמיד נבחר את הגלולה האדומה. יש אפליקציות טובות ואפליקציות גרועות; אפליקציות שמתרסקות וגם תוכנות זדוניות. יש סיבה שההגבלות הללו קיימות מלכתחילה. מכשיר Jailbroken מאפשר לך להתקין ממשקי API אפילו מדפים לא מורשים ולעתים לא מאובטחים – מה שמותיר את אבטחת המכשיר שלך פגיעה.

יציבות והתרסקות ניידת:

מכשירים שבורים בכלא רגישים יותר להתרסקות הטלפון. כמו כן, יישומים מסוימים עשויים שלא לעבוד כמתוכנן או רגיל. עדכונים רשמיים הם אסון לטלפונים שבורים בכלא. עדכון רשמי, אם הוא לא יוצר את הטלפון שלך, היה גורם לטלפון שלך לתקלות, לשבור את הטלפון שלך או להפוך כמה תכונות לבלתי נגישות. יתרה מכך, העדכונים עשויים להתלוות גם לתוכנות זדוניות. הפיתרון היחיד לכך הוא הגרסה המעודכנת של jailbreak ולעיתים קרובות לוקח שבועות, ואפילו חודשים עד שיהיו זמינים.

תוכנות זדוניות:

לא משנה כמה מגניב מכשיר iOS המותאם אישית נשמע לך, אנו ממליצים לא לנסות שוב ושוב. כשאתה מנסה לשבור כלא, ימיך כמשתמש ללא דאגות נגמרו. האחריות שלך בטלה. לא אפל, אתה צריך להחליט אם אפליקציה בטוחה או לא, אתה כבר לא דאגתם. שוברי כלא מלווים לעיתים קרובות באיומי אבטחה מכיוון שלפורצת הכלא עשויה להיות מובנית דלת אחורית. ברגע שתשתרש את מכשיר ה- iOS שלך עם הקושחה, אתה עלול לתת בטעות גישה לכל הנתונים והמידע שלך המאוחסנים בטלפון.

הפרות נתונים:

אחת התקריות הפריצות הכלאיות הידועות לשמצה התרחשה בשנת 2015 כאשר האקרים סיניים השיגו גישה למידע כניסה ל- iCloud של 225,000 אנשים שניסו לשבור את האיסוף. הפריצה הקלה על ידי דלתות אחוריות שנוצרו ב- tweakbreak של jail וסיפרו להאקרים להסתנן למכשירי המשתמשים.

הנה הסיבה שאנחנו לא ממליצים לשבור את האייפון שלך

יכול להיות שידעת שעד כה שובר פריצה של מכשיר אינו בטוח ויכול לפגוע באבטחת המכשיר שלך. פריצת Jail לא רק מבטלת את אחריות המכשיר שלך, אלא יכולה להשאיר אותך עם מכשיר לבני אם הוא מופעל בצורה לא נכונה. עדכונים רשמיים הופכים לאסון ומלווים תקלות מעצבנות – גורמים למכשיר שלך לחוות עצירות מיותרות. אתה נותר כמעט בחסדיך, מכיוון שאתה כבר לא הדאגה של החברה. יתכן שתצטרך להבדיל בין אפליקציה טובה לבין תוכנה זדונית בעצמך.

למען האמת, אם הדברים הולכים לצדדים, איש אינו מציל את עצמך. לכן, אם אתה בן זוג חדש, אנו ממליצים בחום לא לנסות שוב ושוב או לפנות למישהו שיעשה זאת בשבילך. לפעמים מספיק לבטל את התיבה של מכשיר חדש שפועל כפי שהוא אמור. עם זאת, אם אתה חובב טכנולוגיה מושבע, לך לשבור רגל. זה מפואר לבדוק דברים חדשים, מכשיר iOS בהתאמה אישית נשמע מגניב והכל אבל להיות בטוח, תמיד!

רוצה לתבוע מחדש את פרטיותך המקוונת? מומלץ לבדוק את המדריכים שלהלן:

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map