כיצד להסתיר את היסטוריית הדפדפנים מ- ISP

הרצועה הוסרה על ידי ספקיות האינטרנט, ומאפשרת להם להשתמש בנתונים האישיים שלנו כרצונם ולהפיק מזה דולרים גדולים.

כללי ה- FCC מתקופת אובמה הוחזרו והחליפו את הצעת החוק החדשה נגד הפרטיות. על פי הצעת החוק החדשה, ספקי שירותי האינטרנט מורשים כעת לרשום כל פעילות שאנו מבצעים באופן מקוון או באפליקציות בהן אנו משתמשים, ולמכור נתונים אלה ל”הצעת המחיר הגבוהה ביותר “.

מה שגרוע יותר הוא שאין דרך לדעת למי ימכרו את המידע.

כיצד להסתיר את היסטוריית הגלישה מ- ISP

מה פירוש אוסף הנתונים הזה למשתמשים …

בתור התחלה, ספקי שירותי האינטרנט יכולים לעקוב אחר כל דף אינטרנט בו אנו מבקרים וכל הפעילות שלנו באתרים אלה.

הלאה הם ימכרו את המידע האישי לחברות שיווק או לכל ארגוני צד ג ‘אחרים.

חברות השיווק היו מפרקות את הנתונים שלנו, מבצעות ניתוחים שונים על כך ומשתמשות בממצאים כדי לקבל תובנות על חיי היומיום שלנו.

לדוגמה, אם אנו מחפשים תמונות זר, ספקי האינטרנט רואים את השאילתה כעניין שלנו ומגישים לנו מודעות התואמות עניין זה כמו מודעות הקשורות לחנויות זר, זר לחתונות וכו ‘..

בלי קשר, קבלת דואר זבל על ידי מודעות ממוקדות זה רק חלק אחד מהדאגה.

החלק האחר הוא שאנו לא יכולים להיות בטוחים כי ספק שירותי האינטרנט לא ישתמש במידע האישי שלנו מסיבות נסתרות מלבד מכירתו לחברות שיווק..

אז מה זה אומר עבורנו?

איננו יכולים לשמור על היסטוריית הדפדפנים פרטית יותר, ולכן איננו יכולים לשמור על הפרטיות המקוונת שלנו בלתי ניתנת להפרה.

או, האם נוכל?

מהו מעקב אחר ספקי שירותי אינטרנט?

מעקב אחר ספקי שירותי אינטרנט מתייחס לתרגול של ספק שירותי אינטרנט איסוף והקלטת נתונים אודות הפעילויות והחיבורים המקוונים שלך. יודעים מה זה אומר? כל ספק, מהעדפות הדפדפן שלך להיסטוריית החיפוש שלך, נצפה ומתועד בקלות על ידי ספק האינטרנט שלך.

מדוע ספק שירותי האינטרנט שלך עוקב אחריך?

ישנן מספר סיבות מדוע ספקיות האינטרנט עושות זאת, כולל:

 • למכור את הנתונים האישיים שלך

  ספק האינטרנט שלך יכול להרוויח מהנתונים שהם אוספים על ידי מכירתם למפרסמים המציעים את ההצעה הגבוהה ביותר. כאשר חברות אלה משלבות מידע זה עם נתונים שכבר יש להם על הרגלי הגלישה והקנייה שלך, הן יכולות למצוא דרכים חכמות יותר אך פולשניות למקד אליך.

  למרות שפרקטיקה זו עשויה להישמע בלתי חוקית ביותר, האמת היא שהיא מקובלת לחלוטין במדינות מסוימות. אפילו במדינות בהן אסור לעשות זאת, אין שום דבר שמבטיח ספקי שירותי אינטרנט אינם מקטינים עסקאות עם חברות פרסום מאחורי הקלעים.

 • לדבוק בחוקי שמירת נתונים

  במדינות רבות בעולם, ספקיות האינטרנט נדרשות כחוק לאחסן נתוני אינטרנט של לקוחות לפרק זמן מוגדר. לאחר מכן הדבר נגיש לרשויות אכיפת החוק אם וכאשר הדבר נדרש לחקירה.

  זה ממלא תפקיד חשוב במאבק בטרור ופשעים, אך הוא גם מונע ממלחינים ועיתונאים לשמור על אנונימיותם. בנוסף, יש סיכוי טוב שאזרחים רגילים רבים נבדקים ללא סיבה ברורה.

 • כדי לפקח על השימוש P2P

  שיתוף קבצים אינו חוקי באזורים רבים בעולם, ובאזורים עם חוקי זכויות יוצרים מחמירים, ספקי האינטרנט חייבים לפקח על חיבורי משתמשים על מנת להבטיח שהם לא עוסקים בפעילות סוערת. אם נתפסת שאתה מוריד סיקורים, תישלח אליך הודעה על הפרת זכויות יוצרים, וייתכן שתצטרך לשלם קנסות עצומים או אפילו להילקח לבית המשפט!

 • כדי להקטין רוחב פס

  ספקי שירותי אינטרנט מסוימים מסתמכים על נתוני החיבור של המשתמשים שלהם כך שהם יכולים להצער את רוחב הפס – מה שמוגדר כהאטה מכוונת של מהירות האינטרנט שלך. הם יטענו שזה נעשה כדי להפחית את עומסי הרשת, אך רוב ספקי האינטרנט משתמשים במצערת רוחב פס כדי לשכנע משתמשים לשדרג למנוי יקר יותר או לשלם עבור תוכנית נתונים חדשה ויקרה יותר..

למה אכפת לך?

ובכן, התשובה לא יכולה להיות פשוטה יותר – כי הפרטיות שלך עומדת על כף המאזניים! כל מה שאתה עושה באינטרנט (האתרים שבהם אתה מבקר, שירותים שאתה משתמש בהם, קבצים שאתה מוריד וכו ‘) צופה כל הזמן על ידי מישהו, שמלבד היותו פלישת פרטיות רצינית גם מרגיש מוזר למדי.

אתה תהיה ממוקד גם עם מודעות המותאמות אישית לפי טעמך ותחומי העניין שלך. יש אנשים שלא מפריע להם לפרסם אותם, אך בואו נודה בזה – הדרכים השונות בהן מפרסמים עוקבים אחר התנהגותכם באתרים פשוט שגויות!

אבל זה לא הכל. אם אתה מסתמך על סיקור בכדי לקבל גישה לקבצים הדרושים לך, אתה עלול להיכנס למים חמים חוקיים, ואם אתה מבלה שעות ארוכות בזרם, הורדה או משחק, אתה יכול מאוד להיות נתון במצערת רוחב פס..

אילו נתונים יכול ספק האינטרנט שלך לראות?

מכיוון שספקי האינטרנט מקצים למכשיר שלך כתובת IP ויודעים לאילו כתובות IP אתה מתחבר, הם יכולים לראות כמעט כל מה שאתה עושה באינטרנט. עם זאת, ביצוע זה הופך להיות קל עוד יותר עבור ספק שירותי האינטרנט שלך אם האתרים שאליהם אתה ניגש משתמשים ב- HTTP ולא ב- HTTPS – שמצפין את הנתונים שנשלחו בינך לאתר..

ספק שירותי האינטרנט שלך יכול לראות את הדברים הבאים:

 • המיקום הגיאוגרפי של הטלפון הנייד שלך
 • היסטוריית החיפושים שלך
 • עסקת cryptocurrency שלך
 • היסטוריית הגלישה שלך
 • התקשורת הלא מוצפנת שלך
 • הסיסמאות שלך (בעת הקלדה באתרים לא מוצפנים)
 • ההורדות שלך

כיצד לעצור את ספק שירותי האינטרנט שלך מעקב אחריך?

עכשיו כשאתה יודע שהספקים שלך צופים, ייתכן שאתה תוהה כיצד להגביל, אם לא למגר, את היכולת שלהם לעקוב אחריך. באופן מציאותי, איננו יכולים להילחם עם ספקיות האינטרנט או להתחנן שלא ישתמשו במידע האישי שלנו כדי להשיג זאת. עם זאת, מה שאנו יכולים לעשות הוא להסתיר את היסטוריית הדפדפן מפני ספקי האינטרנט ולהפוך את הפעילויות המקוונות שלנו לאנונימיות לחלוטין.

למזלנו, ישנן כמה דרכים שנוכל לעשות זאת.

 • השתמש ב- Tor

  אם ברצונך להסתיר את היסטוריית הגלישה בפני ספקי האינטרנט, אתה יכול להתחיל עם Tor. למרות שטור אינו 100% כושל, הוא עדיין אפשרות טובה.

  Tor הוא לקוח דפדפן שמאפשר לשמור על אנונימיות בהיסטוריית חיפוש האינטרנט שלך מעיניהם המסקרנות של ספקי שירותי אינטרנט חמדנים. הוא מציע חווית גלישה מוצפנת, המאפשרת להסתיר את פעילות הגלישה שלך מלהיות מעקב או פיקוח על ידי צד שלישי..

  עם זאת, טור נופל בכל מה שקשור להצפנת כל דבר אחר שאינו הדפדפן. לדוגמה, טור לא יכול לחסום ספקי שירותי אינטרנט אחר מעקב אחר המידע האישי המופק מהיישומים שאנו מורידים ומשתמשים בהם.

  באופן דומה, טור אינו יכול להגן על מכשירי IoT (Internet of Things) בבתים שלנו.

  יתר על כן, ספקי שירותי אינטרנט מסוימים עשויים אפילו לא להתיר ללקוחות טור. הם יכולים אפילו לאסור את חיבור האינטרנט אם יתגלה כי התנועה מנותבת מטור.

 • השתמש בתוסף דפדפן HTTPS

  אפשרות קיימא נוספת בה תוכלו להשתמש בכדי להסתיר את היסטוריית הדפדפן מפני ספקי שירותי האינטרנט היא סיומת הדפדפן HTTPS. זהו כלי נהדר כדי למנוע מהדפדפן שלך לדלוף כל פעילות שתבצע באתר.

  תפקיד סיומת HTTPS הוא להצפין כל אתר שאתה מבקר בו. ספק שירותי האינטרנט שלך יידע, כמובן, על האתרים שאתה מבקר בהם, אך הם לעולם לא היו יודעים מה הפעילות שאתה עושה שם.

  נניח למשל שאתה מבקר באתר סטרימינג. ספק שירותי האינטרנט יכול לעקוב אחר המשתמש כי הוא ביקר באתר הסטרימינג, אך הוא אינו יכול לעקוב אחר הסרטונים שצפו בהם או להשתמש בשאילתות חיפוש.

 • השתמש ברשת פרטית וירטואלית (VPN)

  שימוש ב- VPN זה כמו לשים את הצפנת האינטרנט שלך על סטרואידים.

  רשת פרטית וירטואלית מאפשרת לך לא רק להסתיר את היסטוריית הדפדפן מפני ספקי האינטרנט, אלא גם להסתיר את כל הפעילויות המקוונות שלך מהאקרים, גניבות נתונים, סנופרים וכו ‘..

  VPN מגן לא רק על הדפדפן שלך, אלא על המחשב עצמו, על הסמארטפונים שבהם אתה משתמש, על המחשב הנייד שלך, ולמעשה על מכשירי ה- IoT שיש לך בבית..

  כשאתה נרשם לשירות VPN, הוא מצפין את חיבור הרשת המקשר כל מכשיר בבית שלך לאינטרנט.

  VPNs מאפשרים לך להשתמש ב- IP אנונימי (פרוטוקול אינטרנט) כדי לגלוש באתרים. על ידי שימוש ב- IP שמקורו במדינה אחרת, אתה מכשיל את ספק שירותי האינטרנט שלך לחשוב שאפשר לגשת לאתר זה ממקור או אזור אחר, ולא מהבית שלך..

  מלבד זאת, VPN מצפין את חיבור הרשת שלך באמצעות קידוד AES 256 סיביות. ההצפנה בכיתה צבאית מאפשרת לך להשתמש באינטרנט בשקט נפשי מוחלט.

  עם הצפנה ברמה הגבוהה ביותר שמספקת VPN, אתה יכול לבצע קניות מקוונות או לבצע עסקאות מקוונות ללא דאגות בכלל.

PureVPN – VPN אמין לשמירה על פרטיותך!

אנו משתמשים בהצפנה של AES 256 סיביות כדי להגן על המידע האישי שלך מצדדים שלישיים כמו ספקי שירותי אינטרנט, מפרסמים ופושעי רשת. נוסף על כך, כתובת ה- IP האמיתית שלך מוחלפת גם באחת מ -300,000 ה- IP הייחודיות שלנו, מה שמאפשר לקישור הפעילויות המקוונות שלך בחזרה אליך.

PureVPN מכבד את זכותך לפרטיות ועוקב אחר מדיניות ללא יומני קפדנית כדי לשמור על אנונימיות ככל האפשר. יש אפליקציות זמינות לכל הפלטפורמות הגדולות והתחייבות נדיבה של 31 יום להחזר הכסף מבטיחה שההשקעה שלך תישאר מוגנת.

איתנו לצידך, אתה גם מקבל גישה בלתי מוגבלת לסוויטה של ​​תכונות פרימיום כמו הגנת דליפות DNS, מתג להרוג אינטרנט, הגנת דליפות WebRTC וכו ‘. כל אלה מביאים את הפרטיות שלך באינטרנט לרמה חדשה לגמרי..

אשר את הפרטיות

מילה אחרונה

הצעת החוק החדשה לפרטי הפס הרחב היא רק תחילת עידן האנטי-פרטיות. כדי לשרוד טוב יותר בעידן זה, עלינו להיות פעילים בהגנה על פרטיותנו. למרבה המזל, יש לנו מעל כלים כמו VPN לשמירה על רשתות הבית שלנו מאובטחות ופרטיות משפחתנו מוסתרת מעיניים לא רצויות.

רוצה לתבוע מחדש את פרטיותך המקוונת? מומלץ לבדוק את המדריכים שלהלן:

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me