צפו ב- iQiyi מחוץ לסין וטייוואן עם VPN

נסה את PureVPN רק ב- 0.99 ותיהנה מכל תכניות הטלוויזיה והסרטים המערביים והמזרחיים ב- iQiyi מחוץ לסין כמו גם בטייוואן..

קבלו ערבות PureVPN למשך 31 יום חזרה

הזרם את כל התוכן המקומי והעולמי ב- iQiyi מחוץ לסין וטייוואן

הזרם את כל התוכן המקומי והעולמי ב- iQiyi מחוץ לסין וטייוואן בכמה צעדים פשוטים:

iQiyi עם purevpn

הורד

והתקן את PureVPN

שרת ה- iQiyi vpn

התחבר

לשרת ה- VPN הסיני שלנו

קבל iQiyi

מוכן

גש ל- iQiyi מכל מקום

האם אתה זקוק ל- VPN כדי להזרים את iQiyi?

IQiyi, המכונה גם “נטפליקס של סין”, מציעה אחת הספריות העשירות בתוכן באינטרנט. עם זאת, הוא זמין רק בסין ובטייוואן, מה שאומר שברגע שאתה יוצא מגבולות סין אתה לא יכול לגשת לתוכן iQiyi מכל מקום.

VPN VPN

מדוע עליכם לצפות ב- iQiyi מחוץ לסין וטייוואן עם PureVPN?

הטבות לשימוש ב- PureVPN עבור iQiyi הן רבות. להלן היתרונות המובילים הבאים שבהם תוכלו ליהנות באמצעות ה- VPN שלנו:

  • מטיילים

  • נגישות

  • מהירות

  • מכשירים

  • רב התחברות

בסין יש את אחת האוכלוסיות הגדולות בעולם. באופן דומה, גוליה מפוזרים בכל היבשות, כולל אירופה, אמריקה, אפריקה, אסיה, אוסטרליה, ועוד.

מבחינת המחייה, הסינים נהנים מזמנם בחו”ל. עם זאת, כשמדובר בגישה לתוכן המקוון מארצם, הדברים הופכים למעט לא רצויים. בדיוק כמו שאינך יכול לגשת לחלק מהאינטרנט כשאתה בסין בגלל חומת האש הגדולה, כך גם אתה לא יכול לגשת לתוכן סיני כשאתה מחוץ לאזור. אפילו מנוי פרמיה של iQiyi לא יועיל לך אם אתה גר בחו”ל.

ל- PureVPN שרתים באזורים שונים, כולל סין. יתר על כן, יש לנו מאות כתובות IP בכל שרת, מה שאומר שתוכלו לקבל כתובת IP סינית עם כמה לחיצות בלבד. ברגע שאתה מחובר לשרת VPN סיני, אתה יכול לגשת ל- iQiyi מחוץ לסין ולטאיוואן מכל יבשת.

iQiyi אינו שירות הסטרימינג הסיני היחיד ששלט בלבם של תושבים רבים ברחבי הארץ ומחוצה לה. למעשה, ישנם גם שמות רבים ומפורסמים אחרים שנהנים ממיליוני משתמשים חודשיים כמו Baidu Video, Youku, QQVideo ו- PPTV, אם נזכיר כמה.

בדומה ל- iQiyi, כל אותם שירותים מוגבלים לאנשים המתגוררים בסין בלבד. פירוש הדבר שתאבד את הפריבילגיה לגשת לשירותים אלה ברגע שתיכנס לאדמה זרה.

PureVPN הוא האביר שלך בשריון נוצץ מכיוון שהוא יכול לעזור לך לקבל גישה לכל הערוצים הללו בכמה לחיצות. על ידי חיבור למיקום השרת לפי בחירתך וקבלת ה- IP הרצוי, אתה יכול לגשת לא רק לערוצי ושירותי סטרימינג סיניים מחו”ל אלא גם להפך..

רוחב הפס יכול להיות לעתים קרובות הנושא מאחורי חווית הזרמת איטית או חצופה. למעשה, לא תוכל להשיג מהירויות הורדה טובות אם אתה נתקל בבעיות רוחב פס.

לפעמים, מהירות איטית היא הגורם לרוחב הפס המוגבל שפתח ספק האינטרנט שלך. לשם כך, עליך לבקש מ- ISP שלך מהירות מהירה יותר שאפשר עם מנוי משודרג. אם זה לא רוחב הפס המוגבל, יתכן שאתה נתקל בבעיית מצערת ספק שירותי האינטרנט.

חסימת מהירות היא מנהג די ישן בקרב ספקי האינטרנט, והם עושים זאת כדי להגביל כמה משתמשים שהם סטרימרים מנוסים. PureVPN יכול לעזור לך לפתור בעיה זו במהירות.

אינך צריך להפעיל פיצ’ר כלשהו או לבצע ציוצים נוספים שנועדו להתגבר על מצבי מתח. כל שעליך לעשות הוא, הפעל את PureVPN וגש לשירות המועדף עליך כדי להזרים ללא שום חציצה.

הכי נהנה מהסטרימינג במכשירים ניידים. אחרי הכל, איך היית קורא להזרים תוכן ב- iQiyi תוך כדי נסיעה ברכבת התחתית? כמובן שתפתחו את הטלפון החכם או הטאבלט שלכם ותתחילו להזרים תוכן סיני תוך כדי תנועה.

כדי לגשת ל- iQiyi במכשיר שלכם מחוץ לסין, עליכם להתקין VPN במכשיר. אבל, לא כל VPN תומך בכל מכשיר Windows, iOS, Mac או Android.

אחד ההיבטים הטובים ביותר של PureVPN הוא שניתן להתקין את ה- VPN במכשירים רבים. אתה יכול להריץ PureVPN בטלוויזיה אנדרואיד, לינוקס, iOS, Windows, קונסולות ואפילו נתב. יתר על כן, קל לנו לעקוב אחר מדריכים שיכולים לעזור לך להגדיר את ה- VPN תוך מספר דקות.

מלבד השימוש ב- PureVPN במכשיר הרצוי לצפייה ב- iQiyi מחוץ לסין, ייתכן שתרצה להשתמש ב- VPN במכשירים מחוברים אחרים. הסיבות יכולות להיות רבות. לדוגמה, אתה רוצה לאבטח כל מכשיר בבית שלך. יתכן שתרצה להוסיף נוחות לחייך על ידי שמירה על PureVPN בכל מכשיר בו אתה משתמש באופן קבוע.

לחלופין, ייתכן שתרצה לאבטח את המכשיר של אחיך או הוריך, כך שהם יוכלו ליהנות גם מגלישה מאובטחת או מנגישות תוכן קלה מכל מקום.

כאשר יש לך PureVPN, אינך צריך לקנות חשבונות מרובים כדי להשתמש ב- VPN בו זמנית במכשירים שונים. אתה יכול להשתמש באותם אישורים על עד 5 מכשירים, וכך, להשתמש ב- VPN בכל מכשיר בו זמנית.

מדוע VPN בתשלום עדיף משירותי פרוקסי ושירותי VPN בחינם?

הכירו את ההבדל בתשלום VPN VPN Proxy חינם
הצפנת מידעכןלאכן
תאימות רב מכשיריםכןלאלא
HD & נגישות לזרם 4Kכןלאלא
מניעת מצערת של ספק שירותי האינטרנטכןלאלא
DNS & הגנת דליפות IPv6כןלאלא
שרתים ייעודייםכןלאלא

ביקורות על לקוחות PureVPN

Trustpilot

שאלות נפוצות

יתכן שיש לך כמה שאלות שמטרידות את דעתך בנוגע לנגישות iQiyi וכו ‘. המשך לקרוא וקבל תשובות לכל השאלות שלך.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me