כיצד להסתיר כתובת IP


כיצד להסתיר כתובת IP

האם תהית אי פעם כיצד אתר מסוים מגלה את מיקומך באינטרנט? אולי תהיתם איך פייסבוק, נטפליקס או כל שירות אינטרנט אחר מכירים את המדינה שלכם, אפילו כאשר כיביתם את מיקום ה- GPS מהגדרות.


הסיבה לכך שקל לאתר את מיקומך היא שכתובת ה- IP שלך ניתנת לזיהוי בכל אתר באינטרנט. ומכיוון שכתובת ה- IP שלך יכולה לחשוף מידע רב אודותיך, תמיד מועיל לך ללמוד כיצד להסוות את כתובת ה- IP.

לפני שנמשיך בזה, תחילה עליך ללמוד מהי כתובת IP.

כיצד להסתיר כתובת IP

מהי כתובת IP?

כתובת IP – או פרוטוקול אינטרנט היא מחרוזת מספרים ייחודית המשמשת לעתים קרובות לזיהוי כל מכשיר שמתחבר לאינטרנט.

לכל מכשיר שיש לך כתובת IP ייחודית. כתובת זו פועלת באופן דומה למכתב דיוור. אם למשל השאילתה המקוונת שלך היא מכתב, כתובת ה- IP שלך פועלת ככתובת החזרה על המעטפה. על כל שאילתה שאתה מבצע כתוב כתובת ה- IP שלך. והתשובה לשאילתה שלך נשלחת לכתובת חזרה זו, שהיא המערכת שלך.

כתובת ה- IP של המכשיר שלך לא מוקצית באופן אקראי. בדרך כלל זה מספק לך ספק שירותי האינטרנט שלך. משמעות הדבר היא שניתן להשתמש בכתובת ה- IP שלך כדי לגלות את מיקומך הפיזי בפועל.

מדוע עלי להסתיר את ה- IP שלי?

אולי אתה תוהה מדוע עלי להסתיר את ה- IP שלי. הסיבות לכך הן רבות, ולעיתים קרובות אלה קשורות לפרטיות שלך באינטרנט. יש אנשים שרוצים להישאר זהירים במיוחד בעת הגלישה באינטרנט. ויש להם סיבה להיות. הסיבה לכך היא שידועים כי ישויות רבות עוצמה מרגלות על אנשים באינטרנט. אלה כוללים סוכנויות ממשלתיות חזקות כמו ה- NSA, CIA וכו ‘.

אם אינך מודע עד כמה האיום הזה חמור על פרטיותך, עליך רק לבדוק את הגילויים שפרסם אדוארד סנודן לפני זמן לא רב. לדבריו סוכנויות משתמשות בכתובת ה- IP שלך כדי לבדוק את היסטוריית הגלישה שלך. והם לא עוצרים שם. הם גם היו ידועים כפרצות מצלמות ומרגלים אחרי אנשים אפילו ברגעים האינטימיים ביותר שלהם.

גם אם אנונימיות מקוונת אינה דבר שאתה מעוניין בו, עדיין יש סיבות שנלמד כיצד להסתיר את ה- IP שלי באופן מקוון. סיבה נוספת ללמוד טכניקות מיסוך IP או ghosting IP היא לקבל גישה לערוצי הזרמה באינטרנט.

אם, למשל, ברצונך לגשת ולהפיץ את דיסני + ממיקום שאינו זמין, תצטרך להסוות את כתובת ה- IP המקורית שלך ולהשתמש בכתובת IP מזויפת. אבל איך אתה יכול לעשות את זה? זה קל!

כיצד אוכל להסתיר את כתובת ה- IP שלי?

כפי שהוסבר לעיל, הסתרת כתובת ה- IP שלך נחוצה במקרים רבים. והדרך הטובה ביותר להסתיר את כתובת ה- IP שלך היא להחיל הסוואה. פירוש הדבר שתישאר חבוי כשאתה נראה לעין. ואף גורם באינטרנט לא יוכל למצוא את המיקום שלך או את זהותך בפועל.

ישנן דרכים רבות להסתיר את כתובת ה- IP שלך. חלק מאלה מוזכרים להלן:

כיצד להסתיר IP עם VPN?

הדרך הקלה ביותר ליישם הסוואה דרך כתובת ה- IP שלך היא להשתמש ב- VPN. לשימוש ב- VPN יתרונות רבים. זה לא רק מציע אנונימיות מקוונת; זה גם מאפשר לך לשנות את ה- IP שלך למיקום אחר ולגשת בקלות לערוצים המועדפים עליך.

VPN הוא בעצם רשת שרתים שאליהם ניתן לגשת דרך אפליקציית לקוח VPN. שרתים אלה פרוסים בדרך כלל במדינות שונות. ויש להם פונקציה ראשית אחת, לעזור לך לשנות את כתובת ה- IP שלך.

בכל פעם שאתה מתחבר לשרת VPN, כתובת ה- IP שלך צורה של כתובת ה- IP של השרת. זה גם משנה את מיקום ה- IP שלך, ואתה יכול להעמיד פנים שאתה מבקר ממדינה, גם אם אתה גר במרחק של אלפי מיילים משם.

VPNs מגיעים בצורות שונות. שירותי ה- VPN הטובים ביותר הם אלה המובחרים. אלה כוללים, כמו PureVPN, כמו. שירותי VPN אלה מציעים גישה לרשתות השרת הגדולות ביותר, והם גם מציעים את מיטב תכונות האבטחה והפרטיות למשתמשים שלהם.

PureVPN, למשל, מציע גישה ל -2,000+ שרתים ב -140 מדינות. הוא מציע גישה ל 300,000+ כתובות IP שאפשר לשנות אליהם. הוא מציע גם קידוד מקצה לקצה כדי לשמור על אבטחת התקשורת המקוונת שלך. יתר על כן, אתה יכול לגשת לערוצים המועדפים עליך, כולל נטפליקס ארה”ב ודיסני + מכל מקום.

התחברות לשירות כמו PureVPN היא הדרך הבטוחה והקלה ביותר להסתיר את כתובת ה- IP שלי.

באמצעות Tor כדי להקפיץ את כתובת ה- IP

Tor הוא כלי נוסף שעוזר להסתיר את כתובת ה- IP. זוהי גם השיטה העתיקה ביותר להסוות כתובת IP. בתחילת שנות האלפיים, טור גילה דרך להסתיר אותך ברשת.

בעיקרון, טור הוא כמו דפדפן שיכול להקפיץ את כתובת ה- IP שלך למיקומים שונים. התעבורה המקוונת שלך עוברת דרך שרתים שונים מרחבי העולם. זה שומר על זה מוסתר באינטרנט.

עם זאת, יש כמה בעיות בשימוש ב- Tor. ראשית, זה איטי. ה- IP שלך צריך לעבור דרך שרתים שונים, מה שמקטין את המהירות. סיבה נוספת לאי השימוש בטור היא שהיא כבר נפגעה פעמים רבות על ידי סוכנויות המעקב. היו מקרים שנסקרו חפים מפשע מכיוון שהם נראו חשודים בזמן שהם משתמשים בתור.

פרוקסי לטריטוריית IP

השימוש בפרוקסי הוא דרך נוספת להסתיר את כתובת ה- IP שלי. זוהי האפשרות הבסיסית ביותר בה אתה יכול להשתמש כדי להסתיר את ה- IP שלך. עם זאת, פרוקסי הוא קצת בסיסי מדי ולעיתים קרובות הוא חסר שלמות שמגיע עם שימוש בשירות VPN. ידוע שהם מדליפים את כתובות ה- IP שלך. והם חסרים הרבה מאפייני אבטחה חשובים הנחוצים כדי להשאיר את ה- IP שלך מוסתר.

מדוע להשתמש ב- PureVPN כדי להסתיר את כתובת ה- IP שלך?

ישנן מספר דרכים להשאיר את כתובת ה- IP שלך מוסתרת. הדרך הטובה ביותר להסתיר את כתובת ה- IP שלך היא להשתמש ב- PureVPN. באמצעות PureVPN, אתה יכול לגשת ולהשתמש בלמעלה מ- 300,000 כתובות IP מ -140 מדינות. תוכלו ליהנות מהביטחון והאנונימיות הטובים ביותר שתוכלו לקבל. בינתיים, אתה יכול גם לגשת ולזרום לערוצי הזרימה המועדפים עליך מכל מקום!

למידע נוסף על כתובות IP

 • מה כתובת ה – IP שלי
 • כיצד להסתיר כתובת IP
 • IP אנונימי
 • שער ברירת מחדל
 • כתובת IP נתב
 • IP נתב Netgear
 • מספר יציאה
 • מהי כתובת IP פרטית
 • מהי כתובת IPv6
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map