כיצד להשתמש ב- iOS VPN Connect לפי דרישה או תמיד ב- vpn iphone באייפון או אייפד?

השג את המיטב משני העולמות עם פונקציונליות של VPN iOS לפי דרישה. במכשיר ה- iOS שלך, נתב את תנועת האינטרנט שלך דרך מנהרת VPN מוצפנת וספק האינטרנט שלך בו זמנית. הגדל את הפוטנציאל האמיתי והשתמש בשירות VPN במלואו.

נתב באופן בטוח את תנועת האינטרנט שלך דרך ה- VPN והספק שלך בו זמנית.

תוכן ענינים

מה המשמעות של התחברות לפי דרישה?

VPN לפי דרישה או VPN תמיד-למכשיר במכשירי apple ios iphone או ipad הוא תכונה / שירות גאוני למכשירי iOS. הטכנולוגיה מוודאת שתעבורת האינטרנט שלך תזרום דרך רשת VPN ורשת ה- ISP שלך בו זמנית. במקרה זה, ה- VPN נוצר באופן אוטומטי כשאתה מגדיר מראש אתרים שצריכים להיפתח עם שירות VPN המחובר בטלפון ה- iOS או מכשיר ה- iPad שלך באמצעות VPN תמיד-על..

כיצד אוכל לגרום לאייפון שלי להתחבר אוטומטית ל- VPN?

לדוגמה, אם ברצונך לגשת לפרטי הבנקאות שלך דרך iphone חיבור VPN מאובטח, אתה יכול לדאוג להתחבר על ידי הוספת כתובת / כתובת האתר. בכל פעם שתפתח את הדפדפן ותקליד את כתובת האינטרנט הבנקאית, הפונקציונליות שתתחבר תמיד ל- VPN או ל- On Demand תפקוד פרופיל VPN תזהה את בקשת האינטרנט שלך ותפעיל את תמיד ב- VPN iphone או חיבור VPN של Apple ipad תמיד, כך ש אתה יכול להמשיך בבטחה עם הפעילויות המקוונות שלך.

איך מחברים מחדש את ה- VPN שלי באופן אוטומטי?

שיטה זו עובדת עבור כל אתר שרשום בקיצורי הדרך vpn כתמיד-על, פרופיל VPN לפי דרישה באפשרות iphone. ה- VPN של PureVPN מחבר לפי דרישה משפר את הציות על ידי צמצום הסיכוי לגניבות נתונים ודליפת נתונים. הפונקציונליות החלקה וחסרת החיכוך מוסיפה נוחות לחיי האינטרנט היומיומיים שלך מבלי שתצטרך להשתמש בפרופיל הרשת של VPN תמיד בכל פעם פיזית..

מדוע אתה זקוק ל- VPN לפי דרישה?

במילים פשוטות, תצורת VPN On Demand מוסיפה נוחות לחיי האינטרנט שלך. התכונה משפרת את היעילות ומספקת אבטחה חסרת תקלות למקרה ששכחת להפעיל את ה- VPN. תצורת ה- VPN On Demand במיוחד מועילה כאשר:

• יש לך כוח עבודה מרוחק: כוח עבודה מרוחק פירושו שיש לך עובדים או עובדים פרילנסרים שאולי עובדים ממקומות גיאוגרפיים שונים. הבטחת הפעילות המקוונת שלהם מאובטחת והענקת גישה מאובטחת בכל פעם יכולה להיות אתגר. VPN On Demand מבטל את אי הנוחות.

• אתה תומך במדיניות BYOD: אם אתה אחד מאותם ארגונים עם תרבות מכשירים משלך, ודא שזה עשוי להוזיל את עלויות התשתית שלך, אך הוא בהחלט מגדיל את סיכוני האבטחה. הסיבה לכך היא שאינך בטוח לגבי המכשירים שיש לעובדים משום שהתוכנה שלהם עשויה להיות מיושנת. אפליקציית VPN לפי דרישה מבטיחה שהחיבור המקוון שלך מאובטח גם אם אתה מתחבר לרשתות Wi-Fi לא מאובטחות.

• העובדים שלך נוסעים למקומות לקוח: עסקים הם עסק מכיוון שהוא מחייב אותך ללכת לאזורים אחרים בעולם. כאשר העובדים שלך נוסעים למיקומי לקוחות, הם יזדקקו לגישה לרשת העסקית הפרטית שלך. VPN On Demand מוודא שאתה מחובר לרשת הפרטית של הארגונים שלך ללא קשר למיקומך הגיאוגרפי ומגבלות האתר האזוריות שלך. אתה גם שומר על אבטחה בנקודות חמות Wi-Fi ציבוריות כגון שדות תעופה, מלונות, בתי קפה ועוד רבים אחרים.

• אתה רוצה תקשורת מאובטחת וגלישה: אין ספק שאתרי האינטרנט משדרגים יותר ויותר ל- HTTPS (מאובטח חלקית); עם זאת, ישנם רבים אחרים שעדיין מסתמכים על HTTP (חיבור לא מאובטח). חיבור Wi-Fi לא מאובטח יכול לחשוף נתונים רגישים כמו סיסמאות ופרטים עסקיים. חיבור היישום VPN On Demand של PureVPN (מאובטח לחלוטין) של PureVPN שומר על עצמך מפני התקפות סייבר וגנבי נתונים.

אם אתה משתמש אינטרנט ממוצע שרובו בבית ומשתמש בחיבור Wi-Fi מאובטח משלך, יתכן כי VPN On demand אינו נחוץ עבורך. הסיבה לכך היא שסביר להניח שאתה האדם היחיד שמשתמש ברשת ה- Wi-Fi המאובטחת שלך, כך שאתה לא צריך לדאוג הרבה מההאקרים יגנבו את המידע שלך.

יחד עם זאת, זה לא מזיק להפעיל את שכבת הביטחון הנוספת שאתה זקוק לזמן המודרני של ימינו, שם נפוצות התקפות סייבר והפרות נתונים. פושעי רשת ידועים כחסרי רחמים ומצאו ניצולים אלא אם כן יש לך קידוד מגבה אותך.

PureVPN iOS VPN לפי דרישה

בסך הכל, הנקודה של VPN On Demand היא להשאיר אותך מחובר לאינטרנט דרך קו מאובטח ככל האפשר כשאתה בחוץ לציבור ושם אתה נתקל בנקודות חמות Wi-Fi ציבוריות הידועות כגידול גידול. להאקרים וגם.

אם אתה אדם שנוסע הרבה ומתחבר לנקודות חמות Wi-Fi ציבוריות, VPN On Demand הוא רק התכונה שאתה צריך לנצל אותה מכיוון שהיא מספקת לך פרטיות מקוונת, אבטחה מקוונת ומטפחת שקט נפשי..

כיצד להשתמש בתכונה זו?

כך ניתן להפעיל תכונה זו

1. באפליקציית תפריט, הקש על הגדרות.

ios6 vpn לפי דרישה

2. הקש על “VPN לפי דרישה”

ipn vpn

3. הוסף את כתובות האתר הרצויות שלך והקש על “בוצע”

wifi על פי דרישה

4. פתח את הדפדפן שלך

ios vpn

5. הזן את כתובת האתר שלך, תראה ש- PureVPN יתחבר אוטומטית לפני שתעלו את כתובת האתר הרצויה.

vpn לפי דרישה

PureVPN WiFi תכונות בלעדיות

סמל

WiFi מאובטח

משתמשי אנדרואיד יכולים להתחבר לכל Wi-Fi בביטחון מלא ושקט נפשי

סמל

מנהרת מפוצלת

קבל את החופש להפיץ את תנועת האינטרנט שלך כרצונך בין PureVPN לספק האינטרנט שלך

סמל

VPN Hotspot

הפוך את מכשיר Windows שלך לנקודה חמה כדי לאבטח את כל המכשירים המחוברים

סמל

תצורת נתב

PureVPN תואם למגוון רחב של נתבים לאבטחת הרשת הביתית או המשרדית

סמל

WiFi מאובטח

משתמשי אנדרואיד יכולים להתחבר לכל Wi-Fi בביטחון מלא ושקט נפשי

סמל

מנהרת מפוצלת

קבל את החופש להפיץ את תנועת האינטרנט שלך כרצונך בין PureVPN לספק האינטרנט שלך

סמל

VPN Hotspot

הפוך את מכשיר Windows שלך לנקודה חמה כדי לאבטח את כל המכשירים המחוברים

סמל

תצורת נתב

PureVPN תואם למגוון רחב של נתבים לאבטחת הרשת הביתית או המשרדית

למידע נוסף על תכונות PureVPN

  • מנהרת מפוצלת
  • הצפנת AES
  • WiFi מאובטח
  • שיתוף קבצים P2P בטוח
  • הגנת דליפות IPv6
  • מתג להרוג אינטרנט
  • הגנת דליפות DNS
Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me