כיצד לתקן כשל ב- Hulu PlayBack


כיצד לתקן כשל ב- Hulu PlayBack

שגיאות כישלון בהולו הינן מגעילות, חוזרות ונשנות וקשה להבין. במקרים מסוימים, Hulu נותן לך הודעת שגיאה שמקלה עליך לפרש את הבעיה. בשאר הזמן שאתה מקבל זה הודעת כישלון פלייבק פשוטה והכי מועילה. זה לא ספציפי לאף מכשיר אבל משתמשי Hulu המשתמשים במכשירי סטרימינג כמו Roku ו- Amazon Fire TV וקונסולות כמו Xbox ו- Playstation נוטים יותר אליו. אם גם אתם חווים אותה בעיה, המשך לקרוא את הסיבות הסבירות שלה וכמה טריקים פשוטים לתיקון אותה.


הולו כולה מהנה ומשחקים עד להיתקל בקוד שגיאה לא צפוי שמונע את הזרמתך. אמנם בעיות מסוג זה הינן תופעה שכיחה כמעט בכל שירותי הזרמת הרשת המקוונים הגדולים, אולם משתמשי הולו נאלצים להתאמץ במעט כדי לפתור אותם בגלל הוראות לא ברורות על המסך והיעדר מידע מקוון זמין. דוגמה אחת כזו היא שגיאת כישלון ה- Hulu PlayBack הידועה לשמצה שלעתים קרובות מגיעה ללא קוד שגיאה ספציפי שיעזור לך לצמצם את הבעיה..

מה גורם לכישלון ה- Hulu PlayBack?

השמעה בהולו כשגיאות כישלון מופיעות לרוב כתוצאה מהתקשורת המפריעה בין האפליקציה במכשיר שלך לבין שרתי Hulu. הבעיה עשויה להימצא בכל מקום בין המכשיר, התוכנה או הרשת הביתית שלך ויש כמה פתרונות שאתה יכול לנסות לתקן.

עם זאת, לפעמים השגיאה נגרמת מהפרעה בשירות Hulu עצמו. לאחר שבדקת את הכל מהסוף שלך ועדיין לא תוכל להיפטר מהשגיאה, דווח על הנושא לתמיכת הלקוחות של Hulu. לחלופין, תוכל לבדוק במהירות את ערוצי המדיה החברתית הרשמית של הולו לקבלת עדכון. השירות אינו ידוע כתוצאה מפסקות שירות פתאומיות, אך בדרך כלל הבעיה נפתרת תוך דקות ספורות.

כיצד לתקן כשל ב- Hulu PlayBack

אם הבעיה נמצאת בסופכם, להלן מספר פתרונות שתוכלו ליישם כדי לפתור אותה בקלות. פרשנו הכל בפשטות כדי שיהיה מובן לכולם. ברוב הפעמים, שגיאה זו נגרמת לבעיות בקישוריות לאינטרנט, אז בואו נתחיל משם.

פתרון 1: בדוק אם יש בעיות בחיבור האינטרנט שלך

הרץ בדיקת מהירות:

מלבד גמגום וידיאו, חיבור אינטרנט לקוי עלול לגרום גם לכשל בהפעלה של הולו. Hulu ממליץ על מהירות יציבה של 3 מגהביט לשנייה לסטרימינג רגיל ו 8 מגהביט לשנייה לטלוויזיה בשידור חי, אז הפעל את האינטרנט שלך במהירות הבדיקה כדי לראות אם זה מתאים לזה. אם אתה מגלה שהאינטרנט שלך מעט איטי, נסה להזרים באיכות נמוכה. ניתוק מכשירים אחרים מהרשת עלול לגרום גם להולו לעבוד. עם זאת, אם אתה מוצא את חיבור האינטרנט שלך מפגר בצורה לא תקינה, זה יכול להיות מקרה נוסף של מצערת ספק שירותי אינטרנט. אם זה המצב איתך, שירות VPN אמין כמו PureVPN יכול לעשות את העבודה בקלות בשבילך.

מחזור כוח של מכשיר הסטרימינג וציוד הרשת שלך:

נתק לחלוטין את התקן הזרימה שלך, המתן דקה ואז חבר אותו שוב. חזור על אותו התהליך עם הנתב או המודם שלך כדי לבדוק אם השגיאה נעלמה. אם הוא עדיין עומד, אתה יכול לנסות לעבור לחיבור קווי אם אתה משתמש ב- Wi-Fi כדי לבדוק אם זה עוזר.

שנה הגדרות DNS של הנתב:

לחלק מהנתבים תכונת ברירת מחדל המאפשרת למשתמשים לתעדף תנועה שמגיעה ממכשיר ספציפי. אתה יכול להשתמש בו ולהגדיר את המכשיר שבו אתה משתמש כדי להזרים את Hulu בעדיפות על ידי שינוי הגדרות DNS בנתב ה- Wi-Fi שלך.

פתרון 2: נקה את מטמון הולו

ניקוי זיכרון ושמור מטמון גורם למכשיר לביצוע חלק הרבה יותר, במיוחד כשמדובר בזרם מקוון בו נצרכת כמות כה גדולה של רוחב פס. כתוצאה מכך היא עשויה למעשה לעשות את העבודה ולהחזיר את הולו למצב סטרימינג. אתה יכול לעקוב אחר המדריך הרשמי הזה וללמוד כיצד לנקות את המטמון מהמכשיר שלך.

פתרון 3: בדוק את אפליקציית Hulu כדי לעדכן אותה

אם אתה משתמש בגרסה ישנה יותר של האפליקציה, כישלון ה- Hulu PlayBack אמור להיות הפחות מדאגותיך ככל שאתה נוטה לתריסר שגיאות נוספות הקשורות לזרם כגון שגיאה Hulu 3 ו- 5. חסוך לעצמך את הבעיה. עבור לחנות האפליקציות שלך, אתר את הולו, וראה עדכון לגרסה חדשה יותר אם אתה רואה גרסה זמינה. גם אם זה לא גורם לשגיאה להיעלם, אתה יכול גם לנסות להתקין מחדש את האפליקציה כמפלט אחרון.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map